شرایط استفاده از خدمات

>

شرایط و ضوابط

این "شرایط و ضوابط" دسترسی و استفاده شما از وب سایت www.firesticktricks.com را تنظیم و کنترل می کند ، دسترسی شما یا استفاده از این وب سایت ، تنها پذیرش شما از این "شرایط و ضوابط" و "خط مشی رازداری" ما است..

ما به شما توصیه می کنیم قبل از استفاده از این سایت "شرایط و ضوابط" را بخوانید ، اگر با این "شرایط و ضوابط" موافق نیستید ، به شما پیشنهاد می شود از وب سایت ما "Fire Stick Tricks" استفاده نکنید..

استفاده از اصطلاحاتی مانند "ما" ، "ما" ، "ما" و غیره ، در این "شرایط و ضوابط" به عنوان نماینده "ترفندهای Fire Stick" و استفاده از اصطلاحاتی مانند "شما" ، "شما" و غیره در این "شرایط و ضوابط" نماینده کاربران "ترفندهای Fire Stick".

استفاده عمومی:

"ترفندهای Fire Stick"یک وبلاگ آنلاین است که به طور عمده در مورد" Amazon Fire TV "،" Amazon Fire TV Stick "،" شبکه های خصوصی مجازی (VPN) "و" Kodi "برنامه همراه با بسیاری از برنامه های شخص ثالث که قابل نصب در برنامه "Kodi" و کاربران ممکن است فیلم های آنلاین ، نمایش های تلویزیونی ، ورزشی را با استفاده از آن افزودنی ها به صورت رایگان پخش کنند. "ترفندهای Fire Stick" فقط ارائه مقاله آموزشی یا دستورالعمل در مورد نحوه نصب و استفاده از اینگونه برنامه های افزودنی و کاربردی است ، اما به هیچ وجه "Fire Stick Tricks" هیچگونه وابستگی با برنامه های "Kodi" یا سایر افزودنیهای موجود یا مرتبط با "Kodi" ندارد. "برنامه و "ترفندهای Fire Stick" پیوند و میزبانی از محتوای محافظت شده از حق چاپ در وبلاگ ما ندارد.

اگر تصمیم به استفاده یا بازدید از "Fire Stick ترفندها" ("سایت") و هر یک از ویژگی های وب سایت گرفتید ، این تنها پذیرش شما برای رعایت تمام شرایط این "شرایط و ضوابط" تلقی می شود..

ما ممکن است هر بخشی از این موارد را تغییر داده ، اصلاح کنیم ، اضافه یا حذف کنیم "شرایط و ضوابط" در هر زمان ، که بلافاصله پس از ارسال اثر لازم خواهد بود. کاربر باید نگران بررسی این موارد باشد "شرایط و ضوابط" قبل از هر بار استفاده از وب سایت و استفاده مداوم از آن "ترفندهای Fire Stick" ، به نظر شما تنها پذیرش شما در چنین تغییراتی خواهد بود.

کپی رایت:

کلیه مطالب شامل آرم ، تصویر ، علامت تجاری ، مارک خدمات ، طراحی ، نماد ، گرافیک ، ویدئو ، مقالات ، محتویات و سایر اطلاعات استفاده شده در این وب سایت محدود نمی شود. "ترفندهای Fire Stick" و توسط قانون حق چاپ در هند 1957 و سایر قوانین مربوط به مالکیت معنوی محافظت می شود.

"ترفندهای Fire Stick" به هیچ وجه تأیید ، ترویج یا تشویق فعالیت غیرقانونی یا جنایتکارانه نیست. پخش / بارگیری محتوای حق نسخه برداری غیرقانونی است و نباید عملی شود. ذکر هرگونه محتوای غیرقانونی / دزدی دریایی در وب سایت ، در صورت وجود ، اتفاق می افتد ، و سپس باید آن را صرفاً برای اهداف آموزشی و آموزنده تفسیر کرد. ما از دزدی دریایی بسیار دلسرد می شویم و به خوانندگان خود توصیه می کنیم از هر قیمتی اجتناب کنند.

"ترفندهای Fire Stick"نمی تواند مسئولیت عواقب قانونی را که کاربران به دلیل پخش / بارگیری غیرقانونی یا سایر فعالیت های خود با آنها روبرو هستند ، مسئول دانست. به کاربران توصیه می شود قوانین محلی خود را در رابطه با پخش محتوای محتوای دزد دریایی بررسی کنند و ما به خوانندگان ما توصیه می کنیم که به شدت به قوانین ارضی مربوطه خود پایبند باشند.

