FireStick’e TeaTV Nasıl Kurulur

>

Bir süre önce TeaTV'ye koştuğumda, uygulamayı beğendim ama Fire TV Stick'imde zaten Terrarium TV kullandığım için çok fazla para ödemedim. Teraryum TV'den yüzde yüz memnun kaldım ve bu nedenle başka bir seçeneğe çok az ihtiyaç duydum. Ancak tüm bu süre boyunca arkadaşlarımdan ve çevrimiçi forumlarda Çay TV hakkında bir şeyler duymaya devam ettim.

TeaTV Android akıllı telefonlarda sorunsuz bir şekilde çalışırken, FireStick uzaktan dostu değildi. Muhtemelen buna yapışmamamın en büyük nedenlerinden biri budur. Birkaç gün önce, Terrarium TV'nin son ricada bulunduğunu öğrendiğimde hemen alternatif aramaya başladım. TeaTV'yi hatırlamam uzun sürmedi ve yaptığım için mutluyum.

TeaTV'nin en son sürümünü FireStick'e yükledim ve uygulamanın değiştirildiğini ve artık uzaktan kumanda ile tamamen uyumlu olduğunu keşfetmekten çok memnun oldum. TeaTV profesyonel görünümlü bir arayüz, navigasyon akışkanlığı ve inanılmaz kullanım kolaylığı sunar. Uygulamanın her zaman sağlam bir medya kütüphanesi vardı ve şimdi bir Terrarium TV alternatifi olarak kullanabileceğim için mutluyum.

FireTV'de TeaTV'yi en uygun TTV alternatiflerinden biri olarak öneriyorum. Tam bir medya evi. Bu kılavuzda, TeaTV'yi FireStick veya Fire TV veya Fire TV Cube'a yüklemeyi öğreniyoruz. Okumaya devam et!

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


Okuyun: FireStick'e en iyi VPN nasıl yüklenir

FireStick'te TeaTV: Kurulum Yöntemleri

Tea TV, Amazon Store'un bir parçası olmayan üçüncü taraf bir uygulamadır. FireStick cihazınıza yandan yüklenmelidir. Normal Android cep telefonlarından veya tabletlerinden farklı olarak, FireStick, uygulamaların APK'larını popüler tarayıcılardan doğrudan indirmenize izin vermez. FireStick'te yan yükleme özel uygulamalar gerektirir. İşte bu kılavuzda kullanacağımız iki uygulama:

 1. Downloader
 2. ES Dosya Gezgini
  FireStick'te ES Dosya Gezgini Nasıl Yüklenir ve Kullanılır

Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları Etkinleştir

Kurulum yöntemine devam edeceğim. Ancak bundan önce, Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları açarak FireStick'in üçüncü taraf uygulamalarını kabul etmesini sağlamalısınız. Yapman gerekenler işte burada:

1. Ayarlar FireStick ana ekranından (üstteki menü çubuğu)

teatv firestick nasıl kurulur

2. Tıklayın MyFireTV veya cihaz

FireStick'e TeaTV Nasıl Kurulur

3. Aç Geliştirici Seçenekleri

firestick üzerinde geliştirici seçenekleri

4. Eğer Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar devre dışı / kapalı ise, tıklayarak açın

firestick üzerinde teatv almak için nasıl

5. Tıklayın bu uyarı mesajını yok saymak ve işleminizi onaylamak için.

Firestick'te bilinmeyen kaynakları etkinleştir

Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaları açmak, cihazınızı yalnızca kötü bir APK'yı yan yüklemeye çalıştığınızda tehditlere maruz bırakır. Sizinle paylaşacağım Çay TV'nin APK kaynağı güvende. Uygulamayı bu kaynaktan kişisel olarak yükledim.

Çay TV'yi Downloader'ı kullanarak FireStick'e yükleyin

Downloader FireStick üzerinde yandan yüklemeyi kolaylaştıran bir uygulama. FireStick'in en önemli özelliklerinden biri olduğunu düşünüyorum ve cihazımı kurarken yüklediğim ilk uygulamalardan biri.

Bu uygulamayı indirmek için FireStick ana ekranınıza gidin. Ana ekrandan öğesini seçin. Arama en solda. Şimdi uygulamayı arayın ve yükleyin.

Uygulamayı yükledikten sonra aşağıdaki adımları uygulayın:

Aşama 1: Downloader'ı çalıştırın ve ana ekranının sağ tarafındaki URL alanını tıklayın (uygulama varsayılan olarak sol Ana Sayfa sekmesi seçili olarak açılır)

teatv üzerinde firestick

Adım 2: Ekran klavyesi göründüğünde aşağıdaki URL'yi yazın ve Tamam'ı tıklayın. GİT:

https://www.firesticktricks.com/tea

teatv üzerinde firestick

Aşama 3: Downloader uygulaması sunucu URL'sine işaret edecek ve FireStick'te TeaTV APK'sını indirmeye başlayacak

teatv üzerinde firestick

4. Adım: APK indirme işlemi tamamlandığında, Downloader uygulaması yüklemeyi başlatır. Şimdi görmeniz gereken aşağıdaki komut istemi, FireTV'ye TeaTV'yi yüklemek isteyip istemediğinizi onaylamanızı istemek.

