15 بهترین پوسته کدی برای تغییر ظاهر کدی شما

>

در این پست بهترین پوسته های Kodi را برای کدی 18 و 17.6 گرد آورده ام. در اینجا پوسته‌های Kodi را برای Fire TV ، FireStick 4K ، FireStick ، ​​Mobiles پیدا خواهید کرد & رایانه ها و تمام دستگاه های پشتیبانی Kodi.

Kodi یک مرکز رسانه ای عالی است. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی محتوای مورد علاقه خود را تماشا کنید. تلویزیون زنده ، ورزش ، فیلم ، نمایش ها ، این امکان را به شما می دهد تا از طریق طیف گسترده ای از افزونه های ویدیویی ، به همه این موارد دسترسی پیدا کنید. من از زمانی که حتی به یاد نمی آورم کاربر Kodi بوده ام. چیزی که من بیشتر مورد علاقه Kodi هستم این است که می توان آن را به چند روش سفارشی کرد و پوست Kodi یکی از موثرترین روش ها برای انجام این کار است.

پیش فرض Kodi Skin به نام Estuary خوب است. اما ، بسیار شبه تجاری است. منظورم این است که دقیقاً جالب نیست. خوشبختانه ، شما می توانید با این پوسته های برتر Kodi تعامل و اتفاق بیشتری برقرار کنید. پوسته های Kodi نه تنها جذابیت زیبایی رابط کاربری را بهبود می بخشد بلکه باعث می شود کاربر پسند تر شود.

اگر از Kodi Builds استفاده کرده اید ، می دانید که این سازه ها با پوست خودشان ، یک تصویر بصری به Kodi می بخشند. در حقیقت ، چندین ساخت Kodi حتی از برخی از این پوسته ها نیز استفاده می کنند. اما مشکلی که در ساخت وجود دارد این است که آنها افزودنیها و مخازن زیادی را نصب می کنند و Kodi را حجیم می کنند. اگر از افزودنیهای موردعلاقه خود استفاده می کنید ، پوست شما به سرعت تبدیل رابط کاربری و تجربه شما می شود..

نحوه نصب پوسته های Kodi

قبل از شروع کار ، اجازه دهید مراحل سریع نصب پوستی Kodi را به شما ارائه دهم. این کار بیش از 6 مرحله انجام نخواهد داد. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

1. Kodi را باز کنید تنظیمات 

بهترین پوست کدی

2. کلیک کنید رابط

نحوه نصب پوسته های kodi

3. کلیک کنید پوست در سمت چپ و سپس کلیک کنید پوست در سمت راست

نحوه تغییر پوست kodi

4- پوست خود را انتخاب کنید. اگر پوست مورد نظر در لیست نیست ، کلیک کنید دریافت بیشتر ... 

پوسته های کدی بالا

5- روی پوستی که می خواهید اعمال کنید کلیک کنید و منتظر بارگیری و نصب آن باشید

بهترین پوست کدی

6. کلیک کنید آره وقتی از شما خواسته شد

پوسته های کدی را نصب کنید

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که هنگام پخش آنلاین ، VPN را همیشه وصل کنید. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به جریان بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

بهترین پوست کدی

در زیر لیستی از بهترین پوسته های Kodi وجود دارد که روی کد Kodi Leia و Krypton کار می کند. چندین پوست مشترک بین این دو سیستم عامل وجود دارد ، من آنهایی را انتخاب کردم که مهم هستند. بقیه به اندازه کافی خوب نبودند.

ائون نوکس

بهترین کدی پوستی 2019

Aeon Nox احتمالاً بهترین پوست Kodi در حال حاضر است. به دنبال یک ایده طراحی حداقل ، این پوست Kodi را برای شما بسیار ساده می کند. این یک عزیمت دلپذیر از دنیای پیش فرض Kodi Skin Estuary است. این پوست از رویکرد حداقلی استفاده می کند و رابط Kodi را بدون اینکه چشمک بزند ، از نظر بصری جذاب می کند. سادگی طرح به شما امکان می دهد تا به سرعت با آن آشنا شوید. جای تعجبی نیست که چرا بسیاری از ساختهای Kodi از این پوست استفاده می کنند.

