כיצד להתקין את נפטון עולה על קודי

>

במדריך זה אספר לכם כיצד להתקין את נפטון רייזינג על קודי 18.3 / 18.2 לייא וקודי קריפטון 17.6. התמונות במדריך זה הן מקודי קריפטון אך הן חלות גם על קודי ליה. הדבר הטוב ביותר בקודי (שכונה בעבר XBMC) הוא שיש לו ממשק זהה בדיוק בכל הפלטפורמות. אז אם אתם משתמשים במחשב, תיבת טלוויזיה אנדרואיד, מגן Nvidia או Fire TV Stick, אותו מדריך יעבוד עבורכם.

Neptune Rising הוא מוסף קודי שעובד ממש כמו מנוע חיפוש לסרטים ותכניות טלוויזיה. יש בו קטעים שונים לסרטי שנות ה -80, סרטים אחרונים, סרטי גנגסטר וכו ‘וזה ממש מועיל למצוא את הדברים הנכונים שאתה מחפש. זהו אחד התוספים הרצים העתיקים ביותר. למרות שהיא ממשיכה לספק זרמים, נפטון רייזינג אינה האמינה ביותר. יש כמה תוספות באיכות טובה יותר שיש לבחון. יתכן שתרצה להציץ ברשימה הטובה ביותר שלנו בנושא תוספות קודי.

הערה: טריקים של Fire Stick אינם מתירים הפרת זכויות יוצרים. אנו ממליצים למשתמשים להשתמש בתוסף זה כדי לצפות בסרטים / תכניות טלוויזיה בלבד הזמינים ברשות הרבים. צפייה בתכנים המוגנים בזכויות יוצרים ללא אישור אינה חוקית ועלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

עכשיו כשאתה יודע מה זה Neptune Rising Addon, נתחיל עם מדריך ההתקנה שלב אחר שלב.

: Neptune Rising הוא תוסף ישן וככל הנראה לא מתוחזק על ידי המפתחים עוד. אתה יכול לנסות את אחת התוספות האחרות מהרשימה שלנו עם הטובים ביותר להוסיף קודי. 

כיצד להתקין Neptune Roder Kodi Addon

לפני שנתחיל בצעדים בפועל, אנא הפעל את “מקורות לא ידועים” באפליקציית Kodi שלך. אם אינך מודע לכך, ניתן לעשות זאת על ידי מעבר להגדרות > הגדרות מערכת (או מערכת בקודי 18)> תוספות > מקורות לא ידועים. לאחר הפעלת “מקורות לא ידועים”, בצע את הצעדים שלהלן.

  כיצד להתקין Addon Supremacy על Kodi

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

שלב 1: לחץ על סמל ההגדרות (שיניים) בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית של Kodi.

הגדרות קודי עולה בנפטון -

שלב 2: פתח את מנהל הקבצים ואז לחץ פעמיים על “הוסף מקור”

הוסף מקור ריפו עבור קודון העלאת נפטון

שלב 3: תפתח קופץ מוקפץ. כאן לחץ על “ללא” ואז הקלד MRFreeWorld Reop URL URL – http://legionworldtv.com/zips/ והקלד “עולם חופשיבשדה השם.

כיצד להתקין נפטון עולה - -

זה המקום בו תזין את השם

ריפו של נפטון עולה

שלב 4: חזור לדף הבית של Kodi ולחץ על תפריט “תוספות” בסרגל הצד השמאלי.

נפטון עולה סרטים

שלב 5: כעת לחץ על סמל צורת האגרוף (מתקין חבילה) בצד שמאל למעלה של דף הבית של Kodi.

מתקין חבילה של קודי

שלב 6: פתח את “התקן מקובץ zip”. בחר כעת “עולם חופשיואז לחץ repository.mrfreeworld.zip כפי שמוצג בתמונות למטה.

איך להשיג את נפטון עולה

נפטון עולה קודדי addon

שלב 7: המתן זמן מה ותקבל את ההודעה שהתקנת MR FREEWORLD. ברגע שזה יודיע, תוכלו לעבור לשלב הבא.

  כיצד להתקין את BOOM Sports Addon ב- Kodi 17.6 Krypton

קודי נפטון עולה

שלב 8: פתח את “התקן מהמאגר” ופתח את “MR FREEWORLD”

התקן את נפטון עולה מהרריפו החופשי של מר

שלב 9: כעת פתח את התיקיה “תוספות וידאו” ובחר “תוסף Neptune Rising”.

תוספות וידאו לעליית נפטון

נפטון עולה

שלב 10: לחץ על כפתור “התקן”.

