Firebox’ta Showbox Nasıl Kurulur

>

Showbox, Android platformu için en popüler isteğe bağlı üçüncü taraf uygulamalarından biridir. Bu uygulama, filmlerin ve TV şovlarının büyük bir medya kütüphanesine erişmenizi sağlar. Teraryum TV gittiğinde, bazı alternatiflerini aramalısınız. Showbox, en iyi Teraryum TV alternatiflerimizin bir parçasıdır.

Bu uygulama bir süredir var ve geliştiricilerin aktif bir ekibi tarafından desteklenmektedir. Yeni içeriğin Showbox'a oldukça düzenli bir şekilde eklendiğini göreceksiniz. Uygulama içeriği SD, HD ve full HD kalitesinde oynatmanızı sağlar. Cihaz performansı üzerinde neredeyse hiçbir etkisi olmayan hafif bir uygulamadır.

Showbox hakkında bilmeniz gereken önemli bir şey var. Android mobil platformu için tasarlandı ve gerçekten uzaktan kolay değil. FireStick'te bu uygulamada sorunsuz bir şekilde gezinmek için bir Fare Geçişine ihtiyacınız olacak. Kafa karıştırıcı geliyorsa endişelenmeyin. Her parçayı ayrı ayrı ele alacağım. İlk önce Showbox'ı Aptoide pazarından nasıl kuracağınızı göstereceğim. Daha sonra, Mouse Toggle'ı nasıl kuracağınızı anlatacağım. Başlayalım!

GÜNCELLEME: Showbox kapatıldı ve FireStick veya diğer Fire TV Cihazlarında çalışmıyor. Lütfen En İyi Showbox Alternatifleri listemizdeki diğer benzer uygulamalardan birini edinin.

FireStick'te Showbox: Kurulum Kılavuzu

Önce FireStick / Fire TV / Cube'unuzu Aptoide ve Showbox gibi üçüncü taraf uygulamaları kabul edecek şekilde yapılandıralım. Güvenlik ayarında sadece küçük bir değişiklik gereklidir.

FireStick'i açtığınızda ve ana ekranda olduğunuzda, uzaktan kumandayı kullanarak Ayarlar üstteki menü çubuğundan

showbox firestick nasıl kurulur

Şimdi seçin ve açın cihaz aşağıdaki seçenek grubundan

showbox hd firestick üzerinde

Açık Geliştirici Seçenekleri

firestick için showbox

Seçin ve tıklayın Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar devre dışıysa açmak için

firestick showbox uygulaması

Devam edin ve işleminizi onaylayın . Uyarı mesajı için endişelenmeyin. Hem Showbox hem de Aptoide güvenli uygulamalardır

  FireStick'e TeaTV Nasıl Kurulur

showbox indir yangın çubuğu

FireStick cihazınız artık hazır. İstediğiniz herhangi bir üçüncü taraf uygulamasını yükleyebilirsiniz.

Aptoide'i FireStick'e yükleyin

Aptoide, FireStick'teki Amazon Store'a alternatif olarak hizmet veren üçüncü taraf bir uygulama mağazasıdır. Bu uygulama pazarında Amazon Store'da asla bulamayacağınız düzinelerce harika uygulama var.

Yapmak istediğiniz ilk şey cihazınıza Aptoide uygulama mağazasını yüklemektir. Aptoide yüklüyken, Firebox'ta Showbox ve diğer çeşitli harika uygulamaları edinebilirsiniz.

Aptoide, öncelikle Android cep telefonları için tasarlanmış bir Android uygulama mağazasıdır. Buradaki bazı uygulamalar FireStick'te yüklenmeyebilir veya düzgün çalışmayabilir. Ancak, bu cihaz için hala çok sayıda uygulama var.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.

Aptoide Mağazasını Kullanarak Showbox'ı FireStick'e Yükleyin

İşte Aptoide pazarını kullanarak Showbox'ı FireStick'e hızlı bir şekilde kurmak için adımlar:

1. Aptoide'i başlatın ve varsayılan ekran Editörün Seçimi soldaki seçenek zaten seçili. Sağ tarafta bir grup özellikli uygulama göreceksiniz. Showbox uygulamasını bu pencerede bulabilirsin

ateşböceği apk showbox indirin

Ayrıca En İyi Uygulamalar seçeneğini tıklayın. Bu bölümde ayrıca en popüler Android uygulamaları da bulunur.

