כיצד להתקין Addon Chronos ב- Kodi

>

אז התקנת את קודי על Firestick או על המכשיר החכם שלך ואתה מוכן לצפות בטלוויזיה בשידור חי. הבעיה היא שהורדת Kodi בלבד אינה מאפשרת לך גישה מיידית לטלוויזיה, סרטים ומוזיקה חיה. כאשר קודי פשוט הוא נגן מדיה עם קוד פתוח, יש להגדיר אותו ולהתאים אותו אישית כדי להציג בפועל תוכן. לכן, בכדי ליהנות מקודי ומזרם תוכן, עליכם להוריד תוספות אליו.

תוספות הן אשר מחיות את קודי לחיים ומאפשרות למשתמשים לצפות בתוכניות טלוויזיה, ספורט, סרטים ועוד. ישנן תוספות שאתה יכול לחפש ולהוריד בתוך מאגר Kodi הרשמי ואז יש תוספות קודי של צד שלישי שלעתים קרובות ניתן להוריד ולהתקין בחינם. שימו לב, הרחבות צד שלישי מכילות לרוב תוכן פיראטי, אז זכרו לזרום באחריות! עם זאת, מאמר זה יראה לכם כיצד להתקין את התוספת Chronos Kodi.

Addon כרונוס הוא פונקציונלי, אבל זרמים רבים לא עובדים

השתמש בכרונים בקודי בבטחה עם VPN

לפני שנצלול לתהליך ההתקנה של התוספת Chronos Kodi, מומלץ מאוד להקים VPN אם אתה מתכוון להזרים תוכן ב- Kodi. רשת פרטית וירטואלית (VPN) מאפשרת לך להזרים בבטחה ובפרטיות תוכן ב- Kodi על ידי שמירה על זהותך ומיקומך מוסתרים מספקי שירותי אינטרנט. אם ספקי האינטרנט מודעים לכך שאתה זורם תוכן, יש להם את היכולת להצער את מהירות החיבור שלך ולעקוב אחר הנתונים הנכנסים והיוצאים שלך. השגת VPN תמנע מספקי שירותי אינטרנט להפריע לתוכן שלך ויכול גם לאפשר לך להציג תוכן שאולי לא זמין באזור שלך או שהוא חסום גיאוגרפי..

ישנן אפשרויות רבות של VPN העומדות לרשותך, אולם אני משתמש וממליץ על ExpressVPN בגלל המהירות המהירה ביותר והמדיניות ביומן אפס. אתה יכול ללחוץ כאן להשיג ExpressVPN עבור Kodi. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום למקרה שלא תאהב את השירותים שלהם (וזה מאוד לא סביר).

אתה יכול לקרוא גם את המאמר שלנו בנושא מיטב ה- VPN הטוב ביותר עבור קודי וסיבות מדוע עליכם להשתמש ב- VPN.

כעת, כשאתם מודעים לסיכונים הנלווים לקודי ויתרונותיו של VPN, בואו נתעמק בתהליך ההתקנה של Chronos ב- Kodi..

כיצד להתקין Chronos Kodi Addon

Chronos הוא תוסף של צד שלישי זמין להורדה ב- Kodi המאפשר למשתמשים להזרים תוכניות טלוויזיה וספורט חיים. התוספת כוללת קטגוריות נוספות כמו הוקי, קונצרטים, סרטים, רדיו ועוד. כרונוס קיים כמעט שנה והוא זמין דרך מאגר קודי לא רשמי המכונה Skydarks Repository. כדי להתחיל בהתקנת Chronos ב- Kodi, תרצה להפעיל תחילה מקורות לא ידועים ב- Kodi. לשם כך, תרצה:

  • הקלק על ה "הגדרות" קיצור דרך בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית (סמל גלגל השיניים)
  • בחר הגדרות מערכת ב- Kodi 17.6 או מערכת בקודי 18
  • לחץ על תוספות על סרגל הצד
  • גלול אל "מקורות לא ידועים" ולהפעיל אותו
  • בחר "כן" כשתראה את הודעת האזהרה

לאחר שתאפשר מקורות לא ידועים ב- Kodi, תוכלו לחזור לדף הבית ולחץ על "הגדרות" סמל פעם נוספת. לאחר לחיצה על "הגדרות" (סמל גלגל השיניים), תרצה:

מספר 1. פתח את ה מנהל קבצים

Addon של כרונוס קודי

מס '2. לאחר פתיחת מנהל הקבצים, לחץ פעמיים על "הוסף מקור" מלוח הצד השמאלי. זה אמור לבקש להציג מסך מוקפץ שקורא "הוסף מקור קובץ." בחר "" ואז קודי יבקש ממך כתובת אינטרנט. הזן את כתובת האינטרנט הבאה: http://www.skydarks.com/skydarks/

בסיום, לחץ על "אישור" ותהיה לך אפשרות לשנות את שם המקור. לאחר הזנת שם לקובץ המדיה שלך, לחץ על 'אישור' כדי לצאת מחלון הקופץ.

כיצד להתקין כרוניוס

מס '3. חזור למסך הבית של קודי ולחץ על "תוספות" מהתפריט בצד שמאל. בדף ההרחבות, אתר את ה- "קופסא פתוחה" בצד שמאל של המסך ולחץ עליו כדי להפעיל אותו.

מתקין חבילה של קודי

מס '4. לאחר מכן בחר "התקן מקובץ ZIP."

התקן מקובץ zip קודי - -

מספר 5. פעולה זו תבקש חלון חדש שייפתח בשם "התקן מקובץ zip", בו תוכלו לראות כל מקורות שהוספת. כאן, עליך לראות את קובץ "Sky Darks" שלך ותצטרך ללחוץ עליו. לאחר שתלחץ על הקובץ, תראה בו קובץ zip יחיד בשם "repository.skydarks-x.x.x.zip.לחץ על קובץ זה כדי להתקין אותו.

התקנה של כרוניוס קודי

מס '6. לאחר התקנת קובץ ה- zip, עבור אל "התקן ממאגר."

קודי להתקין ממאגר

מס '7. משם, עכשיו אתה יכול לבחור את מאגר Skydarks. לאחר בחירת המאגר, עבור אל "תוספות וידאו" ולחץ על "כרוניות." בדף הכרונוס, פשוט בחר "להתקין" (בתחתית העמוד) ואתה מוכן להתחיל לצפות בתוכן!

כיצד להתקין כרונוס בקודי - -

הטבות של כרונוס קודי אדיון

ה- Chronos Kodi Addon מאפשר למשתמשים להזרים מגוון של תוכן מבלי שהם צריכים לשלם כדי לגשת אליו. המיקוד העיקרי של התוסף של צד שלישי זה הוא בטלוויזיה ובספורט חי, אך הוא מציע הרבה יותר תוכן מזה למשתמשים שלו. נכון לעכשיו, כרונוס מונה 70 ערוצי טלוויזיה בשידור חי, אך מרבית הערוצים מקורם בקנדה. כרונוס אמנם מספק כמה ערוצים בינלאומיים מאוסטריה וגרמניה, אך שימו לב, חלק מ -70 הערוצים שלה לא עובדים כמו שצריך. כרונוס מציעה כיום את תוכניות הספורט הבאות למשתמשים שלה: MLB, UFC ו- NHL. לא לדאוג אוהדי NFL! Chronos מאפשר למשתמשים להזרים ספורט חי כמו כדורגל, כדורסל וספורט מוטו.

באמצעות Chronos Kodi Addon, המשתמשים יוכלו ליהנות מהופעות מוזיקה של כ -400 אמנים מוסיקליים ואולי אף יתקלו בכמה סרטים תיעודיים של מוזיקה. למרבה המזל, כל הקישורים הקשורים למוזיקה מתפקדים כראוי על התוסף. סרטים, למרות קטגוריה אחרונה, זמינים גם ב'כרונוס 'עם 30 סרטים שיצאו לאחרונה. יש לזכור כשאתה זורם תוכן סרטים (כמו גם תוכניות טלוויזיה) בהן רוב התוספות של צד שלישי לרוב משתמשים במקורות פיראטיים כדי לרכוש תוכן כזה. למרות שכרוניוס הוא תוסף חדש בקודי ונמצא בתהליך של רכישת תוכן רב יותר, הוא הפך במהרה לבחירת התוסף הפופולרית בקרב המשתמשים.!

קשורים:

כיצד להתקין את Exodus Redux ב- Kodi
כיצד להתקין אקסודוס
כיצד לנקות מטמון בקודי
כיצד להתקין את Venom Kodi Addon

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me