כיצד לתקן שגיאת זוג – Olpair, TheVideo.me, Tvad.me וכו ‘.

>

אם אתה זורם עם תוספות קודי פופולריות כמו Exodus Redux, Yoda וכו ', סביר מאוד להניח שאתה נתקל בשגיאת זוג Kodi כשניסית להזרים את התוכן ממקורות מסוימים. בין אם אתה משתמש בקודי 18.3 / 18.3 לייה או בקודי 17.6 קריפטון, השגיאה נוצרת כשפותחים את הזרמים ממקורות כמו Olpair (Openload), tvad.me, vidup.me, thevideo.me ועוד כמה. הם מבקשים מכם להשלים את תהליך ההתאמה באתר האינטרנט שלהם כדי לאפשר את ההפעלה מהזרמים שלהם. יש רק קומץ מקורות הגורמים לשגיאה הזו, אבל אני יודע שהיא קצת מעצבנת. במדריך זה נדון בשיטות השונות לטיפול בשגיאת הצמד בקודי.

ראיתי שכל התוספות הפופולריות מביאות קישורי סטרימינג מ- tvad.me, vidup.me ו- OpenLoad a.k.a Olpair. אבל, אנו נדאג לכך במדריך זה. המשך לקרוא!

שגיאת olpair בקודי

מדוע אתה רואה את Olpair, Tvad.me/pair, Vidup.me/pair, thevideo.me/pair שגיאה בקודי?

האמת היא ששגיאת זוג בקודי אינה בדיוק שגיאה. זוהי תנאי מוקדם לזרם את תוכן הווידיאו מהמקורות כמו thevideo.me, Vidup.me, Openload או Tvad.me.

Openload ומקורות כאלה אחרים הדורשים התאמה מציעים מלאי עצום של תוכן איכותי כולל הסרטים, התוכניות, הסרטים התיעודיים ומה לא. הם אכן מספקים תוכן באיכות מעולה, עם רזולוציה טובה יותר ובעיות באגרה מופחתות. וכן, הם עושים זאת בחינם.

אך מכיוון שהם מציעים איכות תוכן ברמה הגבוהה ביותר, הם מקבלים מאות אלפי בקשות השמעה בשרתיהם. כתוצאה מכך, השרתים שלהם נתקעים. למרות זאת, כל התנועה המופנית לשרתיהם אינה נובעת מבקשות אנושיות. התנועה שלהם תיסתם בעיקר בגלל בקשות אוטומטיות שנוצרו על ידי הבוטים והתסריטים.

שגיאת הצמד בקודי היא למעשה שער שניתן לעבור דרכו רק כאשר מאומתים שהוא אדם שמבקש גישה. לכן הם מוקרנים את כל הבקשות לשרתים שלהם ורק כשאתה מאמת את עצמך כאדם אתה מקבל גישה לתוכן שלהם.

אני ממליץ לעקוב אחר תהליך ההתאמה לחוויית סטרימינג טובה יותר. השיטה הראשונה תגלה לכם כיצד לעשות זאת. עם זאת, אם אינך רוצה את הקישורים ממקורות אלה בכלל, יש לי גם השיטה השנייה עבורך.

שיטה מס '1: התאם את כתובת ה- IP שלך

אני אוהב יותר את השיטה הזו. זה מאפשר לי להימנע משגיאת הצמד בקודי בלי לפספס את הקישורים האיכותיים מהשרתים הללו. כל שעליך לעשות הוא להתאים את כתובת ה- IP שלך באתר ותפסיק לקבל הודעות שגיאה זו בכל המכשירים שלך המחוברים לאותה רשת..

לדוגמה, אם יש לך Kodi במחשב ובנייד שלך המחוברים לאותה רשת Wi-Fi שאת כתובת ה- IP שלך אתה מזדווג, תיפטר משגיאת הזוג ב- Kodi בשני המכשירים הללו..

אנא זכור כי ההתאמה נשארת בתוקף למשך 4 שעות. עליך להתאים שוב לאחר שחלפו ארבע שעות.

