15 עורות הקודי הטובים ביותר לשינוי מראה הקודי שלך

>

בפוסט זה אני מגדלת את עורות הקודי הטובים ביותר לקודי 18 ו -17.6. כאן תמצאו את עורות הקודי לטלוויזיה Fire, FireStick 4K, FireStick, Mobiles & מחשבים וכל המכשירים הנתמכים בקודי.

קודי הוא מרכז מדיה מצוין. זה מאפשר לך לצפות בקלות בתוכן המועדף עליך. טלוויזיה חי, ספורט, סרטים, מופעים, זה נותן לך גישה לכל זה באמצעות מגוון רחב של תוספות וידאו. אני משתמש בקודי מאז התקופה שאני אפילו לא זוכר. מה שאני הכי אוהב בקודי זה שניתן להתאים אותו במספר דרכים ועור קודי הוא אחת הדרכים היעילות ביותר לעשות זאת.

ברירת המחדל של קודי סקין בשם Estuary היא בסדר. אבל, זה כמו עסקי מדי. כלומר, זה לא בדיוק מעניין במיוחד. למרבה המזל, אתה יכול להפוך את זה לאינטראקטיבי ומתרחש יותר עם עורות הקודי המובילים האלה. עורות הקודי לא רק משפרים את הערעור הקוסמטי של הממשק אלא הם גם הופכים אותו לידידותי יותר למשתמש.

אם השתמשת ב- Kodi Builds, היית יודע שהמבנים מעניקים גם מהפך חזותי לקודי עם עורות משלהם. למעשה, כמה קודי בונה אפילו משתמשים בחלק מהעורות הללו. עם זאת, הבעיה עם ה- builds היא שהם מתקינים הרבה תוספות ומאגרים והופכים את קודי למגושם. אם יש לך כבר את התוספות המועדפות עליך, כל מה שאתה צריך זה עור שמשנה במהירות את ממשק המשתמש ומשפר את החוויה שלך.

כיצד להתקין עורות קודי

לפני שנתחיל, הרשה לי לתת לך את הצעדים המהירים להתקנת כל עור Kodi. זה לא ייקח יותר משישה צעדים. כך אתה עושה את זה:

1. פתח את קודי הגדרות 

עורות הקודי הטובים ביותר

2. לחץ על ממשק

כיצד להתקין עורות קודי - -

3. לחץ על עור בצד שמאל ואז לחץ עור בצד ימין

כיצד לשנות עור קודי - -

4. בחר את עורך. אם העור הרצוי אינו מופיע ברשימה, לחץ על לקבל יותר… 

עורות קודי עליונים

5. לחץ על העור שברצונך להחיל והמתן שיוריד ויתקין אותו

עורות הקודי הטובים ביותר

6. לחץ על כן כאשר תתבקש

התקן עורות קודי

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך גם עלול להכניס אותך לצרות חוקיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה / ספורט בחינם. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

עורות הקודי הטובים ביותר

להלן רשימת מיטב עורות הקודי שעובדים על שניהם, קודי ליה וקריפטון. ישנם שני עורות נפוצים בין שתי הפלטפורמות, בחרתי את אלה החשובים. האחרים פשוט לא היו מספיק טובים.

איון נוקס

עורות קודי הטובים ביותר 2019

Aeon Nox הוא ככל הנראה עור הקודי הטוב ביותר כיום. בעקבות רעיון עיצוב מינימלי, עור זה הופך את קודי לפשוט להפליא עבורך. זוהי יציאה מענגת משפך עור הפנים של קודי, המוגדר כברירת מחדל. עור זה נוקט בגישה המינימליסטית והופך את ממשק הקודי למראה חזותי מבלי להיות נוצץ. הפשטות של הפריסה מאפשרת לך להכיר אותה במהירות. אין פלא מדוע הרבה קודי בונה משתמשים בעור הזה.

