نحوه نصب Durex Build بر روی Kodi 17.6

>

Durex Build بارها و بارها در میان برترین ساخته های Kodi در چند وقت اخیر دیده شده است. این ساخت و ساز ظاهری و ظاهری Kodi را به طرز چشمگیری تغییر می دهد ، باعث می شود کد Kodi UI بیشتر شهودی شود ، بارهای از ویژگی ها و کارکردهای جدید را اضافه می کند و نمایش های تجربیات Kodi شما را تقویت می کند. Durex Build for Kodi 17.6 Krypton کتابخانه بزرگی از افزودنیهایی را که شما می توانید با لمس دکمه به آنها دسترسی پیدا کنید ، بدون نیاز به نصب مجزا آنها.

جفت ، نپتون در حال افزایش ، اورانوس برخی از افزونه های از پیش نصب شده و برجسته آن هستند ، اما لیست در اینجا پایان نمی یابد. خوب ، احتمالاً از اینجا شروع می شود. مجموعه ای از افزونه های Kodi را کاوش کنید و تقریباً همه چیز را برای نیازهای سرگرمی خود خواهید یافت. Durex Kodi ساخته شده همچنین چندین دستگاه چاپگر جدید را اضافه می کند تا اطمینان حاصل شود که هنگامی که افزونه منابع مورد علاقه شما را جستجو می کند ، بهترین جریان را به شما ارائه می دهد.

Durex Build هموار در تمام دستگاه های پشتیبانی شده با Kodi از جمله تلفن های هوشمند ، رایانه ها و دستگاه های پخش کننده تلویزیون کار می کند. در حقیقت ، این دستگاه برای دستگاه های jailbroken FireStick و Fire TV کاملاً مناسب است. در کل ، Durex یکی از ساختهای باورنکردنی Kodi است و من قصد دارم به شما کمک کند فوراً آن را دریافت کنید. در این راهنما نحوه نصب Durex Build را روی Kodi به شما نشان خواهم داد. خواندن را ادامه دهید!

به روز رسانی: Durex Build دیگر کار نمی کند. ساخت Xanax بهترین جایگزین برای Durex است. همچنین می توانید لیست بهترین ساختهای Kodi را بررسی کنید.

چگونه به نصب DUREX ساخته شده در KODI 17.6

توجه: روش نصب زیر در تمام دستگاههای پشتیبانی شده با Kodi مانند تلفن های هوشمند ، رایانه ها ، FireStick و غیره کار می کند.

Durex شخص ثالث کدی است و برای نصب چنین ساختهایی باید به منابع ناشناس در Kodi اجازه دهیم. بنابراین ، قبل از اینکه ما جلوتر برویم ، مواردی است که شما نیاز دارید تا تنظیمات امنیتی را تغییر دهید:

به صفحه اصلی Kodi بروید و به تنظیمات بروید > تنظیمات سیستم > مواد افزودنی در سمت راست ، گزینه "منابع ناشناخته" را مشاهده خواهید کرد. اگر غیرفعال یا خاموش است ، آن را با حرکت ضامن در کنار آن ، مطابق تصویر زیر روشن کنید

نحوه نصب durex build روی kodi

هنگامی که پیام اخطار زیر ظاهر می شود ، روی "بله" کلیک کنید و آن را نادیده بگیرید. ساخت durex یکی از قابل اعتمادترین ساخت کدی است.

durex build

اکنون همه شما آماده نصب Durex Kodi build است.

نصب یک ساختمان با نصب یک افزودنی ساده کمی متفاوت است. برای اطمینان از اینکه چیزهای ساده باقی می مانند ، من این روند را به 3 مرحله مختلف به شرح زیر تقسیم کردم:

- مرحله 1: منبع Wizard Durex را به Kodi اضافه کنید

- مرحله 2: جادوگر Durex را از منبع نصب کنید

- مرحله 3: نصب Durex Build بر روی Kodi با استفاده از Durex Wizard

بیایید هر یک به یک نگاهی بیندازیم.

توجه: Kodi Builds محتوای جریان نامحدود را به ارمغان می آورد ، اما می تواند شما را با مشکل قانونی روبرو کند. کاربران Kodi برای پنهان کردن هویت خود هنگام پخش فیلم / نمایش های تلویزیونی / ورزش باید از VPN استفاده کنند. علاوه بر این ، بسیاری از افزونه های محبوب جغرافیایی مسدود شده اند و برای کار به یک VPN احتیاج دارند.

