نحوه نصب Fire TV GURU Build در Kodi 17.6 Krypton

>

تعداد خوبی از کاربران Kodi می خواهند Kodi را در Amazon Fire Stick نصب کنند. اگر جزء این دسته از افراد هستید و یا پیش بینی می کنید بزودی آمازون آمازون را به دست بیاورید ، ممکن است بخواهید Fire TV GURU Build را در نظر بگیرید. این برنامه توسط FireTVGuru ساخته شده است ، از این رو آن را به یک انتخاب طبیعی برای دستگاه های Fire TV Stick تبدیل کرده است.

توجه داشته باشید: این ساخت دیگر کار نمی کند. می توانید لیست ساخت های برتر Kodi را بررسی کنید. من پیشنهاد می کنم تیتانیوم را امتحان کنید یا ممکن است لیست بهترین Kodi Builds ما را نیز مرور کنید. 

FireTVGuru این Kodi Build ویژه را برای دستگاه های جریان آمازون توسعه داد. پرونده نصب در مقایسه با بسیاری از ساخت های Kodi در بازار امروزی ، اندازه کمی دارد. نسخه کامل آن در اندازه 300MB + است. با استفاده از آن ، شما از پخش و بارگیری محتوای رسانه بدون هیچ مشکلی لذت خواهید برد.

با این وجود ، در مواردی که با مشکل نصب روبرو هستید ، بسیاری از اطلاعات عیب یابی را از وب سایت رسمی Fire TV Guru دریافت خواهید کرد. ما توصیه می کنیم نصب تمیز Fire TV GURU Kodi Build را انجام دهید. این عمل به Kodi شما گسترش کاملی می بخشد. در هر صورت ، شما می توانید نصب استاندارد را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد افزودنی ها و تنظیمات موجود خود را حفظ کنید. اگر به دنبال گزینه های بیشتر هستید ، بهترین ساختهای Kodi را در اینجا ببینید.

fire tv guru build firestick

Fire TV GURU Build: آنچه انتظار دارید?

Fire TV GURU Build مجموعه عظیمی از افزونه های محبوب Kodi را در خود جای داده است. این افزودنیها منبع محتوای جریان آن هستند. از جمله افزونه های محبوب می توان به Globe TV ، Picasso ، Bennu ، Bucky Movies ، Fire Fitness ، Bass Box، FTFA، Nfl Games، Quantum، SkyNet، NBC Sports Live Extra، IPTV Bonanza، Falcon Sports، میثاق، مطمئن نیست، Elysium، باب Unleashed ، و Tykes. رابط کاربری آن ساده و آسان برای حرکت است.

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

مراحل نحوه نصب TV TV Fire GURU Kodi در FireStick

به روز رسانی: Fire TV Guru دیگر کار نمی کند. طبق گزارش ها ، توسعه دهنده FTG کار روی آن را متوقف کرده است و پیوندهای سرور اکنون خراب است. می توانید ساختهای دیگر را در اینجا مشاهده کنید.

  วิธีการติดตั้ง Plex บน FireStick และ Android TV Box

اکنون که به خوبی می دانید Fire TV Guru چه چیزی ساخته است و چه چیزی می توانید هنگام نصب در Fire TV Stick خود داشته باشید ، اجازه دهید با راهنمای نصب شروع کنیم. لطفاً توجه داشته باشید که این راهنما فقط در FireStick کار خواهد کرد. اگر می خواهید بر روی Windows PC یا MacBook خود نصب کنید ، با روش دوم زیر بروید.

ما در این روش از برنامه FireDL استفاده خواهیم کرد که ساده ترین کار در نظر گرفته می شود زیرا برای انجام حداقل اقدامات از طرف خود نیاز دارید. ما Fire MC APK را بارگیری می کنیم و ساخت Fire TV Guru را در FireStick شما نصب می کنیم.

مرحله 1: روشن کردن در تلویزیون آتش آمازون آمازون. برنامه “FireDL” را از فروشگاه برنامه آمازون جستجو و نصب کنید.

