25 האתרים המובחרים הטובים ביותר (2020)

>

אתרי טורנט הם המקור שאין דומה לו להורדת שירים, קטעי וידאו, סרטים, ספרים, משחקים וכו 'ללא תשלום. הם מספקים גישה נוחה לחומרים שאינם זמינים בדרך אחרת באינטרנט. מרבית המדינות בעולם זועקות בזכות ההפצה הבלתי חוקית של חומר באינטרנט. לפיכך, הם אוסרים על שימוש בסיקור וכן על הפצה של חומר כזה. עם זאת, רוב החומרים שנמצאים באתרי סחף הם בטוחים וחוקיים לחלוטין.

ריכזנו עבורכם את רשימת אתרי הטורנט הטובים ביותר באינטרנט לנוחיותכם ובידורכם. המדריך שלנו יעזור לכם ליהנות מהיתרונות של אתרי סיקור. מרבית האתרים הללו היו מועדפים זה מכבר על המשתמשים. FireStickTricks.com כלל את האתרים האחרונים והפופולאריים ביותר שרוב המשתמשים ניגשים אליהם כדי להוריד קבצי סיקור.

אתרי הטורנט הטובים ביותר

אזהרה: ה- IP שלך גלוי לכולם. למען ביטחונך, מומלץ להשתמש ב- VPN בעת כניסה לאתרי סוער. VPN עוקף את המצערת של ספק שירותי האינטרנט ומסייע בהורדת טורנטים במהירות רבה יותר. זה גם מסתיר את כתובת ה- IP שלך ועוקף את מעקב ספק שירותי האינטרנט / הממשלה.

אני אישית משתמש ומציע ExpressVPN, שהוא ה- VPN המהיר והמהיר ביותר בעולם. זה מגיע עם אחריות להחזר הכסף של 30 יום למקרה שלא תאהב את השירות שלהם (וזה מאוד לא סביר).

לחץ כאן כדי לקבל חינם לשלושה חודשים וחסוך 49% ב- ExpressVPN

הדרכה - איך להתקין & השתמש ב- VPN הטוב ביותר במכשיר שלך

כיצד עובדים אתרי טורנט?

זו שאלה טובה. עם זאת, אתרי סיקור הם רק חלק אחד מתהליך הטרנינג. אז השאלה הטובה יותר היא "איך פועל סיקור?"

בדרך כלל, כשאתה מוריד משהו דרך האינטרנט, אתה מתחבר לשרת בו מאוחסן הקובץ בעזרת האתר שמקל על ההורדה. אתה לוחץ על האפשרות 'הורד' ומבקש מהאתר לומר לשרת להוריד את הקובץ המבוקש למכשיר שלך.

במילים אחרות, הקובץ שאתה מוריד מתארח על ידי שרת.

זוהי מערכת ההורדות של 'שרת ללקוח'. כאן, השרת הוא המכשיר הדיגיטלי שמארח את הקובץ ואתה הלקוח.

טורנט עובד בצורה שונה לחלוטין. הוא משתמש בטכנולוגיית 'peer to peer (P2P)' במקום במערכת 'שרת ללקוח'. כאן אתה מוריד מהאנשים (כמוני וכמוני) ולא משרת. לכן, אני נהנה לקרוא לזה הורדת 'אנשים לאנשים'.

ההבדל הגדול ביותר בין שרת ללקוח לבין עמית לעמית הוא שעם האחרון (P2P) אתה לא סומך על אדם בודד. במקום זאת, אתה מוריד נתחים שונים של הקובץ בו זמנית ממספר עמיתים (או אנשים). לכל מה שאתה יודע, אתה יכול להוריד מג'ון, ג'ו, ג'יימס כולם בו זמנית.

לפני שנדון בזה, הרשה לי להציג בפניכם את שני המונחים הנפוצים ביותר בעולם ההסתה - זרע ו Leecher.

הם אכן מונחים פשוטים להפליא להבנה.

זרע הוא האדם שמעלה את הקובץ
Leecher הוא האדם שמוריד את הקובץ

הם נקראים בצורה נאותה! אבל, אל תרגיש רע בלהיות מחולש. אתה יכול לתרום לקהילת P2P על ידי היותך זורר בעודך מוריד. כל הורד יכול לבחור להיות סדרן.

על מנת להתחבר לרשת מבול עמיתים לעמית ולהורדת קבצים או זריעה, דרוש לך לקוח סיקור. נכון לעכשיו, uTorrent הוא לקוח הטורנט הפופולרי ביותר. BitTorrent הוא גם אחד מיישומי ההטלה הנפוצים ביותר.

