FireStick’te Morpheus TV Kurulumu

>

Teraryum TV geliştiricileri, bu kadar sevdiğimiz bu inanılmaz uygulama için günlerin sonunda açıkladı. Hala uğraştığımız bir darbe. Ancak, akış dünyasında, kullanımdan kaldırılan bir uygulama yeni bir şey değildir. Birçok uygulama gündeme gelir, popüler olur ve bir gün kaldırılır. Teraryum TV'nin çökmesi şimdilik büyük bir kayıp, ama devam etmenin bir yolunu bulacağımızdan eminim.


Neyse ki, en sevdiğiniz bölümleri ve filmleri izlemek için kullanabileceğiniz birçok Teraryum TV alternatifi var. Bu kılavuzda, Morpheus TV'yi FireStick / Fire TV / Fire TV Cube'a yüklemeyi öğreneceğiz; en iyi Terrarium TV alternatiflerinden biri.

Morpheus TV, Teraryum TV gibi, isteğe bağlı bir uygulamadır. Etkileyici bir medya kütüphanesine sahiptir ve size en iyi yayınlanabilir bağlantıları sunmak için sağlam, yüksek kaliteli sıyırıcılara sahiptir. Bu hafif uygulama FireStick kaynaklarınızda kolaydır, sorunsuz performans sunar ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Yasal Uyarı: Morpheus TV geliştiricisi uygulama için destek sonunu açıkladı. Uygulamayı kurulumdan sonra ilk kez çalıştırdığınızda, Proje Durdurulan bildirimini göreceksiniz. Bununla birlikte, sıyırıcılar mevcut olduğu sürece mevcut filmleri ve şovları aktarabileceğinizi de söylüyor. 

Terk edilmiş uygulama ile gitmek istemiyorsanız, taze içerik ve akıcı akış deneyimi için düzenli olarak güncellenen Morph TV adlı klonunu almanızı öneririz.. 

FireStick'te Morpheus TV'yi Yükleme Adımları

Morpheus TV'nin FireStick, Fire TV veya Fire TV Cube'a yüklenmesi sadece birkaç dakika sürer. Yapmanız gereken ilk şey, Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar Morpheus TV gibi uygulamaların üçüncü taraf APK'sını kabul etmek için cihaz ayarlarında AÇIK. İşte adımlar:

1. FireStick'inizi açın ve ana ekrandan Ayarlar yukarıda.

firestick Morpheus TV nasıl kurulur

2. Aşağıdaki seçenek kümesini gördüğünüzde devam edin ve açın cihaz

ayarlarda cihaz: morpheus tv

3. Ardından, Geliştirici Seçenekleri

firestick üzerinde geliştirici seçenekleri

4. Eğer Bilinmeyen Kaynaklardan Uygulamalar kapalıysa, açmak için tıklayın

Morpheus TV

Artık yüklemeye başlayabilirsiniz. Nasıl olduğunu göstereyim.

FireStick Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve İSS'ler kullanıcılarının çevrimiçi etkinliklerini izliyor. Fire TV Stick'inizde telif hakkıyla korunan içerik akışı bulunursa ciddi sorun yaşayabilirsiniz. Şu anda IP'niz herkes tarafından görülebilir. Film izleme deneyiminizin kötü bir şekilde değişmemesi için iyi bir FireStick VPN almanızı ve kimliğinizi gizlemenizi şiddetle tavsiye ederim.

kullanırım ExpressVPN Bu, endüstrideki en hızlı ve en güvenli VPN'dir. Amazon Fire TV Stick dahil herhangi bir cihaza kurmak çok kolaydır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Hizmetlerinden hoşlanmıyorsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz. ExpressVPN'in ayrıca, 3 ay ücretsiz kazanın ve yıllık planınızda% 49 tasarruf edin.

İşte her zaman bir VPN kullanmanızın nedenleri.

APK dosyalarını, diğer Android cihazlarda olduğu gibi FireStick'inizdeki bir web tarayıcısı üzerinden doğrudan indiremeyeceğinizi ve yükleyemeyeceğinizi unutmayın. Bu nedenle, böyle bir indirmeyi kolaylaştıran bir uygulamaya ihtiyacınız var.

Downloader FireStick için en iyi yandan yükleme uygulaması. Bu nedenle, önce cihazınıza Downloader'ı yükleyin. Bunu Amazon Mağazasından yapabilirsiniz (FireStick ana ekranındaki arama işlevini kullanarak).

Downloader'ınız olduğunda açın ve aşağıdaki adımları izleyin:

Aşama 1: Şimdi görmeniz gereken Downloader ana ekranıdır. Ev soldaki sekme.

Sağdaki URL alanını tıklayın

downloader uygulamasını kullanarak Morpheus TV nasıl edinilir

Adım 2: Şimdi aşağıdaki URL'yi girin http://bit.ly/morp166 ve tıkla GİT 

firpick üzerinde morpheus tv

Aşama 3: Aşağıdaki web sayfasının açıldığı Downloader uygulamasının Tarayıcı bölümüne yönlendirileceksiniz. Aşağı kaydırın ve tıklayın MORPHEUS TV.APK İNDİR buton.