עור זה זמין בתור Aeon Nox Silvo ב- Kodi 18 Leia עם הבדלים קלים בלבד ל- Aeon Nox עבור Kodi 17.6. למשל, סרגל התפריטים הביתי ממוקם מעט גבוה יותר - יותר לכיוון מרכז המסך - בגרסת 17.6. גרסת הסילבו גם אינה כוללת רקע ברירת מחדל ואילו גרסת 17.6. עם זאת, אתה יכול לבחור בקלות מתוך סט רקע שהועלה מראש עם Aeon Nox.

Aeon Nox מאפשרת התאמות אישיות ותצורות שונות לצבוט את העור לפי העדפותיך. זהו עור קל ומכאן שאינו מביא לשינויים בביצועים בולטים, אפילו לא במכשירים בעלי מפרט נמוך כמו FireStick. זה אכן עור נפלא שיש.

בלו

עורות קודי הטובים ביותר 2019

בלו הוא עוד עור מינימלי של קודי המציע לך דרך חדשה ונחמדה לחוות את מרכז המדיה האהוב עליך. מכיוון שבבלו הוא עור מינימלי, לא תמצאו הרבה פעמונים ושריקות. עם זאת, אם אתם מחפשים ממשק ידידותי למשתמש וקל על משאבי המערכת שלכם, בלו הוא עור הקודי לבחירה.

עור זה זמין כ- Bello 7 בקודי 17.6 וב- Bello 6 ב- Leia. שוב, אין הרבה אפשרות לבחור בין שתי הגרסאות למעט וריאציות קוסמטיות מסוימות. לדוגמה, לגרסת 17.6 יש רקע צבעוני ברירת מחדל של צבע סגול ואילו K18 מגיע עם רקע שחור-אפרפר. בלו מאפשר לך להגדיר צבעי רקע חדשים על שניהם. עם זאת, ליה אולי לא תאפשר לך לשנות את הרקע. יתר על כן, לשתי הגרסאות של בלו אין אפשרות להוסיף תמונות רקע מותאמות אישית.

בלו אינו תומך בעכבר ומבקש ממך להשבית אותו בהגדרות. אמנם אתה עדיין יכול לקיים אינטראקציה עם העכבר, המצביע הגדול שאינו מורשה לעכבר אינו נוח לשימוש מאוד. זו הסיבה, עור זה מתאים יותר למכשירים עם מגע ושליטה מרחוק, כמו FireStick.

עם זאת, בלו הוא עור טוב שיש לו וזה ראוי לחלק מהרשימה שלנו של עורות הקודי הטובים ביותר.

קופסא

עורות קודי עליונים

זה עוד עור יפה למראה לקודי 18 ולקודי 17.6 השתמשתי כבר די הרבה זמן. התיבה כוללת עיצוב מבוסס פאנלים עם פריסה מסודרת. העור מראה מקצועי וערעור עתידני. עיצוב הפאנלים הופך אותו לעור ידידותי למשתמש ואינטואיטיבי.

מסך הבית של העור מארגן קטגוריה אחת בכל פעם בתצוגה. קטגוריות, תכניות טלוויזיה, מוסיקה וטלוויזיה חיה הן קטגוריות ברירת המחדל. עם זאת, באפשרותך להוסיף או להסיר קטגוריות מהגדרות העור. מלבד קטגוריות הסטרימינג, באפשרותך לגשת גם לאפשרויות שירות כמו תוספות, הגדרות, תמונות, מועדפים, התאמה אישית וכו 'מהמסך הראשי..

למרות שעור קודי זה לא מאפשר לך להוסיף רקעים לתמונה למסך הראשי, אתה עשוי לשנות את צבע הרקע. יש לוח גדול לבחירת הצבעים. מלבד הצבעים, תוכלו להתאים עור זה בדרכים רבות אחרות. לדוגמה, אתה יכול להציג כעת משחק על המסך הראשי, לשחק וידאו ברקע, לשנות תוויות תפריט ועוד.