אז אתה פשוט צריך להשיג אחד מיישומי הטורנט, כגון uTorrent, להשתמש בקובץ הטורנט איתו ולהוריד את הקובץ שאליו אתה רוצה.

אז, איזה תפקיד עושים אלה אתרי סיקור לשחק?

אתרי הטורנט מעניקים לך גישה לקבצי הטורנט, שבהם אתה משתמש עם לקוחות הטורנט כמו uTorrent או BitTorrent.

ככל שמספר הזרעים גבוה יותר, ההורדה מהירה יותר. אחד הגורמים שקובעים את היעילות של אתר סיקור טוב הוא היכולת שלו לחפש קבצי סיקור עם מספר גבוה של זרעים..

ברגע שאתה נמצא באחד מאתרי הטורנט האלה, הדבר הראשון שאתה עושה זה לחפש את הקובץ שאתה רוצה להוריד. לכל אתר סיקור יש אפשרות חיפוש.

סביר להניח שתמצאו מספר אפשרויות בתוצאות החיפוש (לפעמים אפילו במאות). הרעיון הוא למצוא את קובץ הסיקור המקורי (המכוסה בסעיף How to Spot Fake Torrents) עם שפע של זרעים..

כשאתה מוצא את קובץ הטורנט הרצוי, אתה יכול להוריד אותו במכשיר שלך ומאוחר יותר לפתוח אותו באמצעות BitTorrent או כל לקוח אחר בו אתה משתמש. האפשרות הנוספת היא לבחור את קישור המגנט עם קובץ הטורנט באתר הטורנט. קישור המגנט פותח את קובץ הסיקור ישירות מול הלקוח מבלי שתצטרך להוריד את הקובץ.

כעת, כל שעליך לעשות הוא לחכות להשלמת ההורדה.

כיצד לחפש ולהוריד טורנסים

הדרך הפשוטה ביותר לחפש סיקור היא באמצעות גוגל. הקלד את השאילתה שלך בשדה הטקסט והוסף את מילת המפתח "סיקור." גוגל תציג תוצאות אוטומטית עבור השאילתה הרצויה. אתה יכול לבחור את הקישור המתאים לצרכים שלך, ולהשתמש בכל אחד מלקוחות הטורנט המוזכרים לעיל כדי להוריד בקלות קבצי טורנט במערכת שלך..

כיצד לאתר סופות טורפות מזויפות

מרבית אתרי ההטלה מספקים למשתמשים מידע לגבי ההבדלים בין סיקור מזויף לאמיתי. אתרי סיקור אלה דורשים עזרה ממשתמשים בזיהוי קישורי סיקור מזויפים. אם מידע כזה לא נמסר על ידי אתר סיקור, המשתמש יכול לזהות סיקור מזויף בעצמם. על המשתמש לבדוק את יחס הזריעה / מחלחל של הקישור בזמן שהוא מחפש טורנטים בריאים באתרי האינטרנט.

לטורנטים אמיתיים יש בדרך כלל יחס זרע-לוכר גדול. מרבית האתרים מעדכנים קישורי סיקור על ידי הצגת סטטוס מאומת בקישורים אלו, שעוזרים להבדיל בין סיקורי זיוף מזויפים אמיתיים. מלבד זאת, לעולם אל תיפול למלכודת של הורדת העלאות 'האחרונות'. יש פחות סיכויים לקבל סרט או אודיו שיצא לאחרונה דרך סיקור. מכיוון שאלו אינן זמינות לציבור בהתחלה, העלאת הסרטון לרוב יכולה להטעות את המשתמש.

כלל אצבע טוב הוא לא להוריד קבצים עם סיומת WMV או VMA, מכיוון שהם בדרך כלל מזויפים. יתר על כן, משתמשי סיקור צריכים תמיד לבדוק את מצב קבצי RAR, TAR ו- ZIP שהם מורידים כדי למנוע הונאה אפשרית..

לפני שנתחיל ברשימת האתרים המובילים המובילים, נסתכל על ההיענות המשפטית.

הצהרת אחריות & אזהרה משפטית על טורנט

FireStickTricks.com אינו מאשר שיתוף בלתי חוקי של תוכן מוגן בזכויות יוצרים. לפני שנמשיך, שימו לב ששיתוף קבצים ב- P2P הנו הליך משפטי מכיוון שרוב הקבצים המשותפים מוגנים בזכויות יוצרים. במקרה שתעלה אחד מהקבצים המוגנים בזכויות יוצרים אלה, אתה נמצא בסיכון לתביעה אזרחית במדינות כולל ארה"ב, קנדה, בריטניה ואוסטרליה, בכדי לתת שם כמה.

