Kodi’ye SportsDevil Kurulumu

>

Bu kılavuzda, Kodi 18 Leia ve Kodi Krypton 17.6'ya SportsDevil eklentisinin nasıl kurulacağını göstereceğim. Burada verilen talimatlar, Amazon FireStick, iOS dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, Kodi destekli tüm cihazlara SportsDevil'i yüklemek için kullanılabilir. & Android cep telefonları, Windows & Mac. 

SportsDevil bir zamanlar spor severlerin ve meraklıların Kutsal Kâsesi olarak kabul edildi. NFL, NBA, NHL, İngiltere Premier Ligi, Kriket, Futbol, ​​Hokey, UFC veya diğer büyük sporlar olsun SportsDevil hepsini yayınladı. Herkes için bir şeyler vardı. Addon şimdi sadece geçmiş ihtişamının kalıntılarını yaşıyor. Bununla birlikte, sizi yapıştırmaya devam etmek için yeterli spor akışları bulabilirsiniz. Bu Kodi eklentisini kullanarak neredeyse tüm büyük spor etkinliklerini canlı olarak izleyebilirsiniz. 480p, 720p, 1080p gibi farklı görüntü kalitelerinde videolar izleyebilirsiniz.

SportsDevil içindeki web sitelerinin çoğu ISS'niz tarafından engellenmiş olabilir, bu nedenle Kodi'nin bunu atlaması için iyi bir VPN'e ihtiyacınız olacaktır (Lütfen okuyucularımızı yasadışı içeriğe erişmeleri için asla teşvik etmediğimizi unutmayın, bu nedenle bunlara kendi sorumluluğunuzda erişebilirsiniz. Kodi ile ilgili yasal sorunlar hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz.)

SporstDevil, Kodi'ye doğrudan kaynak yolundan repo yükleyerek veya zip dosyasını indirerek yüklenebilir. Her iki yöntem de bu kılavuzda ortaya konmuştur..

: Birçok video çeşitli kategorilerde yayınlanmıyor. Ancak, birçoğu hala oynuyor. 

Yasal Uyarı: Bu eğitim kesinlikle eğitim amaçlıdır ve yasa dışı kullanım için eklentilerin kullanılmasını veya yetkisiz içeriğin herhangi bir şekilde erişilmesini teşvik etmiyoruz. Bu yüzden okuyucuların takdirine göre tavsiye edilir.

FireStick ve PC'ye SportsDevil Kodi Eklentisi Nasıl Yüklenir

SportsDevil hala çok popüler bir Kodi eklentisidir ve birçok depodan indirilebilir. Bu derste, EzzerMacs deposunu kullanarak SportsDevil'i kuracağız, ancak herhangi birini kullanmakta özgürsünüz.

KODI Kullanıcılarının Dikkatine: Devam etmeden önce okuyun

Kodi Eklentileri / sürümleri sınırsız akış içeriği sunar, ancak ücretsiz Filmler / TV şovları / Spor akışı yakalanırsa sizi yasal sorunlara da sokabilir. Kodi kullanıcılarının çevrimiçi akış sırasında her zaman bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. İyi bir Kodi VPN kimliğinizi gizler, devlet gözetimini, coğrafi olarak engellenmiş içeriği ve İSS kısıtlamasını atlar (bu da arabelleksiz akışa yardımcı olur).

En hızlı ve en güvenli VPN olan ExpressVPN kullanıyorum. Amazon FireStick de dahil olmak üzere herhangi bir cihaza yüklemek çok kolaydır. 3 aylık ücretsizdir ve yıllık planlarında% 49 tasarruf edersiniz. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Memnun kalmazsanız, her zaman geri ödeme isteyebilirsiniz.

3 aylık ücretsiz almak ve ExpressVPN'de% 49 tasarruf etmek için BURAYA tıklayın

Okuyun: Kodi VPN nasıl kurulur ve kullanılır

Kurulum Önkoşulu

Üçüncü taraf bir eklenti olan SportsDevil'in yüklenmesine izin vermek için Kodi Ayarları'nda Bilinmeyen Kaynaklar'ı etkinleştirmeniz gerekir. Bu adımları takip et:

  • Kodi'yi tıklayın Ayarlar ana ekrandan (sol üst)
  • Tıklayın sistem Kodi Leia kullanıyorsanız veya Sistem ayarları Kodi Kripton'da
  • seçmek Eklenti solda ve sağda aç Bilinmeyen kaynaklar
  • Tıklayın Evet seçeneği açık tutmak için

Bu yapıldıktan sonra, SportsDevil Kodi Addon'u yüklemek için aşağıdaki adımları izleyin.

