כיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודי

>

חווית בידור חלקה ומתמשכת היא מה שכולנו נהנים ממנו. הפרעות, בכל צורה שהיא, מעצבנות, בלשון המעטה. קודי הוא כלי בידור המשמש מיליונים ברחבי העולם להזרים תוכן איכותי לפי דרישה, לרוב בחינם. בעוד שפלטפורמה זו מגשרת על הפער בין מיליוני סטרימרים מקוונים לאלפי מקורות סטרימינג, סוגיות של חוצץ קודי אינן נדירות בדיוק. ככל שיותר ויותר זרמים מתווספים ללא בדיקה, בעיות חוצץ של קודי נפוצות יותר. למרבה המזל, ישנם כמה פתרונות שיכולים לתקן בעיות של חוצץ של קודי ב- Kodi 18.5 ו- Kodi 17.6, או לפחות להפחית את המקרים. בנוסף, קל ליישם גם תיקונים אלה. המשך לקרוא!

קודי הוא נגן מדיה פופולרי נרחב בקרב חותכי הכבלים ברחבי העולם. אפליקציה זו, שפותחה על ידי XBMC, ממירה את המכשיר שלך מייד למרכז מדיה. לא זו בלבד שהיא מאפשרת לך לשחק ולהעביר את המדיה המאוחסנת באופן מקומי, באמצעות תוספות ובניות שונות, היא גם מאפשרת לך להזרים תוכן בחינם וזמין בשפע באינטרנט. מה שמדהים עוד יותר הוא ששירות זה נתמך על ידי מגוון רחב של פלטפורמות כולל Fire TV Stick, Android, iOS, Windows Mobile, Windows PC, Mac OS ו- Linux.

קודי הוא ללא ספק נהדר אך יש לו מערכת בעיות משלו. יש שמתקשים להתקין בהשוואה לשירותים אחרים כמו Plex. מה שהבנתי הוא שברגע שתעטוף את הראש סביב הקודי, יש סיכוי לא מבוטל שלא תאהב אף שחקן מדיה אחר.

עם זאת, זה לא ההיבט היחיד שהיה לי בראש כשדיברתי על בעיות הפלטפורמה הזו. מה שמכות את קודי הכי הרבה זה סוגיות המאגר. שום דבר לא יכול להיות מתסכל יותר מההפרעות התכופות בזמן הצפייה בסרט או בתוכנית הטלוויזיה המועדפים עליך.

למרבה המזל, ישנן מספר דרכים לתקן את בעיות החוצץ של קודי או למזער אותן. במדריך זה נלמד כיצד לתקן חציצה בקודי ליה 18 וקודי קריפטון 17.6. המשך לקרוא!

כיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודי

כיצד להפסיק בעיות הקשירה בקוד

אפשר מקורות לא ידועים ב- Kodi

לפני שאנחנו ממשיכים, יש דבר אחד קטן שיש לטפל בו.

Kodi נועד לספק חווית בידור בטוחה. לשם כך הוא משתמש בתכונות ובפרוטוקולי אבטחה רבים.

כדי למנוע התגמשות של תוספות ותוספות לא בטוחות, כברירת מחדל Kodi אינה מתירה להתקין ממקורות צד ג 'לא ידועים. אבל, לא כל התוספות של צד שלישי אינן בטוחות, במיוחד לא אלו עליה אנו הולכים ללמוד במדריך זה קדימה..

בכדי שנוכל להתקין תוספים אלה, נצטרך להפעיל מקורות לא ידועים באופן זמני. כך תוכלו לעשות זאת:

שלב 1: לחץ על ההגדרות (סמל גלגלי השיניים) בצד שמאל למעלה במסך הבית של קודי.

הגדרות קודי

שלב 2: לאחר מכן, לחץ על סמל 'הגדרות מערכת' (או פשוט על 'מערכת' אם אתה משתמש ב- Kodi Leia 18)

הגדרות מערכת קודי
שלב 3: לחץ על 'תוספות' בצד שמאל ואז העביר את הכפתור 'מקורות לא ידועים' ימינה כדי להפעיל אותו.

