ABD / İngiltere’de Hotstar Nasıl İzlenir (Hindistan Dışında Engellemeyi Kaldır)

>

Bu kılavuzda, ABD'de veya başka bir ülkede Hotstar'ı nasıl izleyeceğinizi göstereceğim. Hindistan dışındaki Hotstar'da Spor (Kriket) dahil olmak üzere Hint eğlence içeriğini yayınlamanıza yardımcı olacağım. Bu makale, resmi web sitesini kullanarak uygulama ve bilgisayarlar aracılığıyla FireStick, Android, iOS'ta Hotstar erişimini kapsayacaktır..

Hindistan'dan film, şov ve spor içeriği izlemek istiyorsanız, Hotstar'ın sizin için en iyi seçenek olduğuna inanıyorum. Hotstar, size Hindistan'dan canlı TV ve isteğe bağlı içeriklerin yanı sıra ABD ve İngiltere de dahil olmak üzere diğer ülkelerden film ve şovlar getiren bir çevrimiçi akış hizmetidir. Netflix'in dünyaya ne olduğunu, Hotstar muhtemelen Hindistan'a. Bu hizmetin elli bin saatten fazla yayınlanabilir içeriği var.

Hotstar, Hindistan Premier Ligi ve ICC Dünya Kupası gibi IPL a.k.a gibi kriket maçlarının canlı akışı için Hindistan'da çok popüler. Hotstar Kriket için daha popüler olsa da, Futbol, ​​Tenis, Hokey, Boks ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer sporları da yapıyor. Hizmet, ülkenin en büyük medya ağlarından biri olan STAR India'ya aittir. STAR India, bu şirketin spor portföyü olan Star Sports'un sahibidir. Star Sports'daki spor yayınlarının çoğu Hotstar'da yayınlanıyor.

Hotstar Amerika Birleşik Devletleri, İngiltere ve diğer bazı ülkelerde resmi olarak mevcuttur. Ancak, Hint içeriğinin çoğu coğrafi olarak kısıtlanmıştır. Henüz hayal kırıklığına uğramayın. Bu adımda, hangi ülkede veya kıtada yaşarsanız yaşayın, Hotstar Hindistan'da bulunan içeriğe dünyanın herhangi bir yerinden nasıl sınırsız erişim elde edeceğinizi göstereceğim.. 

Hotstar'ı ABD'de veya Dünyanın Herhangi Bir Yerinde İzleyin

Hotstar bir Hint eğlence uygulaması ve filmlerinin, şovlarının, spor akışlarının çoğu Hindistan ile sınırlı. Hotstar, ABD ve İngiltere gibi Hindistan dışındaki bazı ülkelerde resmi olarak mevcut olsa da, içerikte bir kısıtlama var. Ayrıca, Hotstar hizmetleri Hindistan dışında çok daha pahalıya mal oluyor.

Tüm premium içeriğe sınırsız erişim sağlamak için Hindistan'daki Hotstar yıllık hizmetine abone olmak için yaklaşık 15 $ ödeyken, ABD'de yıllık 99.99 $ ödemeniz gerekir; bir Hint Hotstar yıllık aboneliği için ödeyeceğinizden yaklaşık 7 kat daha fazla). Dahası, içeriğin tüm kütüphanesine bile erişemiyorsunuz.

Neyse ki, ABD'de veya Hindistan dışında herhangi bir ülkede yaşıyor olsanız bile, Hintlilerin Hotstar'da izledikleri her şeyi aynı fiyata izleyebilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir VPN hizmeti kullanmak..

Bir VPN, sizi Hindistan sunucularından birine bağlayarak sizi neredeyse Hindistan'a yerleştirecektir. Bu, Hotstar'ın Hint sürümüne erişmenizi sağlayacaktır. VPN ayrıca tüm çevrimiçi etkinliklerinizin maskelenmesini ve internet bağlantınızın güvenli olmasını sağlar.

