כיצד להתקין ולהשתמש ב- Real-Debrid ב- Kodi / Firestick

>במדריך זה, אני אראה לכם כיצד להגדיר ולהשתמש ב- Real-Debrid באפליקציות Kodi 18.5 Leia ו- Kodi 17.6 Krypton ו- FireStick. כשאתה מוסיף Real Debrid ליישומי Kodi או FireStick, אתה מקבל שפע זרמים חדשים לסרט מסוים או לתוכנית טלוויזיה מסוימת. זה כנראה המולטהוסטר הפופולרי ביותר הנתמך בפלטפורמת Kodi והוא תואם כמעט לכל התוספות המשמשות באופן קבוע. Real Debrid ב- Kodi ו- FireStick מציע גם לכם שפע של מקורות זרם Full HD שלא תמצאו בשום מקום אחר. זה עשוי לשנות את חוויית הקודי שלך לחלוטין. Real-Debrid עצמה אינה תוסף אלא כלי המאפשר הורדות בלתי מוגבלות דרך התוספות בהן אתה כבר משתמש. קרא את המדריך השלם בכדי ליהנות מהזרמת HD בחינם במאגר Kodi.

קודי ידוע כמספק תוכן איכותי באמצעות מאות מארחים מרחבי העולם. כל שעליכם לעשות הוא להתקין את קודי ולהגדיר כמה מההוספות הטובות ביותר לקודי. תוספות אלה פועלות כמו צוברים ומעניקות לך גישה לקישורי הזרימה המרובים לסרטונים המבוקשים. יש רוחב שלם של תוספות מצטברות הנתמכות בפלטפורמת Kodi. יש שעות על גבי שעות של בידור בחינם ב- Kodi.

זה מצוין! אבל, יש בעיה קטנה. אולי שמתם לב שרוב הזרמים הזמינים לסרט או לסדרות הטלוויזיה המועדפים עליכם הם ברזולוציה נמוכה. תוכלו למצוא שפע מארחים המציעים איכות 720p או פחות. עם זאת, למצוא הזרמת 1080p Full HD קשה. גם כשיש זרמי HD מלאים, הם לא עובדים לרוב. עם התקדמות טכנולוגיות התצוגה והחומרה שלנו, חיבורי האינטרנט שלנו הופכים למהירים יותר והעולם כבר עולה לרזולוציית 4K, רבים מאיתנו לא היו מסתפקים בפחות מפחות 1080 רזולוציית HD מלא. זה המקום בו Real Debrid נכנס לתמונה.

כך גם באפליקציות FireStick. למרות שאתה יכול לצפות בתוכן המשתמש בקישורי הזרימה החינמיים, יתכן שהם לא תמיד אמינים. עם זאת, כשאתה מזדווג את האפליקציות הנתמכות עם Real Debrid, חווית הצפייה שלך משתפרת באופן דרמטי.

מה זה אמיתי-דבריד

שקע אמיתי

Real Debrid הוא multihoster שמציע למנויים שלו גישה למקורות הזרמת הפרימיום שאף משתמשים אחרים לא יכולים לשים עליהם. החברה מקדמת את עצמה כ'הורדה ללא הגבלה 'המאפשרת לך לבצע אופטימיזציה של מהירות ההורדה למלוא הפוטנציאל של חיבור האינטרנט שלך ומאפשרת לך גישה למארחי הפרימיום. כאשר Real-Debrid מופעל, יתווספו לרשותך המון מקורות זרימה חדשים (ומעולם לא נראו).

שים לב ש- Real Debrid אינו תוסף; זה פשוט multihoster שמוסיף מקורות נוספים לרשימה הקיימת שלך. בכדי שזה יעבוד, אתה צריך להיות לפחות לפחות אחת מהתוספות התומכות. למרבה המזל, Real Debrid נתמכת על ידי מספר מיטב התוספות של Kodi, כמו Exodus Redux, Neptune Rising וכמה אפליקציות FireStick הכוללות Cinema HD, Bee TV, CatMouse APK, ועוד.

אם אתם מחפשים מקורות חדשים ופועלים יותר לסטרימינג מלא ב- HD, להורדה במהירות גבוהה ותיקון לבעיות באגירת קודי, Real-Debrid זה מה שתרצו לקחת בחשבון. שירות זה עובד עם פלטפורמות מדיה שונות. במדריך זה אנו לומדים להשתמש ב- Real Debrid ב- Kodi. המשך לעקוב!