בסך הכל, בוקס הוא אחד עורות הקודי המובילים לחוויית קודי נהדרת. תן לזה הזדמנות.

אמון

עורות הקודי הטובים ביותר

במהלך השנים בדקתי והשתמשתי בשפע של עורות קודדי. רבים מהם נראו מבטיחים אך לא כולם יכלו לעמוד במבחן הזמן. האפיפות, לעומת זאת, קיימות כבר זמן רב וזה בקלות אחד העורות של הקודי הטובים ביותר שתמצאו. אין הפתעה שמשתמשים בשימוש בכמה מבני קודי כמו Durex (כעת מנוטרל) ו- Xanax (החלפת דורקס).

הקונפלנס הוא לא בדיוק מינימלי, אבל הוא גם לא נוצץ מדי. לכן, אם אתם מחפשים עור שהוא באמצע הקרקע בין פשוט מדי לבין ראוותני מדי, עליכם לנסות את הקונפלנס.

התפריט הביתי ממוקם קרוב יותר למרכז התחתון ועובר משמאל לימין של המסך. בסרגל התפריט תוכלו למצוא קטגוריות חשובות כמו סרטונים, מוסיקה, תוספות, מערכת שתתחיל מייד.

גרסת 17.6 של עור זה מגיעה עם רקע מוגדר מראש. לגרסת Kodi 18 אין רקע. עם זאת, אתה יכול לבחור תמונת רקע חדשה מהאחסון המקומי.

ניתן להתאים את העור בדרכים רבות אחרות. זה מאפשר לך להוסיף או להסיר את קטגוריות ברירת המחדל של תפריט הבית. אתה יכול להוסיף את ההמחשה פועל כעת לרקע. וחשוב מאוד, זה מאפשר לך להוסיף את קיצורי הדרך לתוספות לקטגוריות התפריט הביתיות הרצויות. זה מאפשר לך לבחור את התוספות הווידיאו המועדפות עליך היישר ממסך הבית.

קונפלנס הוא עור הגון לכל מיני מכשירים כמו עכבר, מגע, בשלט רחוק.

מעמד גבוה

עורות הקודי הטובים ביותר

לא עבר זמן רב ונתקלתי בעור הקודי הזה. הייתי בטוח לחלוטין שזה יהיה החלק ברשימה של עורות הקודי הטובים ביותר. נדבר קודם על מסך הבית.

התפריט הביתי כולל עיצוב בלוקים אלגנטי שנחתך לתחתית המסך. זה דומה לממשק של מערכת הפעלה טלוויזיה. העיצוב המרוצף לא רק נראה עתידני ומושך חזותית, אלא גם מוסיף פונקציונליות רבה יותר לעור. העיצוב הכללי של העור כל כך מסודר, פריך ופשוט, שתוכל להתחיל מייד.

התפריט הביתי כולל סרטונים, סרטים, תכניות טלוויזיה, מוזיקה בין קטגוריות אחרות. אתה יכול להוסיף או להסיר קטגוריות מהגדרות העור. למעשה, תוכלו אפילו לשנות את התוויות של פריטי התפריט. העור גם מאפשר להוסיף תמונת רקע נפרדת לכל קטגוריה. מלבד הרקע ומסך הבית, באפשרותך גם להתאים אישית ספריה, כותרת, צבעים, תצוגה על המסך (OSD) ועוד.

Pellucid

עורות קודי עליונים

Pellucid הוא אחד מעורות הקודי המינימליים ביותר בסביבה. המסך הביתי של עור זה מציג רק את היסודות החשופים, אך די בכדי להתחיל במהירות. קטעי וידאו, מוסיקה, משחקים, תמונות הם קטגוריות ברירת המחדל היחידות. בתחתית תוכלו למצוא את סמל ההגדרות, שיאפשר לכם לחפור את העור לעומק.