Uzun süredir VPN kullanıyorum. Birkaç VPN hizmetini denedikten ve test ettikten sonra, nihayet bir süredir kullandığım ExpressVPN'e yerleştim. Sınırlı bir süre için ExpressVPN aynı zamanda 49% indirim + 3 ay ekstra yıllık planında.

ExpressVPN'i kullanıyorum ve tavsiye ediyorum çünkü çok kararlı, hızlı ve dünya çapında yaklaşık 2000 sunucusu var. ExpressVPN’in tasarımı, FireStick, Windows, Mac, Android, iOS vb.Gibi tüm popüler platformlar için optimize edilmiştir..

ABD'de veya diğer ülkelerde Hotstar'ın nasıl izleneceğini merak ediyor musunuz? Bu kılavuz, Hotstar'ı kullanmaya başlamanız ve bilmeniz gereken her şeyi kapsar. Okumaya devam et! 

Hindistan Dışında Hotstar Kullanmaya Başlamak için Indian Server'a Bağlanın

Hotstar'ı Hindistan dışında nasıl izleyeceğinizi bilmek istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey ExpressVPN kullanarak bir Hint konumuna bağlanmaktır. Aşağıdaki adımları takip et.

Aşama 1: Tıklayın BURAYA ExpressVPN almak için. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. ExpressVPN'in hizmetlerinden hoşlanmamanız durumunda (ki bu pek olası değildir), ilk 30 gün içinde tam bir geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: ExpressVPN uygulamasını indirin ve yükleyin bu bağlantı.

Aşama 3: ExpressVPN uygulamasını başlatın ve mevcut Hint sunucularından birine bağlanın. ExpressVPN ana ekranında (veya ana pencerede) 'Yer Seç' düğmesini tıklayın

abd'de hotstar nasıl izlenir

4. Adım: Sunucu listesinin bulunduğu pencere açıldığında ‘TÜM’ sekmesini tıklayın (bu pencere ‘ExpressVPN - VPN Konumları’ olarak adlandırılır)

–Genişlet ‘Afrika, Orta Doğu & Hindistan'

– ‘Hindistan’ı genişletin

–Çift Sunucuya bağlanmak için listedeki sunuculardan birine tıklayın

abd'de hotstar

Artık bir Hint sunucusuna bağlı olduğunuza göre, Hindistan hesabını kullanarak ABD'deki Hotstar'da bulunan tonlarca ücretsiz içeriği izlemeye başlayabilirsiniz.

ABD'de veya Başka Bir Ülkede Hint Hotstar'a Kaydolun

Not: Hotstar'da kayıt olmadan ve giriş yapmadan ücretsiz olarak izleyebileceğiniz tonlarca ücretsiz içerik var. Bu yüzden Hostar Hindistan'dan ücretsiz içerik arıyorsanız, bir zamanlar Hint sunucusuna bir VPN (örneğin Yukarıda verilen). Hotstar.com adresine gidin ve en sevdiğiniz filmleri / TV şovlarını izlemeye başlayın.

Kriket turnuvaları gibi premium içerikleri izlemek istiyorsanız, hesabı kaydetmek ve hizmetlere abone olmak için aşağıdaki adımları izleyin.

NOT: Aşağıda belirtilen kayıt yöntemi SADECE bir Hint kredi / banka kartınız varsa işe yarayacaktır. Hotstar India, Hindistan dışında verilen kartları kabul etmemektedir. Bu bir sorunsa, sizin adınıza Hindistan'dan ödeme yapabilen birinden yardım almak isteyebilirsiniz. Hint para biriminde ödeme yapmak için yardım alabileceğiniz Fiverr'da bazı konserler fark ettim. Bu hizmetlerin hiçbirine bağlı olmadığımı unutmayın. 

Ödemeyi bitirdikten sonra tek yapmanız gereken, VPN'inizi AÇIN ve Hotstar India'yı yayınlamaya başlayın.

