כיצד להתקין את ההפלגה Kodi Addon ב- 17.6 Krypton

>

Incursion הוא תוספת נוספת של קודי המאפשרת לך להזרים סרטים, מופעים וקטגוריות שונות של תוכן וידאו במחשב האישי שלך, בסמארטפונים וב- Amazon Fire TV Stick. הפלישה מתהדרת באוסף מוצק של תוכן הכולל מספר סרטים אחרונים, תוכניות עטורות פרסים, פרקים אחרונים, סרטים תיעודיים והרבה יותר. תוספת זו בנויה על עוד מוסף פופולרי להפליא שנקרא ברית. זו הסיבה שתמצאו מספר קווי דמיון בין השניים כולל הממשק ומתווה התיקיות. גם אוסף התוכן זהה. עם זאת, Incursion Kodi Addon בנוי באמצעות הקודים המעודכנים ומכאן שצפוי להציע שיפורי ביצועים מסוימים על פני קודמו.

פלישה, כמו שאר תוספות הקודי הטובות ביותר, אינה מארחת שום תוכן משלה. עם זאת, הוא מביא מספר זרמים לסרטון מהמקורות המהימנים ביותר. זה מוודא שתמיד יש קישור עובד ממנו תוכלו להפעיל את הווידיאו. הזרמים זמינים הן ב- 1080 HD והן ב- 720 HD. הבה נלמד כעת כיצד להתקין תוספת של Incursion Kodi במחשב האישי / סמארטפונים / FireStick.

עדכון: פלישה אינה מקבלת עדכונים ולא שווה להתקין אותה. זה כמעט ולא משיג זרמים, ולכן הפסקנו לעדכן את המדריך הזה. אני מציע לבדוק את רשימת רשימת הקודי הפופולרית שעובדת בסדר בתאריך.

כיצד להתקין פלישה Kodi Addon

לפני שתתחיל להתקין את Incursion ב- Kodi 17.6, הרשה לי להראות לך כיצד להכין את אפליקציית Kodi שלך להתקנות Addon של צד שלישי..

 1. לחץ על הגדרות Kodi בפינה השמאלית העליונה של המסך
 2. פתח את הגדרות המערכת ולחץ על "תוספות" בתפריט סרגל הצד השמאלי
 3. הפעל את "מקורות לא ידועים"

אפליקציית Kodi שלך מוגדרת כעת לקבל תוספות של צד שלישי כגון Incursion. עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להתקין את התוספת של Incursion Kodi ב- Fire Stick, PC או הטלפון החכם שלך.

 • עבור אל הגדרות Kodi
 • מנהל קבצים > הוסף מקור

הוסף קוד מקור של ריפו

 • לחץ על "אין" והוסף כתובת URL של Invursion Repo - http://addons4kodi.site
 • הקלד "פלישה" בשדה שם המקור. אתה יכול לתת לו שם ככל שתרצה, עם זאת, עדיף לשמור עליו רלוונטי.

כתובת אתר מאגר הפלישה

 • עבור לדף הבית של Kodi ופתח את התפריט "תוספות" מהאפשרויות השמאליות.
 • פתח את "מתקין חבילות"

מתקין חבילה של קודי

 • לחץ על "התקן מקובץ מיקוד" ועקוב אחר נתיב זה - פלישה > מאגר > מאגר. גלגול > incursion.repository.x.x.x.zip

כיצד להתקין

 • המתן להודעת ההצלחה בצד שמאל למעלה. לאחר התקנת ריפו, המשך לשלב הבא.
 • פתח את "התקן ממאגר"
 • לחץ על "מאגר פלישה" > "תוספות וידאו" > פלישה

התקן הפלישה

 • לחץ על "התקן" כדי להוריד ולהתקין את Incursion Kodi Addon במכשיר שלך.

כיצד להתקין פלישה בקודי

 • המתן זמן מה ותראה את ההודעה "תוספת פלישה מותקנת" בפינה השמאלית העליונה של המסך. זה הכל.
 • עבור לדף הבית של קודי > תוספות > תוספות וידאו > פלישה. אתה יכול לחקור את ההרחבה עכשיו.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

מדוע פלישה לא מתקינה על קודי

הפלישה זמינה דרך מאגר 'פלישה' משלה. השרת בו שוכן המאגר יעיל ועובד היטב לרוב. עם זאת, במקרים נדירים, השרת יורד וגורם לבעיות בהתקנה.

