Kaip „Jailbreak FireStick“ (2020 m. Vasaris)

>

Šiame vadove jūs išmoksite kaip įkalinti "FireStick" ir įdiekite populiarias transliacijos programas, skirtas nemokamiems filmams, TV laidoms, tiesioginei televizijai, sportui ir dar daugiau. Šis demonstruotas 2020 m. Kalėjimo metodas taip pat veikia „FireStick 4K“, „Fire TV“ ir „Fire TV Cube“.

Norėdami gauti nuostabų srautinį transliavimą, būtinai viską sekite žingsnis po žingsnio, kaip parodyta šiame vadove.

kalėjimo ugniagesys„Amazon FireStick“ yra neįtikėtinai populiarus srautinio perdavimo įrenginys. Šis paprastas, tačiau daug funkcijų turintis įrenginys yra nebrangus sprendimas bet kurį įprastą televizorių su HDMI suderinamumu paversti išmaniuoju televizoriumi. „FireStick“ leidžia srautiniu būdu perduoti turinį iš įvairių internetinių žiniasklaidos ir pramogų paslaugų, tokių kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“, „Hulu“ ir keletas TV tinklų..

Tai viskas nuostabu. Tačiau yra didelis trūkumas. Norėdami žiūrėti turinį per šias pramogų paslaugas, turite sumokėti abonentinį mokestį. Jų prenumerata nėra pigi. jie gali sudeginti didelę skylę kišenėje.

Štai kodėl mes „jailbreak FireStick“. „Jailbreaking“ leidžia gauti trečiųjų šalių transliacijos programas, suteikiančias nemokamą prieigą prie visų mėgstamų filmų, laidų, tiesioginių TV kanalų, sporto ir dar daugiau.

Atsisakymas: Mes neskatiname ir nereklamuojame autorių teisių saugomo turinio srautinio perdavimo. Prašau, būk geras tik už savo veiksmus.

Kas yra „FireStick Jailbreak“?

„Jailbreak“ yra paprastas „FireStick“ atrakinimo ir leidimo sau prieigai prie bedugnės interneto turinio saugyklos procesas..

Pažeisdami „FireStick“ į laisvę, jūs peržengsite apribojimus, nustatytus jūsų įrenginiui, kai pirmą kartą jį įsigijote.

„FireStick“ jailbreak apima trečiųjų šalių programų ir paslaugų, kurios nėra įtrauktos į „Amazon Store“, diegimą.

Galite galvoti apie žlugimą kaip sienos, kuri stovi tarp jūsų, nugriovimą ir neribotas pramogas. Tai būdas nulaužti „Firestick“, tačiau visiškai nepadarant prietaisui jokios žalos.

„FireStick“ jailbreak yra skirtas kiekvienam vartotojui, norinčiam mėgautis nevaržomu srautu ir be jokių ribų.

Laimei, tai yra toks lengvas procesas, kurį gali atlikti kiekvienas, neturintis jokių techninių žinių.

Kodėl jūs kalėjote „FireStick“??

Atsakymas į šį klausimą yra gana paprastas. Jūs paleisite „FireStick“ norėdami mėgautis neribotu / nemokamu srautiniu perdavimu neišdegindami skylės kišenėje.

„Jailbreaking“ suteikia visą internetinio srautinio perdavimo turinį lengvai pasiekiamą. Tai atskleidžia tikrąjį „FireStick“ potencialą.

Nesvarbu, ar jums patinka žiūrėti filmus, TV laidas, tiesioginę TV, sportą ar bet ką, „jailbreaking“ suteikia jums galimybę. Naudodamiesi neįveiktu „FireStick“, turite tiesioginę prieigą prie to, ką norite žiūrėti.

Jūs norite paslėpti savo „FireStick“, nes tai daro jus laidų pjaustytuvu tikrąja prasme.

Ar tai saugu & Įteisinti „FireStick“ kalėjimą?

Leisk man lengvai susimąstyti.

Taip!

„Jailbreaking FireStick“ yra SAUGI ir TEISINĖ tol, kol neperduodate jokio autorių teisių saugomo turinio.

Tai saugu, nes nereikia atlikti jokių pakeitimų jūsų įrenginio operacinės sistemos sisteminiuose failuose. Tai nepanašu į „Android“ mobiliųjų įrenginių įsilaužimą ar įsibėgėjusį „iOS“.

Jums nereikia šakninės prieigos prie jūsų „FireStick“ OS, kad galėtumėte nutraukti gedimus. Jūs nemanipuliuojate jokiais pagrindinio lygio failais. Visi šie dalykai reikalauja tam tikro lygio techninių žinių. Tačiau, kaip jau sakiau, „jardbreaking FireStick“ nereikia jokių techninių žinių. Aš esu pasaulietis ir per kelias minutes galėčiau tai padaryti.

Kai atliksite „FireStick“ bandymą, viskas, ką jums reikia padaryti, yra gauti tam tikras trečiųjų šalių programas, apie kurias vėliau kalbėjome šiame vadove. Šios programos nėra oficialioje „Amazon“ programų parduotuvėje. Jums nereikia jokiu kitu būdu programuoti „FireStick“.

Kalbant apie teisėtumą, kalėjimas yra visiškai teisėtas. Jums priklauso įrenginys ir galite su juo daryti viską, kas jums patinka. Jūs tiesiog atsisiunčiate programas, kurias jau naudoja milijonai. Tai net negalioja jūsų prietaiso garantija. Tiesą sakant, pati „Amazon“ leidžia perkelti tokias programas iš šono.

Tačiau jums yra žodis atsargiai. Priekabų sulaužymas savaime yra teisėtas. Jūs diegiate trečiųjų šalių programas, kurios suteikia prieigą prie neriboto turinio. Tai nėra įprastos „Amazon App Store“ programos. Neperkraukite teisinių ribų transliuodami autorių teisių saugomą turinį. „FireStickTricks.com“ raginame jus būti gerais savo veiksmų teisėjais ir transliuoti viešai prieinamą turinį..

Be to, norėdami apsaugoti savo privatumą, visada naudokite VPN (daugiau apie tai skaitykite vėliau).

Kaip „Jailbreak FireStick“

Nors „Amazon Fire Stick“ kalėjimo procesas nėra visiškai tikras takas, tai nėra ir kažkoks raketų mokslas. Aš suskaidžiau procesą lengvai vykdydamas žingsnis po žingsnio instrukcijas. Tiesiog įsitikinkite, kad laikėtės jų tiksliai taip, kaip numatyta, ir per kelias minutes turėsite sugadintą „FireStick“.

Galbūt matėte keletą visiškai pakrautų ugniagesių, parduodamų internete. Tokie prietaisai paprastai parduodami 40-50 USD virš mažmeninės kainos. Jums tikrai nereikia išleisti tų papildomų dolerių, kai viską galite padaryti patys ir kaip sakiau „per kelias minutes“. Be to, aš mačiau žmonių, susiduriančių su teisėtomis kovomis už „jazzbroked FireSticks“ pardavimą..