"ترفندهای Fire Stick" فاش و موافقت کنید که آمازون صاحب حق نسخه برداری Fire TV Stick است. سایر ابزارها / برنامه ها یا گرافیک های ذکر شده / استفاده شده در این سایت کپی رایت برنامه نویسان سازندگان و صاحبان مربوطه می باشد. "ترفندهای Fire Stick" ادعای مالکیت حق چاپ و مالکیت Amazon Fire TV Stick یا سایر ابزارها و برنامه های ذکر شده در وب سایت را نداشته باشید.

هیچ محتوا نمی تواند بدون اجازه ما اصلاح شود ، کپی شود ، توزیع شود ، قاب شود ، تکثیر شود ، منتشر شود ، بارگیری شود ، نمایش داده شود ، ارسال شود ، منتقل شود یا به هر شکل یا به هر وسیله و به طور کامل یا جزئی فروخته شود. شما فقط می توانید برای استفاده شخصی یا غیر تجاری یا آموزشی یک نسخه از مطالب از جمله آموزش ها و مقالات را از وب سایت ما بارگیری یا چاپ کنید. شما نمی توانید هیچ یک از مطالب ما را در هر مکان دیگری از اینترنت یا اکسترانت منتشر کنید یا اطلاعات را در هر پایگاه داده یا تلفیقی دیگر گنجانید. هرگونه استفاده دیگر از مطالب کاملاً ممنوع است.

هرگونه استفاده شخصی یا تجاری از هرگونه محتوا ، تصویر ، طراحی ، آرم ، فیلم ، علائم تجاری ، مارک خدمات یا هر اطلاعات دیگری که در این وب سایت درج شده است ، برای استفاده غیرمجاز کاملاً ممنوع است. هرگونه استفاده غیرمجاز از چنین محتوا ، تصویر ، علائم تجاری ، مارک خدمات ، آرم ، نماد ، گرافیک ، نرم افزار و سایر اطلاعات موجود در این وب سایت www.firesticktricks.com ، به نظر می رسد که نقض قانون کپی رایت هندی 1957 یا سایر موارد کاربردی است. قانون مالکیت معنوی در هند و قانون مالکیت معنوی ارضی کاربر یا سایر قوانین بین المللی قابل اجرا .

حریم خصوصی:

می توانید خط مشی رازداری ما را که در انتهای هر صفحه پیوند دارد مشاهده کنید. با استفاده از وب سایت یا BLOG ، کلیه خط مشی مربوط به شما یا هر یک از کاربران وب سایت ما توسط "خط مشی رازداری" ما درج شده در پایین وب سایت ما انجام خواهد شد..

فعالیت های ممنوع:

در استفاده از وب سایت ما باید در تمام زمانها با روشی صلح آمیز ، مدنی ، محتاطانه و احترام آمیز رفتار کنید. علاوه بر این ، شما نخواهید کرد و سختگیرانه ممنوع است:

از جمله موارد دیگر ، جعل هویت هر شخصی ، مانند رفتارهای خاص رفتار کنید. a) هر عضو یا کاربر دیگری در وب سایت "Fire Stick Tricks" را آزار و اذیت کنید. ب) توزیع "اسپم"؛ ج) "قاب" یا "آینه" هر قسمت از وب سایت؛ د) اصلاح ، تطبیق ، مجوز غیرمجاز ، ترجمه ، فروش ، تجزیه و یا غیره جدا کردن بخشی از "ترفندهای Fire Stickوب سایت یا محتوای آن یا هر نرم افزاری که در وب سایت استفاده شده است ، یا دیگران را به انجام این کار انگیزه دهید. ه) از هرگونه محتوا یا اطلاعات به دست آمده از سایت www.firesticktricks.com به طور مستقیم یا غیر مستقیم ، (به عنوان مثال خراش دادن صفحه) به هر روش یا رسانه ای استفاده کنید ، انتقال یا توزیع کنید. در هر فعالیتی شرکت کنید که به هر طریقی تحت هر قانونی باطل یا غیرقانونی تلقی شود.

محدودیت مسئولیت:

مسئولیت "کلاهبرداری Fire Fire Stick" برای هرگونه خسارت مستقیم یا غیرمستقیم یا ویژه خسارات ناشی از استفاده از وب سایت ما به شما یا هر شخص دیگری محدود خواهد شد..