לאפשר מקורות לא ידועים

זה יהיה זה! הקפד לבטל את המקורות הלא ידועים לאחר התקנת כל ההרחבות הרצויות.

על אילו פלטפורמות עובדות שיטות אלה?

קודי משתמש באותו ממשק בכל הפלטפורמות והמכשירים (למעט כמה תוספות ספציפיות לפלטפורמה). בין אם אתם מחפשים לתקן בעיות חוצץ של Windows, Android, iOS או Amazon Fire Stick Kodi, השיטות להלן יפעלו באותו אופן.

תיקון חוצץ של קודי: אופטימיזציה של גודל המטמון

מטמון הוא זיכרון עזר המסייע בשליפה במהירות גבוהה. בעוד שמטמון נעשה שימוש נרחב בעולם המחשבים, בהזרמת וידיאו או הפעלה של וידאו, זהו זיכרון המטמון החשוב ביותר.

כשאתה זורם סרטון דרך האינטרנט, הסרטון כולו לא מוריד בדפדפן או באפליקציה שלך בבת אחת. במקום זאת, חלק קטן מהווידיאו נשמר במטמון ונשמר במקום זמני (בדרך כלל זיכרון RAM). בטח שמתם לב שבזמן הזרמת סרטון אם מאבדים את חיבור האינטרנט, הסרטון ממשיך לפעול זמן מה לפני שהוא מפסיק. הסרטון שמופעל גם לאחר שהפסיד באינטרנט הוא מה שמטמון במערכת המקומית.

על מנת להקל על סוגיות חוצץ של קודי, יש לדאוג לשני דברים. ראשית, עליך להקצות זיכרון מטמון משמעותי לקודי ב- RAM. שנית, עליך להמשיך לנקות את הקובץ השמור של קודי מהסרטונים שהושמעו בעבר מכיוון שהוא אוכל את השטח המוקצה שלא לצורך.

בטקסט שלהלן נלמד לשנות את הגדרות המאגר של Kodi כדי להתאים לשטח מטמון אופטימלי וגם נבין כיצד לנקות את המטמון בקודי. ישנן חמש שיטות לתקן בעיות חוצץ של Kodi. השיטות 1 עד 4 יעבדו על כל המכשירים כולל Amazon Fire TV / Stick, בעוד שיטה 5 לא עובדת עבור FireStick.

שימו לב משתמשי KODI: קרא לפני שתמשיך

Kodi Addons / builds מציעים תוכן זרימה בלתי מוגבל, אך עלול גם להכניס אותך לצרות משפטיות אם תיתפס בהזרמת סרטים / תכניות טלוויזיה בחינם / ספורט. למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר תמיד VPN בזמן הזרמת אונליין. VPN טוב של Kodi מסתיר את זהותך, עוקף מעקב ממשלתי, תוכן חסום גיאוגרפי ומצערת ספק שירותי אינטרנט (מה שמסייע גם בזרימה ללא מאגר).

אני משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. קל מאוד להתקין בכל מכשיר כולל אמזון פיירסטיק. אתה מקבל בחינם 3 חודשים וחוסך 49% מהתכניות השנתיות שלו. כמו כן, זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. אם אינך מרוצה, אתה תמיד יכול לבקש החזר.

לחץ כאן כדי להשתחרר לשלושה חודשים ולחסוך 49% ב- ExpressVPN

קרא: כיצד להתקין ולהשתמש ב- VPN של Kodi

שיטה 1: כיצד להפסיק את חצוצת קודי באמצעות אשף ארס

אשף ארס הוא אחד מכלי התחזוקה והאבחון הקודיים הנפוצים ביותר. בואו ללמוד כיצד להשתמש בכלי זה כדי לצבוט את הגדרות המטמון ולפתור את הבעיה באגירת קודי. אך לפני שנתקדם, אנא התקן את Ares Wizard ב- Kodi.