این پوست به عنوان Aeon Nox Silvo در Kodi 18 Leia با تفاوت های جزئی با Aeon Nox برای Kodi 17.6 در دسترس است. به عنوان مثال ، نوار منوی اصلی در نسخه 17.6 کمی بیشتر - به سمت مرکز صفحه قرار گرفته است. نسخه Silvo همچنین دارای پیش زمینه پیش فرض نیست ، در حالی که نسخه 17.6 آن را انجام می دهد. با این حال ، شما به راحتی می توانید مجموعه ای از زمینه های پیش بارگذاری شده با Aeon Nox را انتخاب کنید.

Aeon Nox به شخصی سازی ها و تنظیمات مختلف اجازه می دهد تا پوست را به ترجیحات خود تغییر دهید. این پوستی سبک است و از این رو ، حتی در دستگاه های کم مشخصات مانند FireStick ، ​​هیچ تغییری در عملکرد قابل توجه نخواهد داشت. در واقع داشتن پوستی شگفت انگیز است.

بلو

بهترین کدی پوستی 2019

Bello یکی دیگر از پوستهای حداقل Kodi است که یک روش جدید خوب برای تجربه مرکز رسانه های مورد علاقه خود را به شما ارائه می دهد. از آنجا که Bello پوست کمتری دارد ، زنگ ها و سوت های زیادی پیدا نمی کنید. با این حال ، اگر به دنبال واسطه‌ای هستید که کاربر پسند باشد و روی منابع سیستم آسان باشد ، Bello پوست Kodi برای انتخاب است.

این پوست به صورت Bello 7 در Kodi 17.6 و Bello 6 در Leia موجود است. باز هم ، به جز برخی از تغییرات زیبایی ناچیز ، بین این دو نسخه چیز دیگری انتخاب نشده است. به عنوان مثال ، نسخه 17.6 دارای پیش زمینه شیب بنفش پیش فرض است ، در حالی که K18 با پس زمینه مشکی-خاکستری همراه است. Bello به شما امکان می دهد رنگهای پس زمینه جدید را روی هر دو تنظیم کنید. اگرچه ، ممکن است لیا اجازه ندهد که زمینه را تغییر دهید. علاوه بر این ، هر دو نسخه از Bello امکان افزودن تصاویر پس زمینه سفارشی را ندارند.

Bello از ماوس پشتیبانی نمی کند و از شما می خواهد که آن را در تنظیمات غیرفعال کنید. در حالی که شما هنوز هم می توانید با ماوس در تعامل باشید ، نشانگر بزرگ ماوس مجاز نیست برای استفاده بسیار مناسب باشد. به همین دلیل ، این پوست برای دستگاه های لمسی و کنترل از راه دور مانند FireStick مناسب تر است.

با این وجود ، Bello پوست خوبی برای داشتن دارد و لیاقت آن را دارد که بخشی از لیست بهترین پوستهای Kodi ما باشد.

جعبه

پوسته های کدی بالا

این پوست خوب دیگر برای Kodi 18 و Kodi 17.6 من مدتی است که از آن استفاده کرده ام. جعبه دارای یک طرح مبتنی بر پانل با یک طرح سازمان یافته است. پوست ظاهری حرفه ای و جذابیت آینده نگر دارد. طراحی پنل آن را به پوست دوستانه و بصری تبدیل کرده است.

صفحه اصلی پوست یک دسته را به طور همزمان بر روی صفحه نمایش سازمان می دهد. فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی و تلویزیون زنده دسته های پیش فرض هستند. با این وجود ، می توانید دسته بندی ها را از تنظیمات پوست اضافه یا حذف کنید. علاوه بر دسته های جریان ، می توانید از صفحه اصلی به گزینه های برنامه های کاربردی مانند افزودنیها ، تنظیمات ، تصاویر ، موارد دلخواه ، شخصی سازی و غیره دسترسی پیدا کنید..

حتی اگر این پوست Kodi به شما اجازه نمی دهد زمینه های تصویر را به صفحه اصلی اضافه کنید ، ممکن است رنگ پس زمینه را تغییر دهید. یک پالت بزرگ برای انتخاب رنگ ها وجود دارد. علاوه بر رنگ ها ، می توانید این پوست را به روش های دیگری نیز سفارشی کنید. به عنوان مثال ، می توانید Now Playing را در صفحه اصلی نمایش دهید ، فیلم را در پس زمینه بازی کنید ، برچسب های منو را تغییر دهید و موارد دیگر.

