כיצד להתקין GURU TV TV לבנות על Kodi 17.6 Krypton

>

מספר לא מבוטל של משתמשי קודי רוצים להתקין Kodi ב- Amazon Fire Stick. אם אתם נמנים על מעמד אנשים זה או במקרה שתצפו לרכוש בקרוב Fire Fire של אמזון, אולי כדאי לכם לשקול את ה- GURU Build TV של חברת Fire TV. זה פותח על ידי FireTVGuru, ולכן הוא הופך אותו לבחירה טבעית עבור מכשירי Fire TV Stick.

הערה: מבנה זה כבר לא עובד. תוכלו לבדוק את רשימת הבונים המובילים של קודי. אני מציע לנסות טיטניום או שתוכל גם לגלוש ברשימת מיטב הבניינים של קודי. 

FireTVGuru פיתחה את Kodi Build המיוחד הזה למכשירי הסטרימינג של אמזון. קובץ ההתקנה קטן בגודלו בהשוואה לרוב מבני הקודי הקיימים כיום בשוק. הגרסה המלאה בגודל 300MB +. בעזרתו תיהנו מהזרמה והורדת תוכן מדיה ללא כל בעיה.

עם זאת, במקרה בו אתה מתמודד עם אתגרי התקנה, תקבל חלק גדול מהמידע בנושא פתרון בעיות מהאתר הרשמי Fire TV Guru. אנו ממליצים לבצע התקנה נקייה של Fire TV GURU Kodi Build. מעשה זה ייתן לו פיזור מלא על קודי שלך. בכל מקרה, תוכל לבחור בהתקנה הרגילה המאפשרת לך לשמור על התוספות וההגדרות הקיימות שלך. אם אתה מחפש אפשרויות נוספות, בדוק את הטוב ביותר שקודי בונה כאן.

גורו טלוויזיה אש לבנות אש

Fire TV GURU Build: למה אתה צריך לצפות?

ה- Fire TV GURU Build מארז אוסף עצום של תוספות קודי פופולריות. תוספות אלה הן מקור התוכן הזורם שלה. בין התוספות הפופולריות: גלוב TV, פיקאסו, בנו, סרטי באקי, כושר כיבוי, בס בוקס, FTFA, משחקי Nfl, קוואנטום, סקיינט, NBC Sports Live Extra, IPTV בוננזה, פלקון ספורט, ברית, לא בטוח, אליסיום, בוב פרש וטייקס. ממשק המשתמש שלה פשוט וקל לניווט.

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

שלבים להתקנת טלוויזיה כיבוי GURU Kodi לבנות ב- FireStick

עדכון: גורו Fire TV כבר לא עובד. על פי הדיווחים, מפתח ה- FTG הפסיק לעבוד עליו וקישורי השרת כעת למטה. תוכלו לבדוק כאן מבני עבודה אחרים.

עכשיו כשאתה מודע היטב למה זה בניית גורו של Fire TV ומה אתה יכול לצפות כאשר הוא מותקן על Fire TV Stick שלך, נתחיל עם מדריך ההתקנה. שימו לב שמדריך זה יעבוד רק על FireStick. אם ברצונך להתקין במחשב Windows או MacBook שלך, עבור לשיטה השנייה להלן.

אנו נשתמש באפליקציית FireDL בשיטה זו הנחשבת הקלה ביותר שכן עליך לבצע פעולות מינימליות מהצד שלך. אנו מורידים את ה- AP MC Fire והוא יתקין את ה- Guru Fire TV לבנות על ה- FireStick שלכם.

שלב 1: הפעל את מקל הטלוויזיה של אמזון האש. חפש והתקן אפליקציית "FireDL" מחנות האפליקציות של אמזון.

התקנת גורו טלוויזיה כיבוי אש על אש עם פייר APK

שלב 2: לאחר התקנת אפליקציית FireDL, פתח אותה ואז הקלד 941172 בתיבת ה- URL. זה יומר אוטומטית לכתובת URL להורדה של APK.

הורד firemc על מקלות אש

שלב 3: FireDL יתחיל להוריד את ה- AP MC של Fire MC, אז המתן עד שיסתיים.

הורד גורו טלוויזיה אש לבנות על אש

שלב 4: בסיום ההורדה, לחץ על אפשרות "התקן"

שלב 5: לאחר ההתקנה, בחר "פתח"

שלב 6: תוך מספר שניות תראה כמה הוראות על המסך, פשוט לחץ על "דחה"

שלב 7: עכשיו אתה יכול לבחור את ההגדרות המועדפות שלך כאן ולחץ על "המשך".

שלב 8: פתח את "Build Menu" ואז בחר את Build שברצונך להתקין. תקבל אפשרות להתקין "main" ו- "Lite" build.

שלב 9: כעת תראה שתי אפשרויות "התקנה טרייה" ו- "התקן רגיל". אם ברצונך לשמור על תוספות ונתונים ישנים, עבור אל התקן רגיל, אחרת להתקין טריים כדאי ללכת.