כעת, לאחר שהתקנת את אשף Ares, נראה כיצד אנו יכולים לתקן את בעיית החיץ בקודי על ידי אופטימיזציה של המטמון..

שלב 1: הפעל את אשף Ares ולחץ על הלחצן 'Tweaks' בחלקו העליון

אשף קודי הגדרות מתקדמות אשף

שלב 2: כעת לחץ על לחצן 'אשף ההגדרות המתקדמות'

קודי הגדרות מתקדמות

בפינה השמאלית התחתונה, לחץ על הלחצן 'הבא'. אבל לפני כן, אל תשכח לקרוא את המילה 'זהירות' ממפתחי התוסף הזה.

קודי חוצץ בעיות אשף ארס

על קצה המזלג, מה שאתה צריך לדעת זה:

- אין הקצאת גודל מטמון יחידה המושלמת לכולם. זה תלוי במידה רבה במכשיר בו אתה משתמש בקודי ובפרטי המערכת (במיוחד גודל RAM)

- אתה יכול למקם את המטמון באחסון המכשיר (כגון כונן קשיח) או RAM (וזה מאוד מומלץ)

- קודי משתמש ב- 60MB של זיכרון RAM למטרות מטמון. אבל, אם יש לך הרבה זיכרון RAM רזרבי, אתה יכול לפגוע בגודל

שלב 3: כעת, לאחר שהבנת מעל הנקודות, לחץ על 'הבא'.

כעת Kodi יציג את ה- RAM הזמין בשלב זה ויציע את גודל ההקצאה האידיאלי לזיכרון מטמון הווידיאו (שהוא 1/3 מה- RAM הזמין). אך מומלץ לשמור על מרווח של 10% למקרה שתוכנות אחרות יעלו את הזיכרון עוד יותר.

לדוגמה, אם יש לך זיכרון של 900 מגהבייט, 1/3 מהם יהיה 300 מגה בייט. המרווח של 10% יהיה 30 מגה בייט. לכן, ההקצאה האידיאלית לזיכרון מטמון הוידיאו היא 270 מגה בייט.

הערה: הקצאת זיכרון רבה מדי למטמון Kodi עשויה להשפיע על הביצועים הכוללים של המכשיר.

שלב 4: לחץ על הלחצן 'צור הגדרות' בצד ימין למטה

הגדרות מתקדמות של אשף ארס למיטוב מטמון קודי

שלב 5: במסך הבא, גודל מטמון הווידיאו הוא מה שאתה צריך לשנות על ידי גרירת המחוון שמאלה או ימינה (בדוק את התמונה למטה)

הגדרות המאגר המתקדמות של קודי

כפי שאתה יכול לראות, היה לי חילוף של 900 מגה-בייט RAM. לפיכך, אשף ארס המליץ ​​לי על 270 מגה בייט.

אשף Ares מציע גם 4 מצבי מאגר כפי שתוכל לראות בחלק התחתון ממש מעל לחצן 'החל הגדרות אלה'. הנה מה שהמצבים האלה עושים:

מצב 1: במצב זה, קודי יאגר כל סטרימינג שנמצא באינטרנט כולל זה ממקור ענן ו- FTP

מצב 2 (מומלץ): זהו מצב ברירת המחדל. במצב זה, קודי ינסה לחיץ כמעט הכל. זה אפילו יאגר את הקבצים המופעלים מהאחסון המקומי

מצב 3: במצב זה, המאגר מוגבל לזרמי אתרים בלבד

מצב 4: חוצץ מושבת לחלוטין

אם אתה נתקל בבעיות באגירת קודי למרות שיש לך גודל RAM משמעותי, וודא שמצב 2 נבחר. זהו המצב שמציע את ההפעלה החלקה ביותר משום שהוא מטמון חלק גדול מהסרטון לפני כן.

