כיצד להתקין מספר קודי בונה ב- FireStick של אמזון

>

לעתים קרובות אני נשאל אם יש דרך להתקין מספר בונים על Kodi ולאחר שניסיתי טכניקות שונות מצאתי דרך. ובמדריך זה, אני הולך לשתף כיצד להתקין יותר ממכשיר אחד של Kodi לבנות על מכשירים תומכים בקודי כולל Amazon Fire Stick / Fire TV Cube..

Kodi הוא נגן מדיה מגניב שמנגן את המדיה במכשיר המקומי. עם זאת, הפוטנציאל האמיתי של Kodi נחקר כשאתה משתמש בו עם תוספים (המכונים הרחבות) ומזרים את התוכן דרך האינטרנט. יש שם עשרות תוספות קודי בחינם שיכולות להביא לך את התקשורת שאתה רוצה לצפות בהן. אתם עשויים לחשוב על הרחבות כגשר בין Kodi במכשיר שלכם לבין העולם העצום של התוכן החינמי ברשת.

אזכור התוספות מביא אותנו לבנייה. בניית Kodi היא גם תוסף אך שונה מתוסף באופן בו הוא מתפקד. ניהול Addon נראה כמו התפקיד העיקרי של כל בנייה. ה- builds מגיעים עם תוספות שהותקנו מראש כך שלא תצטרך להתקין אותן בנפרד. בניינים מעניקים גם מהפך שלם לקודי, חזותית וגם פונקציונאלית. התקן מבנה ולא רק תקבל תוספות שהוגדרו מראש אלא גם ממשק חדש לחלוטין ליצירת אינטראקציה עם קודי. כמה מבני קודי פופולריים במיוחד בקרב משתמשי קודי מאשר באחרים.

הרבה משתמשים שאלו אותי אם הם יכולים להתקין ולהשתמש ביותר מאחד מבני בנייה על Kodi. אני שמח שיכולתי סוף סוף למצוא את התשובה. נדון בזה עוד.

האם ניתן להתקין מספר קודי בונה?

כן, ניתן להתקין ולהשתמש במספר בונים. אבל לשם כך, השיטה המסורתית לא תעבוד. כוונתי היא שאתה לא יכול להתקין יותר ממבנה אחד באותו מופע של קודי. יהיה עליכם להתקין מזלג Kodi ב- FireStick. מזלג הוא 'שיבוט' של קודי, אתה יכול לומר או העתק. אני אספר לך יותר על מזלגות של קודי בהמשך. ראשית אני אגיד לך מדוע אתה זקוק למספר מקרים של קודי לשם כך.

כשניסיתי להבין כיצד להתקין מספר מבנים, התקנתי תחילה את Supreme Kids build ואחר כך את Titanium Build על Kodi. בהתחלה, הופתעתי ושמחתי לראות שהבנייה של הילדים העליונים תאפשר לי לפרוס את טיטניום בונה. עם זאת, כאשר הפעלתי מחדש את קודי לאחר התקנת טיטניום, שמתי לב שהמבנה הקודם הוחלף עליו לחלוטין. ניגשתי להגדרות ממשק וגיליתי שגם העור של עלית הילדים הוסר. בדקתי גם את גודל נתוני הקודי וגיליתי שהנתונים של הבנייה הקודמת לא נמחקו. זו אשמתי, כיוון שלא בחרתי ב- Fresh Install לפני ההתקנה.

המסקנה היא שקודי תאפשר לך טכנית להתקין מספר בונים. אך הבנייה האחרונה שהותקנה תחליף את כל הבניות הקודמות מבלי למחוק באמת את הנתונים שלהן (עד שתנחה זאת במפורש).

אז, זה מחזיר אותנו למזלג קודי.

מזלג קודי הוא עותק של קודי, לפעמים עם התאמות אישיות מסוימות. לדוגמה, כמה מזלגות Kodi מותקנים מראש עם מבנים פופולריים, כמו טיטניום, אחרים הוסיפו תוספות מראש.

כדי להתקין מספר בונים, דרושים לך מופעים מרובים של קודי המותקנים ב- FireStick. עם זאת, Fire Stick לא יאפשר לך להתקין מופעים מרובים של אותה אפליקציה. זו הסיבה שאתה צריך מזלג. למרות שהמזלג הוא למעשה קודי, המכשיר שלך מתייחס אליו כאל יישום שונה לחלוטין.

יתר על כן, במדריך זה נלמד

  • כיצד להתקין את מזלג Kodi ב- FireStick
  • כיצד להתקין מבנה על המזלג

מדריך זה מדגים את התקנת מזלג טיטניום 18.1 ממקור המאגר העליון.