אין לעור הרבה התאמות אישיות. עם זאת, יש כמה תצורות שהיית מעוניין בהן. לדוגמה, אתה יכול להוסיף פריטי תפריט חדשים לתפריט הבית. אתה יכול אפילו להסיר או לשנות את שם הקיים. אם אתה מפעיל Pellucid במכשיר בעל מפרט נמוך, אתה יכול אפילו לבחור במצב צריכת חשמל מעבד נמוך.

הרקע של מסך הבית דינמי ובוחר תמונות מתיקיית ברירת המחדל. אתה יכול לשנות את ספריית ברירת המחדל כדי להציג את התמונות האישיות שלך.

Pellucid הוא לא בדיוק החביב עלי ביותר, אבל אני אוהב להשתמש בו מדי פעם. זהו שינוי טוב מהרגיל.

סובב

עורות קודי עליונים

Revolve הוא עור הקודי הייחודי ביותר שראיתי. כפי שמרמז שם העור, הוא מכיל דיסק סביב צירו סובבים אלמנטי הממשק השונים. במסך הבית, תוכלו למצוא את פריטי התפריט המסתובבים הבאים: סרטונים, מוסיקה, תמונות, משחקים, מזג אוויר, מועדפים וכו '. תוכלו לכלול פריטים חדשים או להסיר את הקיימים מהגדרות העור..

למרות שהעור תומך בעכבר, הוא הכי טוב להשתמש במגע, במקלדת או בשלט רחוק. הוא מציע מערכת ניווט נהדרת עבור FireStick ומכשירים אחרים בשלט רחוק.

עור זה מציע אפשרויות התאמה אישית שונות. אתה יכול לשנות אם תמונות הרקע מוצגות או לא. אתה יכול גם לדהות את תמונות הרקע כדי להדגיש את פריטי התפריט. העור מאפשר לך גם לשחק את סרטון הרקע.

Revolve מאפשר לך לבחור את תמונת הרקע המותאמת אישית לכל פריט מהאחסון המקומי. כברירת מחדל, הוא בוחר תמונות משלו. אתה יכול לשנות גם את נושא הצבע.

אם אתם מחפשים דרך חדשה ומרגשת לחלוטין להשתמש בקודי, אני מאמין ששום דבר לא יכול להשתפר מאשר לסובב. מסיבה זו בדיוק הוא נכלל במערך העורות העליונים של קודי.

ראפייר

עורות קודי הטובים ביותר 2019

Rapier הוא אחד מעורות הקודי הניתנים להתאמה אישית ביותר שתמצאו. אתה יכול לשנות את המראה והתחושה של עור זה במגוון דרכים. אתה יכול לשנות את נושא הצבעים לחלוטין מברירת מחדל לשטוח, כתום או אדום. העור גם מאפשר לך לשנות את צבע פריטי התפריט. למעשה, ייתכן שתשנה גם את גופן העור.

מסך הבית מציג סרטים, סרטונים, תכניות טלוויזיה, מוסיקה, תוספות וכו 'כקטגוריות העיקריות. אתה יכול להוסיף קטגוריות חדשות מותאמות אישית או להסתיר את אלה הקיימות בהגדרות העור. אתה יכול אפילו לשנות או להסתיר את הפריטים בתפריט המשנה.

כברירת מחדל אין רקע. עם זאת, אתה יכול להוריד ולהגדיר מגוון רחב של תמונות רקע ומעריצים.

התפריט הביתי מיושר לקצה התחתון של המסך ותוכלו לבחור פריטים בניווט שמאלי וימני. אם ישנם פריטי תפריט משנה הקשורים לפריט התפריט הראשי, הוא מוצג ממש מעל לתפריט הבית.

Rapier הוא עור נחמד ומינימלי שמתאים למתחילים ומומחים כאחד.

