כיצד להתקין IRON MAN על Kodi 17.6 Krypton

>

במדריך צעד אחר צעד זה, אראה לך כיצד להתקין את Iron Man Addon ב- Kodi 17.6 Krypton עבור FireStick ו- PC. המדריך יעבוד גם על מכשירים אחרים מכיוון שממשק הקודי זהה לכל מכשיר.

בעידן זה של גאדג'טים חכמים, מכשירי הטלוויזיה החכמה מתפתחים כאחד המכשירים המבטיחים ביותר. אתה כבר לא יכול להתקשר לטלוויזיה, תיבת אידיוט. בכל יום מתווספים עוד ועוד פונקציות כדי להפוך אותו לחכם יותר. והפיתוח האחרון לטלוויזיה החכמה שלך הגיע בצורה של אמזון פייר סטיק.

עכשיו, אם יש לך טלוויזיה חכמה, אתה בטוח שאתה חייב להכיר את אמזון האש סטיק. משהו שהעניק מימד חדש לגמרי לבידור ביתי. בעזרת זה תוכלו לגשת כמעט לכל התוכן הקיים ברשת ברזולוציית HD או FHD. Amazon Fire TV מכילה הרבה אפליקציות לגישה לתוכן מקוון זה, שהפופולרי ביותר (אפשר לטעון) הוא קודי. מאז השקתו, היישום המדובר ביותר הוא היישום המדובר ביותר ועדיין מרוויח ביקורות נלהבות. אבל יש מלכוד קטן.

Kodi הוא יישום תלוי. זה לא עובד מעצמו ותצטרך להוסיף תוספות אם אתה רוצה לצפות בסרטים, קדימונים, תכניות טלוויזיה, שירים וכו '..

מאז כניסתו של קודי, תוספות חדשות מוצגות בקצב מהיר יותר ויותר. והיום אנו הולכים לדבר על התוספת IRON MAN, אחת התוספות החדשות ביותר למשפחת התוספות הקודיות הטובות ביותר. זה זמין מצוות אפס סובלנות (ZT) התומך גם ב- The Dogs Bollocks Kodi Addon.

אך לפני שנעמיק בפרטים כיצד להתקין את איירון מן ב- Kodi 17.6, בואו נסקור תחילה מה יכול התוסף הזה לעשות.

איש הברזל קודי אדיטון מתאים ביותר לחובבי הקולנוע. מלבד שיש לך סרטים מז'אנרים שונים כמו אקשן, קומדיה, אימה, ילדים ומשפחה, אתה מקבל גם אפשרות לצפות בסרטים מתוך רשימת 250 IMDB המובילה. (אנשים שכל כך הרבה זמן רצו להמשיך עם הרשימה, עכשיו זה הזמן.)

מושך ככל שזה נשמע, כשמדובר בסרטים התוספת הזו תביא לך כיסוי לכל דבר. בואו נסתכל כעת על תהליך ההתקנה.

כיצד להתקין את IRON MAN Addon ב- Kodi 17.6

רק תזכורת מהירה, עליך לאפשר התקנה ממקורות לא ידועים לפני התקנת תוסף של צד שלישי ב- Kodi. עדיף שתבדוק את זה פעם אחת לפני שתמשיך הלאה. תמצא אפשרות להתיר התקנה ממקורות לא ידועים תחת הגדרות->הגדרות מערכת->תוספות.

לאפשר מקורות לא ידועים

במקרה שאתה עושה זאת בפעם הראשונה, עליך לאשר זאת על ידי לחיצה על לחצן כן בחלון האזהרה. כעת, לאחר שתסיים עם זה, תוכל לעבור להתקנה של Iron Man Addon.

מספר 1. לחץ על סמל ההגדרות במסך הבית של Kodi (חלונית שמאל) ולחץ עליו.

הגדרות קודי

מס '2. חפש את הסמל של מנהל הקבצים - האחרון האחרון בלוח ההגדרות.

מנהל קבצים בקודי

מס '3. לחץ על "הוסף מקור"

הוסף קוד מקור של ריפו

מס '4. תיבת הדו-שיח הוסף מקור קובץ תופיע באופן מיידי כאשר המסך "ללא" יוצג על המסך. לחץ על זה.

לחץ על אף קוד

מספר 5. חלון חדש יופיע על המסך ומבקש מכם להיכנס לנתיב או לחפש אחר קובץ המקור. בשדה ה- URL, הזן את ה- URL: http://repozip.zerotolerance.gq/ ולחץ על אישור.

מס '6. שוב, תועבר לתיבת הדו-שיח הוסף מקור, כאשר כתובת האתר שהזנת תחליף ללא. לאחר מכן עליכם להזין את שם מקור המדיה, לכן לחצו על שדה הטקסט מתחתיו והזינו אפס ת בשדה הטקסט ולחץ על אישור. בדוק פעם אחת שמילאת את כל הפרטים כראוי ואז לחץ שוב על אישור.

