האם קודי חוקי ובטוח לשימוש?

>

קודי צבר פופולריות רבה בעבר האחרון, בזכות יכולתו להפוך את המכשיר באופן מיידי למרכז מדיה. אני משתמש בקודי כבר כמה שנים ולא הייתי קולט את דברי באומרו שזה ככל הנראה נגן המדיה הטוב ביותר שיצא לי להשתמש בו ללא ספק. קודי לא רק מנגן מדיה מהאחסון המקומי, אלא שעוצמתו האמיתית נעוצה בהקלת זרימה מקוונת באמצעות תוספות שונות. Kodi נותן לך גישה למאגר התוכן ללא תחתית באינטרנט. ויש מאות תוספות בחינם המאפשרות לך לצלול בבריכה ההיא.

זה יוצא מן הכלל! לא? זה בטוח. עם זאת, קודי התמודד גם עם דיונים משפטיים מכיוון שהוא מאפשר לכם להזרים בחינם את התוכן המוגן בזכויות יוצרים. יכול להיות ששאלת את עצמך - האם קודי חוקי ובטוח או שאני יכול להיתפס בטרדות משפטיות באמצעות נגן המדיה הזה? שמענו המון על קודי ואני מבין מאיפה מגיעים החששות שלך. לכן אני כותב מאמר זה כדי לעזור לענות על כמה משאלותיך ולתת לך קצת בהירות לגבי מצבו המשפטי של נגן המדיה של קודי..

הוא קודי חוקי

מה שאני הולך לחלוק איתכם אינו חד משמעי, אך הוא חייב לעזור לכם בכמה מהספקות שלכם.

האם קודי משפטי?

החוקיות סביב קודי נותרת ברובה מעורפלת מכיוון שטרם התקבלו חוקים ברורים נגד הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים, כמעט בשום מקום בעולם. עם זאת, אין שום ספק בעובדה שקודי עצמו הוא שחקן מדיה חוקי. הורדה והתקנה של קודי אינה גורמת להפרות. למעשה, קודי כבר זמין דרך חנויות האפליקציות הרשמיות כמו Google Play ו- Android Store של אנדרואיד. חנויות אלה לעולם לא יתארחו באפליקציה לא חוקית.

קודי כאפליקציה עצמאית היא חוקית. אלה כמה תוספי Kodi המאפשרים גישה לתוכן המוגן בזכויות יוצרים בחינם הנוטה לגרור את המשתמשים בטווח הרדאר החוקי. כמובן שכאמור, אין חוקים בשחור לבן נגד הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים. עם זאת, אין זה אומר לשחק תוכן מורשה בחינם חוקי; למעשה, זה יכול להיות מאוד לא חוקי ולנחות אותך בצרות. הרבה אנשים קיבלו הודעות משפטיות על הזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים שלא כדין. מה שאני מנסה לומר הוא שהחוקים הם חד משמעיים יותר עבור אלה המאחסנים ומפיצים את התוכן המוגן / מוגן בזכויות יוצרים.

תוספי Kodi נקראים פופולרי יותר תוספות Kodi וישנם מאות כאלה. מרבית התוספים הללו הם בחינם ומאפשרים לך להזרים את התוכן המורשה, כמו סרטים ותוכניות, גם בחינם. תוספות Kodi מורידות דרך מאגרי האחסון המארחים תוספות מרובות. יש מאגר רשמי אחד, שנקרא מאגר התוספות של קודי. בחנות הרשמית יש את כל התוספות החוקיות שמעניקות גישה לתוכן החינמי ברשות הרבים או שיש להם את התוכן מבוסס המנויים.

אם אתה מוריד ומשתמש בתוסף מהמאגר הרשמי, אין לך מה לדאוג בקשר לחוקיות. עם זאת, מאגרי הצד השלישי עם התוספות של צד שלישי הם שמבטיחים סטרימינג בחינם של תוכן המוגן בזכויות יוצרים שהופכים את הדברים למעט טריקיים.

הזרמת התוכן המורשה בחינם מהווה הפרה ברורה של חוקי זכויות היוצרים. עם זאת, השאלה המתבקשת מהתשובה היא - עד כמה ניתן להעניש פעילויות סטרימינג מקוונות בחינם?

האם קודי משפטי בארצות הברית?

תן לי לנסות לענות על שאלתך - האם קודי חוקי בארצות הברית? חוקי זכויות היוצרים נגד סטרימינג מקוון של תוכן בחינם בארה"ב אינם בדיוק מה שהייתי מכנה 'ברור'. אבל ראיתי אנשים רבים מסתבכים בבלגן המשפטי בגלל צפייה בתוכן בחינם המוגן בזכויות יוצרים. למשל שמעתי על מספר משתמשים שנשלחים הודעות, מזהירים אותם מפעילות הסטרימינג הבלתי חוקית.

דבר שבטוח בהחלט הוא שמכירה והפצה של התוכן המוגן בזכויות יוצרים היא הפרה של חוקי זכויות היוצרים והמבצעים יכולים לעמוד גם בקנסות כבדים וגם לתקופת מאסר. אז אם יש תוסף של צד שלישי המציע סטרימינג בחינם של התוכן המוגן בזכויות יוצרים, מדובר בתוסף לא חוקי וניתן להפליל את המפתחים..

כנראה שעדיף להשאיר את הניחושים בחוץ ולהישאר בטוחים. השתמש ב- ExpressVPN וודא שכל הפעילויות המקוונות שלך אינן ניתנות למעקב.

האם קודי משפטי באיחוד האירופי ובשאר העולם?