תביעות מסוג זה מכוונות לקבוצת משתמשים או אנשים פרטיים לפי שיקול דעת. תביעות אזרחיות P2P הינן עבירה פלילית ויכולות לגרום לנטל רגשי וכלכלי.

יתר על כן, ספקי שירותי אינטרנט יכולים לשחרר לתובעים בזכויות יוצרים היסטוריה של כל פעילויות ההעלאה וההורדה שלך. על קצה המזלג, ככל שמעלים ומורידים יותר נתונים, כך עולה הסבירות לעמוד בפני תביעה מצד קבוצות הגנה על זכויות יוצרים.

אתרי הטורנט הטובים ביותר 2020

לפני שנתחיל ברשימת האתרים, הנה כיצד להסתיר את זהותך בזמן סיבוב (מומלץ בחום)

אסור להשתמש באתרי Torrent לצורך הורדות לא חוקיות. אז כל עוד אתה מוריד פריטים נטולי זכויות יוצרים באמצעות טורנטים, אינך צריך לדאוג לסוגיות משפטיות. עם זאת, אם מסיבות אחרות אחרות ברצונך לשמור על פעילויות הגלישה / סטרימינג / ההטרינה שלך פרטיות, VPN סיבוב טוב הוא האפשרות הטובה ביותר שלך. ישנן סיבות רבות מדוע אנשים בוחרים להשתמש ב- VPN. הם;

 • הגן על הזהות המקוונת שלך
 • למנוע התנגשות של ספק שירותי האינטרנט (מה שמסייע לך להוריד מהר יותר)
 • עקיפת מעקב ממשלתי ו- ISP
 • בטל חסימת אתרי סיקור כמו גם שירותים חסומים גיאוגרפיים אחרים כמו Netflix, BBC iPlayer
 • הימנע מהודעות זכויות יוצרים ומצרות משפטיות

יש לציין כי לא כל ה- VPN אמינים לטורפים. אני מציע ל- ExpressVPN, שאני משתמש באופן אישי בכל יום בכל המכשירים שלי כולל מחשב, נייד ואמזון FireStick. ExpressVPN הוא ידידותי לסיקור ואינו מטיל מגבלות על ההורדות. זה מגיע גם עם "אין שאלות שנשאלו ערבות להחזר כספי למשך 30 יום" למקרה שתשנה את דעתך.

להלן התקנת ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 1: קבל את המנוי ל- ExpressVPN כאן.

שלב 2: לחץ על כאן להוריד ולהתקין את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך.

שלב 3: לחץ על סמל החשמל כדי לחבר שרת VPN. זה הכל. החיבור שלך מאובטח כעת עם ה- VPN המהיר והטוב ביותר.

חבר Expressvpn לקודי

בואו נסתכל על רשימת 25 האתרים המובילים הטובים ביותר.

 1. מפרץ הפיראטים
 2. YTS
 3. 1337X
 4. RARBG
 5. Nyaa.si
 6. טורנטז 2
 7. EZTV
 8. LimeTorrents
 9. הורדות מבול
 10. KATCR.CO
 11. גן החיות
 12. Torrents.io
 13. טורנט גלקסי
 14. טורנירי ETTV
 15. לפיד
 16. טורנטפונק
 17. טורנירי ETTV
 18. BTDigg
 19. iDope
 20. מונובה
 21. טורני סקיי
 22. הביטורנט שלך
 23. BitPort
 24. Toorgle
 25. טורנינטים מלוכלכים

1. מפרץ הפיראטים

אתרי האינטרנט הטובים ביותרמפרץ הפיראטים, המכונה "מלך הסופות", הוא אחד מאתרי הסיקור הטובים ביותר להורדת סיקורי דרך מהאינטרנט. מפרץ הפיראטים מספק גישה נוחה לאודיו, וידאו, סרטים, שירים, תוכנה, משחקים ועוד ועוד. משתמשים יכולים לרפרף בקלות בין אלפי קישורים הקשורים לחיפוש שלהם ולמצוא את זה שמתאים ביותר עבורם. מפרץ הפיראטים ידוע לשמצה בגלל התחמקות מכיבורים וחסימות מרובים מהממשלה, ולכן הוא אתר הטורנט הטוב ביותר שקיים באינטרנט.