תשומת הלב:זיווג חושף את כתובת ה- IP המקורית שלך לספק התוכן. מומלץ בחום להשתמש ב- VPN לפני התאמה, כך שכתובת ה- IP האמיתית שלך לא תיחשף. אני משתמש ב- ExpressVPN כדי לשמור על פעילויות הסטרימינג שלי בעילום שם ואני מציע לך לעשות זאת.

לקרוא: ה- VPN הטוב ביותר לקודי ואיך להשתמש בו 

תן לי עכשיו להראות לך כיצד להתאים את כתובת ה- IP שלך.

מספר 1: כאשר מקור הזרמה דורש התאמה, הודעה כזו מופיעה על המסך שלך - הרשאת OpenLoad Stream

שגיאת olpair בקודי

מס '2: פתח דפדפן בנייד או במחשב שלך ועבור לקישור המופיע בהודעה. אני לוקח את הרשאת ה- OpenLoad Stream כדוגמה במדריך זה.

פתח את הקישור https://olpair.com

טיפ: אם אתה משתמש בקודי במכשיר בשליטה מרחוק, כגון FireStick, Fire TV או Fire TV Cube, אתה יכול לבצע את השיטה שלהלן במחשב, נייד או טאבלט המחוברים לאותה רשת Wi-Fi כמו המכשיר שלך..

מס '3: לחץ על תיבת הסימון שקוראת אני לא רובוט

הזרמת הרשאה באמצעות עומס פתוח

# 4: כעת תראה קופץ אימות כזה. השלם את תהליך האימות על ידי בחירת התמונות הנכונות

olpair tvad.me/pair

# 5: כאשר האימות מוצלח, תראה סימן ביקורת ירוק לפני הטקסט אני לא רובוט. לחץ על זוג כפתור בתחתית

מס '6: כאשר כתובת ה- IP שלך מותאמת, תראה את ה- זיווג מצליח! הודעה.

tvad.me/ זוג בקודי

טיפלתם בשגיאת אולפיר קודי. עכשיו חזרו לקודי ותשחקו בזרמים ממקורות אלה. כתובת ה- IP שלך תישאר צמודה עד 4 שעות.

הערה: הצעדים שלעיל הראו לכם להיפטר מאולפייר a.ka. הרשאת OpenLoad זרם. אם אתה נתקל בבעיות זיווג אחרות כמוצג להלן, בקר בקישור שניתן נגד שמם ופתח את ההתאמה באופן דומה כפי שעשינו עם אולפייר.

אישור הזרמת Video.me - https://thevideo.me/pair או https://tvad.me/pair

אישור זרם VidUP.me - https://vidup.me/pair

האם Olpair, Vidup.me, Tvad.me, TheVideo.me, OpenLoad Safe?

אני משתמש בקודי מזה מספר שנים. בדקתי, ניסיתי והשתמשתי בעשרות הרחבות. אני מבטיח לך שהמקורות כמו OpenLoad ו- Tvad.me הדורשים התאמה הם בטוחים. למעשה, אני בדרך כלל מעדיף את הזרמים שלהם על פני אחרים. הם מאמתים את כתובת ה- IP שלך רק כדי לוודא שרק לבני אדם יש גישה לשרת שלהם וזה לא עמוס יתר על המידה בניסיונות פגע מבוטים ותסריטים..

עם זאת, אתרים אלה עשויים עדיין להכיל תוכן מורשה או מוגן בזכויות יוצרים. וכאשר אתה זורם תוכן מורשה או זכויות יוצרים, אפילו שלא בכוונה, אתה תמיד בסיכון. מכיוון שאתרים אלה משתמשים בכתובת ה- IP שלך לצורך התאמה, אתה חשוף בבירור.

אמנם ספקים אלה לא ישתמשו בכתובת ה- IP שלכם למטרות זדוניות, אך אם הם מעורבים בתביעות משפטיות כלשהן לצורך אירוח תוכן המוגן בזכויות יוצרים, יתכן והם יצטרכו למסור את כתובת ה- IP של המשתמשים שלהם לרשויות החוק. זה יכול בקלות להוביל אותך לצרות.