Aşama 1: Herhangi bir web tarayıcısını açın ve buraya gidin

"PLANINIZI SEÇİN" i tıklayın

hotstar abd

Adım 2: Mevcut planlardan birini seçin (tüm para birimi Hint Rupisi). Şu anda aşağıdaki üç plan mevcuttur:

 • INR 999 (yaklaşık 15 $): Bu, bir yıl boyunca spor ve eğlence dahil tüm premium içeriğe erişmenizi sağlayan YIL planıdır. Bu en uygun maliyetli plan
 • INR 199 (kabaca 3 $): Bu, bir ay boyunca premium eğlence ve spor içeriğini izlemenizi sağlayan AYLIK plan. Aboneliği iptal etmeyi seçmediğiniz sürece plan her ay otomatik olarak yenilenir
 • INR 365 (kabaca 5.2 $): Kriket, F1 ve Premier Lig'e erişmenizi sağlayan Hotstar VIP Planı. Bu planla yeni Hint filmlerinin prömiyerlerini de izleyebilirsiniz. Ayrıca, Hostar Specials'ı (Hotstar'a özel) ve TV Şovlarının en son yayınlanan bölümlerini (yalnızca Hintçe) yayınlayabilirsiniz..

abd'de hotstar nasıl kullanılır

Aşama 3: Kaydolmak için adınızı, e-posta adresinizi ve şifrenizi girin. Bunun yerine Facebook hesabınızla da kaydolabilirsiniz.

Hindistan dışında ücretsiz hotstar izlemek nasıl

4. Adım: Şimdi, ödeme işlemini yapın ve kayıt işlemini tamamlamak için sayfadaki talimatları izleyin..

hotstar fiyatlandırma planları

Hindistan Dışında Hotstar Uygulamasını İndirmek İçin Bölgeyi Değiştir

Yaşadığınız ülkeye bağlı olarak, Hotstar uygulamasını indirmek için bölgeyi değiştirmeniz gerekebilir veya gerekmeyebilir.

Hotstar'a Web Sitesi üzerinden erişin

Hotstar'a ABD'den veya İngiltere gibi başka bir ülkeye bir bilgisayardan web sitesinden erişmek istiyorsanız, uygulama mağazalarının herhangi birinde bölgeyi değiştirmeniz GEREKMEZ.

Tek yapmanız gereken bilgisayarınızdaki ExpressVPN uygulamasını açmak ve bir Hint sunucusuna bağlanmaktır. Ardından, herhangi bir tarayıcı açın ve www.hotstar.com adresine gidin ve oturum açın. En sevdiğiniz içeriği hemen izlemeye başlayabilirsiniz.

ABD'de Hotstar için

ABD, Hotstar'ın mevcut ülkelerinden biridir. Platformların ve uygulamanın kullanılabilirliğinin hızlı bir listesi:

Android: Hotstar resmi olarak ABD'deki Google Play Store'da bulunmaktadır. Android kullanıyorsanız Hotstar'ı indirmek için bölgeyi değiştirmeniz gerekmez. Akıllı telefonlara ve tabletlere indirebilirsiniz.

Amazon App Store: Hotstar, ABD'deki Amazon App Store'da da mevcuttur. Bölgeyi değiştirmeye gerek yok. Amazon FireStick veya Fire TV cihazlarında kolayca alabilirsiniz.

iOS: Hotstar yine ABD'deki Apple App Store'da. Bölge değişikliği gerekli DEĞİLDİR. İPhone, iPad ve iPod Touch cihazları için kullanılabilir.

İngiltere'de Hotstar için

Hotstar İngiltere'de resmi olarak da mevcuttur ve aşağıdaki iki abonelik planını sunar:

 • Yıllık 59,99 £ (84 £ tasarrufla)
 • Aylık £ 11.99

Hotstar UK hizmetlerine https://uk.hotstar.com/subscribe/get-started adresinden kaydolabilirsiniz.

