10 tipov a trikov pre FireStick pre začiatočníkov rezajúcich šnúry

>

V tejto príručke uvádzam najlepšie tipy a triky pre FireStick pre nožnice na šnúry. Tieto triky fungujú na všetkých zariadeniach Fire TV vrátane Fire TV Stick 2. Gen, FireStick 4K a Fire TV Cube.

najlepšie palebné tipy a trikyFireStick je pravdepodobne najlepšie streamingové zariadenie v súčasnosti. Je nákladovo efektívny, rýchly a mimoriadne užívateľsky prívetivý. Zariadenie pracuje so širokou škálou streamingových platforiem vrátane Netflix, Hulu, Disney + a ďalších. Okrem toho vám umožňuje ľahko sťahovať, inštalovať a používať rôzne aplikácie tretích strán.

Existuje však niekoľko spôsobov, ako môžete zlepšiť celkovú skúsenosť pomocou niekoľkých malých a užitočných tipov a trikov. To je to, o čom budeme hovoriť v tomto príspevku.

Používam požiarne televízne zariadenia už niekoľko rokov. Som odrezávač šnúry a tipy, ktoré som v tomto článku doplnil, mi pomohli čo najlepšie využiť zariadenie. Dúfam, že vám to pomôže.

Najlepšie tipy a triky FireStick pre nožnice na šnúry

Takže tu je môj zoznam najlepších tipov pre FireStick. Sú jednoduché, bezpečné a ľahko použiteľné.

1. Útek z väzenia FireStick

10 tipov a trikov pre FireStick pre začiatočníkov rezajúcich šnúryÚtek z väzenia FireStick, aby ste z toho vyťažili maximum. Nehovoríme však o bežnom procese útek z väzenia, ako to robíte s telefónom. Jailbreaking FireStick je jednoduchý proces bez rizika. Všetko, čo musíte urobiť, je postúpiť niektoré aplikácie tretích strán, útek z väzenia.

Keď útek z väzenia prerušíte, umožníte si neobmedzený prístup k filmom, reláciám, športu, správam a oveľa viac.

Na útek z väzenia zariadenia nepotrebujete žiadne technické znalosti. Dokonca aj laik, ako som ja, to dokáže za pár minút.

Prezrite si nášho podrobného sprievodcu o tom, ako útek z väzenia FireSticku a objavte nekonečný svet streamovania..

2. Použite svoj telefón ako diaľkové ovládanie pre FireStick

Ak vlastníte telefón s Androidom alebo iOS, môžete ho použiť ako diaľkový ovládač pre váš FireStick. Stačí si stiahnuť aplikáciu Amazon Fire TV z obchodu Google Play alebo Apple App Store.

triky a tipy pre rezačky šnúr

Vzdialená aplikácia Amazon Fire TV má rovnaké ovládacie prvky ako vaše fyzické diaľkové ovládanie (okrem tlačidiel na nastavenie hlasitosti a napájania televízora). Namiesto navigačného krúžku a tlačidla Vybrať / OK má vzdialená aplikácia pre mobily touchpad. Prejdením prstom po dotykovej ploche nahor / nadol alebo doľava / doprava môžete prechádzať cez FireStick, ako aj všetky nainštalované aplikácie. Kliknutím kliknete kdekoľvek na touchpad.

Ak diaľkové ovládanie FireStick nefunguje alebo ak chcete iba alternatívne diaľkové ovládanie, aplikácia Fire TV Remote môže byť celkom efektívna. Pracuje s FireStick 2nd Gen, Fire TV Stick 4K a Fire TV Cube.

3. Nainštalujte prepínač myši a navigujte v určitých aplikáciách

Najlepšie aplikácie pre oheň tv stickNiektoré súbory APK nie sú určené pre televíziu alebo váš FireStick. Sú určené pre dotykové zariadenia, napríklad mobilný telefón. Stále ich môžete načítať do zariadenia FireStick / Fire TV. Bolo by však ťažké - dokonca nemožné - navigovať v takýchto aplikáciách. Vaša vzdialená navigácia by jednoducho nedosiahla určité sekcie bez ohľadu na to, koľko vyskúšate.

V takýchto prípadoch môžete nainštalovať aplikáciu tretej strany s názvom Mouse Toggle. Táto aplikácia zobrazuje na vašom FireStick ukazovateľ myši. Tento ukazovateľ sa môžete pohybovať pomocou diaľkového ovládača. Tento ukazovateľ sa dá použiť na oslovenie a kliknutie na tie časti rôznych aplikácií, na ktoré sa diaľkové ovládanie FireStick nedostane.

Odporúčam Mouse Toggle ako jednu z nevyhnutných aplikácií. V skutočnosti je tiež súčasťou nášho zoznamu najlepších aplikácií pre FireStick.