כיצד להתקין קודי מזלג על מקל

אנא עקוב אחר השלבים שלהלן להתקנת המזלג Kodi, טיטניום 18.1 ב- FireStick:

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בסטרימינג ללא חיץ).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

מספר 1. כדי לטעון את APKs ב- FireStick, אתה זקוק ליישום נוסף. אמנם תוכל להוריד את הקבצים מקישור דרך דפדפן, אך אני ממליץ על אפליקציית ההורדה. אפליקציה זו מאפשרת לך להוריד במהירות את ה- APK ולהטעין אותם לצדדים ב- FireStick שלך.

כדי לקבל הורדה, בחר באפשרות חיפוש במסך הבית של FireStick. חפש את האפליקציה הזו והתקן אותה.

מס '2. הפעל את אפליקציית ההורדה מאפליקציות שלך & ערוצים לאחר התקנתם. פתוח הגדרות משמאל ו הפעל JavaScript ראשון. קישורים מסוימים לא יעבדו כראוי מבלי להפעיל אפשרות זו.

מס '3. לחץ על אפשרות 'דפדפן' בצד ימין של מסך הבית של ההורדה

דפדפן האינטרנט יופיע בצד ימין. כברירת מחדל, הדפדפן פותח את אתר המפתח aftvnews.com בכל פעם שאתה לוחץ עליו. למרבה הצער, לא ניתן לשנות זאת.

אתה אמור לראות סמן אדום ומעגלי מעל חלון הדפדפן. נווט לסרגל הכתובות בחלקו העליון ולחץ בתוכו

כיצד להתקין מספר בונה של קודי - -

מס '4. לוח המקשים שעל המסך מופיע עם כתובת האתר המפתחת מראש של האתר. לחץ על כפתור 'נקה' בפינה השמאלית התחתונה (מעל 'עבור' ולצד כפתור 'מחק') כדי לרוקן את השדה

כעת הקלד את כתובת האתר הבאה:  repo.supremebuilds.com

הערה: כדי להקליד מהר ובקלות יותר, תוכלו להשתמש באפליקציית Amazon Fire TV Remote בנייד

לחץ על 'GO'

כיצד להשיג יותר מקודי אחד לבנות על מקלות אש

מספר 5. תנותב לחלון הדפדפן. אפשר לטעון את דף האינטרנט.

כעת, לחץ על קישור 'מזלגות' בדף

התקנת מספר בוני קודי - -

מס '6. בדף הבא מוצגת רשימת מזלגות הקודי הזמינה במאגר זה. כפי שכבר אמרתי, חלק מהמזלגות מותקנים מראש עם מבנים מסוימים. לדוגמה, אם ברצונך להתקין את Kodi Krypton 17.6 באמצעות Titanium Build, לחץ על הקישור 'טיטניום 17.6.apk' (שני מלמטה)

עם זאת, אם ברצונך להתחיל עם קודי טרי ולהתקין את ה- build לבחירתך בהמשך, תרצה שהמזלג של Kodi שלא יותקן מראש עם כל build..

לכן נתקין את המזלג טיטניום 18.1. המזלג הזה מעניק לך צפחה קודית נקייה עם רק addon אחד המותקן מראש, Supreme Builds Wizard.

לחץ על טיטניום 18.1 apk

התקן מזלג קודי על מקלות אש וקבל מספר רב של בוני קודי

מס '7. בכך יוריד ההורדה להוריד את קובץ ה- APK של מזלג Titanium 18.1 למאגר ה- FireStick שלך. זה עלול לקחת כמה דקות.

אפשר להסתיים בהורדה

הורדת APK של מזלג טיטניום 18.1 על מקלות אש

מס '8. כאשר ה- APK הורד, אפליקציית Downloader תתחיל מייד את הליך ההתקנה.

תן את הסכמתך להתקנת מזלג טיטניום 18.1 על ידי לחיצה על האפשרות 'התקן' בפינה השמאלית התחתונה

כיצד להתקין מזלג קודי על אש

# 9 שוב, חכה קצת.

ההודעה שאומרת 'התקנת אפליקציה' פירושה מה שהיא אומרת. טיטניום 18.1 מותקן ב- FireStick וכעת יש לך שיבוט קודי.

אל תלחץ על 'פתח' עדיין. נחזור לחלון ההורדה ונמחק את קובץ ה- APK.

לחץ על 'בוצע'

כיצד להתקין יותר מקודי אחד לבנות על אש

# 10 לחץ על כפתור 'מחק' כדי למחוק את קובץ ה- APK Titanium 18.1.

האפליקציה מותקנת, אינך צריך יותר את הקובץ הזה. כדאי לפנות מקום בכל פעם שאתה מקבל את ההזדמנות.