יתר על כן, משתמשי ה- VIP או תגי משתמשים מהימנים הזמינים באתר מאפשרים למשתמשים להבדיל בין קישורים לגיטימיים להונאות. האתר אפילו מספק תמיכה לקישורי מגנט, עם ממשק פשוט שלא רק קל לשימוש אלא גם קל לניווט בו.

כתובת אתר - https://thepiratebay.org/

2. YTS

קישור - https://yts.am/

אתרי סיקורYTS.am הוא עוד אתר סיקור פופולרי. האתר הוא היורש הלא רשמי של קבוצת ה- YTS וה- YIFY המוטלת כעת. האתר כולל רשימה רחבה של סרטים, כולל קלאסיקות והמהדורות האחרונות. בשל העיצוב המינימליסטי שלו וממשק המשתמש הידידותי, האתר מתאים במיוחד למשתמשים עם רוחב פס מוגבל.

האתר הוא המקום אליו ניתן למצוא טורנירים לסרטים. אפילו טורנירי הסרטים שהורדו מ- YTS קלים על רוחב הפס של המשתמש, ובכך הופכים לחביבת חובבי הסרטים. ל- YTS בסיס משתמשים מסיבי, המסייע לפרוטוקול BitTorrent לעבוד בצורה יעילה ויעילה יותר.

3. 1337X

אתר - https://1337x.to/

אתרי הטורנט הטובים ביותראתר הטורנט הפופולרי השלישי ביותר לשנת 2018, לפי בלוג החדשות TorrentFreak, היה 1337X. האתר כולל ממשק משתמש פשוט עם נתיב מסודר לכל אחד מהספריות שלו. תוכן טרי מועלה לאתר כל שעה, מה שהופך את האתר לאחד מאתרי ההורדה של סיקור הנמצא בשימוש ביותר. האתר לא רק כולל אוסף מצוין של סרטים, תכניות טלוויזיה, אודיו, וידאו, משחקים, תוכנה ושירים, אלא הוא יכול גם לעזור למשתמש למצוא את מה שהוא מחפש.

1337x עברו שינויים מאסיביים כדי לסייע בשיפור חלק מתכונות האבטחה כדי להקל על הגישה של המשתמשים, מה שעזר גם בשיפור הממשק. לכן, זו הבחירה השלישית שלנו לאיתור טורנטים באינטרנט, תוך שהיא שילוב טוב של ממשק מסודר עם מגוון סיקורים..

4. RARBG

אתר - http://rarbg.to/

RARBG, שנמצא בשנת 2008, הוא אתר הורדות נוסף של סיקור, שהתחיל כגשש בולגרי, ומסייע כעת למשתמשים עם שיתוף קבצים בין עמיתים לעמית באמצעות פרוטוקול BitTorrent. האתר מספק הורדות של קבצי סיקור, עם תמיכה גם בקישורי מגנט. יש בו אלפי משתמשים פעילים ומספק הרבה זרעים. אתה יכול למצוא שניהם, ישנים וחדשים, סיקורים שהופכים את RARBG לאחד מאתרי הטורנט המועדפים ביותר על שירים, משחקים, תוכנות, סרטים, קטעי וידאו וקבצי שמע.

RARBG מתעדכנת כל העת ומוסיפה טורנטים חדשים באתר שלה. התנועה הגבוהה באתר סייעה לאתר להרוויח מיקום ברשימת החסימות של מדינות רבות כמו בולגריה, דנמרק, בריטניה ופורטוגל. לכן כדי להשתמש ב- RARBG, תצטרך להשתמש קודם ב- VPN.

5. Nyaa.si

האתר - https://nyaa.si/

אתרי הכיור הטובים ביותרNyaa הוא תחייה סינית של אתר טורניר האנימה הידוע לשמצה, Nyaa. ניאא נסגרה בשנת 2017 ופתחה מסלול לניה. האתר כולל כל מיני סרטי וידיאו ואנימיים שניתן לגשת אליהם בקלות באמצעות הממשק הידידותי למשתמש של האתר. האתר כולל תמיכה למשתמשים דוברי סינית ואנגלית.

6. טורנטז 2

קישור - https://torrentz2.eu/

Torrentz2.eu הוא מנוע חיפוש מטה בחינם, מהיר ועוצמתי המשלב את התוצאות של עשרות מנועי חיפוש. הוא כולל ממשק פשוט וקל לשימוש עם ספריית סיקור נרחב של יותר מ 61 מיליון סיקורים. Torrentz2 הושק כמתקן לאתר המקורי של Torrentz.EU. האתר שומר כעת על פרופיל נמוך.

