מה זה קודי, איך זה עובד וכל מה שחשוב

>

במדריך זה תלמדו כל מה שצריך לדעת על קודי ואיך להתחיל. אני אתן לך את כל הטיפים והטריקים והגישה לכל המשאבים הדרושים שיכולים להיות לך. בעזרת מדריך זה אתה לא רק מתוודע לקודי, אלא שאתה מכיר גם את כל הכלים להתחלת הזרמת סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, טלוויזיה בשידור חי, ספורט ועוד. Kodi 18.5 הוא הגרסה הרשמית האחרונה. עם זאת, אם אתה עדיין משתמש בקודי 17.6 קריפטון, מדריך זה עדיין יהיה רלוונטי עבורך.

קודי

מה זה קודי?

קודי הוא נגן מדיה בחינם עם קוד פתוח. זו ההגדרה הפשוטה והמתאימה ביותר לאפליקציה הפופולרית הזו.

כשאתה חושב על שמות של נגני מדיה כמו VLC חוצים את דעתך. בדרך כלל, נגני המדיה משמשים להפעלת המדיה מהאחסון המקומי. גם קודי יכול לעשות את זה. עם זאת, הפוטנציאל האמיתי של קודי אינו נעול כשאתה משתמש בו להפעלת מדיה דרך האינטרנט וזה גם בחינם.

כן, Kodi מעניק לך גישה חופשית לשלל תוכן הכולל מופעים, סרטים, טלוויזיה חי, ספורט ועוד הרבה. כל מה שאתה צריך זה תוספות קודי הנכונות. ואם אתם מחפשים לשפר את חוויית הקודי הכוללת שלכם, אולי כדאי לכם לנסות גם קודי בונה. נדבר על תוספות ובונות בעוד זמן מה.

Kodi תואם כמעט לכל הפלטפורמות הפופולריות. חלק מהפלטפורמות מארחות את קודי בחנויות האפליקציות הרשמיות שלהן (כגון טלפונים חכמים אנדרואיד, תיבות טלוויזיה אנדרואיד, חלונות 10 וכו '). באחרים ניתן לטעון אותו בצד בקלות (כמו אמזון פייר סטיק & Fire TV, Mac וכו '). למעשה, נדבר על התקנה בחלק הבא.

כיצד להתקין

תהליך ההתקנה משתנה בין מכשירים. כאמור, קודי זמין באופן רשמי בכמה מכשירים ובחלקם יש להתקין אותו ידנית בשיטת העמסת הצד. להלן מבט מהיר:

אמזון פיירסטיק, Fire TV Stick 4K, Fire TV, Fire TV Cube

מכשירים אלה די זהים בכל היבט. כך, גם תהליך ההתקנה של אפליקציית Kodi זהה.

אמזון לא מארחת את קודי בחנות האפליקציות שלה. אבל, אתה יכול במהירות לטעון אותו בצד בכל קו המכשירים של Fire TV. להלן המשאבים השימושיים שלנו.

כיצד להתקין Kodi ב- FireStick

טלפונים חכמים אנדרואיד, טבליות, אנדרואיד TV & תיבות אנדרואיד

כל מכשירי האנדרואיד הללו מגיעים עם תמיכה מובנית בשירותי Google Play, כולל חנות Google Play. קודי כלול רשמית בחנות Play.

מכאן שכל מה שאתה צריך לעשות להתקנת Kodi הוא להוריד אותו מחנות Play אם אתה משתמש באחד ממכשירי אנדרואיד אלה..

מחשב Windows & אקס בוקס

חלונות 10 & Xbox אחד: Kodi זמין רשמית בחנות Microsoft עבור משתמשי Windows 10. כל שעליך לעשות הוא להקליד 'קודי' בקורטנה ולחץ על סמל הקודי בתוצאות החיפוש. עקוב אחר ההוראות שעל המסך להתקנת Kodi

Windows 8.1, Xbox 360 וגירסאות ישנות יותר: אתה יכול להוריד את המתקין מאתר Kodi הרשמי https://kodi.tv/download. כאשר אתה נמצא בדף זה, לחץ על Windows.

מק ו- iOS & מכשירים אחרים

עבור מק, iOS ומכשירים אחרים עבור לדף ההורדה של Kodi בכתובת https://kodi.tv/download ולחץ על הסמל של מערכת ההפעלה שלך. לדוגמה, לחץ על Mac OS עבור Mac ו- iOS עבור iOS.

חלון קטן יופיע עם הקישור להורדת קובץ ההתקנה. לחלון יש גם א איך ל קישור שיעביר אותך דרך המדריך להתקנת Kodi במערכת ההפעלה שנבחרה למקרה שתזדקק לעזרה כלשהי.

איך להתחיל עם קודי

קודי לא מארח שום תוכן. קודי הוא פשוט נגן מדיה שפשוט מקל על הפעלת תוכן. אתה יכול לנגן את המדיה באחסון המקומי שלך דרך Kodi. אבל, כמו שכבר אמרתי לך, זה לא מה שקודי ידוע בעיקר בו. Kodi פופולרי מכיוון שהוא מאפשר לך לנגן קטעי וידאו ומוסיקה בחינם דרך האינטרנט.

