15 הטובים ביותר לקודי Addon לטלוויזיה (2018)

>

במאמר זה תלמדו על מיטב התוספות לטלוויזיה הקודית בשידור חי. התוספות המפורטות כאן עובדות על כל תיבות הקודי כולל FireStick, PC, Android TV, מוביילים אנדרואיד וטאבלטים וכו '..

אני אוהבת להתכוונן לערוץ הטלוויזיה בכבלים האהוב עלי בכל פעם שאני מקבלת את ההזדמנות. אולם הדרך המסורתית לצפייה בטלוויזיה באמצעות חיבור כבלים רק הופכת ליקרה יותר. וזה גורם לי לשקול אפשרויות אחרות.

במהלך השנים האחרונות זרימת טלוויזיה חי דרך האינטרנט הפכה למיינסטרים יותר מכפי שהיה בעבר. עכשיו התחלנו לחתוך את הכבל ולאמץ את הדרך המקוונת לצפייה בטלוויזיה. בזכות תוספות הטלוויזיה הקודיות החיות, צפייה בטלוויזיה במכשירים המחוברים לאינטרנט הפכה לקלה ונוחה עוד יותר.

Kodi הוא נגן מדיה רב תכליתי שמנגן את התוכן מהאחסון המקומי, מתוכן לפי דרישה באינטרנט, כמו גם טלוויזיה חי. אם אתה חדש בקודי, עיין במדריך למתחילים האולטימטיבי שלי לקודי.

כדי לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי, כל שעליך לעשות הוא למצוא את התוסף המתאים המאפשר לך להזרים את הערוצים המועדפים עליך. השאלה היא איך למצוא את התוספות הטובות ביותר לטלוויזיה בשידור חי לקודי? הפופולריות של שחקן קודי נסקה בשנים האחרונות. ישנם מאות תוספות קודי לבחירתך. למרבה הצער, לא כל התוספות עובדות כמו שצריך. לכן קשה לנו למצוא את אלה שכן.

מיטב הטלוויזיה החיה הטובה ביותר

בחרנו ביד אחת את התוספות הטובות ביותר לטלוויזיה בשידור חי לקודי שעובדות בפועל. במאמר זה אני הולך להראות לכם כיצד לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי. המשך לקרוא!

הטובים ביותר לתוספות טלוויזיה חי - -

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בסטרימינג ללא חיץ).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

1. חסר אנוכיות

אנוכיות היא הבחירה המועדפת על מי שמחפש אחר תוספות טלוויזיה בשידור חי של קודי. תוספת זו מביאה אליך ספרייה בריאה של ערוצי טלוויזיה חיים ממקומות רבים בעולם, כולל ארה"ב. אתה יכול לצפות בספורט, מופעים, סרטים, מופעים 24/7 והרבה יותר דרך התוספת הזו. התוסף כולל גם כמה ערוצי לוויין מובחרים ותוכלו לצפות בכולם בחינם. ניתן להתקין עצמיות ממאגר הסימניות, שהוא החלק של מקור הטלוויזיה Bliss. אני משתמש באופן אישי ב- Selfless מזה זמן ומוצא את זה טוב יותר מהרבה תוספות טלוויזיה חיות אחרות.

מקור ריפו: http://bliss-tv.com/blisstv/

כיצד להתקין את Kodi Addon

2. כרוניות

כרונוס הוא תוספת נוספת שאהבתי לאחרונה. אין לו ערוצי פרימיום רבים כמו Selfless, אך רשימת הערוצים הכוללת גדולה בדיוק כמו כל אחד אחר. בין אם תרצו לצפות בספורט, חדשות, שחייה למבוגרים, סרטים מצוירים או סרטים, מופעים, כרונוס כולל הכל בשבילכם. אתה יכול להשיג את התוספת הזו ממקור SkyDarks. לא לוקח יותר מכמה דקות להתקין את Chronos ולהתחיל לצפות בערוצים המועדפים עליכם. לכרונוס יש גם קטגוריה מיוחדת לספורט הנקראת 'ספורט חי'. למותר לציין שכאן תוכלו לצפות במגוון רחב של ספורט חי דרך כמה זרמים. התוסף הזה מיועד לא רק לטלוויזיה בשידור חי בקודי; יש לו גם כמה תוכן לפי דרישה.