זה עדיין כולל כמה מהתכונות של אתר Torrentz המקורי. Torrentz2 הוא אחד העוקבים הטובים והאמינים ביותר הקיימים באינטרנט.

7. EZTV

כתובת אתר: https://eztv.io/

אתרי סיקור מוביליםאם בילית זמן מה בעולם הסוער, כנראה ששמעת כבר על EZTV. זהו ספק סיקור שניתן היה לראות כמעט בכל אתרי ההסקה העיקריים. כעת, יש להם אתר משלהם.

EZTV הוא אחד מאתרי הטורנט הנדירים המיועדים רק לתוכניות הטלוויזיה. תוכלו למצוא כמעט כל סיקור בתוכניות טלוויזיה הזמין להורדה באתר זה. זה תומך הורדה ישירה וגם מגנטית.

למרות שיש להם אוסף טוב של מופעים, אין הרבה סדרנים, אפילו לפרקים האחרונים. כמו כן, לא תמיד יש להם את סרטי הווידאו של 1080p. מרבית הטורנטים שלהם מוגבלים ל 720p.

8. LimeTorrents

קישור לאתר - https://www.limetorrents.info/

האתרים הטובים ביותר לסיבובבהתבסס על ביקורות משתמשים באתר זה אחד ממאגרי השטף הגדולים ביותר באינטרנט. משתמשים יכולים לקבוע בקלות אם סיקור כדאי להוריד. LimeTorrents כולל ממשק ידידותי למשתמש עם טורנטים המגיעים מגששים גדולים וטובים יותר. האתר כולל רשימה של רשימות פנימיות המאפשרות למשתמש להתבונן בתאריך בו הוספה השטף, לגודלו, הזורע, ומד הבריאות עבור כל סיקור..

משתמשים יכולים לקבל גישה לדף מידע נרחב עבור כל סיקור בכדי ללמוד עוד על קובץ השטף. טורנטים ישנים לרוב אינם זמינים באתר זה, ולכן האתר יכול לשמש כאופציית גיבוי להורדת טורנטים. מפעיל LimeTorrents.cc מפעיל גם את הקובץ השמור עבור אתר ה טורנט iTorrents. מטמון סיקור זה משמש למנועי חיפוש אחר מבול אחר.

9. הורדות טורנט

בקר באתר - https://www.torrentdownloads.me/

הורדות מבול - -בסיס הנתונים והתוכן העצום בשילוב עם הממשק הייחודי והמפורט, הופכים את הורדות הטורנט לבחירה טובה. האתר כולל מגוון קטגוריות שניתן להוריד מהן, ובכך הופך אותו לבחירה טובה להורדת טורנטים. האתר נותן אפשרות להגיב ולדרג את קבצי הביור. התגובות והדירוגים עוזרים להפחית את נוכחותם של קבצים מזויפים באתר.

סרגל החיפוש ב- Torrent Downloads כולל אפילו אפשרות חיפוש מתקדם. תכונת החיפוש המתקדם מאפשרת למשתמשים לצמצם את תוצאות החיפוש, על בסיס קטגוריה, ספק ומצב. תוכלו למצוא פרטים על קישור סיקור ספציפי כולל שם העלאת העלאה, תאריך העלאה, מפיץ, גודל הקובץ, מספר הזרעים ובריאות הקישור. מידע זה מאפשר לך לקבוע את האותנטיות הכוללת של קישור סיקור.

10. KATCR.CO

כתובת אתר - https://katcr.co/

KATCR הוא האתר הרשמי להורדת סיקור קיקאס. האתר מציג מגוון סיקורים להורדה של סרטים, טלוויזיה, משחקים, מוסיקה ועוד ועוד. הטורנטים האחרונים מתעדכנים במסד הנתונים על בסיס קבוע. מראות רבות באתר קיימות, עם זאת, זהו האתר הרשמי, המספק גישה פשוטה וקלה לכל צרכיך המגעים.

אתר האינטרנט KATCR כולל ממשק פשוט מאוד עם סרגל חיפוש בודד והקטגוריות שתרצו לבחור מהן. האתר ישר קדימה, קל לשימוש ומשתמשים יכולים למצוא בקלות את השטפים שהם מחפשים. האתר אפילו כולל אפשרות כניסה בעמוד הראשון.