  ABD / İngiltere'de Hotstar Nasıl İzlenir (Hindistan Dışında Engellemeyi Kaldır)

ateşböceği showbox apk

İki seçenekten herhangi birinde Showbox'ı bulamazsanız, Editörün Seçimi seçeneğini tekrar seçtiğinizde sol üstte arama simgesini görürsünüz. Bu seçeneği tıklayın ve uygulamayı arayın.

2. Showbox simgesini tıklayın

şov kutusu apk

3. Şimdi tıklayın Yüklemek buton

şov ateşini indir

4. Showbox'ın Google Services bağımlılıklarına sahip olduğunu ve bu nedenle FireStick cihazınızda çalışmayabileceğini belirten bir uyarı mesajı görünür. Endişelenme. Bu uygulamayı Mouse Toggle'ı kullanarak çalıştıracağız.

Tıklayın tamam

showbox apk'yi firestick'e yükle

İndirme işleminin tamamlanmasını bekleyin

firestick için showbox

5. Uygulama indirildiğinde, aşağıdaki istem görünür. Aşağı doğru kaydırın Sonraki düğmesini tıklayın. İleri düğmesine gittiğinizde, Yüklemek

showbox yangın tv stick nasıl kurulur

6. Tıklayın Yüklemek Devam etmek için

showbox'ı ateş televizyonuna yükle

Showbox uygulamasının FireStick'e yüklenmesini bekleyin

ateş çubuğunda showbox nasıl alınır

7. Bir süre sonra, Uygulama Yüklendi bildirimi görünecektir. Tıklayın Açık uygulamayı başlatmak için. Uygulamayı daha sonra çalıştırmak istiyorsanız, Bitti. Uygulamayı istediğiniz zaman şu adresten açabilirsiniz: Uygulamalarınız & Channels.

firestick'e showbox ekle

Hepsi bu olacak!

Önemli: Showbox Kullanmak için Fare Geçişini Yükle

Aptoide'ın ekranınıza attığı ve Showbox'ın Google Hizmetleri bağımlılıkları olduğunu ve FireStick cihazınızda çalışmayabileceğini belirten uyarı mesajını unutmayın?

Showbox öncelikle FireStick için tasarlanmamıştır. Tam olarak uzaktan dost değil. Yalnızca Amazon FireStick uzaktan kumandasını kullanarak uygulamada dolaşamazsınız. Bu uygulamayı kullanmak için ihtiyacınız olan şey Mouse Toggle adlı ek bir uygulamadır.

Fare Değiştirme uygulaması, FireStick ekranınızda bir fare geçişi görünür. Bu işaretçi, normal uzak işlevinizin erişemediği Showbox'ın çeşitli öğelerini tıklatmak için kullanılabilir. İşaretçi, uzaktan kumandanın gezinme düğmeleri kullanılarak manevra yapılır. Devam edin ve aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Mouse Toggle'ı FireStick'e yükleyin.

Mouse Toggle'ı Fire TV Stick'e nasıl kurarım

Fare Değiştirme uygulaması yüklendiğinde, uygulamayı açın ve fare değiştirme hizmetini etkinleştirin. Fare işaretçisini getirmek için yapmanız gereken tek şey Oynat durdur uzaktan kumandanızdaki düğme iki defa.

FireStick'inizde Mouse Toggle ile Showbox'ı uzaktan uygun olmayan diğer tüm uygulamaları kullanabilirsiniz.

  FireStick / Android / Kodi'ye Helix TV IPTV Kurulumu

Sarmak

Teraryum TV canlıyken, başka bir isteğe bağlı uygulama aramaya neredeyse hiç ihtiyacım yoktu. Şimdi Terrarium TV gitti, diğer yolları keşfetmeye zorlandım. Uzun süredir bize hizmet eden bu olağanüstü eğlence platformuna pek çok uygulamanın yaklaşamayacağı doğrudur. Yine de eğlence ihtiyaçlarımız var ve bunların karşılanması gerekiyor.

Showbox, ek bir Mouse Toggle uygulamasının çalışması için gerekli olduğu için FireStick için en iyi seçim olmayabilir. Ancak, çok sayıda film ve şov izlemenizi sağlayan uygun bir seçenektir. Showbox'ın yanı sıra aşağıdaki uygulamaları da dikkate almak isteyebilirsiniz:

  • MyTV kilidini APK
  • OneBox HD
  • Sinema APK
  • Catmouse APK
  • Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me