FTV

עורות קודי הטובים ביותר 2019

עור זה של Kodi בהשראת FireStick הוא בחירה מצוינת עבור מכשירים בשליטה מרחוק כמו FireStick, Android TV Boxes. זה תומך גם בפונקציונליות של מגע, אבל זה לא כל כך נהדר. עם עכבר זה אפילו מחמיר. אז, השתמש בו עם מכשיר טלוויזיה כדי להפיק ממנו את המיטב. ואל תשכחו להשבית את העכבר בהגדרות > מערכת > קלט

FTV הוא עור מינימליסטי במיוחד. עד כדי כך שהוא אפילו לא מציג תאריך ושעה במסך הבית. יש לו שורת תפריטים אנכית מצד שמאל המדגישה את הפריטים שנבחרו ומדהימה את השאר. באותה מידה ייתכן שתסתכל על מסך ריק אם לפריט התפריט שנבחר אין יישומונים להצגה.

הקריאות יכולה להיות מעט בעיה. בעוד שהפריטים המודגשים בולטים, אלה שלא נבחרו אינם מנוגדים היטב על הרקע.

אין הרבה אפשרויות להתאמה אישית. באפשרותך להוסיף או להסיר את פריטי התפריט הראשי והווידג'טים המשויכים אליהם. העור מאפשר לך גם להתאים אישית את תפריט הכיבוי ולהשבית / להפעיל את Fanart. הרקע המותאם אישית אינו זמין. אתה לא יכול אפילו לשנות את נושא העור ואת הצבעים.

אל תצפו להרבה מ- FTV. עם זאת, אם אתם מחפשים ניווט ידידותי מרחוק וממשק קל משקל, FTV הוא אחד העורות הקודיים הטובים ביותר שיש.

Xperience1080

עורות הקודי הטובים ביותר

זה עיצוב הפאנל של עור הקודי הזה שגורם לו להתבלט מהקהל. ניסיתי מספר עורות של Kodi אך אין כמו Xperience1080 כשמדובר בעיצוב הממשק.

התפריט הביתי נמצא סביב החלק העליון ומפרט פריטים שונים הכוללים טלוויזיה, סרטים, תכניות טלוויזיה, מוסיקה, תמונות, הגדרות וכו '. הווידג'טים עבור כל פריט מוצגים מתחת לתפריט הבית. ווידג'טים אלה ערוכים באריחים שונים שיוצרים יחד פאנל.

ניתן להתאמה אישית של Xperience1080. אתה יכול להפעיל / לבטל את פריטי התפריט הביתי לפי רצונך. אתה יכול אפילו להתאים כל אריח לכל פריט בתפריט ביתי. העור מאפשר לך לבחור שם וסמל מותאם אישית עבור כל אריח. יתר על כן, באפשרותך לשנות את סוג האריח מברירת מחדל לתוסף וידאו, תוסף למוזיקה, תוסף לתוכנית וכו '. אתה יכול אפילו להקצות תוסף לכל אריח.

Xperience1080 עובד בצורה חלקה בכל מכשירי Kodi. עם זאת, הוא אינו תומך בפונקציות עכבר. אם אתה משתמש בו במחשב, נווט וקיים אינטראקציה עם המקלדת. העור עובד אפילו טוב יותר במכשירים בשליטה מרחוק.

Kodi 18.5 Leia Only Skins

ישנם כמה עורות קודי מעולים שעוצבו במיוחד עבור גרסת ה- Kodi 18.5 האחרונה (גם גרסאות Leia ישנות יותר). להלן רשימה של עורות הקודי המובילים עבור גרסאות קודדי 18 או גרסאות חדשות יותר.

הילה

עורות הקודי הטובים ביותר

זהו אותו עור שמשמש קודי רבים. אורה כוללת עיצוב מבוסס אריחים, מה שלא רק הופך אותו למושך חזותית אלא גם פונקציונלי במיוחד. פריטי התפריט הביתי ממוקמים בצורה אופקית בחלק העליון והקטגוריות, הווידג'טים ואפשרויות התת המשנה הנוספות מוצגות בשאר המסך בתבנית רעפים..

