15 بهترین تلویزیون زنده Kodi Addons (2023)

>

در این مقاله با بهترین افزونه های تلویزیون زنده Kodi آشنا می شوید. افزونه های ذکر شده در اینجا روی کلیه جعبه های Kodi از جمله FireStick ، ​​رایانه شخصی ، تلویزیون اندروید ، موبایل و تبلت و غیره کار می کنند..

من دوست دارم هر وقت فرصت پیدا کردم با کانال تلویزیونی کابلی مورد علاقه خود تنظیم کنم. اما ، روش سنتی تماشای تلویزیون از طریق اتصال کابل فقط گران می شود. و این باعث می شود گزینه های دیگری را در نظر بگیرم.

در طول چند سال گذشته ، پخش مستقیم تلویزیون از طریق اینترنت جریان اصلی تر از گذشته شده است. اکنون شروع به بریدن بند ناف و اتخاذ روش آنلاین تماشای تلویزیون کرده ایم. با تشکر از افزونه های زنده TV Kodi ، تماشای تلویزیون در دستگاه های متصل به اینترنت حتی ساده تر و راحت تر شده است.

Kodi یک پخش کننده رسانه ای همه کاره است که محتوا را از حافظه محلی ، محتوای درخواستی در اینترنت و تلویزیون زنده پخش می کند. اگر تازه وارد Kodi هستید ، راهنمای نهایی مبتدیان من برای Kodi را بررسی کنید.

برای تماشای تلویزیون زنده بر روی Kodi ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که افزونه مناسبی پیدا کنید که به شما امکان می دهد کانال های مورد علاقه خود را پخش کنید. سوال اینجاست که چگونه می توانیم بهترین افزونه های زنده تلویزیونی را برای Kodi پیدا کنیم؟ محبوبیت بازیکن Kodi در سالهای گذشته رو به افزایش بوده است. صدها مورد از افزونه های Kodi وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. متأسفانه ، همه افزونه ها به درستی کار نمی کنند. بنابراین ، یافتن مواردی که انجام می دهند برای ما دشوار است.

بهترین برنامه های افزودنی زنده TV Kodi

ما تعدادی از بهترین افزونه های تلویزیونی زنده برای Kodi را که در واقع کار می کنند ، دستگیر کرده ایم. در این مقاله ، من قصد دارم به شما نشان دهم که چگونه تلویزیون زنده را در Kodi تماشا کنید. خواندن را ادامه دهید!

بهترین افزونه های کد زنده تلویزیون

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که هنگام پخش آنلاین ، VPN را همیشه وصل کنید. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به جریان بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

1. از خودگذشتگی

Selfless انتخابی برگزیده کسانی است که به دنبال افزونه های تلویزیون زنده Kodi هستند. این افزونه یک کتابخانه سالم از کانال های تلویزیونی زنده از بسیاری از نقاط جهان ، از جمله ایالات متحده ، برای شما به ارمغان می آورد. می توانید از طریق این افزونه ، ورزش ، نمایش ، فیلم ، نمایش 24/7 و موارد دیگر را تماشا کنید. این افزونه همچنین دارای چندین کانال ماهواره ای پریمیوم است و می توانید همه آنها را به صورت رایگان تماشا کنید. Selfless را می توان از مخزن چوب الف ، که بخشی از منبع تلویزیون سعادت است ، نصب کرد. من مدتی است که شخصاً از Selfless استفاده کرده ام و آن را بهتر از بسیاری دیگر از برنامه های تلویزیونی زنده مشاهده می کنم.