11. גן החיות

קישור לאתר - https://zooqle.com/

Zooqle כולל מאגר נתונים מרשים המורכב מיותר מ -3.5 מיליון טורנטים. האתר כולל מגוון סיקרי שמע, וידאו, משחקים ותוכנה. האתר צבר פופולריות רק לאחרונה, בגלל מאגר המידע שלו בין 37,000 סרטים ו- 600 תוכניות טלוויזיה.

הממשק של האתר פשוט וקל לשימוש. לאתר בסיס מעריצים נאמן המשתמש באתר הסיקור להורדה רציפה של טורנטים. האתר נותר מתחת לרדאר די הרבה זמן. עם זאת, עם צמיחת בסיס המשתמשים באתר, Zooqle צפוי לצמוח עוד יותר.

12. Torrents.io

אתר - https://torrents.io/

למרות הזמינות של אלפי אתרי סיקור שונים באינטרנט, Torrents.io, נהנתה מצליחה מסיבית בתנועה, שכן המשתמשים ביקרו באתר לצורך הורדת אלפי טורנטים. האתר כולל מסד נתונים עצום של טורפים שניתן להוריד בקלות באמצעות ממשק המשתמש הפשוט של האתר. Torrents.io הוא מנוע חיפוש מטא שיכול לקשר קבצי סיקור וקישורי מגנט מאתרי טורנט אחרים.

תוכלו למצוא פרטים על קישור סיקור ספציפי כולל שם העלאת העלאה, תאריך העלאה, מפיץ, גודל הקובץ, מספר הזרעים ובריאות הקישור. מידע זה מאפשר לך לקבוע את האותנטיות הכוללת של קישור סיקור.

13. גלקסיית טורנט

בקרו - https://torrentgalaxy.org/

Torrent Galaxy הוא אתר נוסף להורדת סיקור שיכול לעזור לכם לחפש את הסיקור אותו אתם מחפשים. עם מסד נתונים מהיר ומגוון, יש ל- Torrent Galaxy מגוון קטגוריות שתוכלו להוריד מהן. האתר כולל אנימה, ספרים, משחקים, סרטים, שירים, אפליקציות, סרטים, סרטים תיעודיים, תכניות טלוויזיה, מופעי ספורט, ועוד ועוד. ממשק המשתמש הוא מתווה נקי וידידותי למשתמש המסייע למשתמש להוריד את הטורנט הטוב ביותר.

14. טורנירי ETTV

האתר - https://www.ettv.tv/home/

ETTV Torrents הוא אחד האתרים הסוערים הבודדים שיש בהם מאגר נתונים ענק של פרקי טלוויזיה. משתמשים יכולים למצוא בקלות את תוכניות הטלוויזיה האחרונות בטורנטים של ETTV ולהוריד אותן. ETTV Torrents הוא גם אתר הטורנט הטוב ביותר להורדת סרטים, ספרים, תוכנה ושמע.

לאתר יש ממשק קל לשימוש שהוא די פשוט. משתמשים יכולים לחפש בקלות את הסיקור שהם רוצים ואתר האינטרנט גולש בקלות דרך מסד הנתונים העצום שלהם. האתר מציג מגוון מופעים בשפות שונות, ולכן פונה לקהל גדול בהרבה מאשר אתרי אינטרנט אחרים.

15. לפיד

אתר - https://www.torlock2.com/

אחד האתרים הנדירים, אך אחד האתרים המובילים באינטרנט הוא Torlock. האתר כולל מסד נתונים עצום של טורנטים מאומתים. האתר כולל בעיקר סיקורי מוזיקה, אנימה וספרים אלקטרוניים בקרב קבצים רבים אחרים. הממשק לאתר הוא נקי, ידידותי למשתמש ומתעדכן עבור כל גרסת סיקור חדשה. מלבד היותו מאגר נתונים גדול של סיקורים מאומתים, טורלוק משלם למשתמשים שלו עבור מציאת כל קישור סיקור מזויף.

האתר טוען שיש לו יותר מחמישה מיליון טורנטים מאומתים. האתר אפילו כולל רשימת 100 המובילות, המציגה את כל הורדות הטורנט הפופולריות. קשה למצוא את מרבית התוכן ב- Torlock בכל אתר טורנט אחר, ולכן הופך את טורלוק למתחם העבודה עבור כל סוג של סיקור.