הממשק החלקלק והלא מסודר הופך את אורה לעור ידידותי למשתמש. באפשרותך להתאים אישית יותר את העור לפי רצונך על ידי בחינת אפשרויות תצורה רבות הזמינות בהגדרות העור. אתה יכול להוסיף פריטי תפריט ביתיים מותאמים אישית חדשים. אתה יכול לבחור רקע מותאם אישית מהאחסון המקומי. ישנן גם אפקטים וצבעים רבים לשימוש.

אורה מציעה ביצועים חלקים בכל מיני מכשירים. השתמשתי בו ב- FireStick וב- Android TV בלי שום בעיות משמעותיות. זה היה צריך להיות החלק ברשימה של עורות הקודי הטובים ביותר.

איון טאג'ו

עורות קודי עליונים

Aeon Tajo הוא עור Kodi 18 בלבד עם תחושת רעננות. כשאתה נמצא על מסך הבית, העור מנגן עבורך מוזיקה קלילה ומרגיעה (שתוכל, כמובן, לכבות בהגדרות העור). העור גם מאפשר לך להשתמש ברשימת ההשמעה האישית שלך ב- M3U להפעלת רקע.

זהו עור מסודר ומינימלי עם פריטי תפריט גדולים סביב התחתית. זה הופך את העור קל להפליא לשימוש. תמונות, מוסיקה, סרטים, תכניות טלוויזיה, טלוויזיה בשידור חי, סרטי וידאו, מערכת הם פריטי התפריט הראשיים עם תפריט המשנה שלהם. אתה תמיד יכול להסיר כל תפריט ראשי או תפריט משנה שאתה רוצה או אפילו להוסיף פריט מותאם אישית. יתר על כן, תוכל לבחור תמונת רקע מותאמת אישית ותווית מותאמת אישית לכל פריט.

עם כל כך הרבה אפשרויות להתאים אישית את המראה והתחושה והפונקציונליות, ממשק מינימלי וקל לשימוש, אורה היא ללא ספק אחד מהעורות הקודיים הטובים ביותר בסביבה.

קוורץ

עורות הקודי הטובים ביותר

כשהסתכלתי על זה לראשונה, חשבתי שקוורץ הוא עור לא גמור - יצירה בעיצומה. עד מהרה הבנתי שמדובר בעור גולמי שמשאיר לך הרבה להתאים אישית. זה מספק מבנה בסיסי אך לרוב, אתה צריך לבנות אותו מאפס. אם אתה חדש בקודי, אולי כדאי לך לנסות עורות קודיים אחרים ברשימה שלנו. עם זאת, אם אתה משתמש מנוסה ובקי את אופן ההתאמה של עורות הקודי, ייתכן שתאהב את זה.

התפריט הביתי ממוקם מקצה שמאל לימין במרכז ומתאים לאפשרויות מוגבלות. סרטים, תכניות טלוויזיה, מוסיקה, תמונות, תוספות ו- KODI הם הפריטים היחידים. פרט לשניים האחרונים, הרחבות ו- KODI, בפריטים האחרים בתפריט כמעט אין תפריט משנה. מתפריט KODI, תוכלו לעבור להגדרות ולהתחיל לבנות את הפריטים בתפריט המשנה.

אתה יכול להפעיל / לבטל ולשנות את שמו של כל קטגוריית תפריט ראשי קיימת. עם זאת, לא ניתן להוסיף קטגוריה חדשה. בהתחשב בעובדה שמדובר בעור כה בסיסי, אני מאמין שהמפתחים היו צריכים לאפשר לפחות את זה הרבה.

ניתן לקשר עד 5 תוספות לכל קטגוריה. כאשר הם מקושרים, תוספות אלה מופיעות ממש מעל סרגל התפריט. ניתן להוסיף גם תמונות רקע מותאמות אישית מהאחסון המקומי.

קוורץ הוא לא עור הקודי הגדול ביותר, אבל זה גם לא כל כך נורא. אתה יכול לנסות את זה.

