نقد و بررسی مکعب آتش تلویزیون – آیا واقعاً همان چیزی است که انتظار دارید؟

>

Fire TV Cube به سادگی یک Fire TV 2017 با سخت افزار اندکی ارتقا یافته و ساخته شده در Echo Dot ، خود آمازون ، دستیار بلندگو و تقسیم مجازی با الکسا است..

چه خوب است:

  • افزایش حافظه (از 8 گیگ در Fire TV 2017 تاکنون 16 گیگابایت)
  • آداپتور اترنت خارج از جعبه
  • ادغام اکو نقطه

چه خوب نیست:

  • مشخصات سخت افزاری مشابه Fire TV 2017 به جز ذخیره سازی بیشتر
  • کابل HDMI را شامل نمی شود. باید جداگانه خریداری شود
  • گرانتر از Fire TV 2017 & دسته کوچک موسیقی جاز اکو نقطه

بدیهی است که آمازون در تلاش است تا الکسا را ​​به یک نام خانوادگی تبدیل کند. ادغام الکسا با بسیاری از دستگاههای صوتی و تصویری برتر آن مخفی نیست. تلویزیون آتش & خط دستگاه های FireStick در حال حاضر قابلیت های Alexa را دارند. حال ، قرار است همه چیز هیجان انگیز تر شود زیرا آمازون با Fire TV ، Alexa و Echo Dot در یک بسته بندی با نام Fire TV Cube ازدواج می کند و آن را برای شما قیمتی که نمی خواهید ارزان بخرید ، تحویل می گیرد. 119 دلار در حالی که این بررسی را می نویسم در دسترس است ، به نظر می رسد مکعب به آرامی مطابق با اپل تی وی در حال سقوط است. اما ، در حالی که فقط 60 دلار ارزش پول برای انجام این کار را دارد (زیرا اپل تی وی قیمت 179 دلار دارد) ، در ویژگی ها و مشخصات سخت افزاری کاملاً چیزهای زیادی وجود دارد.

مقایسه Cube با Apple TV ناعادلانه خواهد بود ، زیرا این دو دستگاه از دستگاه های مختلف هستند. در این بررسی Fire TV Cube ، آن را با وسایل خانوادگی بیشتر ، Fire TV (2017) و Echo Dot ارائه خواهیم داد.

بررسی مکعب تلویزیون آتش

سخت افزار اول! 

سخت افزار اول به این دلیل این است که تمام تجربه کاربر بر اساس آن ساخته شده است. من Amazon Fire TV 2017 را بعنوان معیار مقایسه انتخاب خواهم کرد زیرا آخرین تکرار دستگاه های Fire TV قبل از Cube بود.

مکعب آتش TV بسته Echo Dot ، بلندگو هوشمند محبوب محبوب در حال حاضر ، که TV Fire 2017 را ندارد. اما ، اکنون ، Echo Dot را کنار می گذاریم و به ویژگی های سخت افزاری اصلی Fire TV Cube به عنوان یک وسیله رسانه ای نگاه می کنیم.

Cube Fire TV دقیقاً نسخه 2017 Fire TV شما است اما با ذخیره بیشتر. این دستگاه نسبت به Fire TV که تنها 8 گیگابایت دارد ، حافظه داخلی 16 گیگابایتی را ارائه می دهد. حتی اگر Cube ظرفیت ذخیره سازی را دو برابر کند ، 16 گیگابایت برای کسانی که دوست دارند فیلم ها را بارگیری و ذخیره کنند ، زیاد نیست. اما ، مانند سایر دستگاه های Fire TV ، می توانید فضای ذخیره سازی را با آداپتور OTG گسترش دهید.

علاوه بر افزایش حافظه ، سایر مشخصات سخت افزاری یکسان هستند. Cube دارای همان پردازنده 1.5 گیگاهرتزی با Fire TV ، 2 GB RAM و Wi-Fi MIMO است. این دستگاه از HDR10 نیز پشتیبانی می کند و دقیقاً مانند Fire TV با HDR10 + سازگار نیست ، فیلم های 4K را پخش می کند و کیفیت صدای صوتی Dolby Atmos را ارائه می دهد.

