نحوه نصب لینک های BK بر روی Kodi

>

در این آموزش گام به گام ، شما می توانید نحوه نصب BK Links Build را روی Kodi 17.6 Krypton بیاموزید. پیوندهای BK یکی از بهترین ساختهای Kodi برای فیلم ها / نمایش های تلویزیونی است و وزن آن حدود 300 مگابایت است. اگر قصد استفاده از آن را در Fire Fire Stick قدیمی دارید ، ممکن است به همان اندازه ای که انتظار دارید کار نکند. با این حال ، 2 ژنرال آمازون Fire Stick با الکسا ، PC ، Nvidia Shield بسیار خوب کار می کند و شما نباید مشکلی برای انجماد داشته باشید.

: BK Links Build در حال حاضر در جادوگر دیجیتال Stream در دسترس نیست. لطفاً یکی از دیگر ساختهای موجود در لیست بهترین ساختهای Kodi را امتحان کنید.

پیوندهای BK هنوز در Kodi Leia 18.0 موجود نیست. با این حال ، من امیدوارم که توسعه دهندگان به زودی نسخه Leia را منتشر کنند.

نحوه نصب پیوندهای bk ساخته شده بر روی kodi

با استفاده از BK پیوندها Kodi Build ، چندین مورد از پیش نصب شده Kodi اضافی دریافت خواهید کرد ، به این معنی که نیازی به اجرای نصب برای هر یک از این افزونه‌ها ندارید. برخی از این افزونه‌ها عبارتند از: The Dogs Bollocks ، Neptune Rising ، Supremacy و موارد دیگر.

توجه داشته باشید: توصیه می کنم قبل از نصب هرگونه ساخت Kodi ، Kodi را در تنظیمات کارخانه تنظیم کنید. این اطمینان حاصل می کند که با ساخت Kodi دلخواه خود بهترین عملکرد ممکن را کسب خواهید کرد.

حال بیایید ببینیم که چگونه BK پیوندها را روی Kodi 17.6 Krytpon برای FireStick / PC / Nvidia Shield یا سایر جعبه های Kodi نصب کنید..

مراحل نصب لینک های BK Build روی Kodi 17.6

می خواهم بگویم که BK پیوندها یک کدی رسمی نیست و شما نیاز به نصب از منابع ناشناس در برنامه Kodi خود دارید. بدون فعال کردن آن ، Kodi اجازه نصب هیچ Kodi Addon / Build را از اشخاص ثالث نمی دهد.

  • به قسمت تنظیمات در سمت چپ بالای صفحه اصلی Kodi خود بروید.
  • "تنظیمات سیستم" را باز کرده و "افزودنیها" را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.
  • "منابع ناشناس" را روشن کنید. برای تأیید "بله" را کلیک کنید.

اکنون که Kodi آماده نصب BK Links Build است ، راهنمای مرحله به مرحله زیر را دنبال کنید.

مرحله 1: "تنظیمات" را در صفحه اصلی Kodi باز کنید (به نماد چرخ دنده در سمت چپ بالای صفحه اصلی Kodi مراجعه کنید)

تنظیمات کد

گام 2: روی "File Manager" کلیک کنید و "افزودن منبع" را باز کنید

کد منبع مبدل را اضافه کنید

مرحله 3: روی "هیچ" کلیک کرده و تایپ کنید http://streamdigital.org/wiz/ و سپس بر روی OK کلیک کنید. در صفحه بعدی ، باید نام منبع رسانه را تایپ کنید. من آن را نامگذاری می کنم "جادوگر"برای این راهنما ، شما می توانید آن را هر آنچه که می خواهید نامگذاری کنید. پس از افزودن نام و URL ، بر روی OK کلیک کنید.

لینک های bk ساخت لینک دانلود

مرحله 4: به صفحه اصلی Kodi بروید > مواد افزودنی > نصب بسته بندی.

نصب کننده بسته کد

مرحله 5: نصب را از Zip File باز کنید > جادوگر > plugin.program.sdwiz.zip

پیوندهای bk نصب repo را از پرونده zip نصب کنید

مرحله 6: چند دقیقه صبر کنید و صفحه اطلاعات را مطابق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. برای بستن آن روی "رد کردن" کلیک کنید.