Tiesiog atidžiai atlikite toliau nurodytus veiksmus ir galėsite lengvai „jailbreak“ „Amazon Fire Stick“. Aš kelis kartus sėkmingai vykdžiau šiuos veiksmus naudodamas antrosios kartos „Firestick“ su „Alexa Voice Remote“, „FireStick 4K“ ir „Fire TV Cube“. Vėlesniame šio vadovo skyriuje taip pat parodysiu, kaip naudoti „Jailbroken FireStick“. Stebėkite.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti geriausią „FireStick“ VPN

1 žingsnis: „Fire Stick“ nustatymas, kad būtų galima sulaužyti strigimą

Pirmiausia turite pakeisti „Fire TV Stick“ / „Cube“ nustatymus, kad „jailbreak“ procesas veiktų. Šis gimtasis nustatymas yra viskas, ko jums reikia pataisyti, norint pradėti. NENAUDOJITE jokių sistemos parametrų ar nemanipuliuosite jokiais pagrindiniais operacinės sistemos failais. Šis „jailbreak“ nulaužimas yra paprastesnis, nei dauguma mano. Jums net nereikia kompiuterio. Viskas ko jums reikia yra „FireStick“, jo nuotolinio valdymo pultas ir interneto ryšys.

1. Įjunkite „Amazon Fire TV Stick“ ir palaukite, kol įkraunamas pagrindinis ekranas

kaip kalėti ugniagesį

2. Pažymėkite meniu juostą viršuje ir eikite į Nustatymai dešinėje dešinėje

kalėjimo ugniagesys

3. Dabar pasirinkite parinktį Mano „Fire Fire“ televizija

mano gaisrinės televizijos nustatymai

4. Kitame lange atidarykite elementą Gamintojo nustatymai

spustelėkite kūrėjo parinktis

5. Pirmiausia įjunkite parinktį ADB derinimas

įjunkite „adb“ derinimo funkciją

6. Tada įjunkite parinktį Programos iš nežinomų šaltinių

Tai suteikia jums leidimą atsisiųsti programas ne iš „Amazon App Store“.

amazon firestick jailbroken

7. Dabar jūs turite pamatyti šį raginimą su pranešimu

Eik į priekį ir išsirink Įjungti kad tęstum

įjunkite programas iš nežinomų šaltinių

8. Paspauskite „Amazon Fire TV“ nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Atgal“

Tai grįš į „Nustatymų“ langą.

Atviras Nuostatos

atviros ugniasienės nuostatos

9. Atidaryti Privatumo nustatymai

žingsniai iki kalėjimo ugniažolės

10. Išjunkite šias parinktis, kad nustotumėte bendrinti naudojimo duomenis po to, kai „Privatumo nustatymuose“ paleidote „Fire Stick“

 • Įrenginio naudojimo duomenys
 • Surinkite programos naudojimo duomenis

modifikuoti privatumo parametrus

11. Vieną kartą paspauskite mygtuką „Atgal“. Dabar turėtumėte grįžti į Nuostatos langas

Spustelėkite Duomenų stebėjimas

duomenų stebėjimas

12. Dabar išjunkite Duomenų stebėjimas kitame ekrane

išjungti duomenų stebėjimą

2 veiksmas: įdiekite „APK Downloader“ į „FireStick“

„Jailbreaking“ yra visa informacija apie trečiųjų šalių APK diegimą „FireStick“ įrenginyje, kad būtų galima nemokamai transliuoti. „Amazon App Store“ šių programų neturi. Norėdami įdiegti trečiųjų šalių programas, jums reikia lengvinančios programos. Taip yra todėl, kad „Amazon Fire TV Stick“ nepalaiko tiesioginio atsisiuntimo per naršyklę (kaip tai darote „Android“ mobiliesiems).

Programa, iš kurios įdiegsime visas „jailbreak“ programas Siuntėjas.

Pastaba: Mes nenaudojame „ES File Explorer“ daugiau, nes jis pranašesnis ir apmokestina 9,99 USD per mėnesį

Taigi, štai ką ketiname daryti šiame skyriuje: Įdiekite „Downloader“ programą iš „Amazon App Store“

Tęskime tai dabar.

1. Vėl eikite į pagrindinį „Amazon Fire TV Stick“ ekraną

kaip kalėti ugniagesį

2. Pasirinkite Paieška parinktį galite rasti „Fire TV“ viršutiniame kairiajame kampe (tai turite pasirinkti objektyvo piktogramą)

žaibiška ugniažolė

3. Šiame paieškos lange įveskite programos pavadinimą Siuntėjas

Spustelėkite „Downloader“ paieškos pasiūlymuose, rodomuose „Amazon FireStick“ lange

jailbreak amazon fire tv

4. Spustelėkite Siuntėjas kitame ekrane

kaip nulaužti Amazonės ugnies lazdą

5. Pasirinkite parsisiųsti (arba Gaukite) kitame lange

spustelėkite atsisiųsti

6. Palaukite, kol „Downloader“ programa atsisiųs ir įdiegs

Spustelėkite Atviras paleisti „Downloader“ programą

kalėjimo ugniagesys

7. Atsisakykite raginimų, kurie bus rodomi pirmą kartą naudojant „Downloader“ programą

Pradėsite spustelėję žemiau esančiame paveikslėlyje paryškintą programos skyrių (kur sakoma http: //)

„downloader“ programa

3 žingsnis: „Jailbreak Firestick“

Dabar pradėsime diegti skirtingas programas, pradedant nuo „Kodi“. Jei nežinote, „Kodi“ yra žiniasklaidos programa, leidžianti patekti į didžiulį nemokamų pramogų pasaulį. Tai leidžia žiūrėti mėgstamus filmus, laidas, TV kanalus, sportą, turinį vaikams ir daug daugiau. Taip, galite transliuoti bet ką, ko norite. Viskas, ko jums reikia, yra tinkami „Kodi Addons and Builds“.

Mes paleisime „FireStick“ kartu su „Kodi“ naudodami „Downloader“ programą, kurią ką tik atsisiuntėte iš „Amazon“ parduotuvės. Štai šie veiksmai:

1. Atidarykite Siuntėjas. Spustelėkite URL teksto laukelį ten, kur rašoma http: //

kaip įkalinti židinį su

2. Kai pasirodys šis langas, įveskite šį URL
https://www.firesticktricks.com/kapk

Spustelėkite EI

atsisiųskite „jailbreak apk“ į „firestick“

3. Palaukite, kol „Downloader“ programa atsisiųs APK „Kodi 18 Leia“

atsisiųsti kodi apk ant ugnies tv lazda

4. Spustelėkite Diegti kai failas atsisiųstas

diegti kodi apk į

5. Palaukite, kol įdiegs „Kodi APK“

diegti kodi su

6. Programa įdiegta pranešimas patvirtins, kad „Kodi“ buvo įdiegtas jūsų „Amazon Fire TV Stick“.

Puiku! Dabar jūsų „FireStick“ neveikia.