באיחוד האירופי ובאזורים אחרים בעולם, חוקי זכויות היוצרים לא ברורים כמו בארצות הברית. זה חוקי להשתמש בקודי ברוב המדינות מכיוון שתוכנה זו עצמה אינה מפרה חוקים. עם זאת, שימוש בתוספות קודי לצפייה בתוכן המוגן בזכויות יוצרים עלול לגרום לך לצרות משפטיות, לא משנה באיזה חלק מהעולם אתה גר..

החוקים מחמירים בכל הנוגע לאחסון והפצה של התוכן המורשה. קידום ופרסום הכלים לזרם מקוון בחינם מושך עונשים כבדים (מאות אלפי דולרים) ושנים רבות בכלא..

לדוגמא, מכירת התיבות או המכשירים הסטרימינג של סטרימינג (כמו FireStick) עם קודי וההוספות שהוספו מראש היא עבירה במדינות רבות. בית משפט אירופי פסק לאחרונה נגד הולנדי שמכר קופסאות קודי טעונות מראש. מה שראוי לציין הוא שמכירת התיבה עצמה לא הייתה חוקית. מה שהפך את זה לא כדין זו העובדה שקודי הותקנה וקידמה את פירטיות מראש.

כיצד להזרים בקודי בבטחה

ייתכן שממשלתך, ספק שירותי האינטרנט שלך ואפילו כמה צדדים שלישיים עוקבים אחר מה שאתה עושה באינטרנט. אבל, אתה תמיד יכול להסתיר את הפעילויות המקוונות שלך מוסתרות מהעיניים הסקרניות. הפיתרון הפשוט ביותר לכך הוא שימוש ב- VPN עבור Kodi.

VPN מסכה את חיבור האינטרנט שלך ומונע מעקב או איתור של פעילויות מקוונות שלך. עם VPN אתה יכול להשתמש בקודי בבטחה וללא דאגות.

אני באופן אישי ממליץ להשתמש ב- ExpressVPN כדי להגן על חיבור האינטרנט שלך. אני משתמש בו כבר הרבה זמן ושמתי לב שהוא שירות ה- VPN המהיר ביותר. VPN אקספרס הוא גם ידידותי לקודי.

מלבד מיסוך פעילויות האינטרנט שלך, ExpressVPN מאפשר לך גם להזרים תוכן מוגבל גיאוגרפי ועוזר לך להימנע מצערת אינטרנט.

אתה יכול גם לבדוק את הסיבות הרציניות הללו לשימוש ב- VPN כל הזמן.

הערה: אינני מתיר את הנוהג של הזרמה בלתי חוקית של תוכן המוגן בזכויות יוצרים. אני ממליץ להשתמש בשירות VPN לשמירה על פרטיותך.

האם אפליקציית Kodi בטוחה לשימוש?

אם אתה מתכוון שמזג האוויר קודי בטוח מבחינה חוקית או לא, השאלה הזו נותרה ללא מענה בגלל חוקי זכויות היוצרים המעורפלים. באופן כללי, אם אתה משתמש שמשתמש בקודי רק למטרות בידור ואינו מפיץ או מקדם את מכירות התוכן הפיראטי, קודי די בטוח עבורך. אבל, אל תבטא את דברי בזה ופקח עין מכל פסיקות חדשות במדינה או באזור שלך.

במקרה שהתכוונת אם Kodi הוא יישום בטוח ללא תוכנות זדוניות או וירוסים אז הרבה יותר קל לענות על השאלה. כן! Kodi הוא יישום בטוח. הוא אינו מכיל תוכניות זדוניות. זה לא יגרום נזק למכשיר שלך.

כפי שכבר אמרתי לך, קודי מתארח בחנויות אפליקציות רשמיות רבות כמו Google Play ו- Microsoft Store. ידוע כי חנויות אלה מציבות כל אפליקציה באמצעות בדיקה קשה ובדיקות מרובות לפני אירוחן. כוונתי לומר שקודי עצמה היא אפליקציה בטוחה לחלוטין שאינה מהווה איום על המכשיר עליו הוא מותקן..

עם זאת, יש לזכור את התוספות שאתה מתקין ב- Kodi. יש מאות תוספות בחוץ. בעוד שרבים מהם בטוחים, זה לא המקרה עם כולם. התקן תמיד את התוסף ממקור אמין. מאגר התוספים הרשמי של Kodi כולל את כל התוספות הבטוחות. אבל, כשאתה מוריד תוספות של צד שלישי כלשהו, ​​עדיף ללכת על אלה שהם פופולריים וכבר עמדו במבחן הזמן. אתה יכול להסתכל בראש התוספות העליונות של קודי שמצאתי בטוח להתקנה נכון לכתיבת שורות אלה.

סיכום

ברור כי קודי עצמו הוא שחקן תקשורת חוקי. התקנה ושימוש בקודי לצפייה בתוכן המוגן בזכויות יוצרים באמצעות המקורות המורשים היא חוקית. זהו הזרמה מקוונת בחינם של התוכן המורשה שמובילה לרוב לסיטואציות קשות. כמשתמש, לא סביר שתמשוך עונשים או עונשים בגין הזרמת התוכן המורשה. עם זאת, אלה המפיצים, מוכרים או מקדמים תוכן פיראטי או את הכלים להציע גישה לתוכן כזה מפרים את החוקים ועוברים עונשים כבדים ותקופת מאסר. אינני מתיר הפרת זכויות יוצרים ומעודד אותך לצפות בתוכן בחינם הזמין רק ברשות הרבים. עם זאת, אני ממליץ להשתמש בשירות VPN כדי להסוות את הפעילויות המקוונות שלך מהממשלה או מספק האינטרנט שלך.

קשורים:

האם VPNs חוקיים?
האם זה לא חוקי Jailbreak א FireStick?
האם טלוויזיה חממה חוקית ובטוחה לשימוש?

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me