כיצד להתקין איש ברזל בקודי

מס '7. עכשיו חזר למסך הבית של קודי. מהחלונית השמאלית ביותר, בחרו באפשרות תוספות. תחת חלון ההרחבה, לחץ על סמל מתקין החבילות (התיבה הפתוחה).

מתקין חבילה של קודי

מס '8. מהמסך הבא בחר התקן מהאפשרות קובץ Zip כדי להמשיך.

התקן מקובץ zip קודי - -

מס '9. תופיע רשימת תיקיות, מהן עליך למצוא אפס ת תיקיה ופתח אותה.

מס '10. לאחר פתיחת תיקיית Zero T, לחץ על repository.zt-5.0.zip ולחכות להודעת ההצלחה בהתקנה.

התקן קוד ברזל איש ברזל ממאגר אפס סובלנות

מספר 11. פעם אחת מאגר סובלנות אפס מותקן ההודעה מתבקשת על המסך, פתח את "התקן ממאגר."

קודי להתקין ממאגר

מספר 12. חלון חדש יופיע על המסך עם רשימת מאגרי נתונים המותקנים באפליקציית Kodi שלך. אתה צריך למצוא מאגר סובלנות אפס ולפתוח אותו.

מאגר אפס סובלנות

מספר 13. פתח תוספות וידאו > איש הברזל

איש הברזל קודי אדיון

# 14. חלון ההתקנה יופיע מייד. לחץ על כפתור התקנה בפינה השמאלית התחתונה.

כיצד להתקין תוסף איש ברזל בקודי - -

מס '15. כעת תראו שהתוסף IRON MAN מתחיל להוריד. לאחר השלמת תהליך ההורדה, הרחבת איש ברזל מותקנת ההודעה תופיע בפינה השמאלית העליונה של המסך. זה יבטיח שההתקנה הושלמה בהצלחה וכעת תוכלו להתחיל להשתמש ב- IRON MAN Kodi Addon.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

כיצד להשתמש ב- IRON MAN Kodi Add-on

  1. במסך הבית של קודי, עבור אל התוספות > תוספות וידאו.
  2. נווט אל IRON MAN Addon.
  3. לחיצה על זה תעביר אתכם לחלון הבא עם האפשרות פתח. לחץ על זה.
  4. זה ישיק את התוסף IRON MAN ותמצאו אפשרויות שונות לסרטי SuperHero, IMDB 250 סרטים מובילים, סרטים לפי שנים וכו 'בפאנל הימני..
  5. בחר בזה שאתה רוצה לצפות. שב בנוח. תפוס חפיסת פופקורן. תהנה.

הערה: וודא שאינך מפר זכויות יוצרים. יש להשתמש בתוספות אלה כדי לצפות בתוכן הזמין ברשות הרבים. אם תיתפס בצפייה בתכנים המוגנים בזכויות יוצרים, אתה עלול להסתבך בצרות משפטיות.

איירון מן לא מתקין על קודי

לפעמים זה יכול לקרות שה- IRON MAN Kodi Addon לא יצליח להתקין במכשיר שלך. אין צורך לדאוג מכיוון שניתן לפתור אותה לחלוטין.

  • לפני שתתחיל להתקין מחדש, פשוט תסתכל על הרשת שלך. לפעמים רשת חלשה או לא יציבה עלולה לגרום להורדה של קבצי התקנה לא שלמים.
  • שיטה נוספת היא לבדוק אם הזנת את כתובת ה- Repo הנכונה או לא. אם אתה מוצא שם שגיאה, תקן אותה מייד בשדה הנתיב והתקן מחדש את התוסף בצע את השלבים שלעיל.
  • אם אינך יכול לאתר שגיאות כאלה, נסה לנקות את הקבצים הזמניים והמטמון. זה יהפוך את האפליקציה לרעננה כפי שהייתה בעת ההתקנה הראשונה.
  • בכמה מקרים, כשל בניה יכול גם לגרום לשגיאות התקנה. זה יכול לנבוע מקבצים חסרים או שהורדתם באופן לא מלא. עם זאת, אם השגיאה ממשיכה להופיע שוב, התקן עותק טרי של ה- Addon.

אני מקווה שהמדריך שהוזכר לעיל עובד בשבילך. אם אינך מצליח להתקין את Iron Man Kodi Addon, הגב למטה, ואני אעזור לך.

קשורים:

כיצד לפתע את
כיצד לנוח קודי על FireStick
כיצד להתקין אקסודוס ב- Kodi
כיצד להתקין Fire TV Guru Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me