Spustelėkite Atviras paleisti Kodi. Jei norite atidaryti „Kodi“ vėliau, spustelėkite padaryta. Vėliau galite atidaryti ją naudodami programą „Jūsų programos“ & Kanalų sąrašas.

kaip įkalinti židinį su

7. Kodi užtruks minutę, kol atsidarys pirmą kartą. Tai normalu. Štai kaip atrodo „Kodi“ pagrindinis ekranas.

štai kaip atrodo įžūlus ugniagesys

Įdomu, ką daryti toliau? Kodi kol kas yra švarus šiferis, su kuriuo nėra ko žaisti. Norėdami sužinoti, kaip naudotis neįveiktu „FireStick“, skaitykite toliau.

Kaip naudotis „Jailbroken FireStick“

Dabar, kai sugadinote savo „Fire TV Stick“, atėjo laikas žinoti, kaip maksimaliai išnaudoti savo įrenginio galimybes.

Tačiau prieš pradėdami naudoti „jailbroken Fire Stick“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“ ar kitose transliacijos programose, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybės. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

Laimei, yra nepriekaištingas būdas visą savo srautinę veiklą paslėpti nuo IPT ir vyriausybės. Viskas, ko jums reikia, yra geras „Fire Stick“ VPN. VPT padeda apeiti internetinę priežiūrą, IPT taikymą ir turinio geografinius apribojimus.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai yra „Kodi“ draugiškas ir labai lengvai montuojamas „Fire TV“ / „Stick“.

Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami naudoti savo „laužiamąjį“ „Stick“ kortelę, pažiūrėkime, kaip naudoti „ExpressVPN“, kad jūsų srautinio perdavimo veikla būtų apsaugota nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Prenumeruokite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų, o jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: Įjunkite „Fire TV“ / „Stick“ ir eikite į „Paieškos“ parinktį, esančią kraštinėje kairėje. Dabar paieškos juostoje įveskite „Expressvpn“ (be kabučių) ir pasirinkite „ExpressVPN“, kai jis pasirodys paieškos rezultatuose

įdiegti „expressvpn“ į „jailbroken firestick“

3 veiksmas: Spustelėkite „Atsisiųsti“, kad įdiegtumėte „ExpressVPN“ programą, skirtą „Fire TV / Stick“.

gauti vpn jailbroken firestick

4 veiksmas: Atidarykite programą ir įveskite prisijungimo duomenis, kuriuos sukūrėte pirkdami „ExpressVPN“ prenumeratą. Spustelėkite „Prisijungti“

prisijungti expressvpn ant ugniažolės

5 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra saugus naudojant greičiausią ir geriausią „FireStick“ VPN.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Taip pat galite perskaityti išsamesnę informaciją apie „ExpressVPN“ naudojimą su „Fire TV / Stick“.

Dabar, kai jūsų „Firestick“ naudoja saugų ryšį, atėjo laikas pradėti naudoti savo „jaudrintą“ „FireStick“ / „Fire TV Cube“ / „Firestick 4K“..

Nepaisant to, kad įdiegėte „Kodi“, „FireStick“ „jailbreak“ procesas dar nėra baigtas. „Kodi“ media grotuvo įdiegimas yra tik pradžia. Dabar turime išsiaiškinti, kaip naudoti "Kodi" norint transliuoti nemokamus filmus, laidas, tiesioginę TV ir kt.

Tai, ką jums reikia padaryti dabar, yra įdiegti „Kodi Addons“ arba „Build“.

Kodi priedai

„Kodi“ neturi jokios savo žiniasklaidos priemonės. Žiniasklaida turi būti gaunama iš interneto. Ir tam jums reikia priedų.

Įvairių nepriklausomų kūrėjų žiniatinklyje yra šimtai „Kodi“ priedų. Tačiau tik nedaugelis šių priedų siūlo tiesioginį srautinį perdavimą.

Mes išsirinkome keliasdešimt priedų ir sudėjome juos į atskirą „Kodi geriausių priedų“ vadovą. Kai turėsite „Kodi“, norėsite pradėti diegti „Kodi“ priedus.

Trumpai apžvelgiame svarbiausius šio sąrašo priedus, kuriuose pateikiami nemokami filmai, laidos ir dar daugiau:

1. „Venom Addon“ (filmai & Laidos): „Venom“ yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, teikiančių turinį pagal poreikį šiomis dienomis. Jis ne tik turi didžiulę turinio biblioteką, bet ir gauna daugybę kokybiškų srautinių nuorodų.

Įdiekite „Venom“ ant „Kodi“

2. Paktas (filmai & Laidos): Paktas yra dar vienas kokybės priedas, kurį turite savo inventoriuje. Šis priedas neseniai buvo atgaivintas ir puikiai tinka filmams, laidoms ir kitam turiniui, kurį reikia pateikti. Pabandyk!

Įdiekite paktą „Kodi“

3. „Exodus Redux“ (filmai & Laidos): „Exodus Redux“ yra bene populiariausias „Kodi“ priedas šiuo metu. Šis priedas siūlo didžiulį turinio katalogą ir pritraukia daug darbo srautų.

Įdiekite „Exodus Redux“ „Kodi“

4. Beribis (universalus): Jei ieškote filmų, laidų, tiesioginės TV, dokumentinių filmų, sporto ir įvairių priedų „viskas viename“ priedų, išbandykite „Limitless“. Tai lengvas priedas, kuris puikiai veikia „FireStick“

Įdiekite „Limitless“ į „Kodi“

5. Nusileidimas (universalus): Nusileidimas yra dar vienas „viskas viename“ priedas, į kurį verta atkreipti dėmesį. Šis priedas, palyginti su kitais priedais, yra gana naujas, tačiau jis daro fenomenalų darbą, kurdamas aukščiausios kokybės nuorodas.

Įdiekite nusileidimą „Kodi“

Kodi stato

Norint transliuoti nemokamus filmus ir laidas, jums reikia „Kodi“ priedų. Kita vertus, „Kodi Builds“ yra neprivaloma. Tačiau jie tikrai gali pagerinti jūsų „Kodi“ patirtį naudojant „Fire Stick“.

„Kodi Builds“ tvarko jūsų „Kodi“ sąsają patogesniu srautiniu būdu. Numatytoji „Kodi“ oda nėra tik nuobodi, ji taip pat nėra labai naudojama. Sukurtos paskolos „Kodi“ visiškai nauja sąsaja ir įdomus būdas naudoti „Kodi“. Kitaip tariant, jie verčia Kodį labiau atsitikti.

Taigi, kai uždarysite „FireStick“ kartu su „Kodi“, aš rekomenduoju taip pat įsigyti „Kodi“ versiją.

Kitas didelis „Kodi“ versijų pranašumas yra tas, kad jie pateikiami su iš anksto įdiegtais priedais. Nereikia jų diegti atskirai.

