Pakalpojuma noteikumi

>

Noteikumi un nosacījumi

Šie “Noteikumi un nosacījumi” regulē un kontrolē piekļuvi vietnei www.firesticktricks.com un tās izmantošanu, piekļuvi šai vietnei vai tās izmantošanu, uzskata, ka jūs pilnībā piekrītat šiem “Noteikumiem un nosacījumiem” un mūsu “Privātuma politikai”..

Mēs ļoti iesakām pirms šīs vietnes izmantošanas izlasīt šādus “Noteikumus un nosacījumus”. Ja jūs nepiekrītat šiem “Noteikumiem un nosacījumiem”, jums tiek ieteikts neizmantot mūsu vietni “Fire Stick Tricks”..

Jebkura tāda vārda kā “Mēs”, “Mēs”, “Mēs” utt. Lietošana šajos “Noteikumos un nosacījumos” tiks uzskatīta par “Ugunsdrošo nūju triki”. Jebkura termina, piemēram, “jūs”, “jūsu” utt. Lietošana šajā “Noteikumos un nosacījumos” tiks uzskatīta par “Ugunsdrošo nūju triki”.

Vispārēja lietošana:

Ugunsdrošo nūju triki”Ir tiešsaistes emuārs, kurā galvenokārt raksta par“ Amazon Fire TV ”,“ Amazon Fire TV Stick ”,“ Virtuālie privātie tīkli (VPN) ”un“ Kodi ”lietojumprogramma, kā arī daudzi trešo pušu papildinājumi, kurus var instalēt lietojumprogramma “Kodi” un lietotāji var straumēt tiešsaistes filmas, TV šovus, sportu, izmantojot šos papildinājumus bez maksas. “Ugunsdrošo nūju triki” piedāvā tikai apmācības vai instrukcijas rakstu par to, kā instalēt un lietot šādus papildinājumus un lietojumprogrammas, taču nekādā gadījumā “Fire Stick Tricks” nav nekādas saistības ar šādām “Kodi” lietojumprogrammām vai ar jebkuriem papildinājumiem, kas ir pieejami vai saistīti ar “Kodi”. Pieteikumu un “Ugunsgrēka nūjas” mūsu emuārā nesasaista un mitina ar autortiesībām aizsargātu saturu.

Ja izvēlēsities lietot vai apmeklēt vietni “Fire Stick Tricks” (“Vietne”) un kādu no vietnes funkcijām, tā tiks uzskatīta par jūsu vienīgo piekrišanu ievērot visus šo “Noteikumu un nosacījumu” noteikumus..

Mēs varam mainīt, modificēt, pievienot vai likvidēt jebkādas to daļas Noteikumi un nosacījumi jebkurā laikā, kas stājas spēkā tūlīt pēc nosūtīšanas. Lietotājam vajadzētu uztraukties par to pārskatīšanu Noteikumi un nosacījumi pirms katras tīmekļa vietnes izmantošanas un nepārtraukti izmantojot vietni “Ugunsdrošo nūju triki” tas tiks uzskatīts par jūsu vienīgo piekrišanu šādām izmaiņām.

Autortiesības:

Viss saturs, ieskaitot, bet ne tikai, logotipu, attēlu, preču zīmi, pakalpojuma zīmi, dizainu, ikonu, grafiku, video, rakstus, saturu un visu citu šajā vietnē izmantoto informāciju, ir oriģināls “Ugunsgrēka nūjas” un tos aizsargā Indijas 1957. gada Autortiesību likums un citi piemērojamie intelektuālā īpašuma likumi.

“Ugunsgrēka nūjas” nekādā veidā neatbalsta, neveicina un neveicina nelikumīgas vai noziedzīgas darbības. Autortiesību satura straumēšana / lejupielāde ir nelikumīga, un to nedrīkst praktizēt. Jebkurš nelikumīgs / pirātisks saturs tiek pieminēts tīmekļa vietnē, ja tāds ir, un tad tas ir jāinterpretē stingri izglītības un informatīvos nolūkos. Mēs ļoti atturam no pirātisma un stingri iesakām lasītājiem to izvairīties par katru cenu.

Ugunsdrošo nūju triki”Nevar būt atbildīgs par juridiskām sekām, ar kurām lietotāji var saskarties nelegālas straumēšanas / lejupielādes vai citu darbību dēļ. Lietotājiem ieteicams pārbaudīt savus vietējos likumus par pirātiska satura straumēšanu, un mēs iesakām mūsu lasītājiem stingri ievērot savus attiecīgos teritoriālos likumus.

