نحوه نصب Chronos Addon بر روی Kodi

>

بنابراین ، شما Kodi را بر روی Firestick یا دستگاه هوشمند خود نصب کرده اید و آماده تماشای تلویزیون زنده هستید. مشکل این است که بارگیری Kodi به تنهایی امکان دسترسی فوری به تلویزیون زنده ، فیلم و موسیقی را در اختیار شما قرار نمی دهد. با توجه به اینکه Kodi فقط یک رسانه پخش کننده منبع باز است ، برای نمایش واقعی محتوا باید تنظیم و تنظیم شود. بنابراین ، برای اینکه واقعاً از محتوای Kodi و جریان لذت ببرید ، باید افزونه های آن را بارگیری کنید.

افزودنیها همان چیزی است که Kodi را زنده می کند و به کاربران این امکان را می دهد تا برنامه های تلویزیونی ، ورزشی ، فیلم و ... را تماشا کنند. افزودنیهایی وجود دارد که می توانید در مخزن رسمی Kodi جستجو و بارگیری کنید و سپس افزونه های شخص ثالث Kodi نیز وجود دارند که اغلب بارگیری و نصب رایگان هستند. توجه داشته باشید ، افزودنیهای شخص ثالث اغلب حاوی محتوای دزد دریایی هستند ، بنابراین به یاد داشته باشید که با مسئولیت پذیری جریان پیدا کنید! با این گفته ، این مقاله نحوه نصب افزونه Chronos Kodi را به شما نشان می دهد.

افزونه Chronos کاربردی است ، اما بسیاری از جریانها کار نمی کنند

با استفاده از VPN از Chronos در Kodi Safely استفاده کنید

قبل از اینکه به مراحل نصب افزونه Chronos Kodi شیرجه بزنیم ، توصیه می شود اگر قصد دارید محتوای خود را روی Kodi جریان دهید ، یک VPN را تنظیم کنید. یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) به شما امکان می دهد با نگه داشتن هویت و موقعیت مکانی مخفی شده از ارائه دهندگان خدمات اینترنت (ISP) ، محتوا را با خیال راحت و خصوصی در Kodi جریان دهید. اگر ISP ها بدانند که شما در حال پخش محتوای هستید ، آنها می توانند سرعت اتصال شما را تحت فشار قرار دهند و بر داده های ورودی و خروجی شما نظارت کنند. به دست آوردن VPN مانع ایجاد اختلال در ISP ها در محتوای شما می شود و همچنین به شما امکان می دهد محتواهایی را مشاهده کنید که ممکن است در منطقه شما در دسترس نباشند یا از نظر جغرافیایی مسدود شده باشند..

گزینه های VPN بسیاری برای دسترسی به شما وجود دارد ، با این حال من از ExpressVPN برای سریعترین سرعت و خط مشی صفر استفاده می کنم و توصیه می کنم. می توانید کلیک کنید اینجا برای دریافت ExpressVPN برای Kodi. در صورتی که خدمات آنها را دوست ندارید (که بسیار بعید به نظر می رسد) این خدمات با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه است..

همچنین می توانید مقاله ما را در مورد بهترین VPN ها برای Kodi و دلایل استفاده از VPN بخوانید.

اکنون که از خطرات مرتبط با Kodi و مزایای VPN آگاهی دارید ، بیایید وارد روند نصب Chronos در Kodi شوید..

نحوه نصب Chronos Kodi Addon

Chronos یک افزونه شخص ثالث است که برای بارگیری در Kodi در دسترس است و به کاربران اجازه می دهد تا برنامه ها و ورزش های تلویزیونی زنده را پخش کنند. افزونه شامل مقوله های دیگری مانند هاکی ، کنسرت ها ، فیلم ها ، رادیو و ... می باشد. Chronos تقریباً یک سال است که از طریق یک مخزن غیر رسمی Kodi معروف به مخزن Skydarks در دسترس است. برای شروع کار با نصب Chronos در Kodi ، می خواهید ابتدا منابع ناشناس را روی Kodi فعال کنید. برای انجام این کار ، شما می خواهید:

  • کلیک کنید روی "تنظیمات" میانبر در سمت چپ بالای صفحه اصلی (نماد چرخ دنده)
  • انتخاب کنید تنظیمات سیستم در Kodi 17.6 یا سیستم در Kodi 18
  • کلیک کنید مواد افزودنی در نوار کناری
  • حرکت به "منابع ناشناخته" و آن را روشن کنید
  • "بله" را هنگام مشاهده پیام هشدار انتخاب کنید

پس از فعال کردن منابع ناشناخته روی Kodi ، می توانید به صفحه اصلی برگردید و روی آن کلیک کنید "تنظیمات" یک بار دیگر آیکون بعد از کلیک روی "تنظیمات" (نماد چرخ دنده) ، شما می خواهید:

شماره 1 باز کن مدیر فایل

Chronos kodi addon

شماره 2 هنگامی که مدیر فایل را باز کردید ، روی آن دوبار کلیک کنید "افزودن منبع" از پانل سمت چپ این باید باعث شود صفحه نمایشی ظاهر شود که خوانده شود "افزودن منبع پرونده" انتخاب کنید "" و Kodi سپس یک آدرس وب از شما می خواهد. آدرس وب زیر را وارد کنید: http://www.skydarks.com/skydarks/

پس از اتمام ، بر روی "OK" کلیک کنید و باید توانایی تغییر نام منبع را داشته باشید. پس از وارد کردن نامی برای پرونده رسانه خود ، روی "تأیید" کلیک کنید تا از پنجره بازشو خارج شوید.

نحوه نصب افزونه Chronos kodi addon

شماره 3 به صفحه اصلی Kodi برگردید و کلیک کنید "افزودنیها" از منوی سمت چپ در صفحه افزودنی ها ، مکان را پیدا کنید "جعبه باز" در سمت چپ صفحه نماد را کلیک کنید و بر روی آن کلیک کنید تا آن را راه اندازی کنید.

نصب کننده بسته کد

شماره 4 بعد ، انتخاب کنید "نصب از پرونده ZIP."

نصب از فایل zip kodi

شماره 5 با این کار باعث می شود پنجره جدیدی باز شود به نام "نصب از فایل پستی" ، که در آن هر منبعی را که اضافه کرده اید خواهید دید. در اینجا ، شما باید فایل "Sky Darks" خود را ببینید و باید روی آن کلیک کنید. پس از کلیک روی پرونده ، یک فایل فشرده را در آن مشاهده خواهید کرد ، با نام "repository.skydarks-x.x.x.zip.برای نصب آن روی آن پرونده کلیک کنید.

نصب افزونه Chronos kodi

شماره 6 پس از نصب فایل zip ، به بروید "از مخزن نصب کنید."

kodi از مخزن نصب کنید

شماره 7 از آنجا ، هم اکنون می توانید انتخاب کنید مخزن Skydarks. پس از انتخاب مخزن ، به بروید "افزودنیهای ویدیویی" و کلیک کنید "Chronos" در صفحه Chronos ، به سادگی انتخاب کنید "نصب" (در انتهای صفحه) و شما آماده هستید تا تماشای محتوا را شروع کنید!

نحوه نصب Chronos بر روی kodi

Perks of Chronos Kodi Addon

Chronos Kodi Addon به کاربران این امکان را می دهد تا محتوای مختلفی را بدون نیاز به پرداخت هزینه برای دسترسی به آن پخش کنند. تمرکز اصلی این افزودنی شخص ثالث روی تلویزیون و ورزش زنده است ، اما محتوای بسیار بیشتری از آن را به کاربران خود ارائه می دهد. در حال حاضر ، Chronos دارای 70 کانال زنده تلویزیونی است ، اما بیشتر کانال ها از کانادا تهیه شده اند. Chronos چند کانال بین المللی از اتریش و آلمان ارائه می دهد ، اما توجه داشته باشید که برخی از 70 کانال آن به درستی کار نمی کنند. Chronos در حال حاضر برنامه های ورزشی زیر را به کاربران خود ارائه می دهد: MLB ، UFC و NHL. نگران طرفداران NFL نباشید! Chronos به کاربران امکان می دهد ورزش های زنده مانند فوتبال ، بسکتبال و موتورسواری را پخش کنند.

با استفاده از Chronos Kodi Addon ، کاربران می توانند از کنسرت های موسیقی از حدود 400 هنرمند موسیقی لذت ببرند و حتی ممکن است با چند مستند موسیقی روبرو شوند. خوشبختانه ، تمام پیوندهای مربوط به موسیقی به طور صحیح روی افزونه عمل می کنند. فیلم ها ، هرچند یک دسته اخیر ، اما با 30 فیلم اخیراً منتشر شده در Chronos نیز موجود هستند که در حال پخش هستند. هنگام پخش محتوای فیلم (و همچنین برنامه های تلویزیونی) که در آن اکثر افزودنیهای شخص ثالث اغلب از منابع دزدان دریایی برای به دست آوردن چنین محتوایی استفاده می کنند ، مراقب باشید. اگرچه Chronos یک افزودنی جدید در Kodi است و در حال دستیابی به محتوای بیشتر است ، اما به سرعت به یک انتخاب افزودنی محبوب برای کاربران تبدیل شده است!

مربوط:

نحوه نصب Exodus Redux بر روی Kodi
نحوه نصب Exodus Kodi Addon
نحوه پاک کردن حافظه نهان بر روی Kodi
نحوه نصب Venom Kodi Addon

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me