AŞAMA 1: PC'nizde veya Amazon Fire TV'nizde Kodi'yi başlatın ve Ayarlar Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi menü.

sportsdevil Kodi

ADIM 2: Şimdi şuraya git Dosya Yöneticisi.

kodi sportsdevil

AŞAMA 3: Şimdi aç'ı tıklayın Kaynak ekle.

sportsdevil repo

4.ADIM: Aç'ı tıklar tıklamaz Kaynak ekle, Bir pop-up penceresi açılacaktır. Tıklayın  o pencerede. Aşağıdaki pencerede, aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi aşağıdaki URL'yi girin: - http://www.lvtvv.com/repo/

Bağlantıyı kullanın http://ezzer-mac.com/repo

Kodil kaynağı artık mevcut değil

sportsdevil kodi addon

ADIM 5: Bir sonraki açılır menüde medya kaynak adı sorulacaktır. Sadece yazın Kodil Aşağıda gösterildiği gibi. Lütfen çok önemli olduğu için her şeyi doğru bir şekilde yerleştirdiğinizi doğrulayın ve ardından tamam.

sportsdevil addon kodi nasıl kurulur

6.ADIM: Şimdi depo indirilecektir. Şimdi geri tuşuna birkaç kez basarak Kodi'nin ana menüsüne dönün ve açın Eklenti Menü.

kodi sportsdevil

7.ADIM: Şimdi aç'ı tıklayın Paket yükleyici (aşağıda gösterildiği gibi sol üstteki açık kutu simgesi).

SportsDevil Kodi

8.ADIM: Şimdi aç'ı tıklayın Zip dosyasından yükle.

sportsdevil Kodi

9.ADIM: Şimdi seçin Kodil veya daha önce seçtiğiniz başka bir kaynak adı repository.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

kodi addon Instagram Hesabındaki Resim ve Videoları sportsdevil

10.ADIM: Bu, EzzerMacs deposunun kurulumunu başlatacaktır. Kurulum sadece birkaç saniye sürecektir. Şimdi önceki menüye dönün ve bu sefer Depodan Yükle onun yerine  Zip dosyasından yükle.

sportsdevil kodi nasıl kurulur

11.ADIM: Şimdi aç'ı tıklayın Kodil Deposu EzzerMacs Sihirbazı Deposu ve ardından Video Eklentileri'ni seçin. Burada birçok eklenti göreceksiniz, bu yüzden SportsDevil'i bulana kadar aşağı kaydırın.

SportsDevil Kodi

ADIM 1/2: SportsDevil'i tıklayın. Sonraki menüde Yüklemek. Birkaç uyarı görüntülenebilir, ancak yok sayılabilir. Bilinmeyen Kaynaklardan yüklemeyi AÇIK hale getirmediyseniz, ayarlar menüsüne yönlendirilirsiniz, sadece AÇIK konuma getirin ve buraya geri dönün. Kur'a tıkladıktan sonra kurulum başlayacaktır.

kodi sportsdevil

(Yalnızca Kodi Leia) Yükle'yi tıklattıktan sonra, tamam bir sonraki pencerede görünecek

13.ADIM: Bu kuruluma başlayacaktır. Yüklendikten sonra Eklentiler menüsüne gidebilir ve video eklentileri bölümünde SportsDevil'i bulabilirsiniz. Şimdi açın ve PC veya Amazon Fire TV'nizde SportsDevil ile Spor Dünyasının tadını çıkarın.

kodi sportsdevil

Bu, Kodi'ye SportsDevil'i yükleme yöntemlerinden biriydi. Bu en popüler yöntemdir. Ancak, Kodi'ye eklentiler yüklemek için bir yöntem daha var. Daha doğrudan ve daha kısa olanıdır, ancak FireStick üzerinde çalışmaz.

Kodi Eklentileri / Sürümleri ile akış yapmaya başlamadan önce, Kodi'de akışla yayınladığınız her şeyin İSS'niz ve Hükümetiniz tarafından görülebileceği konusunda sizi uyarmak istiyorum. Bu, telif hakkıyla korunan içeriğin (ücretsiz filmler, TV şovları, Spor) akışının sizi yasal sıkıntıya sokabileceği anlamına gelir.