Ako nainštalovať Mouse Toggle na FireStick

4. Kalibrujte televízny displej tak, aby vyhovoval videám

Ak si myslíte, že videá nie sú správne kalibrované na veľkosť vašej televíznej obrazovky, existuje spôsob, ako to napraviť. Či už sú videá zmenšené alebo prekročené, obrazovka vám pomôže pri kalibrácii. Našťastie to nemusíte robiť zakaždým, keď sa chcete niečo pozerať; stačí to urobiť raz.

Tu je postup na kalibráciu obrazovky FireStick s televízorom:

 1. Otvor nastavenie na vašom FireStick (vyberte ho na paneli s ponukami hore)
 2. cvaknutie zobraziť & zvuky
 3. cvaknutie zobraziť
 4. cvaknutie Kalibrácia displeja
 5. Stlačením tlačidla Hore alebo Dole na diaľkovom ovládači upravte zobrazenie

najlepšie strelecké triky a tipy pre milovníkov kordov

5. Používajte VPN pre bezpečnejší a lepší zážitok zo streamovania

súkromné ​​vysielanieSom presvedčený, že VPN je nevyhnutnosťou pre nožnice na šnúry. Najprv vás ochráni. Skryje vašu online identitu pri streamovaní a chráni vás pred zvedavými očami vládneho dohľadu, hackerov, tretích strán a dokonca aj vášho poskytovateľa internetových služieb. Sieť VPN sa stáva o to dôležitejšou, keď streamujete bezplatný obsah z aplikácií, ako sú Cinema APK a Kodi.

Po druhé, VPN vám pomôže získať neobmedzený prístup k geoblokovanému obsahu na populárnych streamovacích platformách, ako sú Netflix, Hulu, atď..

A čo je najdôležitejšie, s VPN sa môžete vyhnúť obmedzeniu rýchlosti a vychutnať si streamovanie bez vyrovnávacích pamätí.

Používam ExpressVPN vždy na svojom Firestick a ďalších streamovacích zariadeniach. Je to VPN s najlepším hodnotením a funguje bezchybne s diaľkovo ovládanými zariadeniami. Ak už nepoužívate sieť VPN, dôrazne vám odporúčame vyskúšať ju. ExpressVPN má 30-dňovú záruku vrátenia peňazí, čo znamená, že ju môžete počas prvých 30 dní voľne používať a ak nechcete pokračovať, dostanete úplnú náhradu. Vďaka špeciálnej ponuke Holiday je k dispozícii aj so 49% zľavou oproti svojej bežnej cene.

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať VPN na Amazon Firestick a Fire TV

6. Alexa používajte na ovládanie hlasom a hlasové vyhľadávanie

tlačidlo diaľkového ovládania hlasomTo by mohol byť šikovný trik FireStick pre nožnice na šnúry. Pravdepodobne už viete, že váš FireStick je dodávaný so vstavanou, príjemnou AI menom Alexa. Môže odpovedať na mnohé vaše otázky, napríklad „ako je počasie na Manhattane“ alebo „Nájdite najlepšie pekárne v Cincinnati“.

Môže však urobiť omnoho viac, než len odpovedať na vaše otázky. Alexa vám tiež môže otvoriť streamingové aplikácie - dokonca vyhľadajte názov. To znamená, že diaľkové ovládanie FireStick nemusíte používať neustále.

Upozorňujeme, že Alexa pracuje iba s oficiálnymi aplikáciami z Amazon Store. Neotvoria pre vás aplikácie tretích strán.

7. Pripojte slúchadlá / reproduktory Bluetooth k FireStick

K zariadeniu FireStick môžete pripojiť slúchadlá alebo reproduktor Bluetooth. Ak chcete pozerať film neskoro v noci a nechcete, aby vás rušili ostatní okolo vás, môžete pripojiť slúchadlá Bluetooth. Alebo, ak hľadáte trochu filmový zvukový zážitok, môžete s vami prepojiť externé reproduktory kompatibilné s technológiou Bluetooth FireStick..

Postupujte takto:

 • Zapnite slúchadlá alebo reproduktory. Zapnite Bluetooth a uistite sa, že je v režime „zistiteľné“
 • Otvorte FireStick nastavenie z domovskej obrazovky
 • Kliknite na možnosť radiče & Zariadenia Bluetooth
 • cvaknutie Ostatné zariadenia Bluetooth
 • cvaknutie Pridajte zariadenia Bluetooth
 • Počkajte, kým FireStick vyhľadá dostupné zariadenia Bluetooth
 • Vaše zariadenie sa objaví na vašom TV za pár sekúnd. Kliknutím na zariadenie ho spárujte s FireStick / Fire TV

špičky pre nožnice na šnúry

8. Resetujte aplikácie (vymazanie údajov / vymazanie vyrovnávacej pamäte)

Ako odrezávač šnúry ste možno zistili, že určité aplikácie sa začnú správať nepravidelne bez zjavného dôvodu. Môže sa to stať aplikáciám Amazon Store, ako aj aplikáciám tretích strán.