שלב 10: לחץ על "כן" ואז על "התקן"

להתקין גורו טלוויזיה אש אש קודא לבנות על מקל האש

שלב 11: לחץ על "סגור כוח"

שלב 12: עכשיו עבור לדף הבית של FireStick ונווט אל הגדרות > יישומים > נהל יישומים המותקנים. כאן אתה צריך לראות את האפליקציה "FireMC". פשוט תפתח אותו.

גורו טלוויזיה פתוחה על מקל

שלב 13: זה הכל. עכשיו יש לך גורו Fire TV לבנות על FireStick שלך. תן קצת זמן לבנות להכין את עצמו. לא אכפת לי לחכות עוד 15 דקות אחרי שפתחתי את גורו Fire TV בפעם הראשונה. בכל פעם שאתה צריך לפתוח גורו Fire TV ב- Fire TV Stick, אתה יכול פשוט לעקוב שלב 12 למעלה.

כיצד להתקין גורו טלוויזיה כיבוי אש על קודקי

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

מדריך וידיאו להתקנת גורו Fire Fire ב- Kodi 17.6 (FireStick)

אם אינך מצליח להבין את המדריך המפורט לעיל, צפה בסרטון הווידאו שלהלן.

כיצד להתקין גורו Fire Fire Build על Kodi 17.6 Krypton (FireStick / PC)

הערה - מדריך זה יעבוד הן עבור FireStick והן עבור מחשב אישי (Windows / Mac).

שלב 1: הפעל את קודי ב- FireStick שלך.

שלב 2: לחץ על "הגדרות" בפינה הימנית העליונה.

הגדרות קודי

שלב 3: עבור אל "מנהל הקבצים" בתפריט הגדרות.

מנהל קבצים בקודי

שלב 4: לחץ פעמיים על האפשרות האחרונה "הוסף מקור"

הוסף קוד מקור של ריפו

שלב 5: לחץ על "אין" בתיבה הקופצת.

לחץ על אף קוד

שלב 6: כעת הקלד את כתובת האתר כמקור http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ ולחץ על אישור. משתמשים רבים דיווחו כי אין באפשרותם להתקין את אשף ה- FTG. הסיבה היא שהם עדיין מנסים את כתובת האתר הישנה שהיא http://firetvguru.net/fire. אז אם אתה אחד מהם, השתמש בכתובת האתר שלמעלה באותיות מודגשות.

גורו טלוויזיה אש לבנות קישור להורדה - -

שלב 7: הקלד "FTG" בשדה השם ולחץ על אישור.

אשף גורו טלוויזיה אש

שלב 8: חזור למסך הראשי של אפליקציית Kodi ולחץ על תפריט "תוספות" בסרגל השמאלי. כעת חפש את הסמל בצורת התיבה (מתקין חבילה) בפינה השמאלית העליונה. פתח את זה.

מתקין חבילה של קודי

שלב 9: פתח את "התקן מקובץ מיקוד" ולחץ על "FTG" שרק הוספנו בשלב 6 ו- 7.

התקנת אשף ftg על קודקי קריפטון

שלב 10: תיפתח תיבת דו-שיח חדשה, לחץ על "plugin.program.firetv.zip". לאחר מכן המתינו כמה זמן כדי שאשף הגורו של Fire TV יותקן בקודי. זה יכול לקחת עד 5 דקות. בסיום יופיע ההודעה בפינה השמאלית העליונה.

התקן אש אשף גורו אשף

שלב 11: עכשיו אתה אמור לראות חלון קופץ עם מידע על ה- build. פשוט לחץ על "דחה"

מידע על אשף ftg

שלב 12: כעת תראה קופץ נוסף עם מספר אפשרויות. אתה יכול לבחור / לבטל את הבחירה לפי העדפתך. ואז לחץ על "המשך"

אשף גורו אשף הגדרות הטלוויזיה - -

שלב 13: קופץ חדש יופיע כי לא מותקנות בו כל בניית FTG עם אפשרות לעבור ל "Build Menu". לחץ עליו.

גורו טלוויזיה לבנות תפריט - -

שלב 14: כאן תוכלו לראות את כל הבניינים הזמינים של Fire TV של גורו קריפטון. פשוט בחר במבנה שברצונך להתקין. אתה יכול להתקין Full build או Lite build.

בחר גורו טלוויזיה טלוויזיה אש הראשי או לייט לבנות

שלב 15: כעת בחר באפשרות "התקן טרי" אם אינך רוצה לשמור על התוספות / נתונים הישנים שלך, אחרת לחץ על "התקן רגיל". אני מעדיף התקנה טרייה.

גורו טלוויזיה אש לבנות להתקין טרי

שלב 16: אשף הגורו Fire TV (FTG) יוריד כעת את ה- Guru Build Fire TV עבור קודי קריפטון. לאחר ההורדה הוא יחלץ את הקבצים ויתקין אותם ללא שום פעולות נוספות מהצד שלך. בסופו של דבר, קודי יאתחל מחדש ותראה את ה- Fire TV Guru Build הותקן על FireStick שלך.