כיצד להקים חשבון מקוון אמיתי

ראשית עלינו להירשם לשירותי Real Debrid באופן מקוון וליצור חשבון. תזדקק לחשבון זה כדי להפעיל את Real Debrid ב- Kodi (נדבר עליו ביתר פירוט בהמשך). ראשית, בואו ללמוד כיצד להירשם ל- Real Debrid.

לפני שאתה נרשם ל- Real-Debrid, אני רוצה לומר לך משהו שרוב האנשים לא מודעים אליו. קיימת תפיסה שגויה בקרב משתמשים שכאשר הם משתמשים ב- Real-Debrid, פעילויות הסטרימינג שלהם הן פרטיות שכן הכל מגיע דרך שרתי Real-Debrid. עם זאת, אם תעבור על מדיניות הפרטיות של Real-Debrid, היא קובעת בבירור שהיא רושמת את נתוני המשתמשים, כגון כתובת IP, מיקום גיאוגרפי ופעילויות הורדה. יתר על כן, היא קובעת שהיא יכולה לחשוף את נתוני המשתמשים מסיבות משפטיות. להלן צילום המסך של מדיניות הפרטיות של Real-Debrid שנלקחה מאתר האינטרנט שלה.

מדיניות פרטיות היברידית אמיתית

אם ברצונך לשמור את פעילות הסטרימינג שלך בעילום שם ולהימנע מהפרטים האישיים שלך להיכנס לידי הרשויות המשפטיות, הדרך היחידה והטובה ביותר היא - השתמש ב- VPN של Kodi.

אני משתמש וממליץ ExpressVPN, שהוא ה- VPN המאובטח והמהיר ביותר עבור Kodi.

עכשיו כשאתה מודע לסיכון, הרשה לי להראות לך כיצד להשיג חשבון Real-Debrid עבור Kodi.

מספר 1. בקר ב https://real-debrid.com ולחץ על הלחצן 'הרשמה' בצד ימין למעלה (גם בצד ימין למטה)

מס '2. טופס ההרשמה יופיע. הזן את הפרטים האישיים כפי שצוין ולחץ על הלחצן 'הירשם בחינם'

חשבון היברידי אמיתי

מס '3. כעת תקבל דוא"ל בכתובת הדוא"ל שסיפקת לעיל ומבקשת ממך לאמת את חשבונך. לחץ על הקישור כדי לאמת ולהפעיל את חשבון Real-Debrid

מס '4. עכשיו חזור אל https://real-debrid.com ולחץ על הלחצן 'כניסה' בצד שמאל למעלה של הדף. התחבר עם האישורים שיצרת בעת ההרשמה.

חשבון היברידי אמיתי

יצרת בהצלחה את חשבון Real Debrid. עכשיו אתה יכול להוסיף Real Debrid לקודי ולהתחיל להשתמש בשירותים. אתה יכול להשתמש בשירותים בחינם. עם זאת, זכור שאתה מקבל גישה לתכונות מוגבלות באמצעות החשבון החינמי.

באמצעות החשבון החינמי, אתה יכול להשתמש ב Real-Debrid רק בין השעות 6 בבוקר ל 12 בערב מרכז אירופה (5 בבוקר עד 11 בבוקר GMT).

במהלך חלון השימוש החופשי (אפשר לקרוא לזה Happy Hours) אחוז גדול מהמארחים המובחרים אינם מחוברים.

אם ברצונך ליהנות משירות מלא של Real Debrid, תוכל לקנות אחת מתוכניות הפרימיום הזמינות. למידע נוסף על חברות הפרמיה שלהלן.

תכונות חברות פרימיום אמיתי של דבריד & תמחור

מפתחי ה- Real-Debrid טוענים כי חלק מהתכונות והיתרונות הנוספים הבאים בחשבון הפרימיום:

 1. עד 300 Mbps הורדה והזרמה במהירות גבוהה
 2. הורדות והזרמות מרובות בו זמנית
 3. תנועה ללא הגבלה
 4. הזרמת HTML 5 ללא תוספים
 5. חוויה ללא מודעות וזמן המתנה אפס
 6. שפע זרמים חדשים באיכות HD, HD ו- SD

Real Debrid מציעה תמחור בעל 4 שכבות עם משך זמן מנוי ונקודות נאמנות משתנות. התמחור הוא ביורו. סיפקתי אומדן גס בדולר לפי שער החליפין הנוכחי. להלן רשימת התוכניות:

 1. 15 יום: 3 אירו (3.70 $) ו -150 נקודות נאמנות
 2. 30 יום: 4 אירו (4.93 $) ו -200 נקודות נאמנות
 3. 90 יום: 9 אירו (11.09 $) ו -450 נקודות נאמנות
 4. 180 יום: 16 אירו (19.71 $) ו 800 נקודות נאמנות

לפי אתר Real-Debrid, תוכנית 90 יום היא הפופולרית ביותר.