مکعب از طریق HDMI به تلویزیون شما متصل می شود. اما ، دشوار است که باور کنید کابل HDMI را از جعبه خارج نمی کند. وقتی مبلغ 120 دلار را برای دستگاهی مانند این پرداخت می کنید ، این حداقل انتظار شماست. وقتی که مکعب را باز کردم ، از کشف این واقعیت ناامید شدم. اگر کابل HDMI ندارید ، نمی توانید فوراً تماشای فیلم را شروع کنید. حتی FireStick ، ​​ارزانترین در خط TV تلویزیون دستگاه های رسانه ای ، با پسوند HDMI است. بنابراین ، هنگام خرید Fire TV Cube ، کابل HDMI را به سبد خرید اضافه کنید.

من تقریباً فراموش کردم که ذکر کنم مکعب برای اتصال سیم به آداپتور اترنت در جعبه می فرستد. این یکی دیگر از آپدیت های Fire TV است که برای اتصال به اینترنت سیمی به آداپتور اترنت 14.99 دلاری اضافی نیز نیاز دارد.

هر دو ، Cube و Fire TV 2017 دارای کنترل از راه دور یکسان هستند. من امیدوار بودم که آمازون آخرین گزینه دکمه کنترل صدا را اضافه کند ، هرچند که این کار را نکرد.

حالا اکو نقطه

Fire TV و Echo Dot (دو دستگاه جداگانه) در کنار هم می توانند تقریباً در مورد همه مواردی که Fire TV Cube می تواند انجام دهند. در حقیقت ، شما می توانید این دسته کوچک موسیقی جاز را با قیمت 94.99 دلار در آمازون خریداری کنید. مکعب برای شما 22 دلار بیشتر هزینه دارد و 8 گیگابایت اضافی و یک درگاه اترنت داخلی نیز در اختیار شما قرار می دهد.

اگر یکی از دستگاه های Echo Dot را در اختیار دارید ، Fire TV Cube معنایی کاملاً منطقی نخواهد داشت. Echo Dot به عنوان یک ابزار جداگانه می تواند تقریباً در مورد همه چیزهایی که Echo Dot در Cube می تواند انجام دهد. با تلفیق الکسا از جمله تلویزیون ، کنسول های بازی ، چراغ های روشنایی و موارد دیگر می توانید تعدادی از دستگاه های هوشمند و لوازم خانگی را کنترل کنید..

یک چالش دیگر ، در نگه داشتن دو نقطه اکو در مجاورت وجود دارد. اگر شما از همان کلمه بیدار استفاده می کنید ، ممکن است هر دو به همان دستورات پاسخ دهند که همزمان باعث سردرگمی زیادی می شود ، به خصوص وقتی که هر دو در مجاورت نگه داشته شوند. اگر قصد استفاده از آنها را در همان اتاق دارید بهتر است هر دو وسیله Alexa را در اتاقهای جداگانه نگه دارید یا کلمه wake را روی یکی از آنها تغییر دهید..

گفت ، Fire TV Cube Echo Dot در گوش دادن و اجرای دستورات شما خوب است. اما ، قدرت واقعی چنین وسیله ای در توانایی شنیدن آن در شرایط شنیدنی نه چندان ایده آل نهفته است. این جایی است که اکو نقطه واقعاً می درخشد. این می تواند دستورات شما را از سراسر اتاق و حتی از طریق موسیقی با صدای بلند بشنود و بشناسد. من شخصاً اکو نقطه را با تئاتر خانگی ام آزمایش کردم و نتایج بسیار لذت بخش بود. از بیش از 5 پا و پخش موسیقی نسبتاً بلند ، می توانست مرا بشنود و دستوراتم را انجام دهد.

"الکسا ، حجم را بالا ببر"

"الکسا ، حجم را کم کنید"

"الکسا ، آهنگ قبلی را بازی کن"

"الکسا ، آهنگ بعدی را اجرا کن"

سعی کنید مکعب را خیلی نزدیک به بلندگوی بلوتوث نگه ندارید یا ممکن است مجبور شوید ریه های خود را فریاد بزنید تا اکو نقطه به گوش شما برسد.