من شخصاً استفاده و توصیه می کنم ExpressVPN که بهترین VPN برای Kodi است. شما می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49٪ در برنامه های سالانه خود صرفه جویی کنید.

مرحله 1: منبع کد جادوگر Durex را به Kodi اضافه کنید

این بخشی است که ما Kodi را به مکان سرور جادوگر Durex اشاره می کنیم. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

شماره 1 با کلیک روی نماد cog / gear در سمت چپ بالای صفحه اصلی Kodi ، درست در زیر نماد Kodi ، فهرست "تنظیمات" را باز کنید

durex kodi build

شماره 2 اکنون پیش بروید و "File Manager" را باز کنید

durex build on kodi

شماره 3 در پنجره بعدی روی "افزودن منبع" کلیک کنید. اگر منابع زیادی دارید ، ممکن است لازم باشد کمی پیدا کنید تا این گزینه را پیدا کنید.

نحوه نصب durex build روی firestick

شماره 4 وقتی کادر گفتگوی زیر را مشاهده کردید ، روی "کلیک کنید"

نحوه نصب durex build روی kodi

شماره 5 URL منبع را به عنوان وارد کنید http://www.drxbld.com/wiz/

این بخشی است که در آن باید مراقب باشید. یک تایپ یک روند باعث شکست خواهد شد. بنابراین ، URL را دقیقاً مانند من وارد کنید.

بعد از وارد کردن URL روی "OK" کلیک کنید

شماره 6 اکنون روی جعبه زیر "نامی برای این منبع رسانه وارد کنید" و "Durex" (بدون نقل قول) را وارد کنید. در حقیقت ، شما ممکن است هر نام دلخواه خود را وارد کنید. توصیه می کنم از اسمی استفاده کنید که بعداً بتوانید این منبع را شناسایی کنید. بعد از وارد کردن نام ، OK کنید

نحوه نصب durex kodi build

بسیار خوب! این نحوه افزودن منبع است. بیایید به قسمت بعدی برویم.

مرحله 2: مخزن Durex را از منبع نصب کنید

در این قسمت ، ما از DURAX مخزن Durex روی Kodi از منبعی که اخیراً اضافه کردیم ، اضافه خواهیم کرد. مراحل زیر ذکر شده است:

شماره 1 به صفحه اصلی Kodi برگردید و "افزودنیها" را کلیک کنید

durex kodi build

شماره 2 گزینه "نصب نصب" را پیدا کرده و کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است ، در سمت چپ بالا قرار دارد و مانند یک جعبه باز است

نحوه ساخت durex

شماره 3 مورد بعدی که باید انجام دهید کلیک بر روی "نصب از فایل zip" است.

راهنمای نصب durex build

شماره 4 اکنون نام مبدائی را که اندکی به آن اضافه کرده اید پیدا کرده و روی آن کلیک کنید. در این راهنما نام "دورکس" را انتخاب کردیم. بنابراین ، این چیزی است که من می خواهم کلیک کنم

durex build

شماره 5 اکنون باید چند فایل zip را در اینجا مشاهده کنید. آنچه می خواهیم آن را باز کنیم پرونده ای به نام ‘plugin.program.drxwizard-6.0.zip" این پرونده را انتخاب کرده و کلیک کنید. به یاد داشته باشید که 6.0 در هنگام نوشتن این راهنما شماره نسخه است. ممکن است در صورت انتشار نسخه جدید تغییر کند.

durex kodi build دانلود

شماره 6 اکنون ، منتظر اعلامیه "نصب اضافه شده جادوگر Durex" باشید که در بالا سمت راست ظاهر خواهد شد. ممکن است مدتی طول بکشد (3-4 دقیقه)

durex kodi build

شماره 7 شما Wizard Wizard را با موفقیت نصب کرده اید. اما قبل از نصب Durex Kodi ، باید چند پیام پاپ آپ را بیابیم. به عنوان مثال ، هنگامی که پنجره بازشو را مشاهده می کنید ، روی دکمه "رد کردن" در پایین کلیک کنید

جادوگر durex

شماره 8. اکنون این پاپ را مشاهده خواهید کرد که از شما می خواهد هر یک از تنظیمات ذکر شده را فعال کنید. اگر فکر می کنید می خواهید تغییراتی ایجاد کنید ، مطابق آن گزینه ها را انتخاب کنید. اگر چیزی برای تغییر وجود ندارد ، کافیست روی "ادامه" کلیک کنید

durex wizard kodi

شماره 9 پنجره بازشو دیگری ظاهر خواهد شد که از شما می خواهد منوی ساخت را باز کنید یا خیر. بعداً این کار را خواهیم کرد بنابراین ، برای ادامه ، فقط روی "نادیده گرفتن" کلیک کنید.