Kaip ir priedus, mes taip pat parengėme geriausių „Kodi“ kūrėjų sąrašą. Čia pateikiami populiariausi sąrašo patarimai:

1. Be ribų, magija: Turėdami milijonus vartotojų, „No Limits“ yra bene populiariausias „Kodi“ pastatymas. Ši konstrukcija siūlo slidžią, be griozdžių ir lengvai naudojamą sąsają. Joje yra daugybė iš anksto įdiegtų vaizdo įrašų priedų, skirtų filmams, laidoms, tiesioginei televizijai ir dar daugiau. Pabandyk tai!

Įdiekite „Kodi No Limits Build“

2. „Xontech Build“: Tai yra dar vienas statinys, kurį norėtumėte nufotografuoti, jei norėsite atnaujinti savo „Kodi“ sąsają. Tvarkingas dizainas ir daugybė geriausiai įvertintų priedų verčia tai sukurti.

Įdiekite „Xontech Build“ „Kodi“

3. Titano pastatymas: Ši konstrukcija yra populiaraus „Supreme Builds“ vedlio dalis. Titanas yra lengvas korpusas, kuris puikiai veikia visuose „Kodi“ palaikomuose įrenginiuose. Jame yra daug populiarių priedų, skirtų visiems jūsų srautiniams poreikiams.

Įdiekite „Titanium Build“ ant „Kodi“

Taip pat peržiūrėkite mūsų „Kodi“ vadovą, skirtą pradedančiajam, kuris padės jums išmokti naudotis „Kodi“.

Kaip „Jailbreak FireStick“ („YouTube“ vaizdo įrašas)

Kaip „Jailbreak FireStick“ (ES File Explorer metodas)

Nereikia to daryti, jei jau anksčiau atlikote židinį su „Firestick“ naudodami aukščiau nurodytą metodą. Jei „Downloader“ programa jūsų regione nėra, galite naudoti „ES File Explorer“, kad paleistumėte „FireStick“. Atminkite, kad naudojant „ES File Explorer“ šoninis įkėlimas nebegalimas. Jums reikia mokamos prenumeratos, kuri kiekvieną mėnesį kainuoja 9,99 USD. Programa taip pat siūlo nemokamą 7 dienų bandomąją versiją.

Atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad paleistumėte „Firestick“ į kalėjimą:

 1. Eiti į Nustatymai > Mano „Fire Fire“ televizija
 2. Atviras Gamintojo nustatymai
 3. Įjungti Programos iš nežinomų šaltinių
 4. Grįžkite į Nustatymai puslapis
 5. Atviras Nuostatos > Privatumo nustatymai
 6. Išjungti Įrenginio naudojimo duomenys
 7. Išjungti Surinkite programos naudojimo duomenis
 8. Eik į Pradinis ekranas savo „Fire Stick“
 9. Pasirinkite Paieška įrankis viršutiniame kairiajame kampe
 10. Tipas ES „File Explorer“ naudojant nuotolinį „FireStick“ / „Fire TV“ / „Fire TV Cube“
 11. Spustelėkite Kai „ES File Explorer“ rodoma paieškos rezultatuose
 12. Spustelėkite parsisiųsti
 13. Palaukite, kol atsisiųs ir įdiegs „ES File Explorer“
 14. Spustelėkite Atviras paleisti ES File Explorer programą
 15. Dešinėje „ES File Explorer“ dalyje pasirinkite ir spustelėkite piktogramą „Downloader“
 16. Spustelėkite +Nauja apačioje
 17. Įveskite URL https: // www.firesticktricks.com/kapk lauke „Kelias“. Laukelyje Vardas įveskite vardą
 18. Spustelėkite Parsisiųsti dabar
 19. Kai atsisiųsite „Kodi APK“ failą, spustelėkite Atidaryti failą
 20. Spustelėkite Diegti kitame raginime
 21. Slinkite žemyn į kito lango apatinę dešinę ir spustelėkite Diegti vėl
 22. Pamatysite Programa įdiegta pranešimas netrukus. Puiku! Turite jailbroken Firestick dabar

Geriausios „Jailbreak“ programos, skirtos „FireStick“

„Kodi“ yra vienas puikus būdas išlaisvinti „FireStick“. Tačiau tai nėra vienintelis būdas. Yra keletas nuostabių APK, kuriuos galite greitai įdiegti ir pradėti žiūrėti mėgstamą turinį.

Atsisakymas: Negaliu garantuoti dėl šių programų teisinio statuso. Naudotojai NEGALI naudoti minėtų programų, norėdami pasiekti autorių teisių saugomus srautus. Aš rekomenduoju žiūrėti tik nemokamą turinį, kurį galima rasti viešoje erdvėje ir kuriame nėra jokių autorių teisių.

Šiame vadovo skyriuje įdiegsime įvairias programas „Amazon Fire TV“. Naudodamiesi šiomis programomis gausite prieigą prie neribotų filmų, laidų, tiesioginės TV ir sporto šakų, kad galėtumėte nemokamai transliuoti. Šios programos buvo kruopščiai parinktos „FireStick“ vartotojams, tokiems kaip jūs ir aš.

Šioms programoms nereikia jokios registracijos, registracijos ar el. Pašto adreso.

Štai jūsų pasirinktos programos:

Filmai & TV laidos

 • Kino APK
 • APK „Typhoon“

Tiesioginė televizija + sportas

 • Mobdro
 • OLA
 • HDStreamz

Atminkite, kad nė viena iš aukščiau paminėtų programų nėra „Amazon“ programų parduotuvėje. Taigi, eidami į „Nustatymai“, turėsite įgalinti programas iš nežinomų šaltinių visoms šioms programoms > Mano „Fire Fire“ televizija > Gamintojo nustatymai.

Rekomenduojama sklandaus srauto transliacija

Mes kalbame apie tai, kaip įkalinti „FireStick“. Tačiau diskusija vargu ar būtų baigta, kol nebus paminėta ši konkreti tarnyba.

Tikras Debrid!

„Real Debrid“ yra aukščiausios kokybės jungčių generatorius. Rašydamas šį vadovą, jis yra populiariausias „premium link“ generatorius. Tai veikia su daugeliu „Fire TV“ ir „FireStick“ programų, įskaitant „Kodi“.

Prisijungę prie „Real Debrid“, galite žymiai patobulinti savo srautinį transliavimą naudodami „Amazon FireStick“.

Nors mūsų siūlomos „FireStick“ „jailbreak“ programos veikia puikiai, jos siūlo daug nuostabesnę patirtį, kai suporuojamos su „Real Debrid“ paslauga..

Aš buvau šios paslaugos vartotojas nuo tada, kai net nepamenu. Todėl labai rekomenduoju tai savo skaitytojams.

Šią paslaugą galite gauti iš oficialios jos svetainės. Vėliau šiame vadove aš jums parodysiu, kaip nustatyti ir naudoti „Real Debrid“ su įvairiomis „Fire TV Stick“ programomis, kad būtų galima geriau žiūrėti filmus ir TV laidas..