Kodi kullanıcılarının akış sırasında bir VPN bağlamaları önemle tavsiye edilir. Kodi için bir VPN, popüler Eklentilerde ISS azaltma, Devlet Gözetimi ve coğrafi kısıtlamayı atlayacaktır. Her zaman bağlanırım ExpressVPN tüm akış cihazlarımda ve aynı şeyi yapmanızı öneririm.

ExpressVPN en hızlı ve en güvenli VPN'dir. 30 günlük para iade garantisi ile geliyor. Yani, ilk 30 gün boyunca özgürce kullanabilirsiniz ve performanstan memnun değilseniz (ki bu pek olası değildir), tam geri ödeme isteyebilirsiniz.

NOT: Telif hakkı yasalarının ihlalini teşvik etmiyoruz. Ancak, yanlışlıkla gayri meşru bir kaynaktan içerik akışı yaparsanız ne olur? Yasal ve yasadışı bir kaynak arasındaki farkı söylemek her zaman kolay değildir.

Kodi'de akış yapmaya başlamadan önce, 3 basit adımda VPN korumasını nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Aşama 1: ExpressVPN aboneliğini edinin BURAYA.

Adım 2: Tıklayın BURAYA uygulamasını ExpressVPN uygulamasını indirip yüklemek için.

Aşama 3: Bir VPN sunucusuna bağlanmak için Güç simgesine tıklayın. Bu kadar. Kodi için en hızlı ve en iyi VPN ile bağlantınız artık güvende.

kodi için expressvpn bağlamak

Kodi'ye (PC) SportsDevil Kurulumu

PC'de SportsDevil'i almak için yukarıdaki yöntemi kullanın ve aşağıdaki yöntem artık çalışmıyor.

AŞAMA 1: Bu yöntem, deponun doğrudan bir Zip dosyasından indirilmesini içerir. Bu Zip dosyasını bu bağlantıdan indirin http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip ve zip dosyasını kaydettiğiniz dizini hatırlayın.

ADIM 2: Şimdi PC'nizde veya Fire TV'nizde Kodi'yi başlatın ve açın Eklenti Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi menü.

sportsdevil kodi nasıl kurulur

AŞAMA 3: Şimdi Paket yükleyici (aşağıda gösterildiği gibi sol üstteki açık kutu simgesi) ve açın.

SportsDevil Kodi

4.ADIM: Şimdi aç'ı tıklayın Zip Dosyasından Yükle zip dosyasını kaydettiğiniz dizine gidin ve dosyayı seçin. Bu, Kodil deponuzu Kodi'nize otomatik olarak yükleyecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra, sağ üst köşede eklentinin güncellendiğini belirten bir açılır mesaj görürsünüz.

SportsDevil Kodi

ADIM 5: Şimdi 3. Adıma geri dönün ve açın Paket yükleyici. Bu sefer tıklayın aç Depodan Yükle.

sportsdevil kodi nasıl kurulur

6.ADIM: Şimdi aç'ı tıklayın Kodil depo ve ardından Video Eklentileri. 

Kodi SportsDevil

7.ADIM: Şimdi SportsDevil'i bulana kadar aşağı kaydırın ve yukarıdaki istemleri uygulayarak yukarıdaki yöntemde olduğu gibi yükleyin.

kodi SportsDevil

8.ADIM: Voila, Sports Devil, Kodi'nize başarıyla yüklendi. Şimdi arkanıza yaslanın ve Amazon Fire TV veya PC'nizde NFL, NBA, Kriket, Hokey, UFC veya diğer önemli sporların tadını çıkarın.

sportsdevil kodi nasıl kurulur

Sportsdevil'i Kodi 18 Leia veya Kodi 17.6 Kripton'a kurmak için yukarıda belirtilen iki yöntemden herhangi birini kullanabilirsiniz. Tamamlandığında, bir spor etkinlikleri okyanusu hizmetinizdedir. Sadece koltuğunuza yaslanıp en sevdiğiniz sporların tadını çıkarabilirsiniz. Ancak tüm bunlar için en yüksek öncelikli bir Kodi VPN almayı düşünmelisiniz.

Herhangi bir yazılıma benzer şekilde, Kodi de hata içermez. Kullanıcılar tarafından bildirilen en yaygın sorunlar arabelleğe alma ve yavaş akıştır. Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, Kodi arabelleğe almayı nasıl düzeltebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır.