“Ugunsdrošo nūju triki” atklāt un piekrist tam, ka Amazon ir Fire TV Stick autortiesību likumīgais īpašnieks. Citi šajā vietnē minētie / izmantotie rīki / lietotnes vai grafika ir to izstrādātāju / īpašnieku autortiesības. “Ugunsgrēka nūjas” nepretendējiet uz to, ka jums pieder jebkādas autortiesības un īpašumtiesības uz Amazon Fire TV Stick vai citiem vietnē pieminētajiem rīkiem / lietotnēm.

Nevienu saturu nedrīkst modificēt, kopēt, izplatīt, ierāmēt, reproducēt, pārpublicēt, lejupielādēt, parādīt, izlikt, pārsūtīt vai pārdot jebkādā formā vai ar jebkādiem līdzekļiem, pilnībā vai daļēji, bez mūsu atļaujas. Jebkura satura daļas kopiju, ieskaitot apmācības materiālus un rakstus, no mūsu vietnes varat lejupielādēt vai izdrukāt, tikai personiskai vai nekomerciālai vai izglītības vajadzībām. Jūs nedrīkstat pārpublicēt mūsu saturu nevienā citā interneta vai ekstranetā vai iekļaut informāciju citā datu bāzē vai kompilācijā. Cita veida satura izmantošana ir stingri aizliegta.

Jebkura satura, attēla, dizaina, logotipa, video, preču zīmes, pakalpojuma zīmes vai citas šajā vietnē ievietotas informācijas personiska vai komerciāla izmantošana ir stingri aizliegta jebkādai neatļautai izmantošanai. Jebkura neatļauta šāda satura, attēla, preču zīmes, pakalpojuma zīmes, logotipa, ikonas, grafikas, programmatūras un visas citas informācijas izmantošana parādījās šajā vietnē www.firesticktricks.com, uzskatīs par 1957. gada Indijas Autortiesību likuma vai cita piemērojama pārkāpumu. intelektuālā īpašuma likumi Indijā un teritoriālie intelektuālā īpašuma likumi vai citi piemērojamie starptautiskie tiesību akti .

Privātums:

Jūs varat apskatīt mūsu konfidencialitātes politiku, kas ir pievienota katras lapas apakšā. Izmantojot vietni vai BLOGU, visu politiku, kas attiecas uz jums vai kādu no mūsu vietnes lietotājiem, veiks mūsu privātuma politika, kas ievietota mūsu vietnes apakšā.

Aizliegtās aktivitātes:

Izmantojot mūsu vietni, jums visu laiku jāuzvedas mierīgi, civiltiesiski, apdomīgi un cieņpilni. Turklāt jums nebūs un ir stingri aizliegts:

Rīkojies ļoti savādi, cita starpā uzdodoties par jebkuru personu; a) nomocīt vai apzagt jebkuru citu vietnes “Fire Stick Tricks” dalībnieku vai lietotāju; b) izplatīt “surogātpastu”; c) “rāmja” vai “spoguļattēla” jebkuru vietnes daļu; d) modificēt, pielāgot, sublicencēt, tulkot, pārdot, dekompilēt vai kā citādi izjaukt “Ugunsdrošo nūju triki”Vai tās saturu, vai jebkuru programmatūru, kas tiek izmantota šajā vietnē, vai arī motivē to darīt citus. e) tiešā vai netiešā veidā izmantojiet, pārraidiet vai izplatiet (piemēram, ekrāna nokasījumus) jebkādu saturu vai informāciju no vietnes www.firesticktricks.com iegūtā satura vai informācijas nesēja. Piedalieties visās darbībās, kuras saskaņā ar jebkuru likumu jebkādā veidā uzskata par spēkā neesošām vai nelikumīgām.

Atbildības ierobežojums:

Par “Ugunsdrošo nūju trikiem” ir atbildīga tikai jūs vai jebkura cita persona par tiešiem, netiešiem vai īpašiem zaudējumiem vai zaudējumiem, kas rodas, izmantojot mūsu vietni.

Mūsu atbildība par šo “Noteikumu un nosacījumu” pārkāpšanu attiecas tikai uz jums, ja šāds pārkāpums ir saistīts ar mūsu vietnes un šo vietņu vispārēju izmantošanuNoteikumi un nosacījumi.