Kino APK (filmai & Laidos)

Kino APK yra viena iš populiariausių trečiųjų šalių programų, skirtų „jailbreak“ programai, skirta nemokamai transliuoti filmus ir TV laidas pagal pareikalavimą. Ši programa veikė gana ilgą laiką ir ja pasitiki šimtai tūkstančių „Fire TV“ / „Fire TV Cube“ / „FireStick“ vartotojų visame pasaulyje..

Tai paprasta ir patogi programa, turinti daugybę filmų ir laidų, skirta nesibaigiančioms pramogoms „Fire Stick“.

Įsitikinkite, kad Įjungtos programos iš nežinomų šaltinių (eikite į „FireStick“ nustatymai > Mano „Fire Fire“ televizija > Gamintojo nustatymai)

Įdiegimo „FireStick“ / „Fire TV“ įrenginiams, naudojantiems „Cinema APK“, diegimo procesas yra toks:

1. „Fire TV Stick“ atidarykite „Downloader“ programą. Pagrindiniame ekrane spustelėkite ten, kur sakoma http: //

parsisiuntėjas

2. Naudodami ekrano klaviatūrą įveskite šį URL - firesticktricks.com/cinema

Paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką Paleisti / Pauzė arba spustelėkite EI

atsisiųskite filmų programą ant ugniažolės

3. Palaukite, kol baigsis „Cinema HD APK“ failo atsisiuntimas

nemokami filmai ant „Amazon“ ugniažolės

4. Spustelėkite Diegti Kitas

spustelėkite įdiegti

5. Palaukite, kol „Cinema HD APK“ bus įdiegta

palaukite diegimo

7. Spustelėkite Atviras kai bus įdiegta „Cinema HD Fire Stick“ „jailbreak“ programa

ugniagesių kalėjimas

Pradėkime nuo „Cinema HD“ programos jūsų atrakintame „FireStick“. Kai paleisite „Firestick“ / „FireStick 4K“, ši programa suteikia jums nemokamą prieigą prie daugybės turinio.

8. Jei tai yra pirmas paleidimas, spustelėkite Leisti kai bus paraginta

kaip jailbreak amazon ugnies lazda su kinu apk

9. Eik į priekį ir spustelėkite Diegti jei reikia, atnaujinti į naujausią versiją

10. Spustelėkite Priimti šiame iššokančiame pranešime

kino programa

11. Spustelėkite Gerai šiame „Changelog“ lange

kino programos pakeitimų žurnalas

Dabar čia yra „Cinema HD“ programa jums. Tai yra pagrindinis ekranas, kuriame rasite TV laidas

namų ekrano hd

Norėdami rūšiuoti turinį pagal žanrus ar kategorijas, spustelėkite apverstą trikampį viršuje

ugnies lazda jailbreak

Pasirinkite iš tokių kategorijų kaip populiari, populiariausia, geriausiai vertinama ir kt.

kaip panaudoti „jailbroken“ židinį su kino teatru apk

Paieškos parinktis ir metų filtras yra viršutiniame dešiniajame ekrano kampe

kino paieškos piktograma

Ieškai filmų? Spustelėkite 3 eilučių parinktį viršutiniame kairiajame kampe, kad atidarytumėte šį išskleidžiamąjį meniu

spustelėkite meniu

Spustelėkite Filmai čia

filmai

Norėdami tinkinti arba nustatyti „Cinema APK HD“, spustelėkite Nustatymai išskleidžiamajame meniu.

kino nustatymai

Nors čia yra daug variantų, paliesime tik patį svarbiausią variantą - įsteigdamas „Real Debrid“

Slinkite žemyn iki „Premium Account“ skyriaus

Spustelėkite Prisijungimas prie „Real-Debrid“

spustelėkite realų debridą

Jūs matote šį langą su autorizacijos / aktyvavimo kodu

Naudokitės savo kompiuteriu ar mobiliąja interneto naršykle ir eikite į https://real-debrid.com/device

Prisijunkite naudodami savo „Real Debrid“ sąskaitą ir įveskite kodą, kurį matote „FireStick“ ekrane

jailbreak amazon fire tv

Sėkmingai įgaliojus pamatysite „Real-Debrid autorizuotas“

kaip naudoti žiaurų ugniakurą

„Typhoon TV APK“ (filmai & Laidos)

„Typhoon TV“ yra viena iš naujesnių „jailbreak“ programų, skirtų užsakomam turiniui. Vis dėlto, nepaisant to, kad yra naujas, jis gana gerai save vadino.

Ši programa siūlo didžiulį filmų ir laidų pasirinkimą. Tai taip pat renka geriausias srautinio perdavimo nuorodas iš patikimiausių žiniatinklio šaltinių.

„Typhoon TV“ yra paprasta naudoti „FireStick“ programos „jailbreak“ su paprasta sąsaja. Manau, kad „Fire Stick“ „jailbreak“ nebūtų teisinga be šios programos.

Štai kaip jūs įdiegiate „Typhoon TV“ „FireStick“:

1. Atidarykite Siuntėjas programą jūsų įrenginyje

Spustelėkite pagrindinio ekrano skyrių, kur sakoma http: //

parsisiuntėjo pagrindinis puslapis

2. Įveskite šį šaltinio URL: firesticktricks.com/typ

Spustelėkite EI

taifūno programos atsisiuntimo nuoroda

3. Palaukite, kol atsisiųs „Typhoon TV APK“

palaukite atsisiuntimo

4. Pasirinkite Diegti kai rodomas šis raginimas

žaibiška ugniažolė su taifūna tv

5. Palaukite, kol „Typhoon TV“ programa bus įdiegta

diegti taifūnų „jailbreak“ programą

6. Spustelėkite Atviras kai bus įdiegta ši „FireStick“ „jailbreak“ programa

ugniagesių nulaužti

7. Spustelėkite Leisti suteikti reikiamą leidimą „Typhoon TV“

kaip kalėti ugniagesį

8. Spustelėkite Gerai šiame pakeitimų žurnalo raginime

taifūno pokyčių žurnalas

9. Pasirinkite norimą numatytąjį vaizdo grotuvą. Aš rekomenduoju naudoti „MX Player“

Vėliau tai galima pakeisti „Typhoon“ TV nustatymuose.