Görebilirsiniz Sonraki düğmesini tıklayın. FireStick uzaktan kumandanızı kullanarak bu düğmeye gidin

teatv apk firestick yüklemek

Adım 5: Sonraki düğmesi Yüklemek buton. Şimdi tıklayın Yüklemek

yangın tv stick teatv yüklemek

6. Adım: FireStick'e TeaTV'yi yüklemek birkaç dakika sürecektir. Tamamlandığında, aşağıdaki pencere Uygulama Yüklendi Onayla

TeaTV kuruldu. İsterseniz, Açık sağ alt köşeye getirin ve çalıştırın. Ancak, Bitti böylece Downloader uygulamasına geri dönebilir ve TeaTV'yi silebilirsiniz APK.

APK'yı neden silmeli? Çünkü APK, uygulamanın kurulumundan sonra işe yaramaz. Gereksiz dosyaları silerek FireStick depolamasını temizleyin.

firestick teatv kılavuzu

 7. Adım: Tıklayın Sil

firestick teatv uygulaması

8. Adım: Tıklayın Sil tekrar

teatv'i firestick'e yükle

FireStick'te TeaTV'yi yandan yüklemek için Downloader uygulamasını bu şekilde kullanıyorsunuz.

FireStick'i TeaTV ‘Güvenle’ ile Kullanma

Fire Stick'inizde TeaTV ile yayın yapmaya başlamadan önce, sizi TeaTV'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler ve TV şovları) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Neyse ki, çevrimiçi akış / tarama etkinliklerinizi bir VPN ile gizleyebilirsiniz. Bir VPN a.k.a Sanal Özel Ağ, ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve içerik coğrafi kısıtlamalarını atlamanıza yardımcı olur.

  Sportz TV IPTV Kanalları Çalışmıyor Nasıl Onarılır

Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Ben kullanıyorum ExpressVPN Fire Stick'te, mobil cihazımda ve PC'de. Birkaç ücretli ve ücretsiz VPN denedikten sonra, ExpressVPN'in en hızlı ve en güvenli VPN olduğunu söyleyebilirim. FireStick'inizde ExpressVPN'i kullanmaya nasıl başlayacağınız ve akış etkinliklerinizi meraklı gözlerden nasıl koruyacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN'e abone olun BURAYA. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

Adım 2: Fire TV / Stick'inizi AÇIN ve en soldaki "Ara" seçeneğine gidin. Şimdi arama çubuğuna “Expressvpn” (tırnak işaretleri olmadan) yazın ve arama sonuçlarında göründüğünde ExpressVPN'i seçin

güvenli akış için firestick'te expressvpn kullanın

Aşama 3: Fire TV / Stick için ExpressVPN uygulamasını yüklemek için “İndir” e tıklayın.

firestick üzerinde teatv uygulaması

4. Adım: Uygulamayı açın ve ExpressVPN aboneliği satın alırken oluşturduğunuz giriş kimlik bilgilerinizi girin. "Oturum aç" ı tıklayın

yangın tv stick expressvpn almak için nasıl

Adım 5: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. FireStick için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

expressvpn'yi ateş çubuğuna bağlayın

ExpressVPN'i Fire TV / Stick ile kullanma hakkında daha ayrıntılı bilgi de okuyabilirsiniz.

ES Dosya Gezgini Kullanarak Fire TV Stick'te TeaTV

ES Dosya Gezgini, FireStick için yan yükleyici olarak yaygın olarak kullanılan başka bir uygulamadır. Yine, bu uygulamayı Amazon Store'dan indirebilirsiniz. FireStick ana ekranındaki Arama seçeneğine bakın..

: ES Dosya Gezgini artık yan yükleme özelliğini ücretsiz olarak sunmuyor. Ayda 9.99 dolar ödemeniz gerekiyor. Bölgenizde kullanılabiliyorsa Downloader uygulamasını kullanın. Ücretsiz.

ES Dosya Gezgini'ni yükledikten sonra, aşağıdaki adımları izleyin:

Aşama 1: ES Dosya Gezgini'ni başlatın. Sol tarafta genişletilebilir seçeneklerle bir menü çubuğu göreceksiniz. Aşağı kaydırın ve tıklayın Araçlar. Tıklamak genişletir. Şimdi, ilk seçeneği tıklayın İndirme yöneticisi

es dosya explorer kullanarak firestick üzerinde teatv indir

Adım 2: Şimdi ES Explorer'ın sağ tarafına gidin ve altta tıklayın +Yeni

teatv kurulum kılavuzu

Aşama 3: Aşağıdaki iletişim kutusu iki alanla birlikte görünmelidir

 • yol
 • ad

firestick için teatv

4. Adım: Yukarıdaki alanlara aşağıdakileri girin:

 • Yol: https://www.firesticktricks.com/tea
 • Ad: teatv

Aslında, Ad alanına istediğiniz herhangi bir adı girebilirsiniz. Bu önemsiz olacak. Tıklayın Şimdi İndirin

firestick için teatv indir

Adım 5: ES Dosya Gezgini'nin sunucuya bağlanmasını bekleyin ve TeaTV APK'sını Fire TV Stick veya Cube'a indirin.