מקור ריפו: http://www.skydarks.com/skydarks/

כיצד להתקין Chronos Kodi Addon

3. TUGA MILHANO טלוויזיה

עכשיו, טלוויזיה טוגה מילהאנו אינה בהכרח אחת התוספות הפופולריות ביותר לקודי טלוויזיה. אבל, גיליתי את התוסף הזה לפני זמן לא רב ואני מאמין ששווה להיות חלק מהרשימה הזו. טלוויזיה טוגה מתמקדת בעיקר בערוצי הטלוויזיה בפורטוגזית. עם זאת, תוכלו למצוא גם הרבה ערוצים באנגלית. למוסף יש גם קטע מיוחד 'טלוויזיה עולמית', בו תוכלו למצוא ערוצי טלוויזיה מרחבי העולם. אתה יכול להתקין את התוספת הזו של Kodi Live TV ישירות מקובץ zip מבלי לעבור דרך מאגר כלשהו.

מקור: http://j2mf4.com/download/

4. טלוויזיה cCloud

תוסף טלוויזיה cCloud מביא אליכם עשרות תוכניות חיות ומגוון רחב של ערוצי טלוויזיה מארצות הברית ובריטניה. זה בקלות אחד התוספות הטובות ביותר לקודי לטלוויזיה בשידור חי שתמצאו. כאן תוכלו לצפות בתכני טלוויזיה בשידור חי הקשורים לספורט, חדשות, סגנון חיים, מוסיקה, סרטים, תכניות טלוויזיה, ועוד ועוד. יש לו גם קטע 'לא אנגלי / בינלאומי' המאפשר לך להזרים ערוצים מרחבי העולם. אם אתם מחפשים תוכן טלוויזיה באיכות גבוהה בשידור חי, נסו טלוויזיה cCloud. אתה יכול להתקין cCloud ממאגר Kodil.

מקור: http://kdil.co/repo/

כיצד להתקין טלוויזיה cCloud ב- Kodi

5. נחלים זועמים 

ל- Furious Streams אוסף עצום של ערוצי הטלוויזיה החיה מבריטניה וארה"ב. תוסף זה כולל 5 רשימות של ערוצי הטלוויזיה החיה החינמית משני המיקומים הללו במסך הבית. יש לו גם קטגוריה ייעודית לערוצי הספורט. לא אכרות מילים באמרתי שהתרשמתי יותר מזרמי הזעם. לפיכך, לא היססתי להפוך את התוספת הזו לחלק של מיטב התוספים הטלוויזיוניים של קודי. כפי שקורה עם ערוצי הטלוויזיה החיה האחרים, יתכן שלא תמצאו את כל הזרמים בזרמי הזעם עובדים כל הזמן. עם זאת, יש בו יותר זרמים שניתן לשחק בהם מכמה תוספות טלוויזיה חיות אחרות בהן השתמשתי. Furious Streams מתארח במאגר Brettus Builds ונדרשות מספר דקות להתקנתו.

מקור: http://brettus.hol.es/

כיצד להתקין זרמי זעם על קודי

6. התנגדות

כשהתקנתי לראשונה והתחלתי לחקור את ההתנגדות, הרגשתי שהתוספת הזו לטלוויזיה בשידור חי של קודי מיועדת רק לערוצים הספרדים. אבל, כשחפרתי עמוק יותר, גיליתי שיש בו גם אוסף יציב של ערוצים אנגלים. לא הייתי אומר שהתנגדות היא התוספת הטובה ביותר לטלוויזיה בשידור חי. אבל ספריית הערוצים שלה מספקת מספיק כדי לזכות בה במקום ברשימה זו. למפתחים ככל הנראה מאגר משלהם המכיל addon - התנגדות - משם אתה יכול להתקין את התוספת ההתנגדות. תוסף זה מאפשר לך לצפות בספורט חי, מוסיקה, סרטים, מופעים, חדשות ועוד.

מקור: http://resistance.es/info/

כיצד להתקין התנגדות Kodi Addon

7. IPTV בוננזה

כן! בוננזה IPTV זמינה דרך שני מקורות, מאגני מאניאק וקודיל מאגר. אתה יכול התקן תוסף זה משני כיוון ששניהם עובדים. בוננזה IPTV, כפי שהשם מבטיח, בטח נראית כמו בוננזה של תוכן הטלוויזיה החיה. יש בו ממש מאות ערוצי טלוויזיה חיים מכל העולם. משמעות הדבר היא שיש לו כמעט כל ערוץ שהיית רוצה לצפות בו. אם כן, מדוע התוספת הזו של Kodi Live TV הופכת אותה למרחק הרשימה ולא לראש שלה? הסיבה לכך היא שהערוצים רשומים בצורה די אקראית ולא תמיד קל למצוא את זה שאתה מחפש. אין קטגוריות ז'אנר. הערוצים מסווגים באופן אקראי, לרוב לפי שם המדינה. למרבה הצער, הרשימה אפילו לא אלפביתית. עם זאת, אם תוכלו לעטוף את הראש סביב הרשימה, אני בטוח שבאמת תיהנו מהוספת הטלוויזיה החיה של BonTVa בוננזה לקודי.