مسئولیت ما برای نقض این "شرایط و ضوابط" محدود به شما خواهد بود ، اگر چنین نقضاتی مربوط به استفاده عمومی وب سایت ما و اینها باشد "شرایط و ضوابط".

در رابطه با استفاده از وب سایت ما:

  1. ما این حق را برای خود محفوظ می داریم که دسترسی یا دید آن یا دسترسی هر کاربر را در هر زمان محدود یا محدود کنیم.
  2. به هیچ وجه هیچ یک از طرفین در معرض خطر نیستند و یا متعهد به تجمع بعدی از جمله اشخاص ثالث برای هرگونه ضرر و زیان ، فرصت ، تجارت ، سرقفلی یا شهرت ، چه در قرارداد ، شکنجه ، صرف نظر از این واقعیت هستند که تحصیل از احتمال وجود چنین مواردی برخوردار است. قبل از زمان مضر است.
  3. مسئولیت "کلاهبرداری های Fire Stick" برای هرگونه خسارت و یا خسارت مستقیم ، غیرمستقیم یا ویژه ، ناشی از استفاده یا عدم استفاده از وب سایت ، به شما یا شخص دیگری محدود خواهد شد..
  4. اینها "شرایط و ضوابط" محدود خواهد بود ، در صورت بروز هرگونه ضرر و زیان به دلیل سرقت اموال متعلق به کاربران یا هرگونه ضرر و زیان ، که کاربران در آن سهم خود را در چنین خسارات و خسارات قرار داده اند..
  5. شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که "ترفندهای Fire Stick ” هیچ مسئولیت یا مسئولیتی در قبال محتوای تهدید آمیز ، توهین آمیز ، توهین آمیز ، توهین آمیز یا غیرقانونی از طرف مقابل یا نقض حقوق سایر افراد از جمله حق چاپ ندارد. اگر از هر یک از شرایط "شرایط و ضوابط" و "سیاست حفظ حریم خصوصی" ما ناراضی هستید ، تنها و تنها راه حل منحصر به فرد در دسترس شما قطع استفاده از وب سایت ماست.
  6. "آتش استیک ترفندها" حق خود را دارد ، به اختیار خود برای تحقیق و اقدام مناسب قانونی علیه هر کسی که "شرایط و ضوابط" و "سیاست حفظ حریم خصوصی" ما را نقض کند..

محدودیت های قانونی:

از آنجا که برخی از حوزه های قضایی اجازه نمی دهد برخی از محرومیت ها یا محدودیتهایی را که در این "شرایط و ضوابط" تعیین شده باشد ، برخی از این موارد حذف یا محدودیت ها ممکن است برای شما اعمال نکنند. در آن صورت ، طبق مقررات قابل اجرا ، مسئولیت محدود خواهد شد. "Fire Stick Tricks" ممکن است این "شرایط و ضوابط" را در برابر هرگونه ادعا ، اقدام ، اقدام یا دادخواست مطرح شده توسط شما ، علیه ما درمورد هرگونه مسأله ناشی از هرگونه شکایت یا در غیر این صورت با توجه به این "شرایط و ضوابط" ادعا کند..

مدیریت اختلافات:

همه اختلافات ، ادعا یا شکایت در مورد استفاده از وب سایت ما ، ابتدا توسط مرکز پشتیبانی ما مدیریت می شود. اگر مسائل به مرحله قانونی برسند ، وکالت ما زمانی را برای گفتگو با کاربر ترتیب می دهد.

تا چه حد ، هرگونه شکایت ، اختلاف و مشاجره در مورد استفاده از وب سایت "Fire Stick Tricks" یا در مورد تخلف از مالکیت معنوی هر شخص یا هر شرکت ، طبق قوانین قابل اجرا قابل مجاز نیست یا در غیر این صورت ، شما و "Fire Stick ترفندها" "هر دو موافق هستند كه هرگونه ادعا یا اختلاف درباره وب سایت ما منحصراً مطابق با این" شرایط و ضوابط "برطرف می شود..

قانون و قضایی حاکم:

این "شرایط و ضوابط" مطابق با قوانین و مقررات مربوط به هند و سایر قوانین بین المللی تحت نظارت و تفسیر قرار خواهد گرفت كه در آن جا قابل اجرا و نیاز به اجرای این "شرایط و ضوابط" و "سیاست حفظ حریم خصوصی" ماست.