منبع Repo: http://bliss-tv.com/blisstv/

نحوه نصب Kodi Addon Selfless

2. کرونوس

Chronos افزونه دیگری است که اخیراً به آن علاقه مند شده ام. این کانال به همان اندازه کانال های پریمیوم به عنوان Selfless ندارد اما لیست کلی کانال ها به همان اندازه بزرگ است. این که آیا شما مایل به تماشای ورزش ، اخبار ، بزرگسالان شنا ، کارتون یا فیلم ، نمایش ها ، Chronos هستید ، همه این موارد را برای شما دارد. می توانید این افزونه را از منبع SkyDarks دریافت کنید. چند دقیقه طول نمی کشد تا Chronos نصب شود و کانال های موردعلاقه خود را تماشا کنید. Chronos همچنین یک مقوله خاص برای ورزش به نام “ورزش زنده” است. نیازی به گفتن نیست ، در اینجا می توانید طیف گسترده ای از ورزش های زنده را از طریق چندین جریان تماشا کنید. این افزونه فقط برای تلویزیون زنده در Kodi نیست. همچنین برخی از مطالب در صورت تقاضا دارد.

  نحوه نصب Magic Dragon Kodi Build

منبع رپو: http://www.skydarks.com/skydarks/

نحوه نصب Chronos Kodi Addon

3. تلویزیون TUGA MILHANO

اکنون ، تلویزیون Tuga Milhano لزوماً یکی از محبوب ترین برنامه های افزودنی زنده TV Kodi نیست. اما ، خیلی وقت پیش این افزونه را کشف کردم و معتقدم که ارزش این را دارد که بخشی از این لیست باشید. TV Tuga در درجه اول در کانال های تلویزیونی به زبان پرتغالی متمرکز است. با این وجود کانال های زیادی نیز به زبان انگلیسی پیدا خواهید کرد. این افزونه همچنین دارای بخش ویژه “تلویزیون جهانی” است که می توانید کانال های تلویزیونی را از سراسر جهان پیدا کنید. شما می توانید بدون افزودن مخازن ، این افزونه تلویزیون زنده Kodi را مستقیماً از یک پرونده zip نصب کنید.

منبع: http://j2mf4.com/download/

4. تلویزیون cCloud

افزونه تلویزیون cCloud ده ها برنامه زنده و طیف گسترده ای از کانال های تلویزیونی از ایالات متحده و انگلیس را برای شما به ارمغان می آورد. این به راحتی یکی از بهترین افزونه های Kodi برای تلویزیون زنده است که می توانید پیدا کنید. در اینجا ، شما می توانید محتوای زنده تلویزیونی مربوط به ورزش ، اخبار ، سبک زندگی ، موسیقی ، فیلم ، نمایش های تلویزیونی و موارد دیگر را تماشا کنید. همچنین دارای یک بخش “غیر انگلیسی / بین المللی” است که به شما امکان می دهد کانال ها را از سراسر جهان پخش کنید. اگر به دنبال محتوای تلویزیون زنده با کیفیت بالا هستید ، سعی کنید تلویزیون cCloud را امتحان کنید. می توانید cCloud را از مخزن Kodil نصب کنید.

منبع: http://kdil.co/repo/

نحوه نصب تلویزیون cCloud بر روی Kodi

5. جریانهای خشمگین 

Furious Streams مجموعه عظیمی از کانالهای تلویزیونی زنده از انگلستان و ایالات متحده را در اختیار دارد. این افزونه شامل 5 لیست از کانالهای تلویزیونی زنده مستقیم از این دو مکان در صفحه اصلی آن است. همچنین برای کانال های ورزشی یک دسته اختصاصی نیز دارد. من هیچ حرفی نمی زنم که بگویم من بیش از آنکه کمی تحت تأثیر جریان های خشمگین باشم ، تحت تأثیر قرار گرفتم. بنابراین ، من هیچ تردیدی در ساخت این افزونه به بخشی از بهترین افزونه های تلویزیونی زنده Kodi نداشتم. همانطور که در مورد سایر کانالهای تلویزیونی زنده نیز وجود دارد ، شما ممکن است تمام جریان های موجود در Furious Streams را که همیشه کار می کند پیدا نکنید اما ، این پخش از پخش کننده های زنده دیگری که از آنها استفاده کرده ام ، پخش می کند. Furious Streams در مخزن Brettus Builds میزبانی می شود و نصب آن تنها چند دقیقه طول می کشد.

