نحوه نصب Incursion Kodi Addon در 17.6 Krypton

>

Incursion یکی دیگر از افزونه های Kodi است که به شما امکان می دهد فیلم ها ، نمایش ها و دسته بندی های مختلف دیگر از محتوای ویدیویی را در رایانه شخصی ، تلفن های هوشمند و Amazon Fire TV Stick پخش کنید. حمله به مجموعه کاملی از مطالب شامل تعدادی از آخرین فیلم ها ، نمایش های برنده جوایز ، قسمت های اخیر ، فیلم های مستند و موارد دیگر می بالد. این افزونه بر روی افزونه ای دیگر بسیار محبوب به نام میثاق ساخته شده است. به همین دلیل تعدادی شباهت بین این دو از جمله رابط و چیدمان پوشه پیدا خواهید کرد. مجموعه مطالب نیز تقریباً یکسان است. اما ، Incursion Kodi Addon با استفاده از کدهای به روز شده ساخته شده است و از این رو انتظار می رود پیشرفت های خاصی را نسبت به نسخه قبلی خود ارائه دهد.

هجوم مانند سایر بهترین افزونه های Kodi ، هیچ محتوایی را به خود اختصاص نمی دهد. اما ، این فیلم جریان چندگانه را برای یک فیلم از معتبرترین منابع دریافت می کند. این اطمینان می دهد که همیشه پیوند کاری وجود دارد که از آن می توانید ویدیو را پخش کنید. جریان در هر دو 1080 HD کامل و 720 HD در دسترس است. بگذارید اکنون بیاموزیم که چگونه افزونه Incursion Kodi را در رایانه شخصی / گوشی های هوشمند / FireStick خود نصب کنید.

به روز رسانی: حمله به روزرسانی نمی شود و ارزش نصب ندارد. به سختی می توان جریان هایی را بدست آورد ، از این رو ، ما به روزرسانی این راهنما را متوقف کردیم. پیشنهاد می کنم لیست من از افزونه های معروف Kodi را که در تاریخ خوب کار می کنند ، بررسی کنید.

نحوه نصب Incursion Kodi Addon

قبل از شروع نصب Incursion روی Kodi 17.6 ، بگذارید نحوه تهیه برنامه Kodi خود را برای نصب های شخص ثالث Addon به شما نشان دهم.

 1. در تنظیمات Kodi در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید
 2. تنظیمات سیستم را باز کرده و روی "افزودنیها" در منوی نوار سمت چپ کلیک کنید
 3. "منابع ناشناخته" را روشن کنید

برنامه Kodi شما اکنون تنظیم شده است تا افزودنیهای شخص ثالث مانند Incursion را بپذیرد. مراحل زیر را برای نصب افزونه Incursion Kodi در Fire Stick ، ​​رایانه شخصی یا تلفن هوشمند خود دنبال کنید.

 • به تنظیمات Kodi بروید
 • مدیر فایل > منبع را اضافه کنید

کد منبع مبدل را اضافه کنید

 • بر روی "هیچ" کلیک کنید و URL Incursion Repo را اضافه کنید - http://addons4kodi.site
 • در قسمت نام منبع "" حمله "را تایپ کنید. شما می توانید هر آنچه را که می خواهید نام ببرید ، با این وجود بهتر است آن را در نظر بگیرید.

آدرس مخزن حمله

 • به صفحه اصلی Kodi بروید و از گزینه های سمت چپ ، منوی "افزودنیها" را باز کنید.
 • "نصب بسته بندی" را باز کنید

نصب کننده بسته کد

 • روی "نصب از فایل فشرده" کلیک کنید و این مسیر را دنبال کنید - حمله > مخزن > repository.incursion > incursion.repository.x.x.x.zip

نحوه نصب addon kodi addon

 • منتظر اطلاع رسانی موفقیت آمیز در سمت راست بالا باشید. پس از نصب رپو ، به مرحله بعدی بروید.
 • "نصب از مخزن" را باز کنید
 • روی "مخزن حمله" کلیک کنید > "افزودنیهای ویدیویی" > هجوم

نصب کدنی افزونه نصب کنید

 • برای بارگیری و نصب Incursion Kodi Addon روی دستگاه خود ، روی "نصب" کلیک کنید.

نحوه نصب حمله به کدی

 • مدتی صبر کنید و باید اعلان "افزودنی ورودی" را در سمت راست بالای صفحه خود مشاهده کنید. این همه.
 • به صفحه اصلی Kodi بروید > مواد افزودنی > افزودنیهای ویدیویی > هجوم اکنون می توانید افزونه را کشف کنید.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

چرا حمله روی Kodi نصب نمی شود

حمله از طریق مخزن "Inkursion" خود موجود است. سروری که مخزن در آن قرار دارد کارآمد است و در بیشتر قسمت ها به خوبی کار می کند. با این حال ، در برخی موارد نادر ، سرور کاهش می یابد و در نتیجه مشکلات نصب وجود دارد.