نصب گورو تلویزیون آتش نشانی در firestick با APK shotl

گام 2: پس از نصب برنامه FireDL ، آن را باز کنید و سپس تایپ کنید 941172 در کادر URL. به طور خودکار به URL بارگیری APK تبدیل می شود.

بارگیری firemc در firestick

مرحله 3: FireDL بارگیری Fire MC APK را شروع می کند ، بنابراین صبر کنید تا تمام شود.

دانلود fire tv guru build on firestick

مرحله 4: پس از اتمام بارگیری ، روی گزینه “نصب” کلیک کنید

مرحله 5: پس از نصب ، “Open” را انتخاب کنید

مرحله 6: در عرض چند ثانیه ، برخی از دستورالعمل ها را روی صفحه خود مشاهده می کنید ، فقط روی “رد کردن” کلیک کنید

مرحله 7: اکنون می توانید تنظیمات مورد نظر خود را از اینجا انتخاب کرده و سپس روی “ادامه” ضربه بزنید

مرحله 8: “ساخت منو” را باز کنید و سپس ساختنی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. گزینه نصب “main” و “Lite” را می توانید دریافت کنید.

مرحله 9: اکنون باید دو گزینه “نصب تازه” و “نصب استاندارد” را مشاهده کنید. اگر می خواهید افزودنیها و داده های قدیمی را نگه دارید ، به سراغ Standard Install بروید ، دیگر نصب تازه خوب است.

مرحله 10: “بله” و سپس “نصب” را کلیک کنید

آتش نشانی guru kodi build on fire fire را نصب کنید

مرحله 11: بر روی “Force Force” کلیک کنید

مرحله 12: اکنون به صفحه اصلی FireStick بروید و به تنظیمات بروید > برنامه های کاربردی > برنامه های نصب شده را مدیریت کنید. در اینجا باید برنامه “FireMC” را مشاهده کنید. فقط بازش کن.

آتش گورو تلویزیون آتش در آتش

مرحله 13: این همه اکنون Fire TV Guru را در FireStick خود دارید. برای ساخت خود مقداری وقت بگذارید. بعد از باز کردن Fire TV Guru برای اولین بار 15 دقیقه دیگر منتظر نیستم. هر زمان که بخواهید Fire TV Guru را در Fire TV Stick باز کنید ، می توانید به سادگی آن را دنبال کنید مرحله 12 در بالا.

نحوه نصب guru tv tv آتش در kodi firestick

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

  نحوه نصب یک کد پورتال کد ملی

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

راهنمای ویدیو برای نصب Fire TV Guru در Kodi 17.6 (FireStick)

اگر قادر به درک راهنمای گام به گام در بالا نیستید ، فیلم زیر را تماشا کنید.

نحوه نصب Fire TV Guru Build در Kodi 17.6 Krypton (FireStick / PC)

توجه – این راهنما برای FireStick و رایانه شخصی (Windows / Mac) کار خواهد کرد.

مرحله 1: Kodi را در FireStick خود راه اندازی کنید.

گام 2: روی “تنظیمات” در گوشه بالا سمت چپ کلیک کنید.

تنظیمات کد

مرحله 3: به “مدیر پرونده” در فهرست تنظیمات بروید.

مدیر فایل کد

مرحله 4: روی گزینه آخر “افزودن منبع” دو بار کلیک کنید

کد منبع مبدل را اضافه کنید

مرحله 5: روی “هیچ” در کادر پنجره کلیک کنید.

روی هیچ کدری کلیک کنید

مرحله 6: اکنون URL منبع را به عنوان تایپ کنید http://ftg.nosleephosting.xyz/notmewizard/FTG/ و روی تأیید کلیک کنید بسیاری از کاربران اعلام کردند که قادر به نصب FTG Wizard نیستند. دلیل این امر این است که آنها هنوز هم URL قدیمی را که http://firetvguru.net/fire است ، امتحان می کنند. بنابراین اگر یکی از آنها هستید ، از URL بالا با حروف پررنگ استفاده کنید.

fire tv guru build لینک دانلود

مرحله 7: “FTG” را در قسمت نام تایپ کرده و OK را بزنید.

