Atteikšanās

>

Pēdējo reizi atjaunināts: 2023. gada 15. februārī

Vietnē https://www.firesticktricks.com/ (“Pakalpojums”) esošā informācija paredzēta tikai vispārīgiem informācijas mērķiem..

Fire Stick Tricks neuzņemas atbildību par kļūdām, izlaidumiem vai pilnīgu Pakalpojuma satura precizitāti.

Fire Stick Tricks nekādā gadījumā nav atbildīgs par īpašiem, tiešiem, netiešiem, izrietošiem vai nejaušiem zaudējumiem vai jebkuru citu kaitējumu neatkarīgi no tā, vai tas ir darījums ar līgumu, vai citu deliktu, ieskaitot nolaidību, kas rodas no izmantošanas vai saistībā ar to Pakalpojuma saturu vai Pakalpojuma saturu. Fire Stick Tricks patur tiesības veikt papildinājumus, svītrojumus vai izmaiņas Pakalpojuma saturā jebkurā turpmākā laikā no tā sākotnējās publicēšanas dienas vietnē bez iepriekšēja paziņojuma.

Fire Stick Tricks negarantē, ka vietnē nav vīrusu, ļaunprātīgas programmatūras vai citu kaitīgu komponentu. Vietne izmanto sīkfailus, lai vienmērīgi izmantotu pieredzi, un Fire Stick triki nekādā gadījumā nebūs atbildīgi, ja tīmekļa vietnes lietošanas rezultātā rodas ļaunprātīga programmatūra / izpirkuma programmatūra vai cits uzbrukums.

Fire Stick Tricks patur tiesības paturēt jebkādu informāciju, ko tā uzskata par vajadzīgu, un nekādā gadījumā nav atbildīgs par zaudējumiem, kas saistīti ar šīs informācijas neizpaušanu. Turklāt Fire Stick Tricks neatbild par zaudējumiem, kas saistīti ar sniegto informāciju vai sniegtajiem pakalpojumiem, pat ja Fire Stick Tricks ir informēts par iespējamiem bojājumiem.

Nekas, kas tiek rīkots Fire Stick triku gadījumā, nav jāinterpretē kā mēģinājums piedāvāt vai sniegt juridisku atzinumu vai pakalpojumu. Vietne negarantē derīgumu un neuzņemas nekādu atbildību par tajā publicētā satura autentiskumu vai patiesumu..

Vietnē dažkārt var mitināties saturs, kas nav piemērots visām mērķauditorijām, ieskaitot bērnus. Šajos gadījumos tiek ieteikta skatītāju izvēles brīvība.

Pirātiska / Autortiesību satura izmantošana

Mēs (ugunsdzēsības triki) nekādā veidā neatbalstām, neveicinām un neveicinām nekādas nelikumīgas vai noziedzīgas darbības. Autortiesību satura straumēšana / lejupielāde ir nelikumīga, un to nedrīkst praktizēt. Jebkurš nelikumīgs / pirātisks saturs tiek pieminēts tīmekļa vietnē, ja tāds ir, tad tas ir jāinterpretē stingri izglītības un informatīvos nolūkos. Mēs ļoti atturam no pirātisma un stingri iesakām lasītājiem to izvairīties par katru cenu.

Apmācības, kas atrodamas Fire Stick triks, ir paredzētas tikai izglītības vajadzībām un ir domātas saturam, kas ir pieejams publiskajā domēnā. Šīs rokasgrāmatas / konsultācijas NEDRĪKST izmantot neatļautām vai nelikumīgām darbībām.

Fire Stick triku nevar saukt pie atbildības par juridiskām sekām, ar kurām lietotāji var saskarties nelegālas straumēšanas / lejupielādes vai citu darbību dēļ. Lietotājiem ieteicams iepazīties ar vietējiem likumiem, kas attiecas uz pirātiska satura straumēšanu, un mūsu lasītājiem ieteicams stingri ievērot savus attiecīgos pašvaldību likumus.

Fire Stick triki NAV MITĒT vai SAVIEM SAISTĪT autortiesību saturu.  

expressvpn

Produkti / Logotipi Autortiesības

Amazon ir Fire TV Stick autortiesību likumīgais īpašnieks. Kodi ir atvērtā pirmkoda programmatūra, kuras oficiālo izstrādātāju saraksts ir apkopots un uzturēts Kodi.tv vietnē. Mēs nekādā gadījumā neesam saistīti ar Amazon vai Kodi (agrāk XBMC). Citi šajā vietnē minētie / izmantotie rīki / lietotnes vai grafika ir to izstrādātāju / īpašnieku autortiesības. “Fire Stick Tricks” nepretendē uz to, ka tam pieder jebkādas autortiesības un īpašumtiesības uz Amazon Fire TV Stick, Kodi vai citiem vietnē pieminētajiem rīkiem / lietotnēm..

Ārējo saišu atruna

Vietnē https://www.firesticktricks.com/ var būt saites uz ārējām vietnēm, kuras nesniedz vai neuztur Fire Stick Tricks vai ir jebkādā veidā ar tām saistītas..

Šīs saites tiek nodrošinātas ērtības un tikai informatīvos nolūkos; tie nav Fire Stick Tricks apstiprinājumi vai apstiprinājumi nevienam no korporācijas, organizācijas vai indivīda produktiem, pakalpojumiem vai viedokļiem. Fire Stick Tricks neuzņemas nekādu atbildību par ārējās vietnes vai turpmāko saišu precizitāti, likumību vai saturu. Lūdzu, sazinieties ar ārējo vietni, lai iegūtu atbildes uz jautājumiem par tās saturu.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka Fire Stick triki negarantē šajās ārējās vietnēs esošās informācijas precizitāti, atbilstību, savlaicīgumu vai pilnīgumu..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me