منبع: http://brettus.hol.es/

نحوه نصب جریانهای خشمگین بر روی Kodi

6. مقاومت

وقتی اولین بار کاوش مقاومت را نصب کردم و شروع کردم ، احساس کردم که این افزونه زنده تلویزیونی Kodi فقط برای کانالهای اسپانیایی است. اما ، هنگامی که من عمیق تر حفر شدم ، دریافتم که مجموعه کاملی از کانالهای انگلیسی نیز دارد. من نمی گویم که مقاومت بهترین افزودنی زنده تلویزیونی است. اما ، كتابخانه كانال های آن به اندازه كافی رضایت بخش است تا بتواند در این لیست جایگاهی کسب كند. توسعه دهندگان ظاهرا مخزن مخصوص خود را با نام مستعار Addon – مقاومت – از آنجا كه می توانید افزونه مقاومت را نصب كنید ، دارند. این افزونه به شما امکان می دهد ورزش های زنده ، موسیقی ، فیلم ، نمایش ، اخبار و موارد دیگر را تماشا کنید.

منبع: http://resistance.es/info/

نحوه نصب مقاومت Kodi Addon

7. IPTV Bonanza

بله! IPTV Bonanza از طریق دو منبع ، مخزن Maniac و مخزن Kodil در دسترس است. تو می توانی این افزونه را نصب کنید از هر دو کار می کنند. IPTV Bonanza ، همانطور که از نام وعده داده شده است ، مطمئناً مانند خبری از محتوای تلویزیونی زنده است. این شبکه به معنای واقعی کلمه صدها کانال زنده تلویزیونی از سراسر جهان دارد. این تقریباً بدین معنی است که تقریباً در مورد هر کانالی که می خواهید تماشا کنید ، وجود دارد. بنابراین ، چرا این افزونه تلویزیون زنده Kodi باعث می شود تا این لیست پایین بیاید و در صدر آن قرار نگیرد؟ دلیل این امر این است که کانال ها به طور تصادفی ذکر شده اند و پیدا کردن کانال مورد نظر همیشه آسان نیست. دسته بندی ژانرها وجود ندارد. کانالها بطور تصادفی طبقه بندی می شوند ، بیشتر با نام کشور. متأسفانه ، لیست حتی الفبایی نیست. با این حال ، اگر بتوانید سر خود را به دور لیست بپیچید ، من اطمینان دارم که شما واقعاً از IPTV Bonanza TV افزودنی زنده برای Kodi لذت خواهید برد..

  วิธีการติดตั้ง Helix TV IPTV บน FireStick / Android / Kodi

منبع: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

نحوه نصب IPTV Bonanza بر روی Kodi

8. فوق العاده IPTV 

Ultra IPTV دقیقاً مانند IPTV Bonanza ، مجموعه گسترده ای از کانالهای تلویزیونی زنده را از سراسر جهان در اختیار شما قرار می دهد. و دقیقاً مانند IPTV Bonanza ، این افزونه تلویزیون مستقیم Kodi کانالهای خود را به درستی سازماندهی نمی کند. بنابراین ، به دنبال کانال های مورد نظر خود کمی دشوار می شوید. این خیلی بهتر می شد اگر این ژانرها این ژانرها را حداقل بر اساس زبان طبقه بندی می کردند اگر نه ژانر. با این وجود ، تماشای زیادی در اینجا وجود دارد و اگر به اندازه کافی دقیق نگاه کنید ، کانال های موردعلاقه خود را پیدا خواهید کرد. ورزش ، فیلم ، نمایش ، اخبار و تقریباً در مورد همه چیزهایی که ممکن است از طریق صدها کانال درخواست کنید وجود دارد. و البته ، همه چیز رایگان است.