נקודות נאמנות מציעות גישה נוספת לשירותים לאורך זמן. אם צברתם 1,000 נקודות נאמנות, תקבלו 30 יום של גישה חופשית לשירותי פרימיום.

מחיר היברידי אמיתי לקודי

אתה יכול לבצע את התשלום באמצעות כל כרטיסי האשראי והחיוב העיקריים. אתה יכול גם להשתמש בביטקוין ובאמזון פיין. בתמונה למטה מופיעים כל מצבי התשלום הזמינים.

כעת, לאחר שנרשמתם לשירותים (בין אם מדובר בחינם או בפרמיה), בואו ונלמד כעת כיצד להשתמש ב- Real Debrid עם Kodi.

כיצד להגדיר דבריד אמיתי על קודי (18 & 17.6)

הגדרת Real-Debrid ב- Kodi זה די קל. אבל, כל צעד צריך להיות בדרך הנכונה. לכן, אנא קרא בעיון מדריך זה.

הערה: השיטה הבאה מיועדת לקודי 17.6 הפועלת במערכת Windows 10. ציינתי את ההבדלים מקודי 18 בכל פעם שנדרש. ממשק Kodi זהה כמעט בכל המכשירים כולל Amazon Fire TV Stick ומכאן ששיטה זו תעבוד על כל המכשירים. אם אתה משתמש חדש ב- Fire Stick, הנה כיצד לבצע Jailbreak FireStick ולהתקין עליו Kodi.

מפתחי קודי שיחררו רשמית את ליה קודי 18.5. אתה יכול להמשיך להשתמש בקודי קריפטון 17.6. עם זאת, אם ברצונך לשדרג ל- Kodi 18, בדוק כיצד לעדכן את Kodi וקבל את הגרסה האחרונה של Leia..

נתחיל!

מספר 1. הפעל את Kodi במכשיר שלך ופתח את ההגדרות (סמל גלגל השמאלי למעלה כמו בתמונה למטה)

קודי הביתה

מס '2. כעת בחר 'הגדרות מערכת' (או סתם 'מערכת' בקודי 18)

הגדרות מערכת קודי

מס '3. בפינה השמאלית התחתונה, לצד אייקון Cog, אם כתוב 'בסיסי' (או כל דבר אחר חוץ מ'מתקדם '), המשך לחיצה עד שתראה' מתקדם '(ראה שתי התמונות למטה)

קודי היברידי אמיתי

הגדרות מערכת מתקדמות של קודי

מס '4. בחר כעת תוספות בסרגל הצד השמאלי (הקש על מכשירי מגע או העבר את העכבר למחשב)

מספר 5. בחר 'נהל תלות' בצד ימין

קודי לנהל תלות

מס '6. גלול מטה עד למטה ובחר 'URLResolver'

חשוב!! כמה תוספות, כמו Exodus Redux, משתמשים פתר תלות במקום URLResolver.  אתה יכול למצוא אחד או שניהם.

אם אתה רואה את שניהם, לאחר שביצעת את הצעדים 6 עד 17 עבור URLResolver, חזור עליהם עבור ResolveURL.

הערה: אם אינך רואה פותר כתובת אתר, עליך להתקין את Covenant Kodi Addon לפני שתבצע את הצעד הזה. עבור ResolveURL, באפשרותך להתקין את התוספת Exodus Redux.

שברירי אמיתי על קודי

מס '7. בחר 'תצורה' במסך הבא

קבע את התצורה של רזולוציית הקודי

מס '8. בחר 'פתרונות אוניברסליים' על המסך שצץ

רזולוציות קודיות אוניברסליות

מס '9. גלול מטה עד שתראה את החלק 'Real-Debrid'. בקטע זה לחץ על 'עדיפות'

הגדרות היברידי אמיתיות של מקוד קוד url

מס '10. השתמש בעכבר, במקלדת או בגע כדי להזין את הערך 90 (בדיוק) ובחר 'בוצע'

הגדרות רזולוציה של קודלי היברידי אמיתי

מספר 11. כעת לחץ על הלחצן 'אישור' בצד ימין (שלב זה חשוב או שערך העדיפות יתאפס ל 100)

שמור הגדרות קודי נוקשות אמיתיות

מספר 12. לחץ שוב על 'תצורה' (עיין ב מס '7 למעלה)

קבע את התצורה של רזולוציית הקודי

מספר 13. בחר שוב 'פתרונות אוניברסליים' וגלול למטה לקטע 'נדל-רוקן' פעם נוספת. בחר '(מחדש) לאשר את החשבון שלי'

הערה - לפני שתבחר באפשרות '(מחדש) לאשר את החשבון שלי', עדיף לעבור אל https://real-debrid.com/device ולהיכנס תחילה אם עדיין לא עשית זאת. זה יחסוך לך זמן בשלב הבא שכן הוא נדרש לבצע במהירות.