teatv apk

6. Adım: Bu tamamlandığında, tıklayın Açık dosya istendiğinde

teatv yangın tv stick ve yangın tv küp

7. Adım: Sonra, tıklayın Yüklemek

teatv firestick nasıl kurulur

8. Adım: Şimdi yükleme istemine yönlendirilirsiniz. Kadar sağ alt köşeye gidin Sonraki düğmesi olarak değişir Yüklemek. Tıklayın Yüklemek Devam etmek için

  FireStick / Kodi'de Tubi TV Kurulumu

ateş çubuğu için teatv olsun

Şimdi, yapmanız gereken tek şey FireStick'in bir ya da iki dakikadan fazla sürmemesi gereken TeaTV'yi yüklemesini beklemek. Uygulama yüklendiğinde aşağıdaki onay mesajını göreceksiniz

9. Adım: Tıklayın Açık ve uygulamayı çalıştırın. Tıklayın Bitti ES Dosya Gezgini'ne dönmek için. Uygulamayı daha sonra Uygulamalarınızdan çalıştırabilirsiniz & Kanallar (bir sonraki bölümde size nasıl söyleyeceğim)

çay tv firestick uygulaması

FireTV Stick'te TeaTV Nasıl Kullanılır

Tüm uygulamalarınız saklanıyor Uygulamalarınız & Kanallar. Bu bölümü nasıl ziyaret edebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

 • Tuşunu basılı tutun. Ev uzaktan kumandanızda birkaç saniye basılı tutun
 • Açılır menüyü gördüğünüzde, Uygulamalar
 • Bu açılır Uygulamalarınız & Kanallar

Burada olduğunuzda aşağı kaydırın, TeaTV uygulama simgesini seçin ve uygulamayı açmak için tıklayın. Uygulamalara Uygulamalarınızdan bu şekilde erişirsiniz & Kanallar.

Simgesi FireStick ana ekranındaysa TeaTV'ye daha hızlı erişebilirsiniz. Simgeyi ana ekrana taşımak için yapmanız gerekenler:

 • Uygulamalarınıza gidin & Kanallar
 • TeaTV uygulamasını vurgulayın
 • Tuşunu basılı tutun. seçmek düğmesine basın veya uzaktan kumandanızdaki menü düğmesine basın ve Hareket TV'nizde görünen menünün sağ alt köşesinde
 • Şimdi TeaTV simgesini ilk iki sıradan birine taşıyın
 • Simgesine basarak simgeyi istediğiniz konuma bırakın. seçmek FireStick uzaktan kumandasını düğmesi
 • FireStick ana ekranına geri döndüğünüzde, Uygulamalarınızın altında TeaTV simgesini bulacaksınız & Kanallar kategorisi

Şimdi TeaTV uygulamasını FireStick'te çalıştıralım.

Uygulamayı ilk kez açtığınızda, aşağıdaki sorumluluk reddi görüntülenir. Tıklayın Kabul etmek Devam etmek için.

teatv firestick nasıl kullanılır

Şimdi tercih ettiğiniz altyazı dilini seçmeniz istenir. Devam etmek için istediğiniz dili tıklayın. Daha sonra uygulama Ayarları'nda değiştirebilirsiniz.

firestick için teatv nasıl kullanılır

TeaTV Subreddit'e abone olmak istiyorsanız, Başka ziyaret et'i tıklayın İptal et

ateş çubuğundaki teatv'i keşfedin

TeaTV'nin ana ekranı FireStick'te şöyle görünür. Gördüğünüz gibi, TeaTV kaygan, kullanımı kolay bir arayüz sunuyor. Trend olan içeriği açılış ekranında bulacaksınız. Daha fazlasını izlemek için, çeşitli türler ve kategoriler arasından seçim yapmak için filtre seçeneğini kullanabilirsiniz. Herhangi bir filmi isim, sanatçı, yönetmen vb. İle aramak için sol üst köşedeki arama işlevini de kullanabilirsiniz. Ayrıca TV şovlarını ve bölümlerini de arayabilirsiniz..

firestick teatv nasıl kurulur ve kullanılır

Sarmak

TeaTV, size talep üzerine film ve şovları ücretsiz olarak getiren inanılmaz popüler bir eğlence uygulamasıdır. Muhtemelen Teraryum TV kapatıldıktan sonra açık bıraktığı noktaya en yakın uygulama. TeaTV, bazı yüksek kaliteli sunuculardan çok sayıda etkin sıyırıcı sunmaktadır. Bu hafif uygulama, tüm talepleriniz için doğru çözümdür. Bu kılavuzda, TeaTV'yi FireStick'e yüklemeyi öğrendiniz. Herhangi bir sorunuz veya yorumunuz varsa, aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirmekten çekinmeyin.

İlişkili:

FireStick'e Morph TV nasıl kurulur
Fire TV Stick jailbreak nasıl
FireStick'e Mobdro nasıl kurulur
Kodi Fire Stick'e nasıl yüklenir

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me