Hotstar UK, Hint TV Şovları, Filmler, Kriket ve daha fazlasını izlemenizi sağlar. Tıpkı Hotstar USA gibi, Hotstar UK uygulamasını Google Play Store, Amazon App Store veya iOS App Store'dan indirebilirsiniz. Sen YAPMA İngiltere'de Hotstar izlemek için bölgeyi değiştirmeniz gerekiyor.

Bu harika. Ancak, Hotstar Hindistan ile ilgili birçok içerik İngiltere'de kısıtlanmıştır. Bu nedenle, Hotstar İngiltere yerine, yine de Hotstar Hindistan'ı izlemek isteyebilirsiniz.

Dahası, Hotstar Hindistan, İngiltere'ye kıyasla çok daha ucuz. Yıllık planı yaklaşık 10,5 £ (Hotstar UK yıllık aboneliğinden yaklaşık 6 kat daha ucuz) 999 INR'dir. 199 INR'de (kabaca 2.1 £), aylık plan da daha ucuz.

İngiltere'de Hotstar Indian'ı izlemek için tek yapmanız gereken bu kılavuzdaki talimatlarımızı takip etmektir..

Çeşitli Uygulama Mağazalarında Bölge Nasıl Değiştirilir

Hizmetin resmi olarak kullanılamadığı ülkelerde Hotstar'ı izlemek için, farklı uygulama mağazalarında bölgeyi nasıl değiştirebileceğinize hızlı bir bakış.

Google Oyun mağazası

 • Buraya gidin ve Google Kimliğinizle giriş yapın
 • Sol kenar çubuğundaki "Ayarlar" seçeneğini tıklayın
 • Burada ülkeyi düzenleyebilir ve Hindistan olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca, adresi ‘Ad ve adres bölümünde bir Hint adresiyle değiştirin. Burada kolayca rastgele Hint adresleri oluşturabilirsiniz.

Apple App Store

App Store'da Ülkeyi / bölgeyi değiştirme hakkında ayrıntılı bilgi için resmi Apple Destek sayfasını ziyaret edin.

İşte kısa özet

 • İOS aygıtınızda ‘Ayarlar’ı açın
 • Adınıza dokunun
 • ‘İTunes'a dokunun& Uygulama mağazası'
 • Açılır pencerede "Apple Kimliğini Görüntüle" seçeneğine hafifçe vurun
 • İstenirse kimliği doğrulayın
 • "Ülke / bölge" seçeneğine hafifçe vurun
 • Ayarları değiştirmek için ekrandaki talimatları izleyin.

Amazon Mağazası

 • Bu bağlantıyı takip ederek Amazon'a git
 • Sağdaki "Ayarlar" sekmesini seçin
 • "Ülke Ayarları" altındaki "Değiştir" düğmesini tıklayın.

Hotstar Nasıl Kurulur ve Bir VPN ile Nasıl Kullanılır

Artık Google Play, Apple App Store ve Amazon App Store'daki bölgeyi nasıl değiştireceğinizi bildiğinize göre Hotstar'ı ABD, İngiltere veya dünyanın herhangi bir yerine kolayca indirip yükleyebilirsiniz..

Şimdi Hotstar uygulamasını FireStick veya Fire TV'ye nasıl kuracağınızı ve kullanacağınızı göstereceğim. Bu yöntem diğer platformlarda da aynı şekilde çalışır. Tek fark, uygulamayı Amazon App Store'dan indirmek yerine, ilgili platformlarınız için uygulama mağazasından indireceğinizdir..

Android kullanıyorsanız, Play Store'dan Hotstar USA'yı indirin. Bir iOS cihazınız varsa Apple App Store'dan indirin.

FireStick yöntemine başlayalım.