در کل ، باکس یکی از برترین پوسته های Kodi برای یک تجربه عالی Kodi است. آن را امتحان کنید.

تلاقی

بهترین پوست کدی

با گذشت سالها ، بسیاری از پوستهای Kodi را آزمایش و استفاده کردم. بسیاری از آنها امیدوارکننده به نظر می رسند اما همه آنها نمی توانند در آزمون زمان بایستند. از طرف دیگر ، تلاقی مدت زیادی است که وجود دارد و به راحتی یکی از بهترین پوسته های Kodi است که می توانید پیدا کنید. جای تعجب نیست که از تلاقی در چندین ساخت Kodi مانند Durex (اکنون defunct) و Xanax (جایگزینی Durex) استفاده می شود.

تلاقی دقیقاً کم نیست ، اما خیلی هم چشمک زن نیست. بنابراین ، اگر به دنبال پوستی هستید که بین سطح خیلی ساده و خیلی بی حد و حصر باشد ، باید حد متوسط ​​باشد..

منوی اصلی از پایین به مرکز نزدیکتر است و از سمت چپ به راست صفحه اجرا می شود. دسته های مهمی را در نوار منو مانند فیلم ها ، موسیقی ، افزودنی ها ، سیستم پیدا خواهید کرد تا بلافاصله شروع به کار کنید.

نسخه 17.6 این پوست دارای پیش زمینه از پیش تنظیم شده است. نسخه Kodi 18 سابقه ای ندارد. با این حال ، می توانید یک تصویر پس زمینه جدید را از فضای محلی انتخاب کنید.

شما می توانید پوست را به روش های دیگر سفارشی کنید. این امکان را به شما می دهد که دسته های پیش فرض منوی خانگی را اضافه یا حذف کنید. می توانید تجسم Now Playing را به پس زمینه اضافه کنید. و از همه مهمتر ، این امکان را به شما می دهد تا میانبرهای افزونه را به دسته های منوی خانگی مورد نظر اضافه کنید. این به شما امکان می دهد افزودنیهای ویدئویی مورد علاقه خود را درست از صفحه اصلی انتخاب کنید.

تلاقی پوستی مناسب برای انواع دستگاه هایی مانند موس ، لمس ، کنترل از راه دور است.

برجستگی

بهترین پوست کدی

طولی نکشید که من روی این پوست Kodi تلو تلو خوردم. من کاملاً مطمئن بودم که بخشی از این لیست بهترین کدهای پوستی خواهد بود. بیایید ابتدا در مورد صفحه اصلی صحبت کنیم.

منوی اصلی از طراحی بلوک زیبا که در قسمت پایین صفحه قرار دارد ، بهره می برد. این شبیه به رابط یک سیستم عامل تلویزیون است. طرح کاشی نه تنها به نظر می رسد اینده و بصری جذاب است ، بلکه عملکرد بیشتری به پوست می بخشد. طراحی کلی پوست بسیار مرتب ، واضح و ساده است ، می توانید بلافاصله شروع کنید.

منوی اصلی شامل فیلم ها ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی از دیگر دسته ها است. می توانید دسته بندی ها را از تنظیمات پوست اضافه یا حذف کنید. در واقع ، شما حتی ممکن است برچسب های موارد منو را تغییر دهید. همچنین پوست به شما امکان می دهد یک تصویر پس زمینه جداگانه به هر گروه اضافه کنید. علاوه بر پس زمینه و صفحه اصلی ، می توانید کتابخانه ، هدر ، رنگ ها ، نمایشگر صفحه (OSD) و موارد دیگر را نیز سفارشی کنید..

سلیس

پوسته های کدی بالا

Pellucid یکی از کمترین پوستهای Kodi در اطراف است. صفحه اصلی این پوست فقط ملزومات لخت را نشان می دهد ، اما برای شروع سریع کار کافی است. فیلم ها ، موسیقی ، بازی ها ، تصاویر تنها دسته پیش فرض هستند. در پایین نماد تنظیمات را پیدا خواهید کرد که به شما امکان می دهد پوست را عمیق تر کند.

