سلب مسئولیت

>

آخرین بروزرسانی: 15 فوریه 2018

اطلاعات موجود در https://www.firesticktricks.com/ وب سایت ("سرویس") فقط برای اهداف کلی اطلاعات است.

Fire Stick Tricks هیچ گونه مسئولیتی در قبال خطاها ، حذف ها یا صحت کامل در محتوای سرویس ندارد.

در هیچ حالتی Fire Stick Tricks هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارات ویژه ، مستقیم ، غیرمستقیم ، پیامد یا حادثه یا هرگونه خسارت دیگری که بر اثر آن وارد شده باشد ، خواه در هنگام انجام قرارداد یا سایر شکنجه ها از جمله سهل انگاری ، ناشی از یا در ارتباط با استفاده باشد خدمات یا محتویات سرویس. Fire Stick Tricks حق دارد در هر زمان بعدی از زمان انتشار اولیه خود در وب سایت ، بدون هیچگونه اطلاع قبلی ، اضافات ، حذف یا اصلاح مطالب موجود در سرویس را ایجاد کند..

Fire Stick Tricks تضمین نمی کند که وب سایت بدون ویروس ، بدافزار یا سایر مؤلفه های مضر باشد. این وب سایت از کوکی ها برای یک تجربه راحت استفاده می کند و در صورت بروز هرگونه بدافزار / باج افزار یا حمله دیگر به دلیل استفاده از وب سایت ، از کوکی ها به هیچ وجه مسئولیتی نخواهد داشت..

Fire Stick Tricks حق دارد هر گونه اطلاعاتی را که مناسب برای نظرش در نظر می گیرد ، محفوظ نگه دارد و به هیچ وجه مسئول عدم خسارت ناشی از عدم افشای آن اطلاعات است. علاوه بر این ، Fire Stick Tricks هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت اطلاعات یا خدمات ارائه شده حتی اگر Fire Stick Tricks از خسارتهای احتمالی توصیه شده باشد ، ندارد..

هیچ چیز میزبانی شده در Fire Stick Tricks نباید به عنوان تلاش برای ارائه یا ارائه یک نظر یا خدمات حقوقی تعبیر شود. وب سایت هیچ گونه ضمانتی از اعتبار ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در مورد صحت یا صحت محتوای محتوای منتشر شده در آن ندارد..

بعضی اوقات وب سایت ممکن است میزبان محتوا باشد که برای همه مخاطبان از جمله کودکان مناسب نباشد. اختیار بینندگان در این موارد توصیه می شود.

استفاده از محتوای Pirated / Copyright

ما (ترفندهای Fire Strick) به هیچ وجه تأیید ، تشویق و ترغیب هرگونه فعالیت غیرقانونی یا جنایتکارانه نمی کنیم. پخش / بارگیری محتوای حق نسخه برداری غیرقانونی است و نباید عملی شود. ذکر هرگونه محتوای غیرقانونی / دزدی دریایی در وب سایت ، در صورت وجود ، پس از آن باید صرفاً برای اهداف آموزشی و آموزنده تفسیر شود. ما از دزدی دریایی بسیار دلسرد می شویم و به خوانندگان خود توصیه می کنیم از هر قیمتی اجتناب کنند.

آموزش های موجود در Fire Stick Tricks صرفاً برای اهداف آموزشی و برای مطالبی که در حوزه عمومی در دسترس است قرار دارد. این راهنماها / آموزشها نباید برای هرگونه فعالیت غیرمجاز یا غیرقانونی استفاده شود.

Fire Stick Tricks نمی تواند مسئولیت عواقب قانونی که کاربران به دلیل پخش / بارگیری غیرقانونی یا سایر فعالیت های خود با آن روبرو هستند ، باشد. به کاربران توصیه می شود قوانین محلی خود را درمورد پخش محتوای دزدان دریایی بررسی کنند و به خوانندگان ما توصیه می کنیم که به طور جدی به قوانین مربوط به شهرداری خود پایبند باشند.

کلاهبرداری های Fire Stick به هیچ وجه میزبان یا پیوند محتوای کپی رایت نیست.  

Expressvpn

کپی رایت محصولات / آرم

آمازون صاحب حق کپی رایت Fire TV Stick است. Kodi یک نرم افزار منبع باز است که توسط توسعه دهندگان رسمی آن در وب سایت Kodi.tv فهرست و نگهداری می شود. ما به هیچ وجه با آمازون یا Kodi (سابقا XBMC) در ارتباط نیستیم. سایر ابزارها / برنامه ها یا گرافیک های ذکر شده / استفاده شده در این سایت کپی رایت برنامه نویسان سازندگان و صاحبان مربوطه می باشد. "Fire Stick Trick" ادعا نمی کند که هیچگونه حق چاپ و مالکیت آمازون Fire TV Stick ، ​​Kodi یا سایر ابزارها / برنامه های ذکر شده در وب سایت را در اختیار شما قرار نمی دهد.

پیوندهای خارجی سلب مسئولیت

https://www.firesticktricks.com/ وب سایت ممکن است حاوی پیوندهایی به وب سایت های خارجی باشد که توسط Fire Stick Tricks تأمین یا نگهداری نشده اند و یا به هر طریقی وابسته هستند..

این پیوندها به عنوان راحتی و فقط برای اهداف اطلاعاتی ارائه می شوند. آنها تأییدیه یا تأییدیه ای از طرف Fire Stick Tricks برای هر یک از محصولات ، خدمات یا نظرات شرکت یا سازمان یا فرد نمی باشند.. Fire Stick Tricks هیچ مسئولیتی در قبال صحت ، قانونی بودن یا محتوای سایت خارجی یا لینکهای بعدی ندارد. لطفاً برای پاسخ به سؤالات مربوط به محتوای آن ، با سایت خارجی تماس بگیرید.

لطفا توجه داشته باشید که Fire Stick Tricks صحت ، ارتباط ، بهنگام بودن یا کامل بودن اطلاعات در مورد این وب سایتهای خارجی را تضمین نمی کند..

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me