FireStick / Fire TV’ye Fare Geçişi Nasıl Yüklenir

>

Bazı Android uygulamaları dokunmatik cihazlar içindir ve uzaktan kumandalı Fire TV Stick cihazınızda düzgün çalışmaz. Bu, FireStick kullanıcılarını bazı iyi uygulamalardan mahrum eder. Bu tür uygulamaları kullanamamanızın başlıca nedeni, Amazon FireStick uzaktan kumandanızla uyumlu olmamalarıdır. Ancak, FireStick ile bir fare kullanmanın bir yolu varsa, bu uygulamalardan bazılarının çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Fare işaretçisini FireStick arayüzünüze fiziksel bir fare bağlamadan alabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan Mouse Toggle uygulaması. Bu kılavuzda, Mouse Toggle'ı FireStick'e yüklemeyi öğreneceğiz. Uzaktan kumandanızdaki gezinme düğmelerini kullanarak fare işaretçisini hareket ettirebilirsiniz. Bir nesneyi tıklamak için işaretçiyi üzerine getirin ve seçmek uzaktan kumandadaki düğme.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.


oku:
FireStick'e VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Fire TV Stick için Mouse Toggle Uygulaması: Kurulum Kılavuzu

Önce FireStick cihazımızı üçüncü taraf uygulamalarını yüklemenize izin verecek şekilde ayarlayalım. Yükleyeceğimiz Mouse Toggle uygulaması aynı zamanda bir üçüncü taraf uygulamasıdır. Aşağıdaki adımları takip et:

Aşama 1: FireStick cihazınızı açın ve açın Ayarlar ana ekrandan (Ayarlar seçeneği ekranın üst kısmındaki menü çubuğunda bulunur)

yangın tv için fare geçiş

Adım 2: Şu yöne rotayı ayarla cihaz ve bir sonraki ekranda aç

firestick fare geçiş

Aşama 3: Şimdi aç Geliştirici Seçenekleri

firestick fare geçiş nasıl kurulur

4. Adım: Bakın Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar KAPALI veya AÇIK. KAPALI ise, açmak için tıklayın.

firestick fare geçiş

Adım 5: Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamaların etkinleştirilmesi riskleri hakkında sizi bilgilendiren bir uyarı mesajı açılır. Bu mesajı yoksay. Şahsen kullandığım Mouse Toggle uygulamasını yükleyeceksin. Güvenli bir uygulama.

Tıklayın

yangın tv stick bilinmeyen kaynaklardan uygulamalar

FireStick'iniz artık herhangi bir üçüncü taraf uygulaması yükleyecektir. Mouse Toggle'ı kullanmaya başlayalım.

6. Adım: İhtiyacınız olan ilk şey bir yan yükleyici uygulaması. FireStick, dosyaların doğrudan tarayıcı indirmesine izin vermez. Ben tavsiye ediyorum Downloader Uygulamanın. FireStick için çok etkili bir yan yükleme aracıdır. Downloader'ı FireStick'e yükleyin ve başlatın. Bu uygulamayı Amazon Store'dan kolayca alabilirsiniz

7. Adım: Downloader'ın ana ekranı şuna benzer. Gördüğünüz gibi, Ev soldaki seçenek zaten tıklanmış. Sağ tarafta, Fare Geçişi'nin indirileceği kaynak URL'yi girebileceğiniz bir alan var.

Bu URL alanını tıklayın

indirici uygulaması

8. Adım: Ekran klavyesini gördüğünüzde (aşağıdaki resme bakın) aşağıdaki URL'yi (cihazınıza göre) girin:

Fire Stick Gen 1, Fire Stick Gen 2, Fire TV 1, Fire TV 2, Fire TV Cube için - https://www.firesticktricks.com/mouse

FireStick 4K, Fire TV 3 veya Fire TV Edition'a sahipseniz bu bağlantıyı kullanın - http://bit.ly/mousefire

hit GİT URL'yi girdikten sonra

ateş tv için fare geçiş apk

9. Adım: Downloader uygulamasının Fare Geçiş APK dosyasını indirmesine izin verin. Birkaç dakika sürebilir.

firestick fare geçiş apk indir

10. Adım: Downloader ile ilgili iyi olan şey, indirilen APK'yı manuel olarak yürütmenize gerek olmamasıdır. Dosyayı çalıştırır ve kurulumu otomatik olarak başlatır. Şimdi aşağıdaki istemi görmelisiniz.

Tıklayın Yüklemek

firestick fare

Adım 11: Şimdi Mouse Toggle APK'sının cihaza yüklenmesini bekleyin

Adım 1/2: Kurulum onayı ile Uygulama Yüklendi gösteren istem.

Tıkladığınızda Açık burada, Mouse Toggle uygulamasını hemen başlatırsınız. Ancak, uygulamayı daha sonra çalıştıracağız ve kullanacağız.

İlk olarak, Bitti ve Downloader uygulamasına geri dönün. İndirdiğiniz Fare Değiştirme APK'sını nasıl sileceğinizi göstereceğim. APK dosyaları kurulumdan sonra gerekli değildir. Biraz yer açalım.

firestick için fare geçiş

Adım 13: Tıklayın Sil

fare değiştirme

14. Adım: Tıklayın Sil bir kere daha

fare geçiş apk

APK dosyasını FireStick'ten başarıyla kaldırdınız.