پوست بسیاری از سفارشی سازی ها را ندارد. اگرچه ، برخی از تنظیمات مورد علاقه شما وجود دارد. برای مثال ، شما می توانید موارد جدیدی را به منوی اصلی اضافه کنید. حتی می توانید موارد موجود را حذف یا تغییر نام دهید. اگر Pellucid را در یک دستگاه کم مشخصات کار می کنید ، حتی ممکن است حالت کم CPU Power Mode را انتخاب کنید.

پس زمینه صفحه اصلی پویا است و تصاویر را از پوشه پیش فرض انتخاب می کند. برای نمایش تصاویر شخصی می توانید فهرست پیش فرض را تغییر دهید.

Pellucid دقیقا محبوب ترین من نیست ، اما دوست دارم هر از چند گاهی از آن استفاده کنم. این یک تغییر خوب از حالت عادی است.

بازگرداندن

پوسته های کدی بالا

Revolve بی نظیرترین پوست کدی است که تا به حال دیده ام. همانطور که از نام پوست پیداست ، دیسک اطراف محور آن وجود دارد که عناصر مختلف رابط در آن محور هستند. در صفحه اصلی موارد زیر را می توانید پیدا کنید: فیلم ها ، موسیقی ، تصاویر ، بازی ها ، آب و هوا ، موارد دلخواه و غیره. ممکن است موارد جدیدی را وارد کنید یا موارد موجود را از تنظیمات پوست حذف کنید.

حتی اگر پوست از ماوس پشتیبانی می کند ، بهترین استفاده از لمس ، صفحه کلید یا کنترل از راه دور است. این سیستم ناوبری فوق العاده برای FireStick و دیگر دستگاه های کنترل از راه دور ارائه می دهد.

این پوست گزینه های مختلف سفارشی سازی را ارائه می دهد. می توانید تغییر دهید که آیا تصاویر پس زمینه نمایش داده می شود یا خیر. همچنین ممکن است تصاویر زمینه را برای تأکید بر موارد منو محو کنید. همچنین پوست می تواند فیلم پس زمینه را پخش کند.

Revolve به شما امکان می دهد تا تصویر پس زمینه دلخواه را برای هر مورد از فضای محلی انتخاب کنید. به طور پیش فرض ، تصاویر خود را انتخاب می کند. همچنین ممکن است موضوع رنگ را تغییر دهید.

اگر به دنبال روشی کاملاً جدید و هیجان انگیز برای استفاده از Kodi هستید ، معتقدم هیچ چیزی بهتر از Revolve نخواهد بود. به همین دلیل ، آن را در خط ما از پوسته های بالا Kodi گنجانده شده است.

سریعتر

بهترین کدی پوستی 2019

Rapier یکی از قابل تنظیم ترین پوسته های Kodi است که می توانید پیدا کنید. می توانید ظاهر و زیبایی این پوست را به روش های مختلف تغییر دهید. ممکن است تم رنگ را از حالت پیش فرض به رنگ صاف ، نارنجی یا قرمز تغییر دهید. همچنین پوست به شما امکان می دهد رنگ موارد منو را تغییر دهید. در حقیقت ، شما همچنین ممکن است قلم پوست را تغییر دهید.

صفحه اصلی فیلم ها ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی ، افزودنیها و غیره را به عنوان دسته های اصلی نمایش می دهد. شما می توانید دسته های سفارشی جدید اضافه کنید یا موارد موجود را از تنظیمات پوست مخفی کنید. حتی می توانید موارد فرعی را تغییر دهید یا مخفی کنید.

پیش زمینه به طور پیش فرض وجود ندارد. با این حال ، می توانید طیف گسترده ای از تصاویر پس زمینه و فن های هنری را بارگیری و تنظیم کنید.

منوی اصلی با لبه پایین صفحه تراز شده است و می توانید مواردی را با پیمایش سمت چپ و راست انتخاب کنید. اگر موارد زیرمنو مربوط به مورد اصلی منو باشد ، درست در بالای منوی صفحه نمایش داده می شود.

Rapier یک پوست زیبا و حداقل است که برای افراد مبتدی و متخصص نیز مناسب است.