نحوه نصب جادوگر durex

بنابراین ، در اصل ، شما باید بر روی رد کردن ، ادامه و نادیده گرفتن کلیک کنید تا اینکه در نهایت خلاص شوید..

پس از اتمام این کار ، می توانیم Kodi Durex build را با استفاده از Wureard Wizard نصب کنیم.

مرحله 3: نصب Durex Build بر روی Kodi با استفاده از Durex Wizard

بسیار خوب! اکنون می خواهیم مراحل نهایی مراحل نصب را شروع کنیم. اکنون می خواهیم ساخت Durex Kodi را از طریق Wureard Durex که تازه نصب کردیم ، نصب کنیم. مراحل زیر را دنبال می کنید:

شماره 1 به صفحه اصلی Kodi برگردید و به افزونه‌ها بروید > افزودنیهای برنامه. باید بتوانید در اینجا نماد Durex Wizard را ببینید. پیش بروید و آن را باز کنید.

نحوه نصب durex build

شماره 2 اکنون گزینه ‘Builds را باز کنید >از لیست

نحوه نصب durex kodi build

شماره 3 در زیر عنوان Krypton Builds ، Kodi Durex Build را مشاهده خواهید کرد. همانطور که مشاهده می کنید ، چندین سرور برای نصب این ساخت از وجود دارد. می توانید هر سروری را که دوست دارید انتخاب کنید. با این حال ، اگر یک سرور کار نمی کند ، همیشه می توانید یکی دیگر را انتخاب کنید.

نفر اول برای من کار کرد. من قصد دارم به جلو بروم و آن را باز کنم.

durex build for kodi krypton

شماره 4 اکنون باید بین "نصب تازه" و "نصب استاندارد" را انتخاب کنید. همانطور که احتمالاً حدس زده اید ، Fresh Install تمام داده های موجود در Kodi را از بین می برد و مجدداً آن را در پیش فرض های کارخانه قبل از نصب Durex Build در Kodi بازنشانی می کند..

از طرف دیگر ، نصب استاندارد برخی از داده ها را بازیابی می کند. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که بتواند تمام آن را حفظ کند.

من هیچ اطلاعات مهمی برای نگهداری ندارم. بنابراین ، من با نصب جدید جلوتر می روم.

durex build new install

شماره 5 از شما می پرسد که آیا می خواهید پیکربندی Kodi را به طور پیش فرض تنظیم کنید. روی "ادامه" کلیک کنید

نحوه نصب durex build جدید

شماره 6 اکنون ساخت Durex Kodi شروع به نصب خواهد کرد. ممکن است 4-5 دقیقه یا حتی بیشتر طول بکشد. منتظر اتمام بارگیری باشید.

نحوه نصب durex در کدی

شماره 7 پس از نصب Durex Build در Kodi ، این پیامی است که مشاهده خواهید کرد. "بارگیری مجدد نمایه" واقعاً کار زیادی نمی کند. بنابراین ، روی "Force Close" کلیک می کنم. با این کار برنامه Kodi خاتمه می یابد.

نیرو کدوی نزدیک

شماره 8. اکنون برنامه Kodi را در دستگاه خود راه اندازی مجدد کنید. اینگونه است که صفحه اصلی کدی با ساخت Durex ظاهر خواهد شد.

نحوه نصب durex kodi build

این تنها کاری است که شما باید برای نصب Durex Kodi build انجام دهید!

نتیجه گیری: Durex Kodi Build

Durex Build به راحتی یکی از بهترین ساختهای Kodi است که اخیراً با آن روبرو شده ام. با وجود اینکه از نظر ویژگی بسیار غنی است ، این دستگاه در دستگاه من آسان است. این مجموعه کاملی از افزونه های از قبل نصب شده دارد. Durex Build همچنین خوب است که به آن نگاه کنید و با آنها تعامل داشته باشید. امیدوارم این راهنما به شما کمک کند Durex Build را بدون هیچ زحمتی نصب کنید. اگر سؤال یا نظری دارید ، ما را از طریق بخش نظرات در زیر پر کنید.

مربوط:

نحوه نصب Titanium Kodi Build
نحوه نصب Misfit Mods Lite Build
نحوه نصب No Limits Magic Build
نحوه نصب Multiple Kodi Builds در FireStick
نحوه نصب افزونه ها بیش از Builds

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me