FireStick'te Fare Geçişine Erişim ve Kullanım

FireStick'e yüklediğiniz tüm uygulamalara Uygulamalarınız & Kanallar Bölüm. Oraya nasıl ulaşabilirsiniz:

  • Tuşunu basılı tutun. Ev düğmesini yaklaşık 5 saniye basılı tutun
  • Menü ekranı göründüğünde, Uygulamalar
  • İşte Uygulamalarınızdasınız & Kanallar

Şimdi uzaktan kumandayı kullanarak aşağıya kaydırın ve Mouse Toggle uygulamasını bulun. Bir uygulama yüklediğinizde, simgesinin Uygulamalarınızda altta göründüğünü unutmayın & Kanallar. Dikkat edilmesi gereken diğer bir şey, son yüklenen uygulamaların FireStick ana ekranınızda görünmemesidir.

Herhangi bir uygulamayı ana ekrana taşımak için Uygulamalarınızda simgesini seçin & Kanallar bölümüne gidin ve uzaktan kumandadaki menü tuşuna basın. Şimdi Taşı'yı tıklayın ve simgeyi üst satırlardan birine taşıyın.

Şimdi size Fare Geçişini nasıl kullanacağınızı göstereceğim.

İlk olarak, Mouse Toggle uygulamasının çalışması için ADB Hata Ayıklama AÇIK olmalıdır. İşte nasıl AÇABİLİRSİNİZ: FireStick Giriş ekranı > Ayarlar > cihaz > Geliştirici Seçenekleri > ADB Hata Ayıklama

Uygulamanızı Uygulamalarınızdan açın & Kanallar bölümü. Uygulama böyle görünüyor. Sadece bir ekran var.

yangın tv stick için fare geçiş

Emin olmak Fare hizmetini etkinleştir seçeneği açık. Fare hizmetinin FireStick başlangıcında çalışmasını istiyorsanız, ikinci seçeneği açık tutun. Devam etmenizi tavsiye ederim. Mouse Toggle sadece 2 MB'lık bir uygulamadır ve her zaman açık tutulması cihazın performansını etkilemez.

Fare hizmeti etkinleştirildiğinde, durum ekranın sol alt köşesinde başladı.

Durum takılı kalırsa Başlangıç bu durumda ADB Hata Ayıklamasını KAPALI ve tekrar AÇIK duruma getirmeniz gerekebilir. Kapatmak ve açmak için uygulama içindeki ADB AYARLARI düğmesini tıklayabilirsiniz.. 

firestick fare geçiş uygulaması ekranı

Arayüzle ilgili bu kadar. Şimdi herhangi bir uygulamada fare işaretçisini nasıl kullanacağınızı göstereyim.

Showbox HD'yi örnek olarak kullanacağım, çünkü bu uygulama FireStick uzaktan kumanda ile navigasyon yapılamıyor. Showbox HD ana ekranı:

yangın tv stick için fare geçiş nasıl kullanılır

Gördüğünüz gibi, sol üst köşede menü var. Fare geçişi olmadan buna ulaşamıyorum. Ancak, TV ekranımda henüz bir fare işaretçisi yok. Peki, nasıl getirebilirim?

Fare işaretçisini görüntülemek için yapmanız gereken tek şey Oynat durdur FireStick uzaktan kumandanızda iki defa.

Bunu yaptım ve fare işaretçisini menünün üzerine getirdim. Şimdi sadece seçmek düğmesine tıklayarak menüyü tıklayın.

firestick fare geçiş nasıl kullanılır

Aşağıdaki menü belirir. Fareyle üzerine gelmek için fare işaretçisini kullanabilir ve menüde istediğim öğeyi tıklayabilirim.

yangın tv için fare geçiş

Filmler'i tıkladım ve filmlerin listesini içeren ekrana yönlendirildim. Yine, sevdiğim herhangi bir filmi açmak için fare işaretçisini kullanabilirim.

Ayrıca, fare işaretçisi boşta kaldığında birkaç saniye sonra kaybolacaktır. Geri getirmek için uzaktan kumandadaki Oynat / Duraklat düğmesine iki kez basın.

Sayfaları Fare Geçişi ile Kaydırma?

Yapmanız gereken ilk şey, uzaktan kumandadaki Oynat / Duraklat düğmesine iki kez basarak Fare Geçiş imlecini ekrana getirmektir..

Şimdi, uzaktan kumandanızdaki aşağıdaki düğmelere birbiri ardına aynı sırayla hızlıca basın:

  • Oynat durdur
  • Aşağı Gezinme

İmleç büyür ve hızlanır ve sayfaları kaydırmanıza izin verir.

Paketleme

Fare Geçişi, FireStick'te Showbox gibi, aksi takdirde uyumsuz olan uygulamaları kullanmanıza olanak tanır. Fare işaretçisi ekranda göründüğünde, uzaktan kumandadaki gezinme düğmesini kullanarak hareket ettirebilirsiniz. Uyumsuz bir uygulamadaki normal uzak işlevin yapamadığı öğelere ulaşabilirsiniz. Mouse Toggle hafif bir uygulama ve her FireStick kullanıcısının buna sahip olması gerektiğine inanıyorum.

İlişkili:

Jailbreak FireStick nasıl
FireStick'te Kodi Sıfırlama
FireStick'te Catmouse APK nasıl kurulabilir
FireStick'e Morphix TV nasıl kurulur
FireStick'e UnlockMyTV nasıl kurulabilir

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me