FireStick’te En Yeni Filmler HD Nasıl Kurulur

>

Bu öğreticide, FireStick'e En Yeni Filmler HD APK'sını yüklemeyi öğreneceksiniz. Yeni Filmler HD, isteğe bağlı filmler ve TV şovları için bir eğlence uygulamasıdır.

Bu zamana kadar, Terrarium TV'nin artık resmi olarak kullanılamadığını zaten bilmeniz oldukça adil. Terrarium TV'nin yamalı sürümünü kullanabilirsiniz, ancak yeni içerikle hiçbir zaman güncellenmeyecektir. Bu inanılmaz bir uygulamanın ani ve üzücü bir ölümüydü. Ancak, her şey kaybolmaz. İyi Teraryum TV alternatifleri bulmak için bir arayış içinde oldum ve bir sürü uygulanabilir seçenek keşfettim.

Yeni Filmler HD, çok çeşitli Filmler ve TV Şovları sunar. FireStick üzerinde kolay kalan hafif bir uygulama. Bu nedenle, bir Terrarium TV alternatifi olarak bir şans verebileceğimi düşündüm. Uygulama, FireStick uzaktan kumanda ile tamamen uyumlu değil. Ancak, Fare Geçişi ile kullanırsanız, iyi bir deneyim yaşayacaksınız. Şimdi Yeni Filmler HD'yi FireStick'e nasıl yükleyeceğinizi görelim.

En Yeni Filmler HD: FireStick için Kurulum Talimatları

Amazon Mağazası dışından FireStick'e herhangi bir uygulama yükleyebilmeniz için önce Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar. Yani, Yeni Filmler HD uygulamasını yüklemek için yapmanız gerekenler:

1. FireStick cihazınızı açın ve yüklendiğinde, Ayarlar seçeneğini menü çubuğundan seçin (FireStick ana ekranında)

FireStick'te En Yeni Filmler HD Nasıl Kurulur

2. Şimdi, seçeneğe gidin cihaz ve aç

FireStick'te En Yeni Filmleri HD Yükleme

3. Ardından, Geliştirici Seçenekleri 

FireStick'te En Yeni Filmler HD

4. Eğer Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar şu anda kapalı, açmanız gerekecek. Açmak için seçeneği tıklayın

firestick'te bilinmeyen kaynaklardan gelen uygulamaları tıklayın

5. Şimdi seçin bilinmeyen kaynaklardan gelen üçüncü taraf uygulamaların cihazınıza zarar verebileceği uyarısıyla aşağıdaki pencere görüntülendiğinde. Bu, test edilmemiş ancak Yeni Filmler HD için geçerli olmayan uygulamalar için geçerlidir. Güvenli bir uygulama.

FireStick'te en yeni filmleri HD nasıl edinirim

FireStick cihazınızı, bilinmeyen kaynaklardan üçüncü taraf uygulamalara izin verecek şekilde başarıyla ayarladınız. Şimdi kurulum sürecine geçelim.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.

FireStick'teki herhangi bir uygulamanın yandan yüklenmesi öncelikle iki bölümden oluşan bir işlemdir - ilk bölümde uygulamanın APK'sını indirirsiniz, ikinci bölümde bu APK'yı yüklersiniz. Aşağıdaki adımlar Yeni Filmler HD için her iki parçayı birlikte kapsayacaktır APK.

İşte başlıyoruz:

6. Devam edin ve Amazon Store'dan indirme uygulaması. FireStick cihazınıza Yeni Filmler HD APK'sını indirmenize ve yandan yüklemenize yardımcı olacağından bu uygulamaya ihtiyacınız var. Bir APK'yı doğrudan bir Fire TV veya FireStick'teki bir web tarayıcısından indiremezsiniz.

Bu uygulamanın yüklenmesi yalnızca birkaç dakika sürer. FireStick ana ekranında arama seçeneğini seçin ve Downloader uygulamasını arayın

7. Yüklediğinizde Downloader uygulamasını çalıştırın. Bu uygulamanın ana ekranı böyle görünüyor.

Gördüğünüz gibi, sol tarafta bir sürü seçenek içeren bir kenar çubuğu var. Üst seçenek Ev zaten seçili. URL için sağ tarafa gitmeniz ve metin alanını tıklamanız yeterlidir

firestick'te en yeni filmleri hd indir

8. Şimdi harfleri ve sayıları içeren yeni bir pencere göreceksiniz. Aşağıdaki URL'yi yazmak için bu tuş takımını kullanın: https://www.firesticktricks.com/nmhd

İşiniz bittiğinde, GİT düğmesine basın veya FireStick uzaktan kumandanızdaki Oynat / Duraklat düğmesine basın

yeni filmler hd apk indir

9. İndirici, URL'nin işaret ettiği sunucuyla bağlantı kurmaya başlayacaktır. Birkaç dakika içinde Yeni Filmler HD APK FireStick'inize indirilmeye başlanacak

yeni film hd apk indir firestick

Yeni Filmler HD küçük bir uygulama olduğu için indirme işlemi bir dakikadan fazla sürmemelidir.

10. Sonra tıklayın Yüklemek uygulamayı FireStick'e yüklemeye başlamak için

firestick'e yeni film hd nasıl kurulur

En Yeni Filmler HD uygulaması yüklendiğinde, aşağıdaki pencere ile size bildirilir: Uygulama yüklendi

Altta iki seçenek var. Beklendiği gibi, Açık düğmesi En Yeni Filmler HD uygulamasını başlatır. Gerçi, tıklayacağım Bitti. Bu, Downloader uygulamasına gitmeme ve En Yeni Filmler HD APK dosyasını silmeme izin verecek.