כדי להתחיל עם קודי, אתה צריך תוספות ובונים.

Kodi Addons

תוספות הן התורמות הגדולות ביותר להצלחתו של קודי. אלה הם השער לעולם העצום של התוכן החינמי ברשת. בין אם תרצו לצפות בסרטים ותכניות טלוויזיה, טלוויזיה בלוויין דרך האינטרנט או ספורט, התוספות הן זו שתאפשר לכם. במילים פשוטות, תוספות קודי הינן חיוניות מוחלטת כדי שתוכל להתחיל בעבודה.

תוספות קודי לא מארחות אף תוכן משלהן. הם המצטברים שמביאים את הזרמים או הקישורים הזורמים ממקורות שונים באינטרנט.

תוכלו למצוא את כל מה שצריך לדעת על תוספים ב- Fire Stick Tricks. להלן כמה מהמשאבים הטובים ביותר ומדריכי ההדרכה שלנו:

כיצד להשתמש בקודי

מיטב הקודי אדיונים

כיצד להתקין כל Kodi Addon

כיצד להתקין Exodus Redux

כיצד להתקין 7 מתוך 9 Kodi Addon

כיצד להתקין את כל Eyez עליי Kodi Addon

כיצד להתקין Deathstar Addon

כיצד להתקין את SportsDevil

קודי בונה

בניינים מעניקים מהפך חזותי לממשק הקודי. הם משנים את האופן שבו אתה מתקשר עם קודי. מבנים אלה מגיעים גם עם תוספות פופולריות ופועלות, כך שלא תצטרך להתקין אותם ידנית.

הקודי בונה מסתמכים בסופו של דבר על תוספים לזרמת תוכן. כך, אפשר לומר, הם הלא חיוניים. זה לא לגמרי לא נכון. יתכן שתתחיל עם חבורה של תוספות וללא כל בנייה. אבל, קודי פשוט כל כך מהנה יותר עם הבונים. למרות שזה לא חובה, אני אישית ממליץ על בניית קודי.

לא בטוחים איך לעשות זאת? אל תדאג, יש לנו הכל שיעזור לך לבחור את הבנייה הנכונה. להלן כמה מהמשאבים השימושיים שלנו:

קודי בונים הכי טובים

כיצד להתקין טיטניום לבנות

כיצד להתקין No Limits Magic build

כיצד להתקין את Xanax Kodi Build

כיצד להתקין Streamline Kodi Build

האם קודי חוקי ובטוח?

תן לי להתחיל לומר שקודי חוקי מאה אחוז. בנוסף, זה בטוח לחלוטין אם אתה מוודא שאתה מתקין תוספים ובונים רק מהמקורות המהימנים. כל המשאבים ומדריכי ההוראות שלנו מכסים רק את אותם תוספים ובונים שהם בטוחים. אנו בודקים באופן אישי כל תוסף ובונה לפני ששיתפנו את הוראות ההתקנה שלהם.

קודי הוא חוקי וטענה זו מתבססת על ידי העובדה שהיא כלולה בחנות Google Play ובחנות Microsoft. תאמין לי, זה מבחן הלקמוס שלא קל לעבור.

עם זאת, כשאתה זורם תוכן בחינם באמצעות תוספות קודי, אתה עלול לנחות בצרות זכויות יוצרים. מה שאתה עושה באינטרנט יכול להיות בפיקוח על ידי ספק שירותי האינטרנט שלך, הממשלה שלך ואפילו גורמי צד ג '. איננו מעודדים הפרות זכויות יוצרים בשום יכולת, אך אנו תומכים בזכותך לפרטיות.

השימוש ב- VPN הוא הדרך הטובה ביותר להימנע מכל צרות בזמן הזרמת תוכן בחינם. VPN יוודא שהפעילויות המקוונות שלך מוצפנות ומרוחקות מהעיניים הסקרניות.

כיצד להתקין את ה- VPN הטוב ביותר עבור Kodi

כיצד לתקן סוגיות Kodi

נתקלת בבעיות עם קודי? אל תדאג, גם לך כיסה כאן. Kodi היא אפליקציה יציבה ואמינה. אבל בואו נקבל את זה. זהו כלי דיגיטלי ולמרות שהבעיות בקודי אינן נדירות, הן אינן מתקבלות על הדעת.

להלן כמה משאבים שיעזרו לך לגרום לקודי לעבוד שוב ללא בעיות:

מדוע הקודי שלי לא עובד? בעיות ותיקונים נפוצים

כיצד לתקן סוגיות של חוצץ קודי

כיצד לתקן 'נכשל בהתקנת תלות' ב- Kodi

כיצד לבדוק את יומן השגיאות של Kodi לקבלת מידע נוסף ותיקון מהיר

מסיימים

זה הסיכום המהיר של כל ההיבטים החשובים של Kodi שכל משתמש צריך להיות מודע אליהם לפני שהוא מתחיל. כל חלק במדריך זה נרחיב יותר באמצעות קישורים למשאבים שימושיים שונים. איך הייתה החוויה שלך? נשמח לשמוע ממך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me