آیا Jailbreak Fire Amazon Stick غیرقانونی است؟

>

اگر اینجا هستید ، قطعاً به معنای دو چیز است. اول از همه ، شما یک Amazon TV TV Stick خریداری کرده اید و دوم اینکه ، می خواهید فرار از زندان Fire Jailbreak را داشته باشید. اما نگران هستید که آیا Jailbroken Fire Stick غیرقانونی است و ممکن است شما را به نوعی مشکل قانونی به زمین بیندازد؟ خوب ، دیگر لازم نیست نگران باشید چون در جای مناسب هستید. ما همه مواردی را که می توان درمورد مسائل حقوقی مربوط به jailbroken Amazon Fire Stick بدانید به شما خواهیم گفت.

توجه داشته باشید: ما برای استفاده از نرم افزار / سخت افزار / خدمات برای دسترسی به محتوای غیرقانونی تشویق نمی کنیم. لطفاً یک قاضی خوب در مورد اقدامات خود باشید.

آیا غیرقانونی بودن با فرار از زندان FireStick است?

زندان فرار از زندان غیرقانونی است

Jailbreaking Fire Stick دانش علمی موشکی نیست و هر کودکی با کمی دانش فنی می تواند به راحتی فرار از زندان / هک / باز کردن Fire Stick را داشته باشد. اما است jailbroken Fire Stick غیرقانونی است? جواب این است نه. فرار از زندان یا هک کردن یا باز کردن قفل TV Fire Amazon TV شما به طور قطع غیرقانونی نیست. این صرفاً قانونی است فقط به دلیل این واقعیت است که آن را به عنوان مالکیت شخصی شما است. شما می توانید از آنجایی که می خواهید لذت ببرید و مگر اینکه شما با شخصی دیگری دخالت نکنید که از اموال آنها لذت ببرد یا به هیچ وجه از قانون ملی تجاوز نکند.

بنابراین مطمئناً بدون اینکه دچار مشکل قانونی شوید ، می توانید فرار از زندان Fire Stick را بیابید. همچنین می توانید Kodi را در Fire Stick بدون هیچ گونه مشکلی نصب کنید. با این حال ، یک گرفتن کوچک وجود دارد. پس از نصب Kodi به همراه افزودنیهای آن در jailbroken Fire Stick ، ​​یک اقیانوس با محتوای چندرسانه ای رایگان روی Amazon Fire TV Stick هک شده شما باز می کند. می توانید به هزاران کانال و فیلم دسترسی پیدا کنید که ممکن است در غیر این صورت به صورت رایگان در دسترس نباشند یا حتی ممکن است در منطقه شما مسدود شوند.

این در اصل گرفتن است. Jailbroken Fire Stick کاملاً غیرقانونی نیست ، اما آنچه بعد انجام می دهید بسیار مهم است. به عنوان مثال ، اگر محتوای کپی رایت را بر روی Kodi تماشا می کنید ، قطعاً ممکن است دچار مشکل شوید. بسته به قوانین حق چاپ در کشور شما یا ISP خود می توانید با دولت خود دچار مشکل شوید. ISP شما ممکن است اعتراض به حساب شما برای دسترسی به محتوای سرقت / غیرقانونی صادر کند. حتی ممکن است حساب اینترنتی شما را مسدود یا به حالت تعلیق درآورد.

با این حال ، به راحتی می توانید از این مسئله دور شوید. تنها کاری که باید انجام دهید استفاده از برخی شبکه خصوصی مجازی (VPN) است. اکنون ، یک بار دیگر به ما بگوییم که استفاده از VPN کاملاً غیرقانونی نیست ، اما همچنین کاملاً قانونی نیست. شما بسیار مسئولیت محتوای خود را با استفاده از آن VPN مسئولیت خواهید داشت و در صورت ردیابی هر چیزی ممکن است مسئولیت پذیر باشد. بنابراین ، بسیار با احتیاط در معرض خطر خود باشید. می توانید از VPN استفاده کنید تا به محتوای مسدود شده در منطقه جغرافیایی خود دسترسی داشته باشید و یا ناشناس بودن آن را امن کنید. من اکیداً پیشنهاد می کنم که به جای گزینه های رایگان ، فقط بهترین VPN را برای FireStick بدست آورید.

نحوه استفاده از VPN در FireStick برای پخش ایمن

من شخصاً استفاده و توصیه می کنم ExpressVPN, سریعترین و امن ترین VPN است. این کدی دوستانه و بسیار آسان برای نصب در Fire TV / Stick است.

بنابراین ، قبل از شروع استفاده از jailbroken Fire Stick ، ​​بیایید ببینیم چگونه از ExpressVPN استفاده کنید تا فعالیت های جریان خود را از چشم کنجکاو مخفی نگه دارید.

مرحله 1: دریافت ExpressVPN اینجا. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

گام 2: به گزینه "جستجو" در Fire TV / Stick خود بروید. در سمت چپ افراطی قرار دارد. اکنون "Expressvpn" (بدون نقل قول) را در نوار جستجو جستجو کنید و وقتی در نتایج جستجو ظاهر شد ExpressVPN را باز کنید

expressvpn را روی فرار از زندان فرار کنید

مرحله 3: با کلیک بر روی "بارگیری" با استفاده از دکمه "انتخاب" از راه دور FireStick. این برنامه ExpressVPN را در Fire TV / Stick خود بارگیری و نصب می کند.

دریافت vpn فرار از زندان jailbroken

مرحله 4: برنامه ExpressVPN را باز کرده و با ایمیل و رمز عبور خود که هنگام خرید اشتراک ExpressVPN از آنها استفاده کرده اید ، وارد شوید. روی "ورود به سیستم" کلیک کنید

Expressvpn را در قسمت Firestick وارد کنید

مرحله 5: برای اتصال به یک سرور VPN از نماد Power (تصویر زیر مراجعه کنید) استفاده کنید. اکنون ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای FireStick امن است.

expressvpn را روی چوب آتش متصل کنید

همچنین می توانید اطلاعات دقیق تری در مورد استفاده از ExpressVPN با Fire TV / Stick بخوانید.

نتیجه

خلاصه چیزها هک یا جیلبریک کردن Amazon Fire Stick غیرقانونی نیست. هیچ کس نمی خواهد از شما بخاطر فرار از زندان Fire Stick شکایت کند. نصب Kodi یا سایر برنامه های FireStick نیز غیرقانونی نیست. با این حال ، اگر با استفاده از برنامه های افزودنی یا برنامه های افزودنی ، به محتوای حق نسخه برداری دسترسی دارید ، می توانید خیلی با دولت یا ISP خود دچار مشکل شوید. بسیار شبیه به torrenting است. در حالی که تورنت ها به خودی خود غیرقانونی نیستند بلکه محتوای دزدی دریایی و دارای حق چاپ هستند.

امیدواریم چیزهایی را برای شما روشن کنیم. حال می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید فرار از زندان داشته باشید یا نه. اگر سؤال دیگری دارید ، در صورت تمایل نظرات خود را در زیر بیاورید.

راهنماهای مرتبط:

  • نحوه تنظیم Amazon FireStick برای اولین بار
  • نحوه نصب سینما APK در Fire Stick
  • نحوه نصب تلویزیون تیتانیوم در FireStick
  • نحوه نصب تلویزیون CyberFlix در FireStick
  • بهترین گزینه های تلویزیون Terrarium

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me