Zdroje na rezanie káblov Amazon FireStick

>

Ak ste už existujúci používateľ FireStick alebo plánujete kúpiť, jedná sa o jediný zdroj, ktorý budete kedy potrebovať. V tejto príručke vás prevediem všetkými trikmi, ktoré budete potrebovať na streamovanie filmov, živých televízií, relácií, športu alebo iných vecí..

firestick

Amazon FireStick je malé, ale neuveriteľne užitočné mediálne zariadenie, ktoré okamžite prevádza všetky bežné televízory na inteligentné televízory. Pripojí sa k portu HDMI na vašom televízore a umožní vám streamovať váš obľúbený obsah cez Wi-Fi. FireStick je prenosné zariadenie, ktoré môžete vkĺznuť do vrecka a nosiť ho všade. Pokiaľ máte prístup k televízoru so vstupom HDMI a Wi-Fi, môžete FireStick používať kdekoľvek chcete.

FireStick je nákladovo efektívny spôsob, ako vám otvoriť celý svet možností streamovania. Najnovší FireStick 4K stojí 49,99 dolárov. Nové zariadenie obsahuje funkcie streamovania 4 kB, čo je výrazný upgrade od predchodcu, ktorý ponúka iba streamovanie vo vysokom rozlíšení (1080).

FireStick beží na upravenej verzii operačného systému Android a používa Amazon Store ako oficiálny obchod s aplikáciami. Existuje niekoľko desiatok aplikácií a hier na stiahnutie a použitie.

Okrem populárnych zábavných služieb založených na predplatnom, ako sú Netflix, Hulu, Prime Videos, vám FireStick tiež poskytuje prístup k neobmedzenému bezplatnému streamovaniu prostredníctvom aplikácií tretích strán a prehrávača Kodi Media Player. FireStick vám umožňuje ľahko ukladať aplikácie tretích strán, ktoré sa nenachádzajú v obchode Amazon.

Uložte si túto stránku do záložiek, aby ste boli vždy informovaní o najnovšom vývoji v aplikáciách FireStick, Kodi a ďalších streamovacích aplikáciách.

FireStick: Začíname

Pripojte svoj FireStick k zdroju napájania a pripojte ho k televízoru cez port HDMI. Nechajte ho zapnúť. Ak je to prvýkrát, zariadenie vás prevedie jednoduchým procesom nastavenia. Na nastavenie budete potrebovať účet Amazon a Wi-Fi. Celý proces nastavenia sa môžete dozvedieť pomocou odkazu nižšie.

Ako nastaviť FireStick prvýkrát

Sledujte filmy zadarmo, televízne programy, športy

Teraz, keď je váš FireStick pripravený, ďalšie, čo by ste chceli, je začať pozerať filmy zadarmo, televízne programy, šport a ďalší obsah podľa vášho výberu. Takže v ďalšej časti tohto článku sa podelím o zaujímavých sprievodcov, ktorí doplnia váš FireStick. Pokračujte v čítaní!

Jailbreak Fire Stick

Väčšina používateľov útek z väzenia FireStick za streamovanie bezplatného obsahu na svojom zariadení. Termín „útek z väzenia“ tu nie je nič iné ako hranie s hardvérom, ale iba inštalácia aplikácie s názvom „Kodi“, ktorá nie je k dispozícii v obchode Amazon App Store. Uisťujeme vás, že útek z väzenia FireStick je úplne bezpečný a nezruší záruku. Pomocou nižšie uvedeného odkazu môžete ľahko pochopiť podrobného sprievodcu.

Ako útek z väzenia FireStick

Vyhýbať sa problémom

Predtým, ako začnete používať službu Jailbroken FireStick, chcel by som vás upozorniť, že musíte používať dobrú sieť VPN typu Fire Stick, aby boli vaše aktivity v oblasti streamovania súkromné. Vaša vláda, váš poskytovateľ internetových služieb a dokonca aj niektoré subjekty tretích strán môžu sledovať všetky vaše online aktivity (vrátane tých, ktoré sa týkajú používania FireStick)..