pasirinkti numatytąjį grotuvą

10. Kai būsite paraginti, spustelėkite Priimti šiame atsisakymo iššokančiajame lange

taifūnas atsisakymas iššokantis

Tai būtų pagrindinis „Typhoon TV“ programos langas. Pagrindiniame ekrane programa pirmiausia rodo TV laidas. Tačiau tai galima pakeisti per programos nustatymus

taifūnas pagrindiniame ekrane

Programų meniu taip pat galite greitai perjungti filmus ir laidas

Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite 3 eilučių piktogramą

taifūno nustatymai

Parinktyse pasirinkite Filmai

spustelėkite filmus

Čia yra ekranas su filmais

Pagal numatytuosius nustatymus pirmiausia rodomi kategorijos „Populiariausi“ filmai

nemokama filmų programa, skirta „jailbroken firestick“

Spustelėkite apverstą trikampį viršuje, kad pasirinktumėte daugiau kategorijų

programa žiūrėti filmus ant laužo, aplaužyto ant laužo

Viršutiniame dešiniajame programos skyriuje galite naudoti paieškos parinktį, jei ieškote kažko konkretaus (pavyzdžiui, galite ieškoti pagal filmo ar pasirodymo pavadinimą)

paieška taifūnų televizijoje

Trumpai apžvelkime „Typhoon“ TV kategorijas ir kaip prisiregistruoti „Real Debrid“

Dar kartą spustelėkite 3 eilučių meniu mygtuką, esantį viršutiniame kairiajame kampe, ir išskleidžiamajame meniu spustelėkite Nustatymai

spustelėkite nustatymus

Kaip jau sakiau, galite pakeisti numatytąjį grotuvą iš „Nustatymų“

pakeisti numatytąjį grotuvą

Slinkite žemyn iki „Real-Debrid“ skyrius

Spustelėkite Prisijungimas prie „Real-Debrid“

žaibiška ugniažolė

Kai pasirodys šis langas, užsirašykite autorizacijos kodą

Žiniatinklio naršyklėje eikite į https://real-debrid.com/device ir įveskite šį kodą

Jums gali tekti prisijungti prie „Real Debrid“ paskyros

tikras sutrumpintas leidimas

Kai autorizacija bus baigta, būsena pasikeis į Prisijungęs

jailbreak amazon fire tv

„Typhoon“ televizoriaus nustatymas baigtas ir paruoštas srautiniam jūsų mėgstamo turinio perdavimui.

„Mobdro“ (tiesioginei televizijai)

„Mobdro“ yra neįtikėtinai populiari tiesioginės TV „FireStick“ programa, pašalinanti visas ribas ir atnešanti kabelinės televizijos kanalus tiesiai į jūsų įbrėžtą „Amazon Fire TV“ / „FireStick“..

Šioje programoje yra daugybė kanalų iš JAV, Kanados, Europos ir kitų pasaulio šalių. Paprasta, tačiau labai funkcionali programos sąsaja leidžia lengvai rasti bet kurį ieškomą kanalą.

Dėl pažįstamų kategorijų lengva išsirinkti norimo žiūrėti turinio tipą, įskaitant naujienas, laidas, filmus, sportą, muziką ir dar daugiau. Paieškos parinktis leidžia greitai rasti TV kanalus, kuriuos norite žiūrėti „FireStick“ įrenginyje.

Šie veiksmai yra „FireStick“ / „Fire TV“ / „Fire TV Cube“ su „Mobdro“ įkalinimu:

1. Paleiskite Siuntėjas spustelėkite „FireStick“ programą ir spustelėkite sakomą teksto lauką http: //

„Jailbreak Firestick“ tiesioginiams televizijos kanalams

2. Įveskite URL firesticktricks.com/mob

Spustelėkite EI arba paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką Paleisti / Pauzė

nemokama tiesioginė televizija

3. Palaukite „Mobdro APK“ failo, kol jis bus atsisiųstas

atsisiųsti tiesioginį TV apk

4. Spustelėkite Diegti kai bus paraginta

įdiegti „Mobdro Jailbreak“ programą

5. Palaukite, kol bus įdiegta „Mobdro“ „jailbreak“ programa, skirta „FireStick“

palaukite diegimo

6. Spustelėkite Atviras kai programa bus įdiegta

„mobdro“ ant įdiegtos židinio

7. Spustelėkite Sutinku kai bus paraginta. Šis raginimas pasirodo tik paleidus programą pirmą kartą po įdiegimo

„mobdro“ pagrindinis ekranas

8. Spustelėkite Leisti kai pasirodys šis raginimas

jailbroken firestick kanalai

Tai yra pagrindinis „Mobdro“ programos langas

mobdro

Viršuje galite pamatyti įvairias kategorijas, įskaitant kanalus, naujienas, laidas, filmus, sportą ir kt.

Kanalų kategorijoje rasite visus savo kanalus vienoje vietoje. Galite naudoti kitas kategorijas, norėdami ištirti kanalus pagal žanrą.

kanalų sąrašas

Taip atrodo kanalų sąrašas. Tiesiog spustelėkite kanalą ir pradėkite transliaciją.

populiarūs televizijos kanalai

Jei ieškote konkretaus kanalo, grįžkite į pagrindinį „Mobdro“ ekraną ir viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite paieškos piktogramą.

ieškoti kanalų

Ši programa dabar paruošta naudoti.

OLA televizija (skirta tiesioginiam TV & Sportas)

„OLA TV“ yra dar viena šauni programa, kurią galite naudoti norėdami išlaisvinti „FireStick“. Programa pateikia gausų palydovinių kanalų iš viso pasaulio ir viso jų iš JAV rinkinį.

Rasite kanalų beveik visose kategorijose, įskaitant naujienas, pramogas, gyvenimo būdą, švietimą ir dar daugiau. Jis taip pat turi stiprų sporto segmentą, leidžiantį žiūrėti mėgstamas sporto šakas, įskaitant beisbolo, golfo, krepšinio, futbolo, futbolo ir kt..

„Ola TV“ yra viena populiariausių šių dienų tiesioginių TV programų. Tai suteikia prieigą prie „Amazon Fire Stick“ visiškai įkeltų kanalų. Jums patiks kaip virvele.

Atlikite šiuos veiksmus, kad įdiegtumėte „Ola TV“ ir paleistumėte „FireStick“ / „Fire TV“ / TV kubą:

1. Paleiskite Siuntėjas programą, kurią įdiegėte anksčiau

Kai rodomas pagrindinis ekranas, spustelėkite ten, kur matote teksto lauką http: //

kalėjimo ugniagesys su ola tv

2. Šiame ekrane įveskite šį URL: firesticktricks.com/ola

Spustelėkite EI arba paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką Paleisti / Pauzė

įveskite URL

3. Palaukite kelias sekundes, kol bus atsisiųstas programos OLA TV „jailbreak“ ugniažolės programos failas

įkalinta ugnies lazda

4. Spustelėkite Diegti kai pamatai šį langą

amazon ugnies lazda

5. Palaukite, kol bus įdiegta „Ola TV“

palaukite diegimo

6. Spustelėkite ATVIRAS paleisti programą

įkalinta ugniažolė su ola tv

7. Tuoj pat pateksite į pagrindinį programos ekraną. Tiesą sakant, tai yra vienintelis langas, kuriame pateikiami tiesioginės televizijos kanalai

8. Eik į priekį ir išsirink vieną iš variantų

kanalai ant židinio

9. Susijusius kanalus rasite kategorijoje, kurią pasirinkote pagrindiniame programos ekrane. Pasirinkite kanalą ir pradėkite transliaciją

tiesioginiai televizijos kanalai per įkalintą ugnies lazdą 4k

Taip galite užkabinti „FireStick“ naudodami „OLA TV“ programą.