منبع: http://cazlo.com/repo

نحوه نصب Ultra IPTV بر روی Kodi

9. لیست های پخش لیست ترکان UK

لیست های پخش لیست ترکان UK ، طیف گسترده ای از مطالب را در دسته بندی های مختلف از جمله تلویزیون زنده در Kodi شامل می شود. حتی اگر این افزونه در درجه اول برای محتوای درخواستی باشد ، یک بخش جداگانه و ویژه برای تلویزیون زنده دارد. و این بخش حاوی کانال های تلویزیونی بسیاری از انگلستان ، ایالات متحده و سایر کشورها است.

این افزونه تلویزیون زنده Kodi را می توان از مخازن UKTurk Addon نصب کرد ، که اولین بار است که نسخه به روز شده افزونه را دریافت می کند. در مخزن Kodil نیز موجود است. اما ، من متوجه شده ام که Kodil همیشه آخرین نسخه را ندارد. پس از نصب لیست های پخش لیست ترکان UK ، برای دسترسی به آن به پین ​​نیاز خواهید داشت. پین را می توان در UTPIN.com ایجاد کرد.

منبع: https://addoncloud.org/ukturk/install

نحوه نصب لیست های پخش لیست ترکان UK

10. Amerikano Tuga

شانس خوبی وجود دارد که شاید شما حتی در مورد این برنامه افزودنی زنده TV Kodi نشنیده باشید. من فقط چند هفته پیش به آن گیر کردم و تصمیم گرفتم آن را حفظ کنم. چرا؟ به همین دلیل ، به من این امکان را می دهد که کانال های تلویزیونی زنده را از سراسر جهان بدون هیچ مشکلی تماشا کنم. صفحه اصلی این افزودنی دارای دسته بندی های مختلف با پیوند ده ها کانال است. این دسته بندی ها اکثراً کشور دانا هستند ، اما بخش هایی مانند VIP Kids TV ، فیلم ها و غیره نیز پیدا خواهید کرد American Tuga بخشی از مخفی VIP Secret است و دقیقاً همان جایی است که می توانید آن را نصب کنید..

منبع: http://team-vipsecret.com/

11. جریانهای دیوانه

اگر بخواهید تلویزیون زنده را روی Kodi تماشا کنید ، Mad Streams یکی دیگر از موارد افزودنی است که دوست دارید آن را امتحان کنید. این افزونه برای برخی از کانال های تلویزیونی محبوب دارای پخش زنده تلویزیونی زیادی است. در حال حاضر ، Mad Streams برای تعمیر و نگهداری و بروزرسانی نسخه آفلاین است. ما یک بار دیگر به صورت آنلاین به شما اطلاع خواهیم داد.

منبع: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SportsDevil

SportsDevil به طور مرتب در میان بهترین افزونه ها برای تماشای تلویزیون زنده در Kodi نمایش داده می شود. این مجموعه بزرگ از کانالهای تقریباً در تمام نقاط جهان را در اختیار دارد. نام افزونه نشان می دهد که همه چیز در مورد ورزش است. درست است که بخش عمده ای از SportsDevil به ورزش اختصاص داده شده است. صفحه اصلی آن دارای دو بخش جداگانه برای ورزش است – Live Sports & تلویزیون ورزشی. با این حال ، بیشتر از ورزش فقط به SportsDevil است.

بخش “تلویزیون زنده” وجود دارد ، که بیشتر دارای گروه “ShadowsNet.ro” (جهانی تلویزیون) است. بخش جهانی تلویزیون از این افزونه به شما امکان می دهد کانال های تلویزیونی زنده از ایالات متحده ، انگلیس ، آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و موارد دیگر را کاوش کنید.

می توانید SportsDevil را از مخزن Kodil نصب کنید. همچنین ممکن است کشف کنید که SportsDevil بخشی از مخازن اصلی دیگر از جمله Supremacy ، ماوریک ، UKTurk Addon مخزن و غیره است. اما به نظر می رسد Kodil جدیدترین نسخه این افزونه را دارد و به همین دلیل بهترین منبع برای نصب SportsDevil است. از جانب.