جادوگر آتش تلویزیون گورو

مرحله 8: به صفحه اصلی برنامه Kodi برگردید و در نوار سمت چپ روی منوی “افزودنیها” کلیک کنید. اکنون به دنبال آیکون جعبه شکل (نصب بسته) در گوشه بالا سمت چپ باشید. بازش کن.

نصب کننده بسته کد

مرحله 9: “نصب از پرونده فشرده سازی” را باز کنید و سپس بر روی “FTG” کلیک کنید که فقط در مرحله 6 و 7 اضافه کرده ایم.

نصب جادوگر ftg در Firestick kodi krypton

مرحله 10: کادر گفتگوی جدید باز خواهد شد ، روی “plugin.program.firetv.zip” کلیک کنید. سپس مدتی صبر کنید تا Fire TV Guru Wizard Wizard روی Kodi نصب شود. ممکن است 5 دقیقه طول بکشد. هنگام انجام کار باید اعلان را در گوشه بالا سمت راست مشاهده کنید.

افزونه جادوگر آتش نشانی guru را نصب کنید

مرحله 11: اکنون باید یک پنجره با اطلاعات مربوط به ساخت را ببینید. فقط روی “رد کردن” کلیک کنید

اطلاعات جادوگر ftg

مرحله 12: اکنون پنجره دیگر را با چندین گزینه مشاهده خواهید کرد. طبق دلخواه خود می توانید انتخاب یا لغو انتخاب کنید. سپس بر روی “ادامه” کلیک کنید

تنظیمات جادوگر آتش tv tv guru

مرحله 13: ظاهر جدیدی ظاهر می شود که هیچ ساخت FTG با گزینه ای برای رفتن به “ساخت منو” نصب نشده است. آن را کلیک کنید.

منوی ساخت تلویزیون آتش

مرحله 14: در اینجا می توانید کلیه ساختهای Fire TV Guru Krypton موجود را مشاهده کنید. فقط ساختمانی را که می خواهید نصب کنید انتخاب کنید. می توانید Full Build یا Lite build را نصب کنید.

آتش تلویزیون گورو tv build یا lite build را انتخاب کنید

مرحله 15: اکنون اگر نمی خواهید افزودنی ها و داده های قدیمی خود را نگه دارید ، “نصب تازه” را انتخاب کنید ، در غیر این صورت بر روی “نصب استاندارد” کلیک کنید. من نصب جدید را ترجیح می دهم.

fire tv guru ساخت نصب جدید

مرحله شانزدهم: جادوگر Fire TV Guru (FTG) هم اکنون Fire TV Guru Build را برای Kodi Krypton بارگیری می کند. پس از بارگیری ، پرونده ها را استخراج می کند و بدون هیچ گونه اقدام دیگری از طرف شما نصب می کند. در آخر ، Kodi راه اندازی مجدد می شود و خواهید دید که Fire TV Guru Build در FireStick شما نصب شده است.

Download fire tv guru build

اگر با گزینه های “بارگیری مجدد نمایه” و “Force Close” ظاهر شد ، روی “Force Close” کلیک کنید و سپس برنامه Kodi را دوباره راه اندازی کنید. بعد از باز کردن اولین بار TV Fire Fire Guru ، قبل از شروع استفاده ، مقداری وقت بگذارید (15 دقیقه کافی باشد).

  نحوه نصب EzzerMacs Kodi Builds

Fire TV Guru Not Working

برخی از کاربران گزارش داده اند که Fire TV Guru در Fire TV Stick خود کار نمی کند. توصیه می کنم Fire Fire Stick خود را خاموش کنید ، از منبع برق جدا کنید ، روتر را خاموش کنید و بعد از 5 دقیقه همه این موارد را روشن کنید. اکنون Fire TV Guru build باید خوب کار کند.

اگر در هر صورت ، Fire TV Guru پس از پیروی از دستورالعمل های بالا کار نمی کند ، بهتر است به جای پیدا کردن مشکل دقیق ، مجدداً نصب را نصب کنید. باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود.