من کنجکاو بودم که بدانم Echo Dot با رابط Fire TV Cube چگونه کار می کند زیرا Alexa در Fire TV 2017 عملکرد محدودی را ارائه می داد. Echo Dot به سرعت همه برنامه هایی را که از آن خواستم باز کردم ، مرا به تنظیمات برد ، برای من برنامه جستجو کرد ، به من در بارگیری برنامه ها و یک سری موارد دیگر کمک کرد. اما ، من کمی ناامید شدم که چگونه این درخواست های من را برای حرکت در لیست برنامه های صفحه اصلی و همچنین در برنامه های شما انجام داد. & بخش کانال ها. من از راه دور بهتر از این بودم که دستورات موتورهای الکسا را ​​انجام ندهم.

اما من دلسرد نشدم. من می دانستم که قابلیت های Echo Dots بسیار فراتر از رابط Cube است و می تواند کارهای بیشتری برای من انجام دهد.

من با الکسا به چالش دیگری رسیدم. وقتی از او خواستم Netflix ، Hulu ، Downloader یا ES File Explorer را باز کند ، این برنامه ها را فوراً راه اندازی کرد. وقتی به او دستور دادم Kodi ، Mobdro و Tea TV را اجرا کند ، او دچار تعجب شد و نتوانست این برنامه ها را باز کند. تفاوت در چیست؟ برنامه های الکسا می توانند به سرعت باز شوند ، همه از فروشگاه برنامه آمازون بارگیری می شوند. برنامه هایی که نمی توانست در FireStick کنار گذاشته شود. نکته مهم این است که ، الکسا به اندازه کافی هوشمند است که برنامه های App Store را باز کند اما به اندازه کافی هوشمند نیست که بتواند برنامه های جانبی شخص ثالث را اجرا کند..

مکعب Fire TV Cube همان بلندگو Echo Dot 0.6 اینچی با 50 Echo Dot 50 دلاری دارد. این بلندگو پایه و بدون woofers و پشتیبانی از Dolby نیست. کیفیت صدا قابل قبول است وقتی می خواهید از موسیقی با حجم کم لذت ببرید و نمی خواهید بلندگوهای بزرگتر خود را روشن کنید زیرا آنها انرژی بیشتری را مصرف می کنند.

بسته بندی کردن - بررسی مکعب TV TV

اگر Fire TV 2017 دارید ، خرید Fire TV Cube معنی چندانی ندارد. من ترجیح می دهم یک آداپتور Echo Dot 50 دلاری و 15 دلار اترنت بخرد و هنوز هم بیشتر از 50 دلار صرفه جویی می کنم. اگر می خواهید فضای بیشتری ذخیره کنید ، همیشه می توانید آداپتور OTG را جداگانه خریداری کنید. یک آداپتور OTG با کیفیت خوب بین 5 تا 10 دلار برای شما هزینه دارد. و فراموش نکنید که Cube کابل HDMI را در جعبه ارسال نمی کند. شما باید آن را جداگانه خریداری کنید. کابل 6 فوت حدود 8 دلار قیمت دارد.

من معتقدم که آمازون می توانست یک دستگاه بزرگتر از آنچه را با قیمت 120 دلار حمل می کند ، بسته بندی کند. در واقع ، من مهم نیستم که مبلغ 10 دلار اضافی را برای یک پردازنده قدرتمند تر پرداخت کنم. همه دستگاه های تلویزیون آتش کمی آهسته هستند.

اگر شما از قبل تلویزیون TV Fire ندارید ، فکر می کنم مکعب Fire TV می تواند شروع خوبی باشد. از آنجا که دو دستگاه را به یک دستگاه ماساژ می دهد ، تنظیمات شما کمتر به هم ریخته می شوند. Echo Dot با Cube به اندازه جداگانه خوب است. شما می توانید وسایل هوشمند ، تلویزیون ، سیستم های سینمای خانگی و دستگاه های هوشمند خود را کنترل کنید.

مربوط:

نحوه جیلبریک FireStick
بهترین برنامه های Fire Stick
بهترین VPN برای Fire Stick
نحوه نصب Google Play در Fire TV Stick
نحوه نصب تلویزیون Terrarium در Fire Stick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me