FTV

بهترین کدی پوستی 2019

این پوست Kodi الهام گرفته از FireStick برای دستگاه های با ریموت کنترل مانند FireStick ، ​​جعبه های تلویزیون اندرویدی گزینه ای عالی است. از عملکرد لمسی نیز پشتیبانی می کند ، اما این همه چیز عالی نیست. با ماوس حتی بدتر می شود. بنابراین ، آن را با یک دستگاه تلویزیون استفاده کنید تا بهترین نتیجه را داشته باشید. و فراموش نکنید که موس را در تنظیمات غیرفعال کنید > سیستم > ورودی

FTV پوستی کاملاً مینیمالیستی است. به حدی که حتی تاریخ و ساعت را در صفحه اصلی خود نمایش نمی دهد. این نوار منوی عمودی در سمت چپ وجود دارد که روی موارد انتخابی تأکید می کند و بقیه را محو می کند. اگر مورد منو انتخابی دارای ویجت هایی برای نمایش نیست ، ممکن است به همین راحتی به صفحه خالی نگاه کنید.

خوانایی می تواند کمی مشکل باشد. در حالی که موارد برجسته از هم متمایز هستند ، مواردی که انتخاب نشده اند با پس زمینه تضاد خوبی ندارند.

گزینه های سفارشی سازی زیادی وجود ندارد. می توانید موارد اصلی منو و ابزارک های مرتبط را اضافه یا حذف کنید. همچنین پوست به شما امکان می دهد منوی خاموش کردن را شخصی سازی کنید و Fanart را غیرفعال کنید. پیش زمینه سفارشی در دسترس نیست. شما حتی نمی توانید موضوع و رنگ پوست را تغییر دهید.

از FTV انتظار زیادی ندارید. با این حال ، اگر به دنبال پیمایش از راه دور و رابط کاربری سبک هستید ، FTV یکی از بهترین پوسته های Kodi است که.

Xperience1080

بهترین پوست کدی

این طراحی پانل این پوست Kodi است که باعث می شود تا از بین جمع شود. من چندین پوسته Kodi را امتحان کرده ام اما هیچ چیز کاملاً شبیه Xperience1080 در مورد طراحی رابط وجود ندارد.

منوی اصلی در قسمت بالا قرار دارد و موارد مختلفی از جمله تلویزیون ، فیلم ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی ، تصاویر ، تنظیمات و غیره را مرتب می کند. ویجت های هر آیتم در زیر منوی اصلی نمایش داده می شوند. این ابزارک ها در کاشی های مختلفی قرار داده شده اند که در کنار هم یک تابلو تشکیل می دهند.

Xperience1080 بسیار قابل تنظیم است. شما می توانید موارد مورد نظر را به دلخواه خود فعال یا غیرفعال کنید. حتی می توانید هر کاشی را برای هر مورد منو خانگی تنظیم کنید. پوست به شما امکان می دهد برای هر کاشی یک نام و نماد دلخواه انتخاب کنید. علاوه بر این ، می توانید نوع کاشی را از حالت پیش فرض به افزودنی ویدیو ، افزودنی موسیقی ، برنامه افزودنی برنامه ، و غیره تغییر دهید. حتی می توانید یک افزودنی را به هر کاشی اختصاص دهید.

Xperience1080 بدون نقص در تمام دستگاه های Kodi کار می کند. با این حال ، این عملکرد ماوس را پشتیبانی نمی کند. اگر از آن در رایانه استفاده می کنید ، با صفحه کلید حرکت و تعامل داشته باشید. پوست در دستگاه های کنترل از راه دور حتی بهتر عمل می کند.

Kodi 18.5 Leia Only Skins

برخی از پوسته های عالی Kodi وجود دارد که بطور خاص برای جدیدترین نسخه Kodi 18.5 Leia طراحی شده است (همچنین نسخه های قدیمی تر Leia). در اینجا لیست پوسته های برتر Kodi برای نسخه های Kodi 18 یا نسخه های جدیدتر آورده شده است.

هاله

بهترین پوست کدی

این همان پوستی است که توسط بسیاری از سازندگان Kodi استفاده می شود. Aura دارای طراحی مبتنی بر کاشی است که نه تنها از نظر بصری جذاب است بلکه بسیار کاربردی است. موارد منوی اصلی به صورت افقی در بالا قرار داده شده و دسته بندی های مربوطه ، ابزارک ها و سایر گزینه های فرعی در سایر قسمتهای صفحه با فرمت کاشی کاری نمایش داده می شوند.