מקור: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

כיצד להתקין בוננזה IPTV ב- Kodi

8. Ultra IPTV 

בדיוק כמו IPTV Bonanza, ל- Ultra IPTV יש גם אוסף נרחב של ערוצי טלוויזיה חיים מכל העולם. ובדיוק כמו IPTV בוננזה, תוסף הטלוויזיה החי של Kodi הזה לא מארגן את הערוצים שלו כמו שצריך. לפיכך, לחפש אחר הערוצים שבחרת נעשה קצת מסובך. היה עדיף כל כך אם היו מסווגים את הערוצים האלה לפחות לפי שפה אם לא הז'אנר. אף על פי כן, יש כאן הרבה מאוד צפייה וכאשר תסתכלו מספיק מקרוב תמצאו את הערוצים המועדפים עליכם. יש ספורט, סרטים, מופעים, חדשות וכמעט כל מה שתוכלו לבקש דרך מאות ערוצים. וכמובן, הכל בחינם.

מקור: http://cazlo.com/repo

כיצד להתקין Ultra IPTV על Kodi

9. פלייליסטים טורקים בבריטניה

פלייליסט טורקים בבריטניה מקיף מגוון רחב של תוכן במגוון קטגוריות כולל טלוויזיה בשידור חי בקודי. למרות שתוסף זה מיועד בעיקר לתוכן לפי דרישה, יש לו קטע נפרד ומיוחד לטלוויזיה Live. והקטע הזה מכיל ערוצי טלוויזיה רבים מבריטניה, ארה"ב ומדינות אחרות.

ניתן להתקין את ההרחבה הזו לקודי טלוויזיה חי ממאגר ה- UKTurk Addon, שהוא הראשון לקבל את הגרסה המעודכנת של ההרחבה. זה זמין גם במאגר Kodil. אבל, שמתי לב שלקודיל אין תמיד את הגרסה האחרונה. לאחר התקנת רשימות השמעה של UK Turks, תזדקק למספר זיהוי אישי כדי לגשת אליו. ניתן ליצור את ה- PIN באתר UTPIN.com.

מקור: https://addoncloud.org/ukturk/install

כיצד להתקין רשימות השמעה בבריטניה

10. אמריקנו טוגה

יש סיכוי טוב שאולי אפילו לא שמעת על התוספת הזו לחיות טלוויזיה Kodi. מעדתי את זה רק לפני מספר שבועות והחלטתי לשמור עליו. למה? מהסיבה הפשוטה, זה מאפשר לי לצפות בערוצי טלוויזיה בשידור חי מרחבי העולם ללא כל טרחה. במסך הבית של תוסף זה מוצגות קטגוריות שונות עם קישורים לעשרות ערוצים. קטגוריות אלה הינן ברוב המקרים חכמים למדינה, אך תוכלו למצוא גם קטעים כמו VIP ילדים טלוויזיה, סרטים וכו '. Tuga אמריקאי הוא החלק של מאגר ה- Secret Secret VIP וכאן בדיוק תוכלו להתקין אותו מ.

מקור: http://team-vipsecret.com/

11. זרמים מטורפים

Mad Streams הוא עוד תוספת שתרצה לנסות אם תרצה לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי. לתוסף זה שפע זרמי טלוויזיה חיים עבור כמה ערוצי טלוויזיה פופולריים. נכון לעכשיו, Mad Streams במצב לא מקוון לצורך תחזוקה ועדכון גרסאות. אנו נודיע לך ברגע שהוא שוב מקוון.

מקור: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SportsDevil

SportsDevil מוצגת באופן קבוע בין הטובים ביותר להוסיף אותם לצפות בטלוויזיה בשידור חי בקודי. יש בו אוסף ערוצים עצום זה כמעט מכל המקומות בעולם. שמו של ההרחבה מרמז כי הכל קשור לספורט. נכון שחלק גדול מ- SportsDevil מוקדש לספורט. המסך הראשי שלו כולל שני קטעים נפרדים לספורט - Live Sports & טלוויזיה ספורט. עם זאת, יש יותר ב- SportsDevil מאשר רק בספורט.