Ak útek z väzenia FireStick alebo ak použijete zábavné aplikácie tretích strán na bezplatné streamovanie, môžete naraziť na právne ťažkosti. Aj keď nikdy neospravedlňujem streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, som presvedčený, že vaše súkromie nesmie byť nikdy ohrozené. Preto odporúčam používať VPN.

Na svojich streamovacích zariadeniach používam ExpressVPN a navrhujem, aby ste to isté urobili. Môžete ho nainštalovať rýchlo pomocou odkazu nižšie.

Ako nainštalovať a používať VPN na FireStick

Kodi: One-Stop-Shop pre všetky vaše potreby streamovania

Domnievam sa, že ste na webe FireStick prerušili väzenie so spoločnosťou Kodi nasledujúcim odkazom vyššie. Musíte však vedieť, že Kodi je prehrávač médií, ktorý nemá vlastný obsah. S doplnkami a zostaveniami Kodi sa však otvárate až do nekonečných možností streamovania na serveri FireStick.

Na začatie používania Kodi na vašom FireStick potrebujete nejaké doplnky. Tu je niekoľko užitočných zdrojov:

Pre začiatočníkov - Ako používať Kodi

Moja úplná zbierka doplnkov - Najlepšie doplnky Kodi

Sprievodca nevyhnutnosťou - Ako nainštalovať akýkoľvek doplnok na Kodi

Populárne doplnky

Addon Venom Kodi

Doplnok Exodus Redux Kodi Addon

7 z 9 Addon

Doplnok Odin Kodi

AddStar DeathStar Kodi

SportsDevil Kodi Addon

Na spustenie streamovania obľúbeného obsahu potrebujete iba doplnky. Zostavenia Kodi nie sú nevyhnutné, ale odporúčajú sa. Zostavenie vylepšuje váš zážitok vizuálnou aktualizáciou rozhrania a pridaním ďalších interaktívnych prvkov do rozhrania. Zostavenia sa zvyčajne dodávajú aj s predinštalovanými doplnkami. Najlepšie hodnotené zostavy zostávajú aktuálne s najnovšími a obľúbenými doplnkami.

Moja úplná zbierka stavieb - Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi

Populárne zostavenia

Zostava Titanium Kodi

Bez obmedzenia Kúzelná tvorba

Xanax Build

Zjednodušte zostavenie

Niekedy sa môžu vyskytnúť problémy s Kodi. V takom prípade sú nižšie uvedené niektoré zdroje, ktoré by sa mohli hodiť.

Ako resetovať Kodi na FireStick

Ako zastaviť ukladanie do vyrovnávacej pamäte na Kodi

Ako opraviť chybu „Nepodarilo sa nainštalovať závislosť“ na zariadení Kodi

Ak chcete vylepšiť svoje prostredie Kodi na úplne novú úroveň, odporúčame vám zaregistrovať sa na server Real Debrid. Táto služba pridáva desiatky vysokokvalitných prémiových odkazov na streamovanie, keď požadujete prehrávanie videa. Tieto odkazy ponúkajú streamovanie vo vysokom rozlíšení a dosahujú najvyššiu mieru úspešnosti pri prehrávaní. Real Debrid je pre spoločnosť Kodi najlepším hostiteľom s viacerými hostiteľmi a pri sledovaní obľúbeného videa sa stretnete s najmenším množstvom vyrovnávacej pamäte..

Ako používať Real Debrid v Kodi

Najlepšie streamingové aplikácie pre FireStick

V obchode Amazon Store je veľa aplikácií na streamovanie vo vysokej kvalite. FireStick vám tiež umožňuje prihlásiť sa na odber rôznych kanálov alebo sa rozhodnúť pre streamovanie s platbou za zobrazenie. To je skvelé. Ale to vás stojí peniaze, niekedy veľa.