„HD Streamz“ (sportas)

Nors „HD Streamz“ turi įtikinamų tiesioginių televizijos kanalų sąrašą, jis geriausiai žinomas dėl savo sporto kanalų kolekcijos.

Šioje programoje yra daugybė sporto kanalų iš JAV, taip pat iš kitų pasaulio vietų. Galite žiūrėti beisbolo, krepšinio, teniso, imtynių ir dar daugiau.

Be sporto kanalų, taip pat galite naršyti savo mėgstamus kanalus įvairiose kitose kategorijose, įskaitant Pramogos, Muzika, Filmai ir Vaikai.

„HD Streamz“ turi paprastą ir patogią sąsają, kad greitai pradėtumėte. Štai kodėl aš pasirinkau ją kaip vieną iš geriausių programų, skirtų „Amazon Fire TV“ įrenginiams perkrauti.

Atlikite šiuos veiksmus, norėdami išlaisvinti „FireStick“ su „HD Streamz“:

1. Eikite į Siuntėjas programą „FireStick“ ir atidarykite ją

kaip žiūrėti tiesioginį sportą ant įkalinto amazono židinio

2. Įveskite šį URL firesticktricks.com/hds

Paspauskite nuotolinio valdymo pulto paleidimo / pauzės mygtuką arba spustelėkite Eik

kaip įkalinti ugniagesį su hd streamz

3. Palaukite, kol „HD Streamz“ APK failas bus atsiųstas, kad paleistumėte „FireStick“

palaukite apk parsisiųsti

4. Spustelėkite Diegti kai bus paraginta

Įdiekite HD Streamz programą

5. Palaukite, kol baigsis „HD Streamz“ programos diegimas

ugniagesių kalėjimas

6. Spustelėkite ATVIRAS tęsti

spustelėkite ATIDARYTI

7. Spustelėkite Leisti kai pamatysite šį iššokantį pranešimą

leisti

Tai yra pagrindinis „HD Streamz“ programos ekranas

Pagrindiniame ekrane rodomi keli kanalai. Jei nerandate ieškomo kanalo, spustelėkite vieną iš kategorijų viduryje pavadinimu „Naršyti kategorijas“

ugnies lazdelės kalėjimo kanalai

Pavyzdžiui, kai spustelite kategoriją Sportas, rodomi susiję kanalai.

Net šiame ekrane iš kairiojo meniu galite perjungti į kitas kategorijas.

sporto kanalai

Tiesiog pasirinkite kanalą, kurį norite žiūrėti, ir pradėkite transliuoti.

Galite ieškoti kanalo pagal jo pavadinimą. Tiesiog spustelėkite viršutiniame dešiniajame kampe esančią paieškos parinktį.

kaip kalėti ir naudoti ugniakurą

Taip galite naudoti HD srautus po „Amazon Fire Stick“ / „Fire TV Cube“ įkalinimo.

Kaip įsigyti naują „FireStick“ programų parduotuvę

Dabar, kai baigėte įrašyti „FireStick“ į priekį, esate pasiruošę pradėti transliuoti. Bet, ar žinote, kad vis dar galite nuveikti daug daugiau??

„FireStick“ turi oficialią „Amazon“ parduotuvę, skirtą šimtams programų. Tačiau „Amazon Store“ praleido daugybę puikių programų, kurios gali padaryti jūsų „FireStick“ patirtį dar nuostabesnę.

Laimei, savo „Fire Stick“ įrenginyje galite įdiegti trečiųjų šalių programų parduotuvę pavadinimu „Aptoide TV“. „Aptoide TV“ yra daugybė neįtikėtinų programų, kurių nerasite „Amazon Store“.

„Aptoide TV“ yra gerai apgalvota ir profesionaliai sukurta programų parduotuvė, leidžianti greitai rasti ir įdiegti įvairias trečiųjų šalių programas, įskaitant srautines programas ir techninę priežiūrą. & naudingumo programos.

Pateikiu greitus veiksmus, kaip įdiegti „Aptoide“ į „FireStick“ / „Fire Stick 4K“. Norėdami gauti išsamias instrukcijas, perskaitykite mūsų įdiegimo vadovą & naudokite „Aptoide“ televiziją „FireStick“.

1. Atidarykite „Downloader“ programą

2. Įveskite šią nuorodą: firesticktricks.com/store

Spustelėkite Eiti

naujoje „Amazon“ ugniagesių programos parduotuvėje

3. Pasirinkite Atviras kai programa bus įdiegta

kalėjimo ugniagesys

4. Tai yra „Aptoide TV“ ant „Fire Stick“ pagrindinis ekranas. Galite pradėti ieškoti norimų įdiegti programų

„aptoide“ pagrindiniame ekrane

Premijos patarimas - gaukite IPTV „FireStick“

Nors jūsų „FireStick“ / „Fire Stick 4K“ suteikia prieigą prie daugybės nemokamų tiesioginės TV transliacijos parinkčių, yra keletas rentabilių, aukščiausios kokybės IPTV paslaugų, kurias galite naudoti siekdami geresnės transliacijos patirties..

Aukščiausios kokybės IPTV paslaugos yra patikimesnės nei nemokamos. Tačiau, palyginti su įprasta kabelinės televizijos prenumerata, jos kainuoja tik nedaug.

Čia galite ištirti mūsų išsamų aukščiausios kokybės IPTV paslaugų sąrašą.

Čia pateikiami populiariausi filmai, TV, sportas ir dar daugiau:

„Sapphire Secure“: Tik už 5 USD per mėnesį „Sapphire Secure“ suteikia jums prieigą prie beveik 4000 kanalų iš viso pasaulio. Paslauga taip pat apima dinaminį elektroninį programų vadovą (EPG), kad būtų atnaujinta pagal tvarkaraštį.

Įdiekite „Sapphire Secure“ „FireStick“

„Sportz“ televizorius: „Sportz TV“ siūlo daugybę kabelinės televizijos kanalų iš JAV, JK ir kitų šalių. Daugybė kanalų perduodama HD raiška. Mėnesio planai prasideda nuo 9,95 USD per mėnesį ir jūs palaikote bent 2 įrenginius.

Įdiekite „Sportz TV“ „FireStick“

„Nitro“ televizorius: Ši IPTV paslauga suteikia jums prieigą prie daugiau nei 6000 kabelinės televizijos kanalų iš viso pasaulio tik už 20 USD per mėnesį (2 jungtys). „Nitro TV APK“ galite įdiegti „FireStick“. Tai taip pat palaiko „M3U“ grojaraštį, leidžiantį jį naudoti su daugeliu IPTV grotuvų.

Kaip įdiegti „Nitro TV“

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja „Jailbreak a Firestick“?