קודי שברירי אמיתי

# 14. כעת תראה קוד על גבי המסך (ראה תמונה למטה) שתצטרך להזין ב https://real-debrid.com/device

הנה מה שאתה צריך לדעת:

 • הקוד יישאר בתוקף / פעיל רק למשך 2 דקות (120 שניות)
 • לא ניתן להעתיק ולהדביק את הקוד. יהיה עליך להזין אותו ידנית
 • יהיה עליך להיות מחובר לחשבון Real-Debrid (זה שיצרת במהלך ההרשמה לשירות) באתר כדי לאשר את השירותים ב- Kodi.
 • קוד זה אינו תלוי רישיות

הגדר שברירי אמיתי על קודי

מס '15. כך ייראה דף ההרשאה בכתובת https://real-debrid.com/device. לחץ על 'המשך' כדי להמשיך

ההתקנה של קודי אמיתי

מס '16. אם הזן את הקוד הנכון ותוך 120 שניות, זה מה שתראה בדף האינטרנט

כיצד להשתמש במכשירים אמיתיים על קודי - -

מס '17. וזה מה שתראה בקודי (מימין למעלה) - הודעה שאומרת 'מורשה ממני לשחרור אמיתי ".

אישור קודדי אמיתי לכלא

כך אתה מוסיף את Real Debrid לקודי 18 לייה או 17.6 קריפטון. עכשיו זה נעשה, הרשה לי להראות לך כיצד להשתמש ב- Real-Debrid עם Kodi. אם אתה נתקל בבעיות במהלך שלב אחר שלב, אל תהסס להגיב להלן.

לפני שתתחיל לזרום עם Kodi Addons / Builds, אני רוצה להזהיר אותך שכל מה שתזרימי על Kodi גלוי לספק האינטרנט שלך וממשלתך. המשמעות היא שהזרמת תוכן המוגן בזכויות יוצרים (סרטים בחינם, תכניות טלוויזיה, ספורט) עלולה לגרום לך לצרות משפטיות.

למשתמשים בקודי מומלץ בחום לחבר VPN במהלך סטרימינג. VPN ל- Kodi יעקוף את מצערת ספק שירותי האינטרנט, מעקב ממשלתי והגבלה גיאוגרפית על תוספות פופולריות. אני תמיד מתחברת ExpressVPN בכל מכשירי הסטרימינג שלי ואני מציע לך לעשות את אותו הדבר.

ExpressVPN הוא ה- VPN המהיר והמאובטח ביותר. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום. כלומר, אתה יכול להשתמש בו בחופשיות במשך 30 הימים הראשונים, ואם אתה לא מרוצה מהביצועים (וזה מאוד לא סביר), אתה יכול לבקש את ההחזר המלא..

הערה: איננו מעודדים הפרה של חוקי זכויות היוצרים. אבל, מה אם בסופו של דבר תזרים תוכן ממקור לא לגיטימי שלא בכוונה? לא תמיד קל להבין את ההבדל בין מקור לגיטימי ללא חוקי.

אז לפני שתתחיל להזרים ב- Kodi, הנה איך לקבל הגנה מ- VPN בשלושה שלבים פשוטים.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר עבור Kodi.

חבר Expressvpn לקודי

כיצד להשתמש ב- Real-Debrid ב- Kodi

ובכן, עם רוב התוספות אתה למעשה לא צריך לעשות שום דבר מיוחד או נוסף כדי להשתמש בקודי נדל דבריד לאחר שנרשמת לשירותים ואישר זאת ליישום Kodi. זה עסק כרגיל. פשוט פתח את הסרט או את תוכנית הטלוויזיה בה תרצה לצפות ותראה מספר זרמים חדשים שנוספו. Real-Debrid עובד עם רוב התכנים המספקים תוספות כולל אלה הפופולריים כמו Covenant, Exodus, ורבים נוספים.