להוריד גורו טלוויזיה אש

אם אתה מקבל חלון קופץ עם האפשרויות "טען מחדש פרופיל" ו- "Force Close", לחץ על "Force Close" ואז הפעל מחדש את אפליקציית Kodi. לאחר פתיחת בניית הגורו Fire TV בפעם הראשונה, הקדישו לו זמן (15 דקות צריכות להספיק) לפני שתתחילו להשתמש בו.

גורו טלוויזיה כיבוי לא עובד

משתמשים מסוימים דיווחו ש- Gur TV Fireu לא עובד על ה- Fire TV Stick שלהם. הייתי ממליץ לך לכבות את ה- Fire Stick שלך, לנתק את מקור הכוח, לכבות את הנתב ולהפעיל את כל אלה בחזרה לאחר 5 דקות. עכשיו בניית גורו של חברת Fire TV אמורה לעבוד טוב.

אם בכל מקרה, Fire TV Guru אינו פועל לאחר ביצוע ההוראות שלמעלה, עדיף להתקין מחדש את ה- build במקום למצוא את הבעיה המדויקת. זה יחסוך הרבה זמן.

גורו Fire Fire: אין זרמים זמינים

אם אתה רואה ללא זרמים זמינים, יש סיכויים טובים שה- ISP שלך חוסם אותך מלהזרם תוכן עם FTG. אתה תמיד יכול להשיג VPN כדי להימנע מסוגיות כאלה.

Fire TV GURU Build: ליהנות מעולם בידור חדש!

בראש רשימת התוספים הפופולרית שלה, Fire TV GURU Kodi Build מגיע עם ממשק נקי ויפה. התפריט היה מאורגן בקטגוריות שהוחלקו עוד יותר לקטגוריות משנה. להלן הקטגוריות העיקריות של מבנה קודי זה:

תוכניות טלוויזיה

כולנו אוהבים תכניות טלוויזיה. לפחות כולם צפו בפרק של תוכנית טלוויזיה מסוימת. באופן אישי צפיתי בשתי עונות של תכנית הטלוויזיה גות'אם סיטי במשך שלושה ימים במהלך הפסקת עבודה איטית של שבוע. ובכן, החוויה הייתה מדהימה. עם ה- GURU Kodi Build של חברת TV TV תיהנו מהזרמת כמה מתוכניות הטלוויזיה המובילות. הממשק של קטגוריה זו תוכנן בצורה נקייה ומאורגנת לניווט קל.

סרטים

על גבי תוכניות הטלוויזיה מז'אנרים שונים, קודי זה מביא רשימה מסיבית של סרטים מהשורה הראשונה בעולם הבידור הדיגיטלי שלך. במקרה שאתה אוהב לצפות בסרט כל יום אחרי העבודה, אז אתה מכסה את הגב שלך. הקטגוריה כוללת מספר פילטרים שבהם תוכלו להשתמש בעת ניגוב לסוגים הסרטים הרצויים שלכם.

שידור חי

באמצעות GURU Kodi Build של חברת TV TV, אני מבטיח שתעבור את הטלוויזיה בכבלים שלך. בואו ליהנות מכיסויי טלוויזיה בשידור חי בחינם מארצות הברית ובריטניה, כמו גם ממקומות אחרים בעולם! יש גם קטגוריה ל"זרמים חיים ", הכוללת בין היתר עלוני חדשות!

המקום שלה

קטע שעוצב במיוחד לבנות. הוא כולל סדרות טלוויזיה, רומנטיקה ותוכניות פופולריות שכל בחורה יכולה לחשוק בה.

מוזיקה וזרמים

תיהנה מהזרמת כמה מהתרשימים המובילים מארה"ב ובריטניה. יש לו גם ממשק משתמש נחמד עם פילטרים בהם תוכלו להשתמש בעת חיפוש במאמרים והז'אנרים הרצויים שלכם.

פינות ילדים

קטגוריה זו כוללת תכנים לילדים כמו סרטים מצוירים, סרטי קומיקס ואנימציות. ילדיכם יוכלו ליהנות מזרם ממרכז בלתי מוגבל של תוכן לילדים.

ספורט

במרכז הספורט, כל חובבי הספורט ייהנו משיאי ספורט ומציוני חי. תוכלו לדפדף בקטגוריות המשנה לאירועים האחרונים ברחבי העולם!

מבנים אחרים עבור FireStick

אם אתה רוצה לנסות יותר בונה ב- FireStick, עיין בקישורים למטה.

  • כיצד להתקין ללא מגבלות Magic Build
  • כיצד להתקין את CellarDoor TV Kodi Build
  • כיצד להתקין טיטניום על קודי

פסק דין לבניית GURU מבית טלוויזיה!

בעוד ש- Fire TV GURU Kodi Build תוכנן במיוחד עבור Fire Stick של אמזון, הוא עדיין מתאים לכל מכשירי הזרמת הקודי. ודא תמיד שאפשרת להתקנת תוכנת צד ג 'להימנע משגיאות במהלך תהליך ההתקנה. לקבלת שגיאות מפורטות ב- Kodi, באפשרותך לבדוק ביומן מידע נוסף.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me