Saistībā ar mūsu mājas lapas izmantošanu:

  1. Mēs paturam tiesības jebkurā laikā ierobežot vai ierobežot tā piekļuvi vai redzamību vai piekļuvi visiem lietotājiem.
  2. Neviena no pusēm nav pakļauta riskam vai nav apņēmusies nākamajā sanāksmē, ieskaitot trešās puses, saņemt zaudējumus, iespējas, biznesu, nemateriālo vērtību vai reputāciju neatkarīgi no tā, vai tie ir noslēgti līgumā, vai arī neatkarīgi no tā, ka viņi tiek izglītoti par šādas iespējamību. kaitē pirms laika.
  3. Par “Ugunsdrošo nūju triku” atbildība ir ierobežota jums vai jebkurai citai personai par tiešiem, netiešiem vai īpašiem zaudējumiem vai zaudējumiem, kas saistīti ar vietnes lietošanu vai nespēju to izmantot..
  4. ŠieNoteikumi un nosacījumi attiecas tikai uz gadījumiem, kad zaudējumi vai bojājumi rodas no jebkādas lietotājiem piederošas īpašuma zādzības vai jebkādiem zaudējumiem vai zaudējumiem, kuros lietotājiem ir kāds ieguldījums šādos zaudējumos vai bojājumos.
  5. Jūs atzīstat un piekrītat, ka “Ugunsgrēka nūjas ” nav atbildīgs par jebkuras citas puses draudīgu, apmelojošu, piedauzīgu, aizskarošu vai nelikumīgu saturu vai rīcību, kā arī par citu personu tiesību pārkāpumiem, ieskaitot autortiesības. Ja neesat apmierināts ar kādu no mūsu “Noteikumu un nosacījumu” un “Privātuma politikas” noteikumiem, vienīgais jums pieejamais tiesiskās aizsardzības līdzeklis ir pārtraukt mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu..
  6. “Fire Stick Tricks” patur tiesības pēc saviem ieskatiem izmeklēt un attiecīgi rīkoties pret ikvienu, kurš pārkāpj mūsu “Noteikumus un nosacījumus” un “Privātuma politiku”.

Juridiskie ierobežojumi:

Tā kā dažās jurisdikcijās nav atļauti daži izņēmumi vai ierobežojumi, kas noteikti šajos “Noteikumos un nosacījumos”, daži no šiem izņēmumiem vai ierobežojumiem var nebūt jums piemērojami. Tādā gadījumā atbildība tiks ierobežota, ciktāl tas likumīgi iespējams saskaņā ar piemērojamajiem tiesību aktiem. “Ugunsdrošās nūjas triki” var atsaukties uz šiem “Noteikumiem un nosacījumiem” joslā pret jebkuru jūsu prasību, prasību, tiesvedību vai prasību, ko jūs esat cēluši pret mums, par jebkuru lietu, kas izriet no sūdzības vai kā citādi saistībā ar šo “Noteikumu un nosacījumu”.

Strīdu vadība:

Visus strīdus, sūdzības vai sūdzības par mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu vai izmantošanu, vispirms risinās mūsu atbalsta centrs. Ja jautājums virzās uz juridisko stadiju, mūsu advokāts sarīkos laiku sarunai ar lietotāju.

Ciktāl visas sūdzības, strīdi vai strīdi par vietnes “Fire Stick Tricks” izmantošanu vai par jebkuras personas vai uzņēmuma intelektuālā īpašuma pārkāpumiem nav saskaņā ar spēkā esošajiem likumiem vai kā citādi, jūs un “Fire Stick Tricks ”Abi vienojas, ka visas pretenzijas vai strīdi par mūsu vietni tiks atrisināti tikai saskaņā ar šiem“ Noteikumiem un noteikumiem ”.

Piemērojamie tiesību akti un jurisdikcija:

Šos “Noteikumus un nosacījumus” reglamentēs un tie tiks interpretēti saskaņā ar attiecīgajiem Indijas likumiem un citiem starptautiskajiem tiesību aktiem, kuri, kur un kur tie ir piemērojami, un kuriem ir jāīsteno šie “Noteikumi un nosacījumi” un mūsu “Privātuma politika”.