اگر بخشی از این "شرایط و ضوابط" غیرقانونی ، باطل یا غیرقابل اجرا تلقی شود ، آن بخش به نظر می رسد که قابل جدا شدن بوده و تاثیری در اعتبار و قابلیت اجرای قسمتهای باقیمانده ندارد..

غرامت:

کلیه کاربران باید "Fire Stick Tricks" و نمایندگان ، شرکا ، کارمندان یا جانشینان خود را منصرف ، دفاع کرده و از آنها بی ضرر نگه دارند و تکالیف مجاز از هرگونه ادعا ، ضرر ، هزینه ، خسارت ، بدهی و هزینه را ناشی از هرگونه ادعا ، اقدام ، تحقیق و یا اقدامات انجام شده توسط شخص ثالث به دلیل ، یا مربوط به استفاده شما از "ترفندهای Fire Stickوب سایت با نقض این "شرایط و ضوابط" و / یا هرگونه نقض دیگر این "شرایط و ضوابط" توسط شما و / یا هرگونه نقض نمایندگی ها و ضمانت نامه های شما در این "شرایط و ضوابط".

متفرقه:

این مقررات متفرقه بخشی از تقریباً هر "شرایط و ضوابط" آنلاین برای اطمینان از اجرای آن است. شما موافقت می کنید که هیچگونه مشارکت مشترک ، مشارکت ، اشتغال یا روابط نمایندگی بین شما و "Fire Stick Tricks" در نتیجه "شرایط و ضوابط" وجود ندارد..

ما اختیار کاملی داریم که بتوانیم تمام یا هر بخشی از حقوق خود را تحت این "شرایط و ضوابط" منتقل یا واگذار کنیم و حق داریم نمایندگان یا استفاده از پیمانکاران شخص ثالث را برای انجام وظایف و تعهدات خود تحت این "شرایط و ضوابط" واگذار کنیم. در ارتباط با استفاده از وب سایت / وبلاگ ما.

پیوند شخص ثالث:

سایت "ترفندهای Fire Stick" ممکن است شامل پیوندهایی به وب سایت های شخص ثالث یا منابع باشد. شما تأیید می کنید و موافقت می کنید که ما مسئولیتی در قبال در دسترس بودن یا صحت چنین وب سایت ها یا منابع یا محتوای ، محصولات یا خدمات موجود در وب سایت یا منابع دیگر نداریم..

پیوند با آن نوع وب سایت ها یا منابع ، هیچ ارتباطی با ما از این قبیل وب سایت ها یا منابع یا محتوا ، محصولات یا خدمات در دسترس از طریق چنین وب سایت ها یا منابع ایجاد نمی کند. تنها مسئولیت خطرات ناشی از استفاده شما از هرگونه وب سایت یا منابع یا محتوا ، محصولات یا خدمات موجود در وب سایت یا منابع ، مسئولیت این مسئولیت شما است..

تغییر یا اصلاح:

"Fire Stick Tricks" این حق را برای خود محفوظ می دارد که همه و کلیه خط مشی های ذکر شده در وب سایت را اصلاح ، به روزرسانی و / یا تجدید نظر کند. این اصلاحات و اصلاحات بلافاصله پس از انتشار یا ارسال در مناطق مربوط به وب سایت مؤثر است. استفاده مداوم شما از این سایت نشانگر پذیرش شما در چنین اصلاحات و اصلاحات است. ما همچنین ممکن است دسترسی خود را با یا بدون اطلاع شما یا بدون هیچ گونه مسئولیتی نسبت به شما یا شخص ثالث اصلاح یا قطع کنیم. لطفاً حتماً خط مشی های ما را بارها بررسی کنید.

پرسشنامه و ارتباط با ما:

"Fire Stick Tricks" فقط صلاحیت ارائه توضیحات در مورد این "شرایط و ضوابط" را دارد. اگر در مورد این "شرایط و ضوابط" سؤالی دارید ، احساس رایگان کنید. برای تماس با ما ، از آدرس ایمیل ذکر شده در زیر استفاده کنید:

پست الکترونیک: [ایمیل محافظت شده]

سایت اینترنتی: www.firesticktricks.com

FYI: لطفاً توجه داشته باشید که محتوای این صفحه بدون هیچگونه اخطار قبلی قابل تغییر است.

این شرایط خدمات آخرین بار در تاریخ یکشنبه 8 ژوئیه 2018 به روز شد

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me