יש קטע 'טלוויזיה בשידור חי', שמכיל קטגוריית 'ShadowsNet.ro (טלוויזיה עולמית)' נוספת. החלק הטלוויזיוני העולמי של הרחבה זו מאפשר לכם לחקור ערוצי טלוויזיה חיים מארצות הברית, בריטניה, גרמניה, איטליה, צרפת ועוד.

אתה יכול להתקין את SportsDevil ממאגר Kodil. ייתכן שתגלה גם כי SportsDevil הוא החלק של כמעט כל המאגרים הגדולים האחרים כולל Supremacy, Maverick, UKTurk Addon Repository וכו '. אבל נראה שקודיל יש את הגירסה האחרונה של Addon זה וזו הסיבה שזה המקור הטוב ביותר להתקנת SportsDevil. מ.

מקור: http://kdil.co/repo/

כיצד להתקין את SportsDevil Kodi Addon

13. מובדרו

Mobdro הוא אחד התוספות הפופולריות ביותר של קודי והוא זמין להורדה ממאגר Kodil. למרות שמובדרו היא למעשה תוסף על פי דרישה, היא כוללת קטגוריה בשם 'ערוצים', הכוללת אוסף הגון של כמה ערוצי לוויין הנצפים בה. למובדרו מגוון רחב של תכנים ומאפשרת לכם לצפות בערוצים חיים בקטגוריות שונות כולל סרטים, תכניות טלוויזיה, בידור, ספורט, מוזיקה ועוד. תוסף זה מתעדכן באופן קבוע בתוכן החדש.

מקור ריפו: http://kdil.co/repo/

כיצד להתקין את Mobdro ב- FireStick

14. IPTV אולטימטיבי

בדומה ל- IPTV Bonanza ו- Ultra IPTV, גם ל- Ultimate IPTV יש אוסף גדול של ערוצי טלוויזיה לוויניים מכל העולם. בדיוק כמו שני האחרים, גם ערוצי ה- IPTV האולטימטיביים טועים בדרך כלשהי ומוצבים באופן אקראי. לכן, תצטרך ללחוץ על המסכים כדי למצוא את מה שאתה מחפש. העניין הטוב הוא שאם אתה מוכן לעבוד בשביל זה, סביר יותר שתמצא כאן את הערוץ האהוב עליך יותר מכל מקום אחר.

מקור: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow הוא שירות מבוסס מנויים המציע הזרמת טלוויזיה בשידור חי של ערוצי הלוויין האמריקנים לאמריקאים מחוץ למדינה, כמו אנשי הצבא בפריסה. שירות זה רשום כ- USTVNow Plus במאגר הרשמי של Kodi. תחילה תצטרך להירשם לחשבון USTVnow ואז להתקין את תוסף הטלוויזיה החיובי Kodi שלו כדי להשתמש בשירות. ל- USTVnow מבנה תמחור שכבתי, כאשר תוכנית הבסיס היא בחינם. אבל התוכנית החינמית מציעה רק עד 6 ערוצים ותכונות מוגבלות. המנויים בתשלום מתחילים ב- $ 14.99 ומציעים יותר ערוצים (עד 24) ויכולות DVR טובות יותר. תוכל לבקר ב http://watch.ustvnow.com/guide וללמוד עוד על התוכניות והערוצים.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

מסיימים

אז הנה רשימת התוספות הטובות ביותר לקודי טלוויזיה בשידור חי לשנת 2018. נכון שיש הרבה יותר בחוץ. אבל הרעיון הוא למצוא את התוספים שעובדים באמת. אין טעם לעבור את הטרחה של התקנת addon רק כדי לגלות שהוא לא עובד. התקנתי באופן אישי כל אחד מההרחבות האלה ובדקתי אותם כזרם זורם. שימו לב שעוד לא מצאתי מוסף טלוויזיה חי לקודי שיכול לנגן 100% זרמים כל הזמן. אבל, לתוספים שפירטתי לעיל יש קישורים נידחים יותר ופועלים טוב יותר מהאחרים. אם במקרה אני נתקל בכל תוספת חדשה ויעילה של קודי לטלוויזיה, אני בטוח שתעדכן רשימה זו. במקרה שגילית תוסף כלשהו, ​​אנא שתף ​​אותו איתנו בקטע התגובות למטה. תודה שקראת!

קשורים:

קודי בונים הכי טובים
כיצד Jailbreak Fire Stick
כיצד לעדכן את קודי ב- Fire TV Stick
כיצד לתקן חציצה בקודי
כיצד לצפות ב- Hotstar בארה"ב

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me