Bu dosyayı neden siliyorum? Çünkü uygulama şimdi yüklendi. APK dosyası işe yaramıyor. Fırsatınız olduğunda FireStick depolamayı temizlemeye devam etmek iyi bir uygulamadır. Bu şekilde düzenli kalacaktır.

yangın çubuğunda en yeni filmleri hd alın

FireStick ekranınızda aşağıdakileri gördüğünüzde, Sil

firestick yeni filmler hd

Yine, Sil

yeni filmler hd yangın tv

İşte böyle! Yeni Filmler HD APK uygulaması FireStick cihazınıza başarıyla yüklendi. Ardından, bu uygulamaya nasıl erişileceğini ve kullanılacağını öğreniyoruz.

FireStick'te En Yeni Filmler HD: Nasıl Erişilir

Muhtemelen cihazınızdaki yolunuzu ve son yüklediğiniz uygulamalara nasıl erişeceğinizi zaten biliyorsunuzdur. Ancak, okuyucularımın çoğu kurulumdan sonra uygulamaları bulmakta sorun yaşıyor. Öyleyse, FireStick'te Yeni Filmler HD'ye (veya herhangi bir uygulamaya) nasıl erişeceğinizi hızlı bir şekilde özetleyeyim.

Yüklü ve bulut uygulamalarınızın tümüne şu bölümden erişilebilir Uygulamalarınız & Oyunlar. Oraya ulaşmak için aşağıdaki adımları izleyin:

 • Cihazınızın uzaktan kumandasındaki Ana Ekran düğmesine uzun basın (yaklaşık 3-4 saniye)
 • Açılır pencere görüntülendiğinde ilk seçeneği tıklayın Uygulamalar
 • İşte, yüklediğiniz tüm FireStick uygulamalarınızın listesi
 • Listenin en altına gidin ve En Yeni Filmler HD uygulamasını çalıştırın

Yeni yüklediğiniz En Yeni Filmler HD uygulamasının Uygulamalarınızın alt kısmında olduğunu fark ettiniz mi? & Oyun listesi? Uygulamayı FireStick ana ekranında bulamamanızın nedeni budur.

En üstteki 2-3 sıradaki uygulamalar ana ekranda gösterilir. Dolayısıyla, Ana Filmler'den En Yeni Filmler HD uygulamasına erişmek istiyorsanız, yapmanız gerekenler:

 • Uygulamalarınızda En Yeni Filmler HD uygulamasını seçin & Oyunlar
 • Uzun basın seçmek düğmesine basın veya uzaktan kumandadaki menü tuşuna basın ve Hareket ekranınızın sağ alt tarafındaki açılır menüde görünen seçenek
 • Uygulamayı üst satıra (veya ilk üç satırdan herhangi birine) taşıyın
 • Uygulamayı bırakmak için Seç düğmesine tekrar basın
 • Şimdi, FireStick'in ana ekranına geri dönün ve En Yeni Filmler HD uygulamasını oradan çalıştırın

En Yeni Filmler HD Uygulaması Nasıl Kullanılır

Yeni Filmler HD uygulaması düzenli görünümlü, tanıdık bir arayüze sahiptir. Bu tür uygulamalar arasında yaygın olan bir arayüz türüdür. Teraryum TV veya beğeni kullandıysanız, bu uygulamayı kullanırken hiç zorluk çekmemelisiniz.

Uygulamayı çalıştırın ve gördüğünüz şey bu. Uygulamanın yeni bir sürümü mevcutsa, uygulamanın ana ekranının üst yarısında bu yeni sürümü yüklemeniz istenir. Sadece can sıkıcı istemden kurtulmanıza izin vermeyeceğinden, aynı zamanda uygulamanın en güncel sürümünü size vereceğinden güncellemeyi hızlı bir şekilde yüklemenizi öneririz..

FireStick'te En Yeni Filmler HD'yi kullanma

Uygulamanın ana ekranı en son eklenen başlıkları ve çeşitli kategorilerde öne çıkan başlıkları gösterir. TV şovları için varsayılan ekran açılır.

Sol üstte Filmler arasında geçiş yapmak için kullanabileceğiniz bir menü var & TV Şovları. Menüde Yeni Güncelleme, Çizgi Filmler, İzleme Listesi, Son Sürüm, Geçmiş ve diğerleri gibi başka seçenekler de var.

Menüden uygulama Ayarları'na da gidebilirsiniz.

yangın tv stick en yeni filmler hd uygulaması nasıl kullanılır

Uygulamanın sağ üst tarafında arama seçeneği (lens simgesi) bulunur. Anahtar kelime içeren film veya şov aramak için bu simgeyi tıklayın. Örneğin, ilgili video içeriğini aramak için bir filmin veya aktörün adını yazabilirsiniz

En Yeni Filmler HD, Amazon FireStick uzaktan uyumlu bir uygulamadır. Ancak, bazen uzaktan komutlara iyi yanıt vermediğini fark ettim. Kendinizi hayal kırıklığına uğratmak ve işleri daha pürüzsüz hale getirmek için, bu uygulama ile Mouse Toggle kullanmanızı öneririz. Mouse Toggle, Yeni Filmler HD ile hayatınızı daha kolay hale getirecek.

Kuruyor

Yeni Filmler HD, uzaktan kumanda ile gerçekten iyi olmadığı için FireStick için en iyi isteğe bağlı uygulama değildir. Ancak, film ve şovların sağlam bir koleksiyonuna sahiptir ve bir Fare Geçişiniz varsa iyi çalışır. Bu nedenle, Teraryum TV'ye alternatiflerden biri olarak koydum. Bu uygulamayı beğenmediyseniz, deneyebileceğiniz birkaç tane daha var. İşte önerilen listemiz:

 • FreeFlix Genel Merkezi
 • Kodi
 • Morph TV
 • OneBox HD
 • Showbox Alternatifleri

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me