FireStick ana ekranındayken, uzaktan kumandayı kullanın ve ekranın sol üst köşesindeki arama seçeneğini (lens simgesi) seçin

hotstar firestick üzerinde

Uzaktan kumandayı veya kullanmakta olduğunuz herhangi bir giriş cihazını kullanarak uygulamanın adını (yani Hotstar) yazın

firestick üzerinde hotstar nasıl kurulur

Ekran klavyesinin altındaki arama sonuçlarından Hotstar uygulamasını seçin

ateş tv stick hotstar uygulaması olsun

Şimdi, sonraki ekranda Hotstar uygulaması simgesini tıklayın

Hindistan dışında hotstar izlemek nasıl

İndir düğmesini tıklayın. FireStick uygulamayı indirmeye başlayacak. Uygulama indirildikten sonra yükleme otomatik olarak başlayacaktır.

hotstar abd

Uygulama yüklendikten sonra, ekranda "Aç" düğmesini göreceksiniz.

Not: Henüz uygulamayı çalıştırmayın. Uygulamayı başlatmadan önce ExpressVPN'i çalıştırdığınızdan ve bir Hint sunucusuna bağlandığınızdan emin olun. Bu, Hotstar'ın uygulamanın Hint arayüzünü göstermesini sağlayacaktır..

Hint sunucusuna ExpressVPN üzerinden bağlandıktan sonra, Apps Uygulamalarınız & Kanallar 'bölümüne gidin ve uygulamayı oradan çalıştırın.

abd'de hotstar

Express VPN'i açtıysanız ve bir Hint sunucusu seçtiyseniz (daha önce tartıştığımız gibi), Hotstar'ın ana ekranı böyle görünecektir. Hint uygulama arayüzü ile ABD'de Hotstar kullanmayı öğrenmek için okumaya devam edin.

abd'de hotstar nasıl izlenir

Canlı Kriket ve "Premium" olarak etiketlenen diğer programlar yalnızca Hotstar aboneliğini satın aldığınızda izlenebilir. Hotstar'ı Hindistan dışında nasıl ücretsiz izleyeceğinizi merak ediyorsanız, devam edip "Premium" olarak işaretlenmeyen videoları akış olarak izleyebilirsiniz. Ücretsiz videolar ücretsizdir ve izlemek için kayıt olmanıza bile gerek yoktur.

Kaydolmadan devam eden canlı bir kriket maçı açmaya çalıştım ve bu aldığım mesaj. Bu içeriği izlemek için Spor planına veya diğer premium planlardan birine ihtiyacım var.

Zaten bir hesap oluşturduysanız ve bir premium plan satın aldıysanız, hesabınıza giriş yapmak için ‘Oturum Aç’ düğmesini tıklayın

hotstar tüm spor üyeliği

İşte Oturum Aç penceresi. Facebook hesabınızı kullanarak kaydolduysanız, aynı hesapla giriş yapın. Bir e-posta adresiyle kaydolduysanız devam edin ve e-posta adresini ve şifreyi girin ve ‘Giriş’ düğmesini tıklayın.

ABD'den hotstar'a kayıt olun

VPN olmadan ABD'de Hotstar Nasıl İzlenir

Daha önce de söylediğim gibi, Hotstar Amerika Birleşik Devletleri'nde Play Store, App Store ve Amazon Store'da resmen kullanılabilir.

Sadece Hotstar ABD uygulamasını indirin ve çalıştırın. Sizden 'oturum aç' veya 'kaydol' istenecektir. us.hotstar.com/activate ve ekranda görüntülenen kodu girin

Daha önce ABD'de VPN ile kullanabileceğiniz Hotstar India hizmetlerine kaydolduk. Bununla birlikte, ABD'de Hotstar'ı VPN olmadan kullanmak istediğinizden, yeni bir hesap için kaydolmanız gerekir.

ABD'de farklı bir kayda ihtiyacınız var, çünkü fiyatlandırma, politikalar ve hizmet şartları Hindistan'dan farklıdır. Örneğin, Hindistan'da Hotstar size yıllık 15 ABD doları ödemezken, Amerika Birleşik Devletleri'nde aylık 9.99 dolar veya yıllık 99.99 dolar.