אם אינך מצליח להתקין את התוספת של Incursion Kodi מהשרת, יש סיכוי סביר שהבעיה עשויה להיות בסוף השרת. תתמודד עם קושי להוסיף את המקור לקודי, או שלא תוכל להתקין את המאגר. זמני השבתה של שרתים נמצאים תמיד ברדאר של המפתחים ומכאן שהם קבועים למדי במהירות. כמשתמש, האפשרות היחידה היא שתמתין לשרת שוב לפעולה.

עם זאת, השרת אינו הגורם היחיד הגורם לבעיות ההתקנה. הבעיה עשויה להיות אפילו מקומית. כמובן שהדבר הראשון לוודא הוא שהמכשיר שלכם מחובר לאינטרנט. נסה להשתמש באפליקציה אחרת הדורשת אינטרנט.

לאחר שתברר קישוריות לאינטרנט, הייתי מציע לאתחל את Kodi כמו גם למחשב האישי / FireStick / Smartphone שלך. לאחר ההפעלה מחדש, בצע את שלבי ההתקנה מההתחלה.

אתחול מחדש אולי מעדיף להיראות כמו פיתרון מופשט מדי, אך לפעמים זה מתקן באורח פלא בעיות קשות מסוימות ששיטות פתרון בעיות אחרות אינן יכולות.

מדוע הפלישה קודי Addon לא עובדת

השרתים הם לרוב האשמים בכל הנוגע לבעיות הקשורות לתוספות. כמו שאמרתי קודם, שרת הפלישה טוב ועובד באותה מידה כמו כל שרת של addon פופולרי אחר. אבל, זה נתקל לפעמים בצרות. כתוצאה מכך, המשתמשים אינם יכולים להשיג את הזרמים או שהסרטונים אינם מנגנים.

אם אתה מנסה להשתמש בתוספת Incursion Kodi בזמן תחזוקת שרת מתוזמנת או השבתה, זה לא יעבוד. כאשר ישנן בעיות בשרת, הדרך היחידה היא להמתין ולאפשר לשרת לפעול שוב.

במקרה שהפלישה בכלל לא עובדת, יתכן שהשרת אינו מהווה את הבעיה. סביר להניח שיש נושא מקומי, שמונע את הפלישה לשחק. שוב, וודא ש- FireStick מחובר לאינטרנט.

אם תוספת של Incursion Kodi הפסיקה לפעול לאחר תקופת שימוש, יתכן שאחד או יותר מהקבצים שלו נפלו או פגמו. במקרה כזה, התקנה מחדש היא בדרך כלל הדרך היחידה לתקן אותה. ממסך הבית של קודי, נווט אל תוספות > תוספות וידאו ובחר Incursion. לחץ על כפתור 'הסר התקנה' בצד ימין למטה. כעת קדימה להתקין את Incursion לפי השיטה ששיתפנו איתכם למעלה.

יש סיכוי גדול שזה יתקן את הבעיה ותביא לכך שהגלישה תעבוד שוב.

כמובן, אתחול מחדש נותר כאחת משיטות פתרון הבעיות העיקריות. הפעל מחדש במהירות את Fire Stick / PC והפעל את Kodi שוב. אתחול מחדש מרענן את מערכת ההפעלה, קבצי המערכת והיישומים ופתר בעיות רבות.

אם נראה כי אף אחד מהם לא עובד, ייתכן שתצטרך לאפס את Kodi ב- FireStick / PC או להסיר אותו ולהתקין אותו מחדש. איפוס או הסרת ההתקנה של Kodi יחסל את כל הנתונים וההוספות שלך. אז גבה את נתוני Kodi לפני שתבצע את הפעולות האלה.

עוד תוספות קודי להתקנה

פלישה צריכה להיות מספיקה לרוב הצרכים שלך, עם זאת, אם ברצונך להשיג יותר Kodi Addons מובילים, עיין בקישורים הבאים.

 • כיצד להתקין Supremacy על Kodi
 • כיצד להתקין שליה בקודי
 • כיצד להתקין אורנוס Kodi Addon
 • כיצד להתקין את גאיה קודי Addon

סיכום

Incursion הוא תוספת של Kodi המאפשרת לצפות בסרטים, בתוכניות ובסרטונים אחרים המועדפים עליך ב- FireStick. הפלישה משתמשת במסגרת Covenant ומכאן שהיא דומה מאוד לתוספת הפופולרית הזו. כמובן של- Incursion יש את הקודים המעודכנים ומכאן שהיא גם מציעה ביצועים משופרים. עם קטלוג תוכן מוצק והיכולת להביא זרמים מרובים, פלישה יכולה להיות אחת מהתוספות הבידור העיקריות שלך ב- Kodi. קל להתקנה ולהגדרה ואפילו קל יותר לשימוש. אתה יכול להתחיל בכמה לחיצות.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me