رابط نرم و صاف و بدون لغزش باعث می شود که هاله یک پوست کاربر پسند باشد. با کاوش در گزینه های تنظیمات مختلف موجود در تنظیمات پوست ، می توانید پوست را به دلخواه خود تنظیم کنید. می توانید موارد منوی خانگی جدید و سفارشی را اضافه کنید. می توانید پس زمینه سفارشی را از حافظه محلی انتخاب کنید. بسیاری از جلوه ها و رنگ ها نیز باید استفاده شوند.

Aura در انواع دستگاهها عملکرد صافی ارائه می دهد. من بدون هیچ مشکلی قابل استفاده از آن در FireStick و Android TV استفاده کرده ام. این باید بخشی از این لیست از بهترین پوستهای Kodi باشد.

ائون تاجو

پوسته های کدی بالا

Aeon Tajo پوستی فقط با کد Kodi 18 است که حس و طراوت دارد. هنگامی که در صفحه اصلی هستید ، پوست موسیقی سبک و آرام بخش شما را پخش می کند (که البته می توانید در تنظیمات پوست نیز خاموش شوید). همچنین پوست می تواند از لیست پخش شخصی M3U برای پخش پس زمینه استفاده کند.

این پوستی شسته و رفته و کم رنگ با موارد بزرگ منو در قسمت زیرین است. این باعث می شود پوست فوق العاده آسان برای استفاده باشد. تصاویر ، موسیقی ، فیلم ، نمایش های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، فیلم ها ، سیستم موارد اصلی منوی خانگی با زیرمجموعه مربوطه می باشد. همیشه می توانید منوی اصلی یا مورد فرعی را که می خواهید حذف کنید و یا حتی یک مورد سفارشی را اضافه کنید. علاوه بر این ، شما می توانید یک تصویر پس زمینه و برچسب سفارشی برای هر مورد انتخاب کنید.

با داشتن گزینه های بسیار زیادی برای سفارشی کردن ظاهر و احساس و عملکرد ، رابط کاربری حداقل و آسان ، Aura قطعاً یکی از بهترین پوسترهای Kodi در اطراف است.

کوارتز

بهترین پوست کدی

وقتی برای اولین بار به آن نگاه کردم ، فکر کردم کوارتز پوستی ناتمام است - اثری که در حال انجام است. به زودی فهمیدم که این پوست خام است که شخصی سازی زیادی برای شما ایجاد می کند. این یک ساختار اساسی را فراهم می کند ، اما در بیشتر موارد ، شما باید آن را از ابتدا بسازید. اگر تازه وارد Kodi هستید ، ممکن است بخواهید پوسته های Kodi را در لیست ما امتحان کنید. با این حال ، اگر شما یک کاربر باتجربه هستید و با نحوه شخصی سازی پوسته های Kodi آشنا هستید ، ممکن است آن را دوست داشته باشید.

منوی اصلی از لبه چپ به راست در مرکز قرار گرفته و گزینه های محدودی را در خود جای می دهد. فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی ، تصاویر ، افزودنیها و KODI تنها موارد هستند. به جز دو مورد آخر ، افزودنیها و KODI ، سایر موارد منو تقریباً هیچ فرعی ندارند. از منوی KODI می توانید به تنظیمات بروید و شروع به ساخت موارد زیرمنو کنید.

می توانید هر دسته از فهرستهای اصلی موجود را فعال یا غیرفعال کنید. با این حال ، شما نمی توانید هیچ طبقه جدیدی اضافه کنید. با توجه به اینکه چنین پوست اساسی است ، من معتقدم که توسعه دهندگان باید حداقل این مقدار مجاز بودند.

می توانید حداکثر 5 افزودنی را به هر گروه پیوند دهید. هنگام پیوند ، این افزودنیها دقیقاً در بالای نوار فهرست ظاهر می شوند. می توانید تصاویر پس زمینه دلخواه را نیز از حافظه محلی اضافه کنید.

کوارتز بزرگترین پوست کدی نیست ، اما بد نیست. شما ممکن است آن را امتحان کنید.