מחק קבצים זמניים של Kodi באמצעות תחזוקת אשף Ares

אם קודי ממשיך להקפיא או להתנפץ באופן קבוע, יש סיכוי סביר שנגמר לך שטח האחסון. זה קורה בדרך כלל במכשירים עם אחסון נמוך. לדוגמה, אם יש לך מכשיר אנדרואיד כף יד עם, למשל, נפח אחסון של 16 ג'יגה-בתים ואתה משתמש בקודי באופן קבוע עם תוספות שונות, בקרוב ייתכן שתמצא את עצמך חסר בזיכרון האחסון. מלבד מציאת התיקון למאגר Kodi, יהיה שווה לכם לפתור את הבעיה הזו וכן לקבל חווית בידור חלקה ורצויה יותר..

שלב 1: כדי לנקות את קבצי הזמני, ראשית, לחץ על כפתור התחזוקה בחלקו העליון. אתה אמור לראות מסך כזה:

תחזוקה

שלב 2: לחץ על הכפתורים הבאים בזה אחר זה:

- מחק תמונות ממוזערות

- מחק חבילות

כפי שמחקתי לאחרונה תמונות ממוזערות וחבילות, המרחב שהם תופסים באחסון שלי פחות. אבל יחד הם אכלו שטח של כמעט 1 ג'יגה-בייט.

אם יש לך מטמונים מאוחסנים / שמורים, הם גם לוקחים מקום רב. ניתן לנקות מטמון ב- Kodi ולפנות את שטח האחסון באופן משמעותי. אל תדאגי! מחיקת מטמון לא תשפיע על ההגדרות שדיברנו עליהן בסעיף לעיל.

שיטה מס '2: תקן חוצץ של קודי עם VPN

מרבית ספקי שירותי האינטרנט טוענים טענות נעלות לגבי מתן שירותי אינטרנט במהירות גבוהה ללא הגבלה ללקוחותיה. למרות שההבטחות שלהם נשמרות לרוב המשתמשים הממוצע, הסטרימינג הכבד מושפע לרוב ממצערת רוחב הפס. זה עשוי להיות לא חוקי, תלוי במדינה שלך. כמו כן, לפעמים יש להם כמה סעיפים בהדפסים עדינים של התנאים & תנאים שאנו מקבלים אפילו מבלי להביט בה; ובכן זה מה שרובנו עושים.

מצמצם של ספקיות האינטרנט מגביל או מגביל את מהירות האינטרנט כאשר משתמש מסוים חצה את המגבלה מסוימת של השימוש בנתונים. זה, כמו שכבר אמרתי, לרוב קורה למשתמשים הכבדים. אם אתה מישהו שאוהב לצפות בסרטים ולהראות באינטרנט באמצעות שירותים כמו Kodi, אתה יכול באותה מידה ליפול לתלונת המשתמשים הכבדים שלהם. ההיבטים המשפטיים של מצערת הופכים מעורפלים יותר ויותר מאז הוכרז לפני מספר חודשים כי נטרליות נטו תיהרג בארצות הברית בזמן הקרוב.

הדרך הטובה ביותר למנוע מצערת אינטרנט ולהימנע במידה רבה מבעיות באגירת קודי היא שימוש ב- VPN אמין. שירות VPN טוב עושה יותר מסתם הסתרת זהותך בעולם האינטרנט. זה גם מסווה את פרטי השימוש בנתונים שלך מספק האינטרנט שלך. במילים פשוטות, אם אתה משתמש ב- VPN, ספק האינטרנט שלך כבר לא יוכל לראות באיזה סוג נתונים אתה משתמש. הם יוכלו לקבוע רק את כמות הנתונים בהם נעשה שימוש.

הטוב ביותר kodi vpn

דווח על ידי מספר משתמשים ברחבי העולם כי המצערת משפיעה על אלה המוזרים ביותר קטעי וידאו, מורידים מבול ומשתפים קבצים כבדים באינטרנט..