Kodi 17.6 קריפטון סקינס בלבד

אחוז קטן אך משמעותי מהמשתמשים עדיין משתמשים בקודי 17.6. לכן, חשבתי שזה יהיה רעיון טוב להרכיב גם מעט עורות קודיים בלבד של 17.6. עורות אלה טרם קודחו עבור קודי 18 ליה. אם אתה עדיין זורם בקודי קריפטון, אולי כדאי לך לנסות את עורות הקודי המובילים האלה.

כרומה

עורות קודי הטובים ביותר 2019

כרומה הוא אחד מעורות הקודי הפופולריים ביותר עבור פלטפורמת Kodi 17.6. עור זה הוא קוקטייל של תמונות ברזולוציה גבוהה, הרבה צבעים ועיצוב ידידותי למשתמש. נראה כי עור זה עובד טוב יותר בתצוגת טלוויזיה מאשר במכשירי המסך הקטן. למעשה, ניווט עם מגע או אפילו עכבר אינו קל. עם זאת, זה מצליח היטב עם בקרים מרחוק.

סרגל התפריטים הביתי הוא אופקי וגדול באופן בולט עם תמונות ממוזערות גדולות. אתה יכול לעבור לתפריט אנכי מהגדרות העור. עם זאת, היא תישדד מהגרפיקה שלה ותצמצם לתצוגה טקסטואלית בלבד. ישנן דרכים רבות להתאים אישית עור זה. אתה יכול להוסיף פריטים חדשים בתפריט או למחוק את הקיימים. אתה יכול לבחור יצירות אמנות שונות, להוסיף אוהדים ואפקטים. אתה יכול אפילו לבחור ערכת צבעים חדשה.

כרומה אינה העור הכי ידידותי למשתמש. עם זאת, כשאתה מקבל את זה, אתה עשוי אפילו לאהוב את זה. לכן החלטתי שאכלול אותו ברשימת עורות הקודי הטובים ביותר שלנו.

טיטאן

עורות הקודי הטובים ביותר

טיטאן היה פעם אחד מעורות הקודי החביבים עלי כאשר השתמשתי בקודי 17.6. מכיוון שעברתי לקודי 18 לייה וזה עור 17.6 בלבד, אני לא יכול להשתמש בו יותר. אם אתה עדיין משתמש בקריפטון, הייתי ממליץ לך לנסות את עור הקודי הזה פעם אחת. מה שבאמת אהבתי בטיטאן היה העיצוב המודולרי שלו שיכול לשרת לך המון אפשרויות במסך הבית בלי להיות כאוטי או עמוס..

האריחים המובחנים, אם כי קשורים זה בזה, מסודרים יפה על מסך הבית. אתה יכול לבחור מקטגוריות ברירת המחדל הכוללות מוסיקה, תמונות, סרטונים, YouTube, דפדפן התוספות והגדרות. כשאתה לוחץ על אריח קטגוריה, פריטי תפריט המשנה הקשורים מופיעים בתחתית. אתה יכול לשנות בקלות את פריסת מסך הבית מהגדרות העור.

טיטאן מציע גם טונות של אפשרויות התאמה אישית. החל מציוד הפריסה ועד הוספת פריטי תפריט חדשים, משינוי ערכת צבע העור וכללת תמונות רקע חדשות, אתה יכול לעשות הכל.

עור Kodi זה עובד מצוין בכל מכשירי הקודי כולל FireStick ותיבות טלוויזיה אנדרואיד.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

מסיימים

אז הנה הרשימה שלנו של עורות הקודי המובילים עבור קודי 18 וקודי 17.6. בדקתי באופן אישי מבנים אלה וכתבתי מאמר זה מהניסיון האישי שלי. אני מקווה שתמצא את זה מועיל. אם יש לך שאלות, הצעות או משוב, אנא הודע לנו באמצעות פרק ההערות שלהלן.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me