ריבוי בונה על קודי

# 11 לחץ על 'מחק' פעם נוספת כדי לאשר את הפעולה שלך.

מחק כפתור טיטניום 18.1 מזלג apk

חזור למסך הבית של FireStick. לחץ לחיצה ארוכה על כפתור הבית בשלט למשך מספר שניות עד שהתפריט צץ. לחץ על 'אפליקציות' בתפריט. כעת, גללו מטה לתחתית שם תוכלו למצוא את סמל המזלג טיטניום 18.1. כפי שאתה יכול לראות, קודי וטיטניום 18.1 יכולים להתקיים יחד באותה מערכת.

לפתוח אפליקציית קודי שנייה בנושא אש

כיצד להתקין מבנה על טיטניום 18.1 מזלג קודי

טיטניום 18.1 העתק העתק של קודי 18 לייה המקורי. זה אפילו מקבל את אותם עדכונים כמו קודי. אז אתה יכול להתקין את ה- builds על מזלג טיטניום 18.1 Kodi כפי שהיית מתקין אותו על Kodi המקורי.

עבור לרשימה שלנו של בונים הטובים ביותר לקודי כדי לחקור את הבניינים המובילים שבחרנו עבורך ידנית. תוכלו למצוא את הקישור למדריך ההתקנה בכל בנייה ברשימה זו.

מזלג טיטניום 18.1 Kodi מגיע גם להתקנה מראש עם התוספת של ה- Build Build Wizard. לתוסף זה יש אוסף מכובד של מבנים פופולריים. זה מקל עלינו את הדברים. הרשה לי להראות לך כיצד להתקין Kodi בונה על טיטניום 18.1 באמצעות אשף הבונים העליונים. בצע את הצעדים הבאים:

הערה: השיטה המפורטת לפני אינה דורשת הפעלת 'מקורות לא ידועים' בטיטניום 18.1

מספר 1. הפעל את טיטניום 18.1 ב- FireStick. תבחין שהממשק זהה לחלוטין לקודי המקורי.

כשאתה מפעיל את המזלג בפעם הראשונה, ייתכן שתראה חלונות קופצים מסוימים. הראשון נראה כמו שאתה רואה בתמונה למטה.

לחץ על 'דחה'

השתמש במזלג קודי על מקלות אש כדי להתקין מספר מבני קודי

מס '2. לחץ על 'המשך' על הקופץ הבא (אם ברצונך לאפשר הגדרות כלשהן, בחר בהתאם)

כיצד להתקין שני בונה קודי - -

מס '3. הקופץ הבא מבקש ממך לבחור 'בנה תפריט'. זה יוביל אותך ישירות לרשימת ה- builds שתוכל להתקין באמצעות אשף הבונים העליונים.

במקרה ולחצת בטעות על 'התעלם' מהקופץ או מסיבה כלשהי אינך רואה הנחיה זו, בצע את הצעדים הבאים לגישה לתפריט Build

לבנות תפריט בקודי

מס '4. ממסך הבית של טיטניום 18.1, לחץ על 'תוספות' בצד שמאל, ואחריו 'תוספות תוכנית' במסך הבא..

לחץ על סמל אשף הבונים של Supreme

סמל האשף הבונה העליון

מספר 5. בחר ולחץ על "(Supreme Builds) Builds"

כיצד להתקין מספר בונה של קודי - -

מס '6. אתה תהיה כעת במסך Build Menu (אותו מסך היית רואה בלחיצה על כפתור "Build Menu" בשלב 3)

כעת, כל שעליך לעשות הוא לבחור את המבנה שברצונך להתקין ואת השרת ממנו תקבל אותו. אתה יכול לבחור כל שרת שאתה אוהב מכיוון שהוא בדרך כלל לא משנה. אבל עדיף לבחור את זה הקרוב ביותר למיקום הפיזי שלך.

כיצד להשתמש ביותר מקודי אחד לבנות על מקל האש - -

סיכום

ובכן, זה פחות או יותר! למדת להתקין מבנים מרובים באמצעות מספר מופעים של Kodi. אמנם בחרתי במזלג טיטניום 18.1, אתה יכול לבחור כל אחד אחר מכמה זמינים. אם יש לך שאלות או הצעות, מלא אותנו באמצעות פרק התגובות למטה.

קשורים:

כיצד להתקין Kodi ב- Fire Stick
כיצד לפוצץ את הכלבים של אמזון פייר סטיק
האפליקציות הטובות ביותר של אמזון פייר סטיק
ה- VPN הטוב ביותר ל Fire Stick
כיצד להתקין תוספות Kodi מעל Builds

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me