Firestick'te Morpheus TV Apk indir

4. Adım: Morpheus TV'yi bekleyin APK'yı FireStick'e indirmek için

Morpheus TV Apk indir

Adım 5: APK dosyası indirildiğinde, Downloader uygulaması kurulumu kendi başına başlatacaktır. İşte görmeniz gereken bir sonraki pencere. Bu ekranın sağ alt kısmına gidin ve Yüklemek

firestick morpheus tv nasıl kurulur

Morpheus TV'nin FireStick'e yüklenmesi yaklaşık bir dakika sürer. Bittiğinde, Uygulama Yüklendi bildirim gösterilir.

Morpheus TV uygulamasını hemen bu pencereden çalıştırabilirsiniz. AÇIK, Tıklamanı öneririm YAPILAN ve Morpheus TV'yi silmek için Downloader arayüzüne geri dön APK.

Uygulama yüklendiğinde, APK dosyasına artık gerek yoktur. Silerek biraz yerden tasarruf edebilirsiniz.

yangın sopa morpheus tv almak nasıl

Tıklayın Sil

filmler için morpheus tv

Tıklayın Sil tekrar

morpheus tv apk firestick silmek

FireStick'e Morpheus TV'yi başarıyla yüklediniz ve APK dosyasını da sildiniz.

Morpheus TV'yi Keşfetmek

Devam edin ve uygulamayı açın. FireStick ana ekranında görmüyorsanız Uygulamalarınıza gidin & Kanallar bölümü. Uygulamayı orada bulacaksınız.

Kurulumdan sonra uygulamayı ilk kez çalıştırdığınızda, Proje Durduruldu İleti. Daha önce de belirttiğim gibi, Morpheus TV uygulaması durduruldu. Ancak bu yalnızca yeni notların ve içeriğin eklenmeyeceği anlamına gelir. Mevcut sıyırıcılar çalışırken, şu anda mevcut olan filmleri ve şovları izlemeye devam edebilirsiniz.

Tıklayın tamam

morpheus tv aşağı

Bir sonraki pencere size Filmler, TV Şovları, İndirilenler ve Ayarlar seçeneklerini içeren bir menü sunar.

Morpheus TV nasıl kullanılır

Filmler'i tıkladığınızda yeni bir seçenek kümesi görürsünüz: Popüler, Popüler, Arama vb..

İstediğiniz seçeneğe tıklayarak devam edin ve daha derine inin. Morpheus TV ev sahiplerinin tüm filmlerini burada bulacaksınız.

Morpheus TV'de film izleme

Uygulamanın ana ekranında TV Şovları'nı tıklatırsanız, aşağıdaki menü görünür.

Morpheus TV'de TV şovları izle

FireStick Ana ekranından Morpheus TV'ye erişme

Uygulamalarınıza her zaman Uygulamalarınızdan erişebilirsiniz & Kanallar alanına uzun süre basarak erişebilirsiniz. Ev düğmesine basın ve ardından Uygulamalar.

Uygulamalarınızda & Kanallar bölümünde, ana ekranınızda yalnızca üst sıralardaki uygulamaların göründüğünü göreceksiniz. Son yüklenen uygulamalar alt satıra yerleştirilir. Yani, ana ekranda görünmeyebilirler.

Morpheus TV'yi FireStick ana ekranına taşımak istiyorsanız, şunları yapabilirsiniz:

  • Uygulamalarınızda Morpheus TV simgesini seçin & Kanallar
  • FireStick uzaktan kumandanızdaki menü düğmesine basın. Üç yatay çizgiye sahip düğme
  • TV ekranınızın sağ alt tarafında artık bir menü göreceksiniz. Tıklayın Hareket ve Morpheus TV simgesini manuel olarak üst sıralardan birine taşıyın. Veya tıklayın Öne Taşı simgeyi ilk satırdaki ilk noktaya yerleştirmek için.

Sarmak

Morpheus TV kolayca Teraryum TV'nin en uygun alternatiflerinden biridir. Bu isteğe bağlı uygulama, sadece birkaç tıklamayla favori filmlerinizi ve şovlarınızı getiriyor. Morpheus TV'yi aynı kategorideki diğer uygulamaların çoğundan daha hızlı buldum. Ayrıca bağlantıları daha hızlı alır. Ne yazık ki, Morpheus TV de geliştiricisi artık destekleyemediği için durduruldu. Ancak, iyi olan şey, kazıyıcılar mevcut olana kadar akışları almaya devam edeceğidir. Uygulamanın birkaç ay daha iyi olması gerektiğine inanıyorum.

İlişkili:

Bir FireStick'i Jailbreak Etme
FireStick için En İyi Uygulamalar
Sinema nasıl kurulur APK
Titanium TV nasıl kurulabilir

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me