Video: Sportsdevil Kodi Eklentisi Nasıl Kurulur

Sportsdevil addon'u Kodi'ye yüklerken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki videoya göz atın.

SportsDevil Kurulumu Başarısız Oldu

Eklenti kurulumunun başarısız olmasının birkaç nedeni vardır ve temelden başlayarak her birine tek tek bakmamız gerekir..

Sorun gidermenin en temel yönü, yerel sorunları belirlemek ve ortadan kaldırmaktır. Bu nedenle, cihazın internet erişimine sahip olduğundan emin olun. İnterneti kullanan başka bir uygulamayı çalıştırmayı veya bir web sitesinde bir tarayıcıda açmayı deneyin. Bağlantı yoksa, SportsDevil kurulumuna devam etmeden önce internet sorunlarını çözün. İnternet iyi çalışıyorsa ve eklenti hala yüklenmezse, diğer çözümlere bakmamız gerekecek.

Genellikle, sorun deponun bulunduğu sunucudadır. Sports Devil'i, günümüzde en çok kullanılan depolardan biri olan EzzerMacs deposundan kurmayı öğrendik. Ancak, kesinti sürelerinin olduğu bilinmektedir. Bu nedenle, yükleme işlemi sırasında EzzerMacs deposunu kaynak olarak ekleyemiyorsanız, olasılıkla sunucuda bir sorun vardır. Ve sunucu sorunları olduğunda, yapabileceğiniz en iyi şey tekrar işlevsel olmasını beklemektir..

Cihazınızı yeniden başlatmanızı da öneririm, bu da Kodi'yi yeniden başlatır ve sistem dosyalarını yeniler. Çoğu kez basit bir yeniden başlatma sorunu çözer.

Hiçbir şey çalışmıyor gibi görünüyorsa ve sunucunun iyi çalıştığından eminseniz, Kodi'yi sıfırlamanız ve Sports Devil addon'u yeniden yüklemeniz gerekebilir. Kodi sıfırlandığında tüm verileriniz ve eklentileriniz silinir. Ancak, Kodi verilerini yedekleyerek bazılarını kurtarabilirsiniz.

SportsDevil Çalışmıyor

SportsDevil, EzzperMacs deposunda barındırılmaktadır ve bu kaynak genellikle güvenilir eklentilere sahiptir. Ancak, her Kodi addonunun problemlerle karşılaşma potansiyeli vardır, ancak nadir olabilir.

SportsDevil kurulumdan sonra çalışmıyorsa, tekrar kontrol etmek istediğiniz ilk şey, cihazınızın hala internet erişimine sahip olmasıdır..

İnternet gerçekten çalışıyorsa ve SportsDevil çalışmıyorsa, yine bir sunucu sorunu olabilir. Daha önce de söylediğim gibi, eğer sunucu suçlu ise, beklemek tek çözümdür.

Sunucu sorunu olma olasılığının düşük olmasını beklediyseniz, bazı yerel sorun giderme işlemlerini denemek isteyeceksiniz..

Kodi'den çıkın ve cihazı yeniden başlatın. Yeniden başlatmak birçok sorunu çözer ve SportsDevil'i de düzeltmesi muhtemeldir.

Bu işe yaramazsa Kodi Ana Ekranına giderek SportsDevil'i kaldırın > Eklenti > Video Eklentiler ve ardından yeniden yükleyin. Bazı dosyaların bozuk veya bozuk olma ihtimali vardır. Bu eklentiyi yeniden yüklemek için yukarıda özetlediğim aynı yükleme işlemini uygulayın.

Hiçbiri çalışmadığında, Kodi'yi sıfırlamak son çare olabilir.

Belirli bir hata mesajı alırsanız, ekran görüntüsünü almanızı ve yorumlar bölümünde paylaşmanızı öneririm. Sorunu çözmek için elimden geleni yapacağım. Kodi günlük dosyasını denetlemek ve paylaşmak da isteyebilirsiniz. Sorunun kesin nedenini belirlemeye yardımcı olacaktır.

İlişkili:

  • En İyi Kodi Yapıları
  • Amazon FireStick nasıl jailbreak yapılır?
  • Kodi'ye Exodus Redux Kurulumu

Doğrudan gelen kutunuza Gizli Kablo Kesme Hileleri almak için burayı tıklayın.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me