16. טורנטפונק

קישור לאתר - http://www.torrentfunk.com/

אתר פופולרי נוסף להורדת טורנטים הוא Torrentfunk. האתר לא רק מכיל מאגר נתונים גדול של טורפים מכל רחבי האינטרנט, אלא הוא גם כולל אינדיקטור סטטוס לאימות. סטטוס האימות מאפשר למשתמשים לסנן באמצעות קישורים מזויפים ולבחור את אחד המתאים ביותר לשימושם. מלבד סטטוס האימות, Torrentfunk אפילו כולל את אחד הסעיפים המתקדמים ביותר של ביקורות משתמשים. הקטע מאפשר למשתמשים לקרוא ולהפיץ תגובה על הקישורים המועדפים עליהם.

האתר אף מציג את התאריך בו התווסף קישור הטורנט, שם המעלה, מספר הזרעים ובריאות הזרע. בסך הכל, האתר מהווה חבילה לכל מי שמחפש מקום בודד למצוא בו את כל המוסיקה, הסרטים, התוכנות או המשחקים האהובים עליו.

17. טורנירי ETTV

כתובת אתר: https://ettvtorrents.com/

זהו אתר סיקור נוסף המוקדש לתכניות טלוויזיה. אם אתם מחפשים להוריד סרטים, תצטרכו לנסות אחת מהאפשרויות האחרות ברשימה זו של אתרי הטורנט הטובים ביותר.

תוכלו למצוא הרבה תוכניות טלוויזיה ופרקים פופולריים באתר זה. עם זאת, יתכן שזה לא פרסם לאחרונה פרקים. בדרך כלל זה לוקח כמה שבועות לפני שהפרקים זמינים לאחר יציאתם לאור.

ETTV היה גם שם ידוע בעולם הטרנינג. השטף שלהם זמין גם באתרי סיקור אחרים.

למרבה הצער, הם גם לא מציעים הרבה הורדות של 1080p. למרבה המזל, הורדת מגנטים זמינה, מה שמקל על הדברים.

18. BTDigg

קישור - https://btdig.com/

BTDigg, שהושק בינואר 2011, הוא מנוע החיפוש הראשון של ה- BitTorrent DHT. BTDigg לא סומך על קבצי טורנט כלשהם, אלא מסתמך על השימוש ב- DHT של BitTorrent לחיפוש קבצים חדשים. האתר כולל ממשק רטרו פשוט המספק למשתמשים את החיפוש בטקסט מלא על סיבובים פעילים דרך ממשק האינטרנט. BTDigg אוסף מטא נתונים של סיקור ומנתח את רשת DHT. היתרון העיקרי בשימוש ב- BTDigg הוא שאין טורנטים מעורבים ולא נשמר תוכן. חיפוש האינטרנט של BTDigg תומך בשאילתות במספר שפות אסייתיות ואירופיות. כל מה שתוכלו לראות בדף הבית שלו הוא תיבת חיפוש. תוצאות החיפוש של BTDigg מציגות מידע מפורט על השטפים.

19. iDope

קישור - https://idope.se/

iDope היא אפשרות הגונה לקבל גישה לסרטי קולנוע וגם להצגות. למרות שבאתר אין מספר רב של זרעים כמו אתרי הטורנט המובילים ברשימה זו, הוא עדיין מוריד במהירות מקובלת. זה משרטט את אפשרויות ההורדה של סיקורים מהימנים רבים.

הורדת המגנט מוודאת שתוכל להתחיל להוריד את התוכן ישירות מבלי שתצטרך להוריד קודם את קובץ הסיקור.

יתכן שלא תמצאו כאן הרבה סרטונים באיכות 1080p. עם זאת, אם אתם מחפשים סרטונים בגודל קטן ב- 720p, יש המון אפשרויות.

20. מונובה

קישור לאתר - https://monova.org/

אתר טורניר נהדר, מונובו כולל ממשק נקי ונחמד, תוך שהוא מאפשר למשתמשים לגשת לאלפי טורנטים באינטרנט. עם זאת, האתר כולל הרבה פרסומות שיכולות לגרום לבעיות, אך אתר זה הוא מקום טוב להורדת טורנטים. משתמשים יכולים אפילו להירשם באתר ולהעלות קבצי סיקור משלהם. האתר כולל מגוון רחב של קטגוריות לבחירה, ובכך הופך את האתר לאפשרות סיבוב טובה.