עם VPN במקום, לא תהיה לך שום סיבה לדאוג להתמודדות עם ספק שירותי האינטרנט. להלן הטבלה של חמשת ה- VPN המובילות בענף. אני אישית משתמש ב- ExpressVPN שהוא ה- VPN המהיר ביותר בתאריך.

 • איך להתקין & השתמש ב- VPN ב- FireStick
 • כיצד להתקין VPN בכל מכשיר סטרימינג

הגיש תחת: קודי

חפש את האתר הזה

VPNs מובילים

כיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיסרגל הצד expressppnכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיערבות 30 יום הכסף בחזרה ביקור ב- ExpressVPN קרא את הסקירה
סרגל הצד האוויתיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיאחריות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר ביקורת IPVanish קרא
סרגל הצד של nordvpnכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיכיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודיערבות להחזר כספי למשך 7 ימים בקר באתר NordVPN

תוכן הודעה

 • 1 כיצד לתקן בעיות הקשירה בקודמי
  • 1.1 אפשר מקורות לא ידועים ב- Kodi
 • 2 תיקון חוצץ של קודי: מיטוב גודל המטמון
  • 2.1 שיטה 1: כיצד להפסיק חוצץ של קודי באמצעות אשף ארס
   • 2.1.1 מחק קבצים זמניים של Kodi באמצעות תחזוקת אשף Ares
  • 2.2 שיטה מס '2: תקן חוצץ של קודי עם VPN
  • 2.3 שיטה 3: כיצד להפסיק את חצוצת קודי באמצעות אשף הבונים העליונים
  • 2.4 שיטה מס '4: השתמש ב Real-Debrid כדי לתקן חוצץ של קודי
  • 2.5 שיטה מס '5: כיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודי באמצעות קוד
   • 2.5.1 שלבים למחשב / מחשב נייד של Windows
   • 2.5.2 שלבים לפלטפורמות אחרות
 • 3 כיצד לתקן חוצץ של קודי באמנה / יציאת מצרים / ספורט הספורט
  • 3.1 תקן חציצה של קודי על Addons על ידי ניקוי מטמון
 • 4 סיבות אפשריות לזרם איטי / חציצה בקודי
  • 4.1 סיבה מספר 1: חיבור אינטרנט איטי
   • 4.1.1 טיפים חשובים לשיפור מהירות האינטרנט
   • 4.1.2 מה אם יש לי אינטרנט מהיר ועדיין הבעיה נמשכת?
  • 4.2 סיבה מספר 2: מקור הזרימה צפוף
 • 5 מילים אחרונות בנושאי חוצץ של קודי

מדריכי טרנד

 1. ה- VPN הטוב ביותר עבור FireStick
 2. כיצד Jailbreak פייר סטיק
 3. כיצד להתקין Kodi ב- FireStick
 4. מיטב הקודי אדיונים
 5. קודי בונים הכי טובים
 6. אפליקציות FireStick הטובות ביותר
 7. IPTV
 8. קולנוע APK
 9. אקסודוס Redux Addon
 10. אתרי הטורנט הטובים ביותר

הודעות האחרונות

 • 8 חלופות התיבה הטובות ביותר (2020)
 • כיצד Jailbreak FireStick (פברואר 2020)
 • בניית הקודי הטובה ביותר (עודכנה לפברואר 2020)
 • מיטב ההוספות הקודיות ביותר לנצח בכל העולם [2020]
 • כיצד להתקין סרטים בלעדיים אמיתיים באופן בלעדי Kodi Addon

הצהרת אחריות - הזרמת או הורדת תוכן זכויות יוצרים אינה חוקית.

FireStickTricks.com לא מתיר, לא מעודד או מעודד כל שימוש בלתי חוקי בקודי, Fire Stick או המדריכים שלנו. המשתמשים אחראים למעשיהם. קרא את הוויתור המלא שלנו.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me