כיצד להתקין נודיון עולה קודי

אם אתה משתמש ב- Kodi Leia, לחץ על אישור כאשר הקופץ יופיע עם רשימת ‘הרחבות נוספות’ שתותקן עם Neptune Rising..

שלב 11: המתן זמן מה ותקבל את ההודעה “Neptune Rising Add-on מותקן”. אם ההתקנה נכשלה בגלל שגיאת תלות, הזכרתי אותה בחלק הבא של מדריך זה. המשך לקרוא.

Neptune Rising לא הצליחה להתקין תלות

קיבלתי מספר שאילתות בנושא תוסף Neptune Rising שהם מתמודדים עם שגיאה “נכשל בהתקנת תלות.” שוחחתי על הנושא עם מספר משתמשים וגיליתי שהבעיה נפתרה כמעט לכולם פשוט על ידי התקנה מחדש של ההוספה- ב. מה שעליך לעשות הוא – הסר את כתובת ה- Repo מקור, הסר את MrFreeWorld Repository, צא מקודי. כעת התחל את הליך ההתקנה משלב 1 במדריך זה.

כדי להסיר את כתובת אתר ה- Repo המקור, עבור אל הגדרות > מנהל קבצים. בחר במקור ולחץ באמצעות לחצן העכבר הימני אם אתה משתמש במחשב, לחץ לחיצה ארוכה על אם אתה משתמש במכשיר מגע או לחץ על לחצן התפריט בשלט הרחוק של FireStick. כעת לחץ הסר את המקור

כדי להסיר את מאגר MrFreeWorld, עבור אל מסך הבית של קודי > תוספות > התוספות שלי >מאגר תוספות > מר פרייוורלד > הסר את ההתקנה

דרך נוספת לתקן את שגיאת התלות היא להתקין את התוסף Covenant. הברית באה עם מספר תלות שלרוב חסרים בהרחבות אחרות.

אם אתה עדיין מבין את השגיאה, הנה המדריך שלי לתיקון נכשל בהתקנת תלות בנפטון רייזינג או כל תוספת אחרת. אם אתה עדיין לא מסוגל לתקן את זה, הודע לי בתגובות למטה.

  为什么需要VPN的10个理由

גלה את נפטון עולה Kodi Addon

כעת, לאחר שהתקנת את Neptune Rising ב- Kodi 17.6, אתה יכול לגשת לתוסף על ידי מעבר לדף הבית של Kodi. > תוספות > תוספות וידאו.

כיצד להשתמש בקודדי addon עולה

לאחר שתפתח את התוסף, תראה את התיקיות השונות לסרטים, תכניות טלוויזיה, רשימת IMDB וכו ‘. תוכל לחקור אותה לפי העדפותיך..

נודיון עולה קודי

אם אתה נתקל בבעיות חציצה, הנה כיצד לפתור בעיות חוצץ בקודי.

נפטון עולה ללא שגיאה זמינה

כידוע, נפטון עולה הוא רק מנוע חיפוש המחפש זרמים ממקורות שונים. ייתכן שלחלק מהסרטים / תכניות הטלוויזיה אין זרמים זמינים כך שבמקרה זה לא תקבל שגיאה זמינה בזרמים. אני מציע לך לנסות לשחק מופע אחר ולראות אם אתה עדיין טועה בשגיאה. זה כנראה אמור לעבוד מצוין, אך אם עדיין אין רואים זרמים זמינים, עליך לנקות את מטמון Addon.

פתח את תוסף Neptune Rising, עבור אל “כלים” ולחץ על “נקה מטמון.” לחץ על “כן” כאשר הוא מבקש את האישור. עכשיו הפעל מחדש את קודי ונסה שוב את ההצגה. אני מקווה שזה יעבוד עד עכשיו.

נקה את המטמון ב- kodi addon עולה

אם זה עדיין לא עובד, נסה תוספות אחרות מרשימת ההוספות הטובות ביותר לקודי.

נושאי חציצה עולים של נפטון

חציצה בקודי היא סוגיה נפוצה אך מתסכלת שיש לתקן לחוויית סטרימינג חלקה. מספר משתמשים דיווחו על בעיות חיץ ב- Neptune Rising Addon. אז אם אתה אחד מהם, אני מציע לך לנסות את Real Debrid שמציע טונות של מקורות סטרימינג חדשים שעובדים בצורה חלקה גם כשאתה משחק 1080p Full HD.

כמו כן, בדוק כיצד להשיג כתוביות ולהגדיר את Trakt עם Kodi.

אם אתה נתקל בבעיות בהתקנת Neptune Rising ב- Kodi / Fire Stick, יידע אותי בתגובות. שמחה לעזור ��

לחץ כאן כדי לקבל טריקים לחיתוך כבל חשאי ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me