Fire TV Guru: هیچ جریان در دسترس نیست

اگر No Streams را در دسترس می بینید ، این احتمال وجود دارد که ISP شما مانع از پخش محتوای با FTG شود. برای جلوگیری از چنین مسائلی همیشه می توانید VPN تهیه کنید.

Fire TV GURU Build: از دنیای جدید سرگرمی لذت ببرید!

در بالای لیست گسترده خود از افزونه های محبوب ، Fire TV GURU Kodi Build با یک رابط تمیز و زیبا ساخته شده است. این منو در دسته هایی ترتیب داده شده است که بیشتر به زیر گروه ها تقسیم می شوند. در زیر دسته های اصلی ساخت این Kodi قرار دارند:

برنامه های تلویزیونی

همه ما نمایش های تلویزیونی را دوست داریم. حداقل همه یک قسمت از یک برنامه تلویزیونی خاص را تماشا کرده اند. من شخصاً دو فصل از برنامه تلویزیونی گاتهام سیتی را به مدت سه روز در طول یک هفته استراحت تماشا کردم. خوب ، این تجربه عالی بود با استفاده از Fire TV GURU Kodi Build ، از پخش برخی از نمایش های برتر تلویزیون لذت می برید. رابط کاربری این دسته به صورت تمیز و سازمان یافته برای پیمایش آسان طراحی شده است.

فیلم ها

در بالای نمایش های تلویزیونی از ژانرهای مختلف ، این ساخت Kodi لیست عظیمی از فیلم های برتر را به دنیای سرگرمی های دیجیتالی شما وارد می کند. اگر عاشق تماشای فیلم هر روز بعد از کار باشید ، باید پشت خود را بپوشانید. در این گروه تعدادی فیلتر وجود دارد که می توانید هنگام مشاهده فیلم های مورد نظر خود از آنها استفاده کنید.

تلویزیون زنده

با استفاده از Fire TV GURU Kodi Build ، من به شما تضمین می کنم تلویزیون کابلی خود را از بین ببرید. برای لذت بردن از پوشش های تلویزیونی زنده رایگان از ایالات متحده و انگلیس و سایر مناطق جهان لذت ببرید! یک دسته بندی برای “جریانهای زنده” نیز وجود دارد که شامل خبرهای خبری است!

مکان او

بخشی که مخصوص دختران است. این سریال های تلویزیونی ، عاشقانه ها و نمایش های محبوب است که هر دختر می تواند آرزو کند.

موسیقی و جریان

از پخش برخی از نمودارهای برتر ایالات متحده و انگلیس لذت ببرید. همچنین دارای رابط کاربری خوبی با فیلترهایی است که می توانید هنگام جستجو در مقاله ها و ژانرهای مورد نظر خود از آنها استفاده کنید.

گوشه های کودکان

این گروه شامل محتوای بچه ها مانند کارتون ، فیلم های طنز و انیمیشن است. بچه های شما لذت می برند از پخش یک مرکز نامحدود محتوای بچه ها.

ورزش ها

در مرکز ورزشی ، همه دوستداران ورزش از نکات برجسته ورزشی و نمرات زنده لذت خواهند برد. شما می توانید در زیر گروه ها برای آخرین وقایع در سراسر جهان مرور کنید!

ساختهای دیگر برای FireStick

اگر می خواهید ساخت بیشتری را در FireStick امتحان کنید ، از لینک های زیر دیدن کنید.

  • نحوه نصب No Limits Magic Build
  • نحوه نصب CellarDoor TV Kodi Build
  • نحوه نصب تیتانیوم روی Kodi

Fire TV GURU ساخت حکم!

در حالی که Fire TV GURU Kodi Build به طور ویژه برای Fire Stick آمازون طراحی شده است ، هنوز هم برای کلیه دستگاههای پخش کننده Kodi مناسب است. همیشه اطمینان حاصل کنید که به نصب نرم افزار شخص ثالث اجازه داده اید که در طی مراحل نصب از خطا جلوگیری کند. برای اطلاعات دقیق در مورد Kodi ، می توانید ورود به سیستم را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me