Bana göre, bir VPN kullanmak sadece paradan tasarruf etmekle kalmıyor, aynı zamanda coğrafi olarak kısıtlanmış tüm içeriği izlememe de daha anlamlı geliyor.

Ancak, hala Hotstar USA hizmetine devam etmek istiyorsanız, us.hotstar.com/activate ve bu sayfadaki ‘Oturum aç’ düğmesinin altındaki ‘Kaydol’ bağlantısını tıklayın

abd'de hotstar nasıl izlenir

Facebook hesabınızdan veya bir e-posta adresiyle kaydolabilirsiniz. Gerekli ayrıntıları girin ve alttaki ‘Kaydol’ düğmesini tıklayın

abd'de hotstar

Şimdi, kredi kartı bilgilerinizi girin ve kaydolmak için ekrandaki talimatları izleyin. Daha önce de söylediğim gibi, aylık plan 9,99 $. Ancak, bir haftalık ücretsiz deneme sürümü de elde edersiniz.

hotstar abd

Kayıt tamamlandığında, otomatik olarak oturum açacaksınız. Daha sonra şu adresten giriş yapabilirsiniz: us.hotstar.com/activate.

Oturum açtıktan sonra, cihazınızdaki Hotstar uygulama ekranında görüntülenen kodu girin.

Amerika Birleşik Devletleri'nde Hotstar'ı herhangi bir VPN hizmeti kullanmadan nasıl izleyebilirsiniz?.

Ücretsiz Hotstar Hindistan Dışında Nasıl İzlenir

Hotstar, aboneliğe dayalı bir hizmettir, ancak aynı zamanda birçok ücretsiz içeriğe de ev sahipliği yapmaktadır. Ücretsiz içeriği izlemek için kaydolmanıza bile gerek yoktur. Ücretsiz şeyler yalnızca Hindistan'da kullanılabilir olsa da, bir VPN kullanarak yine de Hindistan dışında izleyebilirsiniz.

 • ExpressVPN'i cihazınızda çalıştırın ve Hint sunucusuna bağlanın.
 • Bilgisayarda izlemek istiyorsanız, www.hotstar.com adresine gidin ve ücretsiz içeriği açın ('Premium' olarak etiketli DEĞİL).
 • Hotstar uygulamasını kullanıyorsanız, uygulamayı açın ve ücretsiz içeriği izlemeye başlayın.

Evet! Bir VPN'ye bağlıysanız bu kadar kolay.

Hotstar Kriket Programı 2020

Eğer Kriket büyük bir hayranı iseniz, Hotstar Hindistan canlı Kriket akışları için en iyi seçimdir. Aşağıda Hotstar'da devam etmekte olan ve gelecek olan Kriket maçlarının programı.

 • Ranji Kupası - 9 Aralık - 13 Mart 2020

Kriket turnuvaları hakkında daha fazla güncelleme için bu Hotstar sayfasına başvurabilirsiniz.

Paketleme

Yani, Hotstar'ı ABD, İngiltere veya bu konuda yaşadığınız ülkede böyle izliyoruz. Tüm bunların en önemli unsuru bir VPN. İyi bir VPN hizmeti, internet bağlantınızı sanal olarak değiştirebilir ve coğrafi kısıtlamalı uygulamalara, web sitelerine, filmlere, TV şovlarına ve neye erişmenize izin vermez. Bir süredir şahsen kullandığım için ExpressVPN'i savunuyorum. Bu kılavuz ABD'de veya başka bir ülkede Hotstar'ı Hindistan'da kullanıyormuş gibi kullanmanıza yardımcı olacaktır. İyi haber şu ki Netflix'ten farklı olarak Hotstar herhangi bir VPN sunucusunu engellemedi. Hemen hemen herhangi bir Hint sunucusunu kullanabilir ve herhangi bir engel olmadan en sevdiğiniz içeriğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me