پیوندهای bk باعث ایجاد صفحه اطلاعات می شوند

مرحله 7: بر روی "ادامه" در پنجره باز شده بعدی کلیک کنید. همچنین می توانید قبل از کلیک روی ادامه ، تنظیمات موجود در این پنجره را تغییر دهید.

تنظیمات برای ایجاد لینک های پیوند bk

مرحله 8: "ساخت منو" را باز کنید

پیوندهای bk

مرحله 9: روی "پیوندهای BK" کلیک کنید

پیوندهای bk را بر روی kodi نصب کنید

مرحله 10: دو گزینه برای نصب را در اینجا مشاهده خواهید کرد - نصب جدید و نصب استاندارد. گزینه اول کدی را به تنظیمات کارخانه بازنشانی می کند و دومی ساخت را بدون لمس داده های موجود به سادگی نصب می کنید.

من "نصب تازه" را توصیه می کنم زیرا بهترین عملکرد را در ساخت کدی تضمین می کند. پس از کلیک بر روی "نصب تازه" ، تأیید شما در مورد بازگرداندن Kodi به پیش فرض کارخانه می پرسد. تأیید را کلیک کنید.

لینک های تازه نصب bk بر روی کدی ایجاد می شوند

مرحله 11: Kodi اکنون ساخت BK Links را که اندازه تقریباً 300 مگابایت است بارگیری می کند.

لینک های bk را بر روی kodi firestick بارگیری کنید

مرحله 12: پس از بارگیری BK Links Build ، کلیه پرونده های لازم را نصب کرده و سپس به "Force Close" می پردازد. فقط این کار را انجام دهید.

نیرو کدوی نزدیک

مرحله 13: راه اندازی Kodi و BK پیوندها ساخت اولین چیزی است که می بینید.

نحوه نصب پیوندهای bk ساخته شده بر روی firestick یا kodi

اینگونه است که شما BK Links را در Kodi 17.6 نصب می کنید. اگر در نصب FireStick / PC با هرگونه مشکل روبرو هستید ، در اظهار نظر در زیر دریغ نکنید.

پیوندهای BK ساخت کار نمی کنند

من بعضی اوقات از سؤالاتی دریافت می کنم که ساخت BK Links در Kodi / FireStick کار نمی کند. خوب ، مهمترین و شایع ترین دلیل عدم وجود جریان در ساخت BK Links مسئله سرور است. این موضوع مدتی است و به محض حل مسئله سرور ، ساخت BK پیوندها باید خوب کار کنند. با این حال ، اگر مسئله سرور نیست ، من به شما توصیه می کنم پس از این راهنما نصب مجدد BK Links Kodi را نصب کنید. این یک راه حل سریع و سریع است.

BK پیوندهای Kodi Build Not Installation را پیوند می زند

تا زمانی که مشکلی در سرور وجود نداشته باشد ، ساخت BK پیوندها باید با راهنمایی بالا به راحتی نصب شوند. با این حال ، بیشتر کاربرانی که با مشکلات نصب روبرو هستند ، افرادی هستند که در URL منبع علامت گذاری می کنند. من پیشنهاد می کنم URL را که در مرحله "افزودن منبع" اضافه کرده اید ، بررسی کنید. باید اینگونه باشد http://streamdigital.org/wiz/ یا کار نخواهد کرد.

اگر هنوز نمی توانید ساخت BK Link build را نصب کنید ، لطفاً موضوع دقیق خود را در نظرات زیر اطلاع دهید.

پیوندهای BK ساخت جایگزین

اگر به هر دلیلی BK Links Build را دوست ندارید یا نمی توانید آن را به کار بیاندازید ، چندین ساخت دیگر وجود دارد که می توانید روی دستگاه خود نصب کنید. برای برخی از ساختهای معروف پیوندهای زیر را بررسی کنید.

نحوه نصب No Limits Magic Build
نحوه نصب Slamious Build
نحوه نصب Titanium Build

اینها تنها ساختهای موجود به عنوان جایگزینی برای ساختن لینکهای BK نیست. شما می توانید لیست کامل ساخت را از اینجا بررسی کنید.

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me