Ja kāda šo “Noteikumu un nosacījumu” daļa tiks uzskatīta par nelikumīgu, spēkā neesošu vai neizpildāmu, tad šī daļa tiks uzskatīta par atdalāmu un neietekmēs atlikušo daļu derīgumu un izpildāmību.

Kompensācija:

Visi lietotāji atlīdzina, aizstāv un glabā nekaitīgus “Fire Stick Tricks” un tā pārstāvjus, partnerus, darbiniekus vai tiesību pārņēmējus un atļautos cesijas no un pret visām un visām prasībām, zaudējumiem, izdevumiem, zaudējumiem, saistībām un izmaksām, kas izriet no jebkuras prasības , darbība, izmeklēšana vai tiesvedība, ko veikusi vai ierosinājusi kāda trešā persona sakarā ar “Ugunsdrošo nūju trikiVietne, pārkāpjot šos “Noteikumus un nosacījumus” un / vai jebkurš cits šo “Noteikumu un nosacījumu” pārkāpums, ko izdarījāt jūs, un / vai jebkurš jūsu pārstāvības un garantiju pārkāpums, kas noteikts šajos “Noteikumos un nosacījumos”.

Dažādi:

Šie dažādie noteikumi ir daļa no gandrīz visiem tiešsaistes “pakalpojumu sniegšanas noteikumiem”, lai nodrošinātu to izpildāmību. Jūs piekrītat, ka starp jums un “Fire Stick Tricks” nav kopīgu uzņēmumu, partnerības, nodarbinātības vai pārstāvniecības attiecību “Noteikumu un nosacījumu” rezultātā..

Mums ir pilnīga rīcības brīvība nodot vai nodot visas vai daļu no mūsu tiesībām saskaņā ar šiem “Noteikumiem un nosacījumiem”, un mums būs tiesības deleģēt vai izmantot trešo personu darbuzņēmējus, lai izpildītu mūsu pienākumus un saistības saskaņā ar šiem “Noteikumiem un nosacījumiem” saistībā ar mūsu vietnes / emuāra izmantošanu.

Trešās puses saite:

Vietne “Ugunsdrošo nūju triki” var saturēt saites uz trešo pušu vietnēm vai resursiem. Jūs atzīstat un piekrītat, ka mēs neesam atbildīgi vai atbildīgi par šādu vietņu vai resursu pieejamību vai precizitāti vai par saturu, produktiem vai pakalpojumiem, kas atrodas tajās vai ir pieejami no šīm citām vietnēm vai resursiem.

Saikne ar šāda veida vietnēm vai resursiem neietekmē nekādu saistību ar mums šādām vietnēm vai resursiem, vai saturam, produktiem vai pakalpojumiem, kas pieejami no šādām vietnēm vai resursiem. Jūs esat pilnībā atbildīgs par visu šādu vietņu vai resursu, vai Satura, produktu vai pakalpojumu izmantošanu šādās vietnēs vai resursos, kā arī no tiem, uzņemoties visu risku.

Mainīt vai modificēt:

“Fire Stick Tricks” patur tiesības mainīt, atjaunināt un / vai pārskatīt jebkuru un visu vietnē uzskaitīto politiku. Šādas modifikācijas un labojumi stājas spēkā tūlīt pēc publicēšanas vai ievietošanas attiecīgajās tīmekļa vietnes sadaļās. Ja jūs nepārtraukti izmantojat šo vietni, tas nozīmē, ka jūs piekrītat šādām izmaiņām un labojumiem. Mēs varam arī modificēt vai pārtraukt mūsu piekļuvi ar paziņojumu jums vai bez iepriekšēja brīdinājuma un bez atbildības pret jums vai kādu trešo personu. Lūdzu, noteikti pārbaudiet mūsu politikas bieži.

Anketas un sazināšanās ar mums:

Tikai “Fire Stick Tricks” ir atbildīgs par šo “Noteikumu un nosacījumu” skaidrojumu. Jūtieties brīvi, ja jums ir kādi jautājumi par šiem “pakalpojumu sniegšanas noteikumiem”. Lai sazinātos ar mums, izmantojiet zemāk minēto e-pasta adresi:

E-pasts: [aizsargāts ar e-pastu]

Vietne: www.firesticktricks.com

FYI: Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs lapas saturu var mainīt bez iepriekšēja brīdinājuma.

Šie pakalpojumu sniegšanas noteikumi pēdējo reizi tika atjaunināti svētdien, 2018. gada 8. jūlijā

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me