Skutočný potenciál spoločnosti Firestick spočíva v schopnosti podporovať aplikácie tretích strán, ktoré vám umožňujú bezplatne skúmať neobmedzené filmy, relácie, živé televízne vysielanie, športy a ešte oveľa viac. Používanie aplikácií tretích strán na bezplatné streamovanie sa všeobecne nazýva „Útek z väzenia“.

Existuje veľa aplikácií tam. Nie všetky sú však vhodné pre FireStick. Existuje iba veľa aplikácií pre Android, ktoré sa prispôsobujú televíznej obrazovke. Pre dobrú skúsenosť musí byť aplikácia prístupná na diaľku.

Tu sú naše zdroje a odporúčania:

Cinema APK (HD Movies) - Táto aplikácia sa rýchlo posunula po rebríku a je pravdepodobne najlepšou bezplatnou aplikáciou na streamovanie v meste.

Titanium TV - Táto aplikácia, známa ako klon Terrarium TV, vám umožňuje zadarmo sledovať všetky vaše obľúbené filmy a relácie.

Mobdro - Ide o perfektnú aplikáciu pre nožnice na šnúry, ktoré chcú sledovať živú televíziu na serveri FireStick

CyberFlix TV - Ďalší klon televízie Terrarium, táto aplikácia pre filmy a relácie urobila veľký dojem vo veľmi krátkom čase.

UnlockMyTV - Táto aplikácia na vyžiadanie vám prináša veľkú knižnicu filmov a relácií na nekonečné hodiny sledovania fantázie.

Tu je náš zoznam všetkých populárnych a najlepších aplikácií FireStick, ktoré môžete vyskúšať.

Ďalšie populárne zdroje pre FireStick

Ako nainštalovať program Downloader na server FireStick

Ako nainštalovať Mouse Toggle na FireStick

Ako nainštalovať MX Player

Ako nainštalovať FileLinked na FireStick

Ako opraviť problémy s FireStick Remote

Varianty požiarnej televízie / palice

V súčasnosti sú k dispozícii štyri varianty požiarnej televízie:

Fire TV Stick 4K: Toto zariadenie tretej generácie, ktoré bolo naposledy vydané v zostave Fire TV Stick, podporuje prehrávanie 4K (UHD) a úplne nový Alexa Voice Remote.

Fire TV Stick (alebo jednoducho FireStick): Toto zariadenie druhej generácie streamovania je naďalej najobľúbenejším v sérii televíznych seriálov Fire TV.

Generácia požiarnej televízie 3: Toto zariadenie Fire TV, ktoré má o niečo viac energie procesora, dvakrát toľko pamäte RAM a 4K, predstavuje značné vylepšenie oproti karte Fire TV Stick.

Fire TV Cube: Fire TV Cube je vybavená technológiou Echo Dot a rozpoznávaním hlasu na diaľku. Prináša nielen neuveriteľný zážitok zo zábavy, ale dokazuje aj svoju užitočnú hodnotu tým, že vám umožňuje ovládať všetky inteligentné zariadenia doma pomocou hlasu.

Fire TV StickFire TV Stick 4KPožiarna televízia (3. generácia)Fire TV Cube
cena $ 39,99 $ 49.99 $ 69,99 $ 119,99
4K Ultra HD žiadny Áno Áno Áno
HDR-10 žiadny žiadny Áno Áno
Vstavaný reproduktor žiadny žiadny žiadny Áno
Diaľkové ovládanie hlasom žiadny žiadny žiadny Áno
Alexa Voice Remote Áno Áno Áno Áno
Procesor (štvorjadrový) 1,3 GHz 1,7 GHz 1,5 GHz 1,5 GHz
skladovanie 8 GB 8 GB 8 GB 16 GB
RAM 1GB 1,5 GB 2 GB 2 GB
Podporované audio Dolby Audio Dolby Atmos Dolby Atmos Dolby Atmos
Ethernetový adaptér Kúpené samostatne Kúpené samostatne Kúpené samostatne zahrnuté

záver

Preto je tu všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať s FireStick. Rád by som od vás počul. Dajte mi vedieť, aké boli vaše skúsenosti s FireStick v časti Poznámky nižšie.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me