עם זאת, תוכלו למנוע זאת בקלות על ידי שימוש ב- VPN של Kodi. כפי שכבר הצעתי, זהו דרך הפעולה הטובה ביותר. באמצעות VPN תעבורת האינטרנט שלך מנותבת דרך שרת אחר. מוקצית לך כתובת IP חדשה לחלוטין. ספקי שירותי VPN משתמשים בפרוטוקולי הצפנה בלתי חדירים ושומרים על מדיניות אפס יומן. לעולם לא ניתן לאתר את הפעילויות המקוונות שלך.

אני משתמש וממליץ על ExpressVPN מכיוון שהוא שירות ה- VPN הבטוח, המהיר והמהימן ביותר עבור Kodi ושירותי סטרימינג אחרים. זה גם מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום למקרה שלא תאהב את השירות שלהם.

שיטה 2: השבתו את המארחים עם captchas בתוך Kodi

אם אינך מעוניין לעבור את תהליך ההתאמה, אתה יכול להימנע משגיאת הצמד בקודי על ידי השבתת האפשרות מארחים עם קצבאות.

זכרו בכך תוכלו לפספס כמה זרמים איכותיים מהשרתים כמו OpenLoad.

בקודי לא קיימת הגדרה אוניברסלית להשבית מארחים עם קפיצות לכל התוספות. עליכם לעשות זאת באופן פרטני עבור כל תוסף.

להלן התמונה עם מארחים עם הפעלה של captchas. כפי שאתה יכול לראות, ישנם המון קישורים מ- OpenLoad. בהמשך, אני אחלוק את התמונה עם מארחים עם קפצ'ים מושבתים.

vidup.me/Pair kodi

אני משתמש בתוספת Exodus במדריך זה כדוגמה. אבל, זה עובד לכל התוספות התומכות ב- OpenLoad או בשרתים אחרים הדורשים התאמה. בצע את הצעדים הבאים:

מס '1: עבור למסך הבית של קודי ופתח את התוספים מהתוספות > תוספות וידאו 

tvad לי זוג קודי

# 2: גלול למטה ולחץ כלים

שגיאת זיווג קודודי עם עומס פתוח

מס '3: פתח את האפשרות הגדרות: הפעלה

התאמה של olpair.com בקודי

# 4: וודא השמעה האפשרות נבחרה משמאל. כעת גלול מטה ב מסנני אירוח קבצים ושבית את מארחים עם קצבאות על ידי מעבר למצב שלה

tvad.me/pair

להלן התמונה עם מארחים עם קפיצות מושבתות. כשאתה משווה את זה לתמונה ששיתפתי קודם עם כל הזרמים שהופעלו, אתה יכול לראות שכל זרמי ה- OpenLoad נעלמו.

vidup.me/par

זה יהיה הכל! עכשיו חזור לסרטון אותו התכוונת להפעיל. תבחין כי כל הזרמים מ- OpenLoad או ממקורות כאלה אחרים שדרשו הרשאת זיווג או captcha הוסרו.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

סיכום

ניתן לתקן בקלות שגיאת זוג בקודי על ידי התאמת כתובת ה- IP שלך ב- Olpair.com, Vidup.me/pair, Tvad.me/pair, thevideo.me/pair או על ידי השבתת המארחים עם captchas. אני באופן אישי ממליץ על השיטה הראשונה, מכיוון שהיא נותנת גישה לזרמים באיכות טובה יותר. עם זאת, אם אתה משתמש ב- Real Debrid ב- Kodi, ייתכן שאתה כבר מביא קישורים באיכות מעולה. יתכן שלא תזדקק לזרמים מהשרתים הדורשים התאמה. הודע לי אם יש לך שאלות או משוב דרך פרק התגובות למטה.

קשורים:

כיצד לפתוח
כיצד להשתמש בטרקט על קודי
כיצד לאפס את קודי
כיצד לתקן חציצה בקודי

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me