Ar neteisėta „Jailbreak Amazon Fire Stick“?

>

Jei esate čia, tai tikrai reiškia du dalykus. Visų pirma, jūs nusipirkote „Amazon Fire TV Stick“ ir, antra, norite pagrobti „Fire Stick“. Bet jūs nerimaujate dėl to „Jailbroken Fire Stick“ yra neteisėtas ir galbūt jus iškraustys į kažkokią teisinę bėdą? Na, jums nebereikia jaudintis, nes esate tinkamoje vietoje. Mes jums pasakysime viską, ką reikia žinoti, susijusius su teisėtomis problemomis, susijusiomis su „Amazon Fire Stick“.

Pastaba: Mes neskatiname naudoti jokios programinės įrangos / aparatinės įrangos / paslaugų, kad pasiektumėte nelegalų turinį. Prašau būti geras savo veiksmų teisėjas.

Ar neteisėta „Jailbreak“ naudoti „FireStick“?

kalėjimo ugnies lazda neteisėta

„Jailbreaking Fire Stick“ nėra kažkoks raketų mokslas ir bet kuris vaikas, turintis mažai technologinių žinių, gali lengvai paleisti „Fire Stick“ į kalėjimą / nulaužti / atrakinti. Bet yra „jailbroken Fire Stick“ yra neteisėtas? Atsakymas yra NE. „Amazon Fire TV Stick“ pažeidimas, įsilaužimas ar atrakinimas tikrai nėra neteisėtas. Tai yra visiškai teisėta vien todėl, kad tai yra jūsų asmeninė nuosavybė. Galite mėgautis tuo, kaip norite, kol ir tik tada, kai netrukdysite kitiems naudotis savo turtu ar nepažeisite jokių nacionalinių įstatymų.

Taigi neabejotinai galite uždaryti „Fire Stick“ į kalėjimą, nepatirdami teisinių problemų. Be jokių rūpesčių „Kodi“ galite įdiegti „Fire Stick“. Tačiau yra nedidelis laimikis. Įdiegę „Kodi“ kartu su jo priedais į savo „jaylbroked Fire Stick“, jis atidarys nemokamo daugialypės terpės turinio vandenyną jūsų nulaužtame „Amazon Fire TV Stick“. Galite pasiekti tūkstančius kanalų ir vaizdo įrašų, kurie kitu atveju gali būti nemokami arba net blokuojami jūsų regione.

Iš esmės tai yra laimikis. „Jailbroken Fire Stick“ nėra griežtai neteisėtas, tačiau labai svarbu tai, ką darote toliau. Pvz., Jei žiūrėtumėte autorių teisių saugomą turinį „Kodi“, tada neabejotinai galite patekti į bėdą. Gali kilti problemų dėl savo vyriausybės, atsižvelgiant į jūsų šalies autorių teisių įstatymus, arba su savo IPT. Jūsų IPT gali paskelbti įspėjimą dėl jūsų sąskaitos dėl prieigos prie piratinio / neteisėto turinio. Tai gali net užblokuoti ar sustabdyti jūsų interneto sąskaitą.

Tačiau jūs galite tai labai lengvai apeiti. Viskas, ką turite padaryti, yra naudoti virtualųjį privatųjį tinklą (VPN). Dabar dar kartą leiskite mums pasakyti, kad naudojant VPN nėra visiškai neteisėta, tačiau ji taip pat griežtai nėra legali. Jūs būsite labai atsakingi už turinį, kurį pasiekiate naudodami tą VPN, ir būsite atsakingi, jei kas nors atsitiks su jumis. Taigi, elkitės labai atsargiai ir prisiimkite savo riziką. Galite naudoti VPN norėdami pasiekti prieigą prie turinio, užblokuoto jūsų geografiniame regione, arba apsaugoti anonimiškumą. Aš griežtai siūlau įsigyti tik geriausią „FireStick“ VPN, o ne nemokamas parinktis.

Kaip naudoti VPN "FireStick" saugiam srautiniam perdavimui

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai yra „Kodi“ draugiškas ir labai lengvai montuojamas „Fire TV“ / „Stick“.

Taigi, prieš pradėdami naudoti savo „laužiamąjį„ Fire Stick “, pažiūrėkime, kaip naudoti„ ExpressVPN “, kad jūsų srautinio perdavimo veikla būtų apsaugota nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: „Fire TV“ / „Stick“ eikite į „Paieškos“ parinktį. Jis yra kraštutiniame kairiajame krašte. Dabar ieškokite „Expressvpn“ (be kabučių) paieškos juostoje ir atidarykite „ExpressVPN“, kai jis pasirodo paieškos rezultatuose

įdiegti „expressvpn“ į „jailbroken firestick“

3 veiksmas: Spustelėkite „Atsisiųsti“ naudodamiesi mygtuku „Pasirinkti“ „FireStick“ nuotoliniame pulte. Tai atsisiųs ir įdiegs „ExpressVPN“ programą į „Fire TV“ / „Stick“.

gauti vpn jailbroken firestick

4 veiksmas: Atidarykite „ExpressVPN“ programą ir prisijunkite naudodami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, kuriuos naudojote pirkdami „ExpressVPN“ prenumeratą. Spustelėkite „Prisijungti“

prisijungti expressvpn ant ugniažolės

5 veiksmas: Norėdami prisijungti prie VPN serverio, naudokite maitinimo piktogramą (žr. Paveikslėlį žemiau). Dabar jūsų ryšys yra saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „FireStick“ VPN.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Taip pat galite perskaityti išsamesnę informaciją apie „ExpressVPN“ naudojimą su „Fire TV / Stick“.

Išvada

Taigi apibendrinkite dalykus. „Amazon Fire Stick“ įsilaužimas ar įkalinimas su kaupu nėra neteisėtas. Niekas nesikreipia į teismą dėl to, kad sunaikino jūsų ugnies lazdą. „Kodi“ ar kitų panašių „FireStick“ programų diegimas taip pat nėra nelegalus. Tačiau, jei naudojatės autorių teisių turiniu naudodamiesi „Kodi“ versijomis ar priedais, tuomet jūs galite atsikratyti problemų dėl savo vyriausybės ar savo interneto paslaugų teikėjo. Tai labai panašu į kankinimą. „Torrentai“ nėra neteisėti, tačiau yra piratavimo ir autorių teisių saugomo turinio.

Tikimės, kad mes jums viską paaiškinome. Dabar jūs galite patys nuspręsti, ar norite pagrobti „Fire Stick“, ar ne. Jei turite daugiau klausimų, nedvejodami pateikite komentarus žemiau.

Susiję vadovai:

  • Kaip pirmą kartą nustatyti „Amazon FireStick“
  • Kaip įdiegti kino teatro APK ant „Fire Stick“
  • Kaip įdiegti „Titanium“ televizorių „FireStick“
  • Kaip įdiegti „CyberFlix“ televizorių „FireStick“
  • Geriausios terariumo TV alternatyvos

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me