21. טורני סקיי

קישור - https://www.skytorrents.to/

אתר חשוב נוסף ברשימה שלנו הוא Sky Torrents. אתר הורדת סיקור זה כולל מאגר נתונים מסיבי וממשק נקי וברור מבלי להפציץ את המשתמשים בפרסומות. Sky Torrents הוא האהוב על כל מי שרוצה ליהנות מפרטיות מקסימאלית, עם מעקב מינימליסטי. היא אף מקבלת תרומות ממשתמשים בצורה של cryptocurrencies כמו bitcoin או ethereum. על פי האתר, Sky Torrents כולל 21, 841, 003 טורנטים באינדקס, ובכך הופך את מסד הנתונים לגודל גדול למדי..

22. YourBittorrent

אתר - https://yourbittorrent.com/

YourBittorrent הוא מאגר מידע נוסף של סיקור ידוע לשמצה ברשימה שלנו. לאתר היסטוריה שנויה במחלוקת. האתר נמצא במקור בשנת 2003 ונוצר כשיתוף פעולה בין שני שותפים. בסופו של דבר, המייסד נאלץ לכבות את האתר המקורי מסיבות לא ידועות.

בשנת 2009 צץ מחדש אתר דומה בשם YourBittorrent. האתר כולל ממשק פשוט אליו ניתן לגשת בקלות לכל אחד. הממשק קל לשימוש והוא די ישר קדימה. הקישורים מאומתים ברובם ומראים את התאריך בו התווסף הקישור לאתר. האתר כולל יותר ממיליון קישורי סיקור, ומספר זה צומח במהירות מיום ליום. בגלל הפופולריות שלו האתר נאסר בפורטוגל ובבריטניה.

23. BitPort

קישור- https://bitport.io/

BitPort הוא אתר סיקור freemium. כלומר, זה מאפשר הורדות בחינם מוגבלות. אתה יכול לקנות תוכנית מנוי להגדלת רוחב הפס ותכונות נוספות.

עליך ליצור חשבון עם BitPort כדי להתחיל להשתמש בשירות. התוכנית החינמית מאפשרת אחסון ענן של עד 1 ג'יגה-בתים, כוללת חריץ הורדה אחד בלבד, ומגבילה אותך לטורנט אחד ליום. מהירויות ההורדה אינן מובטחות. כמו כן, היא אינה מציעה שום אבטחה שכן יש גישה רק ל- HTTP ואין שליטת אנטי-וירוס.

התוכניות בתשלום מתחילות ב -5 דולר לחודש ואחסון ענן של 30 ג'יגה-בתים. עם תוכניות בתשלום, אתה מקבל יותר משבצות, יותר מהירות הורדה, טורנטים בלתי מוגבלים, ואבטחה רבה יותר.

לביטפורט יש גם ערבות להחזר כספי של 30 יום.

24. Toorgle

אתר - http://www.toorgle.com/

Toorgle הוא מנוע חיפוש מטא המקשר ליותר מארבע מאות אתרי טורנט. האתר מספק גישה נוחה לאתרי סיקור ולמאגרי המידע שלהם מכל רחבי האינטרנט. Toorgle כולל סרגל חיפוש של Firefox ותוסף פייסבוק, מה שהופך את האתר קל לשימוש ונגיש מתוך הדפדפן. זה גם מודיע למשתמשים לגבי תקינות קישור הסיקור, מהירות ההורדה ומספר ההורדות.

25. DirtyTorrents

קישור - https://dirtytorrents.com

טורנטים מלוכלכים הוא המקום ממנו תוכלו להוריד תוכניות, סרטים, אודיו, אפליקציות, משחקים ועוד. זה דומה למנוע החיפוש של טורנטים. זה מראה לך את השטפים מאתרים פופולריים כמו מפרץ הפיראטים, LimeTorrents, 1337x, Torlock, ועוד. אתרים אלה כבר ברשימה שלנו.

עם מספר לא מבוטל של סידרים, מהירויות הורדה הגון והרבה סיקורים מאומתים, Dirty Torrents מגיע בקלות לרשימת אתרי הטורנט הטובים ביותר שלנו..

הממשק המינימלי של אתר זה מקל על התחלת העבודה. אתה יכול לדפדף בתוכן לפי קטגוריה או פשוט להקליד את מילות המפתח כדי למצוא את מה שאתה מחפש.

סיכום

אם אי פעם נגמרו לך האפשרויות בכל מה שקשור לגישה לאתרי הורדת סיקור, אתה תמיד יכול לבקר ב- FireStickTricks.com כדי לראות את אלה שפועלים כעת. יצרנו רשימה ודירגנו את אתרי הסיקור הטובים ביותר כדי להבטיח לכם הורדת סיקור מוביל בכל עת.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me