Často dostanete návrh odinštalovať a znova nainštalovať problémovú aplikáciu, aby ste problém vyriešili. V skutočnosti táto technika riešenia problémov často funguje. Predtým, ako prejdete dlhotrvajúcim procesom odinštalovania a preinštalovania aplikácie, možno budete chcieť aplikáciu najskôr resetovať (alebo dokonca vyčistiť vyrovnávaciu pamäť). Môže vám to nejaký čas ušetriť.

Keď aplikáciu resetujete, obnovíte pôvodné výrobné nastavenia. Takto to môžete urobiť:

 • Prejdite na FireStick nastavenie z domovskej obrazovky
 • cvaknutie aplikácia
 • Otvorte možnosť Spravujte nainštalované aplikácie
 • Vyberte problémovú aplikáciu zo zoznamu aplikácií, ktoré sa zobrazia na nasledujúcej obrazovke
 • cvaknutie Vymazať vyrovnávaciu pamäť (ak chcete iba vymazať vyrovnávaciu pamäť a aplikáciu nereštartovať)
  cvaknutie Vyčistiť dáta ak chcete aplikáciu resetovať (vymaže sa tým aj vyrovnávacia pamäť)
 • cvaknutie Vyčistiť dáta znova (ak ste v predchádzajúcom kroku vybrali možnosť Vymazať údaje)

Amazon firestick tipy a triky

9. Prenášajte / zrkajte videá na FireStick

Môžete prenášať / zrkadliť obsah z iných zariadení na FireStick. Zrkadlenie funguje s mobilnými telefónmi, tabletmi a počítačmi.

Aby táto funkcia fungovala, musí platforma, na ktorej prehrávate video, podporovať funkciu prenášania. Tiež musí byť váš FireStick a casting zariadenie pripojené k rovnakej sieti Wi-Fi.

Napríklad YouTube podporuje obsadenie alebo zrkadlenie. Ak prehrávate video YouTube na počítači alebo mobilnom telefóne, kliknite na možnosť prenášania a vyberte si FireStick. Video sa začne prehrávať na vašom televízore.

obsadenie do ohniska

Áno, to je všetko, čo musíte urobiť. Túto funkciu sa mi páči ako nožnica na šnúry. Dokážem prehrať veľa videí na rôznych platformách, ktoré sa mi na FireSticku nedajú dostať.

10. Získajte predplatné IPTV

Toto je pravdepodobne jeden z najlepších trikov FireStick pre rezačku káblov, ktorý hľadá spôsob, ako vysielať kanály káblovej televízie za prijateľnú cenu..

Tam sú niektoré vysoko hodnotené IPTV služby, ktoré vám poskytujú prístup k stovkám satelitných kanálov za platené predplatné. Tieto služby ponúkajú cenovo výhodné riešenie IPTV v porovnaní s ostatnými poskytovateľmi káblových služieb.

Pozrite sa na zoznam najlepších poskytovateľov služieb IPTV, ktoré sme zostavili. Nájdete tiež odkaz na inštalačné príručky pre každú službu.

Upozorňujeme, že sme neoverili pravosť týchto poskytovateľov služieb. Buďte dobrým sudcom svojich konaní a prúdte iba z právnych zdrojov. Na zachovanie súkromia a anonymity vždy používajte sieť VPN.

BONUS: Získajte skutočný debrid a Trakt

Real Debrid a Trakt sú dve rôzne služby. Real Debrid je prémiový hostiteľ, ktorý pracuje s rôznymi aplikáciami tretích strán a množstvom doplnkov Kodi. Poskytuje vám prístup k niekoľkým novým a vysoko kvalitným odkazom na streamovanie, keď požadujete prehrávanie videa (filmy a epizódy). Podľa môjho názoru je Real Debrid nevyhnutnosťou pre nožnice na šnúry.

Prečítajte si: Ako nastaviť a používať Real Debrid

Trakt tiež pracuje s množstvom aplikácií tretích strán a doplnkov Kodi. Táto služba vám umožňuje synchronizovať vaše streamované údaje na rôznych mediálnych platformách. Bude synchronizovať vašu históriu pozerania, zoznam želaní (alebo videá, ktoré ste označili na pozretie neskôr) a ďalšie. Ak používate viac streamingových platforiem na viacerých zariadeniach, Trakt je dobrá voľba.

Prečítajte si: Ako nastaviť a používať Trakt

Zabalenie

Toto je môj zoznam najlepších tipov a trikov FireStick pre nožnice na šnúry. Ak narazím na nejaký nový veľký trik, zaistím, aby bol okamžite pridaný do zoznamu. Ak ste náhodou objavili niečo úžasné a ešte nie sú na tomto zozname, neváhajte a dajte mi vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov. Veľmi si toho vážim.

Viac zaujímavých tém:

Firestick nastavenia, ktoré by ste teraz mali zmeniť
Ako nastaviť Firestick prvýkrát
Ako aktualizovať Kodi na Firestick
Ako nainštalovať Kodi na Firestick
Ako nainštalovať Sapphire Secure IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me