منبع: http://kdil.co/repo/

نحوه نصب SportsDevil Kodi Addon

13. مبدرو

Mobdro یکی از افزونه های بسیار محبوب Kodi است و از مخزن Kodil برای بارگیری در دسترس است. اگرچه Mobdro در اصل یک افزونه تقاضا است ، اما دارای مقوله ای به نام “کانال ها” است که مجموعه مناسبی از برخی کانال های ماهواره ای که به طور گسترده تماشا می شود ، است. Mobdro دارای طیف گسترده ای از مطالب است و به شما امکان می دهد کانال های زنده را در دسته های مختلف از جمله فیلم ، برنامه های تلویزیونی ، سرگرمی ، ورزش ، موسیقی و موارد دیگر تماشا کنید. این افزونه نیز به طور مرتب با محتوای جدید به روز می شود.

  نحوه نصب Fire TV GURU Build در Kodi 17.6 Krypton

منبع Repo: http://kdil.co/repo/

نحوه نصب Mobdro در FireStick

14. IPTV نهایی

Ultimate IPTV ، مانند IPTV Bonanza و Ultra IPTV ، مجموعه بزرگی از کانالهای تلویزیونی ماهواره ای را از سراسر جهان دارد. دقیقاً مانند دو مورد دیگر ، کانال های Ultimate IPTV نیز به نوعی مرتب سازی شده و به طور تصادفی قرار می گیرند. بنابراین ، شما باید روی صفحه نمایش کلیک کنید تا آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید. نکته خوب این است که اگر شما آماده کار برای آن هستید ، بیشتر از هر جای دیگر احتمال دارد کانال مورد علاقه خود را پیدا کنید.

منبع: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow یک سرویس مبتنی بر اشتراکی است که پخش مستقیم تلویزیون را از کانالهای ماهواره ای آمریکایی به آمریکایی های خارج از کشور ، مانند پرسنل ارتش در حال استقرار ، ارائه می دهد. این سرویس به عنوان USTVNow Plus در مخزن رسمی Kodi ذکر شده است. برای استفاده از سرویس ابتدا باید حساب کاربری USTVnow را ثبت کنید و سپس افزونه زنده TV Kodi را نصب کنید. USTVnow دارای یک ساختار قیمت گذاری مرتب است و برنامه پایه رایگان است. اما ، برنامه رایگان فقط تا 6 کانال و ویژگیهای محدود ارائه می دهد. اشتراک های پرداخت شده از 14.99 دلار شروع می شود و کانال های بیشتری (تا 24) و قابلیت DVR بهتر ارائه می دهند. شما ممکن است به http://watch.ustvnow.com/guide مراجعه کرده و درباره برنامه ها و کانال ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

بسته بندی کردن

بنابراین ، در اینجا لیست ما از بهترین افزونه های تلویزیون زنده Kodi برای سال 2023 قرار دارد. درست است که تعداد بسیاری دیگر در آنجا وجود دارد. اما ، ایده این است که افزونه هایی را پیدا کنید که واقعاً کار کنند. هیچ فایده ای برای عبور از دردسرهای نصب افزونه فقط برای یافتن کارایی ندارد. من شخصاً هرکدام از این افزونه ها را نصب کرده ام و آنها را برای جریان پذیری آزمایش کرده ام. لطفاً توجه داشته باشید که من هنوز یک افزونه تلویزیونی زنده برای Kodi پیدا نکردم که بتواند تمام مدت 100٪ پخش کند. اما ، افزونه هایی که در بالا ذکر کردم ، لینک های قابل جریان بیشتری دارند و بهتر از سایرین کار می کنند. اگر اتفاقی بیفتد که بر روی همه برنامه های افزودنی جدید و مستقیم تلویزیون Kodi گیر بیاورم ، مطمئنم این لیست را به روز می کنم در صورت بروز هرگونه افزودنی ، لطفاً آن را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید. ممنون که خوندید!

مربوط:

بهترین ساخته های Kodi
چگونه به فرار از زندان فرار از زندان
نحوه به روزرسانی Kodi در Fire TV Stick
نحوه رفع بافر در Kodi
نحوه تماشای Hotstar در ایالات متحده

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me