„Jailbreaking“ yra visiškai LAISVAS procesas. Kol vyksta pertrauka, jūs nemokamai įkeliate tam tikras programas, kurios suteikia jums nemokamą prieigą prie neribotų filmų, laidų, tiesioginės TV ir kt. Nemokamai.

Ką reiškia „FireStick“ kalėjimas??

„FireStick“ pažeidimas paprasčiausiai reiškia tam tikrų trečiųjų šalių srautinių programų diegimą į jūsų įrenginį, tarsi tai būtų tik kita diena. „Jailbreaking“ nereikia jokių sistemos lygio pakeitimų. Tam taip pat nereikia jokių specialių techninių žinių. Pakanka paprasčiausio supratimo, kaip perkelti programas iš „FireStick“.

Ar gali patekti į bėdą dėl „FireStick“ pažeidimo??

„Jailbroken FireStick“ suteikia jums neribotą prieigą prie nemokamo turinio. Tačiau reikia atsargiai elgtis. Galite nesąmoningai baigti transliuoti autorių teisių saugomą turinį ir patekti į teisines bėdas.

„FireStickTricks.com“ svetainėje vartotojams visada patariame srautiniu būdu perduoti turinį viešajame domene ir būti tinkamu savo veiksmų teisėju. Kartu mes palaikome jūsų teisę į privatumą. Todėl labai rekomenduojama visada naudoti VPN su jailbroken įrenginiu.

Ką galite žiūrėti „Jailbroken FireStick“?

Tu gali stebėkite beveik viską, ko norite su savo „jaudrumu“ „FireStick“. Paleidę „FireStick“ į laisvę, pašalinsite visus apribojimus ir gausite prieigą prie filmų, laidų, tiesioginės TV, sporto, dokumentinių filmų ir daugybės kitų..

Ką daro „Jailbroken FireStick“?

Įstrigęs „FireStick“ suteikia prieigą prie begalinio daugialypės terpės (įskaitant filmus, laidas, tiesioginius televizorius ir dar daugiau), prieinamų internete. Pažeisdami savo prietaisą panaikinsite gamintojo nustatytus apribojimus. Po „strypo“ įveikimo galite įdiegti trečiųjų šalių programas, tokias kaip „Kodi“, „Cinema HD“ ir kt. „Jailbroken FireStick“ padeda taupyti pinigus.

Ar saugu „FireStick“ kalėti??

Techniškai kalbant, tai, ką aš pademonstravau šiame vadove, nėra tikras iššūkis. Norint realiai nutraukti procesą, reikia pakeisti OS ir gauti prieigą prie šakninių failų. Tai, ką jūs padarėte čia, tiesiog įdiekite keletą programų į „FireStick“. Tai reiškia, mūsų kalėjimo procesas yra visiškai nerizikingas.

Ar galiu prarasti „Amazon FireStick“ garantiją, kai ją ištaisysiu?

Jūs neprarandate ar negaliojate „FireStick“ garantijos, nes viskas, ką darote, yra diegti programą ir nedaryti jokių įrenginio programinės ar techninės įrangos pakeitimų.

Kokie kanalai yra „Jailbroken FireStick“?

Bet koks kanalas, kurio norite. Pabaigus „FireStick“, jūs turėsite prieigą prie daugybės trečiųjų šalių programų ir kanalų. Tačiau taip pat galite toliau naudotis oficialiais kanalais, kuriuos galite rasti „Amazon Store“. Galbūt norėsite ištirti mūsų geriausių „FireStick“ kanalų sąrašą.

Ar „jailbreaking“ sulėtina mano „Amazon FireStick“?

Idealiu atveju to nėra. „Kodi“ yra lengva programa ir ji neturi jokio žymaus ar pastebimo poveikio „FireStick“ veikimui. Tačiau „Fire TV Stick“ saugykla yra ribota ir jei jau užimta daug vietos, gali kilti našumo problemų. Reikėtų išvalyti „FireStick“ visų griozdai ir nereikalingi failai. Pvz., Jei „FireStick“ esate įdiegę bet kurias trečiųjų šalių programas, būtinai ištrinkite APK failus, kad būtų vietos.

Kaip „Jailbreak FireStick 4K“?

Visos „Fire TV“ prietaisų linijos - įskaitant „FireStick 2nd Gen“, „Fire Stick 4K“, „Fire TV Cube“ - iš esmės yra vienodos. Todėl „jailbreaking“ metodas, kurį mes pateikėme šiame įraše, „FireStick 4K“ veikia taip pat gerai, kaip ir bet kuris kitas „Fire TV“ įrenginys. Jums nereikia nieko daryti kitaip. Visuose „Fire TV“ įrenginiuose sėkmingai atlikau tuos pačius žlugimo veiksmus. Jūs galite padaryti tą patį. Tačiau jei užstrigote dėl unikalios problemos, susisiekite su mumis per komentarų skyrių žemiau. Mes pasistengsime suteikti geriausią įmanomą pagalbą.

Kaip įkalinti „FireStick“ be „Amazon“ paskyros?

Norint nustatyti „FireStick“ pirmą kartą jį naudojant, jums reikia „Amazon“ paskyros. „FireStick“ galite paleisti tik tada, kai jį nustatysite.

Deja, nėra galimybės nustatyti įrenginį be „Amazon“ paskyros. Taigi nėra jokio būdo, kaip atjungti įrenginį, be „Amazon“ paskyros.

Ar turėčiau nusipirkti visiškai pakrautą „Fire Stick“?

Aš griežtai nepritariu tam, kad nusipirktų įrenginį, kuriam nebuvo padaryta galia. Geriausia nusipirkti originalų „FireStick“ ir naudoti tiesiai iš dėžutės. Tie, kurie jums parduoda nepažeistą „FireStick“ / „Fire TV“ / „Cube“, gali sugadinti jūsų programinę ar aparatinę įrangą ir kitais būdais. Be to, žinoma daug atvejų, kai sugedusių ugniagesių parduotuvių pardavėjams kyla teisinių kaltinimų.

Išvada

Taigi, dabar jūs žinote, kaip įkalinti „FireStick“ ir kaip „FireSticks“ veikia, kai jie sulaužomi. Įkalinimo proceso procesas apima „FireStick“ „jailbreak“ programų diegimą. Tai padarę, galbūt norėsite pakelti savo pramogų patirtį į kitą lygį. Tai galite padaryti naudodami geriausias „FireStick“ programas, „Kodi Builds“ ir „Kodi Addons“.

Aš kalinu „Amazon FireStick“ kiekvieną kartą, kai perku naują. Jau keletą mėnesių naudoju šį kalėjimo priepuolį be jokio žagsėjimo ar vargo. Esu įsitikinęs, kad tai puikiai tiks ir jums. Bet jei kiltų problemų, nedvejodami atsiųskite mums komentarą žemiau. Aš padarysiu viską, kad rūpinčiausi jūsų problemomis.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me