اگر قادر به نصب افزونه Incursion Kodi از سرور نباشید ، احتمال وجود مشکل در پایان سرور وجود دارد. شما با اضافه کردن منبع به Kodi با مشکل روبرو خواهید شد یا ممکن است نتوانید مخزن را نصب کنید. خرابی سرورها همیشه در رادار برنامه نویسان قرار دارند و از این رو خیلی سریع رفع می شوند. به عنوان یک کاربر ، تنها گزینه برای شما این است که منتظر بمانید تا دوباره سرور عملیاتی شود.

با این حال ، سرور تنها عاملی نیست که باعث ایجاد مشکلات نصب شود. حتی ممکن است مشکل محلی باشد. البته اولین چیزی که باید اطمینان حاصل کنید این است که دستگاه شما به اینترنت متصل است. از برنامه دیگری استفاده کنید که به اینترنت نیاز دارد.

هنگامی که اتصال به اینترنت را تشخیص دادید ، من راه اندازی مجدد Kodi و رایانه شخصی / FireStick / Smartphone خود را توصیه می کنید. پس از شروع مجدد ، مراحل نصب را از شروع دنبال کنید.

راه اندازی مجدد ممکن است به نظر می رسد یک راه حل بیش از حد ساده است ، اما گاهی اوقات به طور معجزه آسایی برخی موارد دشوار را برطرف می کند که سایر روش های عیب یابی نمی توانند.

چرا تهاجم کدی آدن کار نمی کند

سرورها معمولاً هنگام بروز مشکلات مربوط به افزونه‌ها ، مقصر هستند. همانطور که قبلاً گفتم ، سرور Incursion خوب است و همچنین سرورهای افزودنی محبوب دیگر کار می کند. اما ، بعضی مواقع دچار مشکل می شود. در نتیجه ، کاربران قادر به دریافت جریان نیستند یا فیلم ها پخش نمی شوند.

اگر می خواهید از زمان افزایشی سرور یا خرابی برنامه افزودنی Incursion Kodi استفاده کنید ، کارایی نخواهد داشت. هنگامی که مشکلات سرور وجود دارد ، تنها راه این است که منتظر بمانید و اجازه دهید دوباره سرور عملیاتی شود.

در صورتی که اصلا کار Incursion کار نکند ، ممکن است سرور مشکل خاصی نداشته باشد. این احتمال وجود دارد که یک مسئله محلی وجود داشته باشد و از بازی Incursion جلوگیری کند. دوباره مطمئن شوید FireStick به اینترنت وصل شده است.

اگر افزونه Incursion Kodi پس از یک دوره استفاده از کار متوقف شود ، ممکن است یک یا چند پرونده آن خراب یا خراب شده باشد. در چنین حالتی ، نصب مجدد معمولاً تنها راه رفع آن است. از صفحه اصلی Kodi ، به افزودنیها بروید > افزودنیهای ویدیویی و گزینه Incursion را انتخاب کنید. بر روی دکمه "حذف" در سمت راست پایین کلیک کنید. اکنون ، پیش بروید و Incursion را مطابق روشی که در بالا با شما به اشتراک گذاشته ایم نصب کنید.

یک فرصت بزرگ وجود دارد که این مشکل را برطرف کرده و مجدداً کار خود را در این زمینه انجام دهد.

البته ، راه اندازی مجدد به عنوان یکی از روش های اصلی عیب یابی باقی مانده است. سریع Fire Stick / PC را مجدداً راه اندازی کنید و Kodi را دوباره اجرا کنید. راه اندازی مجدد سیستم عامل ، پرونده های سیستم و برنامه ها را تازه می کند و بسیاری از مشکلات را برطرف می کند.

اگر به نظر نمی رسد که هیچکدام از اینها کار کند ، ممکن است مجبور شوید کد را در FireStick / PC مجدداً تنظیم مجدد کنید یا آن را حذف کرده و دوباره نصب کنید. تنظیم مجدد یا حذف Kodi باعث حذف کلیه داده ها و افزونه های شما خواهد شد. بنابراین ، قبل از انجام این اقدامات ، از داده های Kodi نسخه پشتیبان تهیه کنید.

افزودنیهای بیشتر کدی برای نصب

هجوم باید برای بسیاری از نیازهای شما کافی باشد ، با این وجود اگر می خواهید کدی افزونهای برتر بیشتری کسب کنید ، لینک های زیر را بررسی کنید.

 • نحوه نصب Supremacy بر روی Kodi
 • نحوه نصب جفت بر روی Kodi
 • نحوه نصب Uranus Kodi Addon
 • نحوه نصب Gaia Kodi Addon

نتیجه

Incursion یک افزونه Kodi است که به شما امکان می دهد فیلم ها ، نمایش ها و فیلم های مورد علاقه خود را در FireStick خود تماشا کنید. Incursion از چارچوب میثاق استفاده می کند و از این رو بسیار شبیه این افزونه محبوب است. البته ، Incursion کدهای به روز شده را دارد و از این رو عملکرد پیشرفته ای نیز ارائه می دهد. با استفاده از یک کاتالوگ محتوا و توانایی بارگیری چندین جریان ، Inkurion می تواند یکی از افزونه های اصلی سرگرمی شما در Kodi باشد. نصب و راه اندازی آن بسیار ساده است و حتی استفاده از آن نیز ساده تر است. می توانید فقط با چند کلیک شروع به کار کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me