בשתי התמונות למטה תוכלו לראות את ההבדל במספר הזרמים לפני ואחרי הוספת Real Debrid לקודי. אנו יכולים לראות בבירור שיש עוד הרבה נחלים עם נדל דבריד (מקור הזרם של נדל דבריד מכיל בתוכו 'RD')

לפני ריאל-דבריד בקודי:

קודי שברירי אמיתי

אחרי ריאל-דבריד בקודי:

קודי היברידי אמיתי

מה אם Real-Debrid אינו מופעל אוטומטית

ברוב התוספות Real Debrid מופעלת אוטומטית ולא נדרש שינוי נוסף בהגדרות. יציאה ואמנה הן דוגמאות כאלה בהן אתה פשוט ניגש לתוכן עם זרמים של דבריד אמיתי.

עם זאת, אם אינך רואה את זרמי ה- RD הרשומים עם תוסף מסוים, יהיה עליך לאפשר זאת. זה בדיוק המקרה עם התוסף Neptune Rising. אם אתה משתמש ב- Neptune Rising (או כל תוסף אחר עם RD מושבת כברירת מחדל), הנה מה שאתה צריך לעשות:

מספר 1. ממסך הבית של Kodi, עבור לתוספות > תוספות וידאו ופתיחת Neptune Rising.

מס '2. בחר 'כלים' מהרשימה

כלים עולים לנפטון

מס '3. הגדרות פתוחות: ספקים

נפטון עולה שקע אמיתי

מס '4. בחר 'ספקים' בסרגל הצד השמאלי. כעת הפעל את 'אפשר ספקי הרעלה' על ידי הזזת המצב ימינה. לחץ על 'אישור' (אל תשכח לעשות זאת).

השתמש במכשירים אמיתיים עם נדיון שמסתכן בקודי Addon

עכשיו קדימה גש לסרט או לתוכנית הטלוויזיה שאתה רוצה לצפות בה. תוכלו לראות את הזרמים החדשים מ- RD.

כיצד להשתמש ב- Real Debrid עם יישומי FireStick

אני מניח שכבר נרשמת לחשבון הפרמיה של Real Debrid. אם לא, עיין בסעיף זה במדריך זה.

Real Debrid תואם למספר אפליקציות FireStick של צד שלישי. קל יותר להגדיר את הגדרת ה- Kodi באמצעות הגדרת Real Debrid באפליקציה.

לצורך ההפגנה, אנו נקשר את Real Debrid עם אפליקציית Cinema HD V2. עם זאת, השלבים עובדים פחות או יותר באותה צורה עם היישומים התואמים האחרים.

כך אתה עושה את זה:

1: פתח את האפליקציה שאיתם תרצו לשייך את Real Debrid

לרוב תוכלו למצוא את האפשרות Real Debrid בהגדרות האפליקציה. בנוסף, תוכלו למצוא את ההגדרות בתפריט הראשי.

להלן צילום המסך של Cinema HD בו אנו הולכים ללחוץ על אפשרות התפריט בפינה השמאלית העליונה

שברירי אמיתי על מקלות אש

2: כעת לחץ הגדרות בתפריט הנפתח

כיצד להשתמש במכשירים אמיתיים עם אפליקציות firestick

3: יתכן שתצטרך לגלול קצת למטה כדי למצוא את האפשרות Real Debrid

לחץ עליו כשתמצא אותו

לחץ על שברירי אמיתי על אפליקציית Firestick

4: כעת אתה אמור לראות חלון עם קוד

כיצד להגדיר שברירי אמיתי על מקלות אש

5: פתח את הקישור real-debrid.com/device בדפדפן נייד או מחשב

הזן את הקוד שמוצג בטלוויזיה שלך

ייתכן שתצטרך להיכנס לחשבון Real Debrid שלך אם אינך עושה זאת

6: חזור לאפליקציה ב- FireStick שם תוכלו לראות כי רישיון Debrid אושר

זיקוק היברידי אמיתי

7: קדימה והתחל לזרום. תוכלו למצוא קישורים חדשים שונים עם "RD" המזוהים כקישורים לדריד אמיתי

מסיימים

אז זה די בערך הקמת קודי ריאל-דבריד. כעת תוכלו להתחיל לחקור את הזרמים החדשים כדי לצפות בסרטים והתכניות המועדפים עליכם באיכות HD מלאה. אני השתמשתי ב Real-Debrid במשך זמן מה ולרוב אני מוצאת שזה שווה את הכסף שהוצאתי. רק במקרים נדירים נתקלתי בבעיות בהן לא הצלחתי לגרום לזרמים לעבוד. אבל אם כן, תמיד יכולתי לקפוץ למקור אחר. אחרי הכל, RD מוסיף חבורה שלמה של זרמים חדשים לתוספות שלי. אני מקווה שמצאת שמאמר זה מועיל. אם יש לך שאלות או הצעות, אל תהסס ליידע אותנו בקטע התגובות למטה. נשמח להכיר בכך. סטרימינג שמח!

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me