Kodi 17.6 Krypton Only Skins

درصد کمی ، اما قابل توجه ، کاربران هنوز از Kodi 17.6 استفاده می کنند. بنابراین ، من فکر کردم این ایده خوبی است که پوسته های Kodi فقط 17.6 را تنظیم کنیم. این پوسته ها هنوز برای Kodi 18 Leia بازیابی نشده اند. اگر هنوز در Kodi Krypton پخش می کنید ، ممکن است بخواهید این پوست های برتر Kodi را امتحان کنید.

کروما

بهترین کدی پوستی 2019

Chroma یکی از محبوب ترین پوسته های Kodi برای سکوی Kodi 17.6 است. این پوست یک کوکتل از تصاویر با وضوح بالا ، تعداد زیادی رنگ و طراحی کاربر پسند است. به نظر می رسد این پوست نسبت به دستگاه های صفحه نمایش کوچک روی صفحه نمایش تلویزیون بهتر عمل می کند. در حقیقت ، پیمایش با لمس یا حتی موس آسان نیست. اگرچه ، با کنترل از راه دور بسیار خوب هماهنگ می شود.

نوار منوی خانگی با تصاویر کوچک بزرگ به صورت افقی و برجسته بزرگ است. از تنظیمات پوست می توانید به یک منوی عمودی تغییر دهید. اما ، از گرافیک آن سرقت می شود و به نمایشگر متنی صرف می شود. روش های بی شماری برای شخصی سازی این پوست وجود دارد. می توانید موارد جدیدی را در منو اضافه کرده یا موارد موجود را حذف کنید. می توانید آثار هنری متنوعی را انتخاب کنید ، کارهای هنری و افکت اضافه کنید. شما حتی ممکن است یک طرح رنگ جدید را انتخاب کنید.

Chroma دوستانه ترین پوست نیست. با این حال ، وقتی از آن آویزان شدید ، حتی ممکن است آن را دوست داشته باشید. بنابراین ، من تصمیم گرفتم که آن را در لیست بهترین پوستهای Kodi درج کنم.

تایتان

بهترین پوست کدی

هنگامی که من از Kodi 17.6 استفاده کردم تیتان زمانی یکی از پوسته های مورد علاقه من Kodi بود. از آنجا که من به Kodi 18 Leia مهاجرت کرده ام و پوست آن تنها 17.6 است ، دیگر نمی توانم از آن استفاده کنم. اگر هنوز از کریپتون استفاده می کنید ، توصیه می کنم یک بار به این پوست Kodi امتحان کنید. آنچه من در مورد تایتان واقعاً دوست داشتم ، طراحی ماژولار آن بود که می تواند گزینه های زیادی را برای شما در صفحه اصلی ارائه دهد بدون اینکه هرج و مرج باشد یا به هم ریخته.

کاشی های مجزا ، گرچه به هم مرتبط هستند ، اما به خوبی در صفحه اصلی سازماندهی می شوند. می توانید از دسته های پیش فرض از جمله موسیقی ، تصاویر ، فیلم ها ، YouTube ، مرورگر افزودنی و تنظیمات انتخاب کنید. وقتی روی کاشی طبقه بندی کلیک می کنید ، آیتم های زیرمنو مربوط در پایین ظاهر می شود. می توانید به راحتی طرح صفحه اصلی را از تنظیمات پوست تغییر دهید.

Titan همچنین گزینه های سفارشی سازی زیادی را ارائه می دهد. از تغییر دادن طرح به اضافه کردن موارد جدید در فهرست ، از تغییر رنگ رنگ پوست گرفته تا تصاویر پس زمینه جدید ، می توانید همه این موارد را انجام دهید.

این پوست Kodi در تمام دستگاه های Kodi از جمله FireStick و جعبه های تلویزیون آندروید بسیار عالی عمل می کند.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

بسته بندی کردن

بنابراین ، در اینجا لیست ما از پوسته های برتر Kodi برای Kodi 18 و Kodi 17.6 ذکر شده است. من شخصاً این ساختها را آزمایش کرده ام و این مقاله را از تجربه شخصی خودم نوشتم. امیدوارم که آن را مفید بدانید. اگر سوالی ، پیشنهادی یا بازخوردی دارید ، لطفاً از طریق بخش نظرات در زیر به ما اطلاع دهید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me