نحوه نصب IRON MAN بر روی Kodi 17.6 Krypton

>

در این راهنمای گام به گام ، من نحوه نصب Iron Man Addon را بر روی Kodi 17.6 Krypton برای FireStick و PC به شما نشان می دهم. این راهنما روی سایر دستگاه ها نیز کار خواهد کرد زیرا رابط Kodi برای هر دستگاه یکسان است.

در این دوره از وسایل هوشمند ، مجموعه های تلویزیون هوشمند به عنوان یکی از دستگاه های بسیار امیدوار کننده در حال تکامل هستند. دیگر نمی توانید با یک تلویزیون ، یک جعبه احمق تماس بگیرید. هر روز قابلیت های بیشتر و بیشتری به آن افزوده می شود. و آخرین پیشرفت برای تلویزیون هوشمند شما در قالب آمازون آتش استیک آمده است.

اکنون ، اگر صاحب یک تلویزیون هوشمند هستید ، فرض می کنید که باید با Amazon Fire Stick آشنا باشید. چیزی که ابعاد کاملاً جدیدی را به سرگرمی های خانگی داده است. با این کار ، تقریباً می توانید به کلیه مطالب موجود به صورت آنلاین با وضوح HD یا FHD دسترسی پیدا کنید. Amazon Fire TV برنامه های زیادی را برای دسترسی به این محتوای آنلاین در اختیار دارد ، که محبوب ترین آن (Kodu) است. از زمان راه اندازی آن ، از پایین به پایین ، بیشترین صحبت در مورد برنامه بوده است و هنوز هم در حال بررسی نظرات عجیب و غریب است. اما یک گرفتن کوچک وجود دارد.

Kodi یک برنامه وابسته است. اگر می خواهید فیلم ، تریلر ، نمایش تلویزیونی ، آهنگ و غیره را تماشا کنید ، به تنهایی کار نمی کند و به موارد اضافی نیز نیاز خواهید داشت..

از زمان ظهور Kodi ، افزودنیهای جدید با سرعت بیشتری ارائه می شود. و امروز می خواهیم در مورد افزونه IRON MAN صحبت کنیم ، یکی از جدیدترین موارد اضافه شده برای بهترین خانواده addon های Kodi. این تیم از Zero Tolerance (ZT) در دسترس است که از The Dogs Bollocks Kodi Addon نیز پشتیبانی می کند.

اما قبل از اینکه به جزئیات نحوه نصب Iron Man روی Kodi 17.6 بپردازیم ، اجازه دهید ابتدا مختصراً بررسی کنیم که این افزونه چه کاری می تواند انجام دهد.

IRON MAN Kodi Addon برای دوستداران فیلم مناسب ترین است. به غیر از داشتن فیلم هایی از ژانرهای مختلف مانند اکشن ، کمدی ، وحشت ، کودکان و خانواده ، می توانید گزینه تماشای فیلم ها را از لیست 250 برتر IMDB نیز بدست آورید. (افرادی که مدت طولانی می خواستند با این لیست وارد شوند ، اکنون زمان آن رسیده است.)

جذاب به نظر می رسد ، وقتی صحبت از فیلم ها می شود ، این افزونه تقریباً برای هر چیزی پوشانده خواهد شد. بیایید اکنون به مراحل نصب گام به گام نگاهی بیندازیم.

نحوه نصب افزونه IRON MAN در Kodi 17.6

فقط یک یادآوری سریع ، قبل از نصب هرگونه افزودنی شخص ثالث در Kodi ، باید از منابع ناشناس نصب کنید. بهتر است قبل از ادامه کار ، یکبار آن را بررسی کنید. گزینه ای را برای نصب از منابع ناشناس در زیر پیدا خواهید کرد تنظیمات->تنظیمات سیستم->مواد افزودنی.

منابع کد ناشناس را مجاز کنید

در صورت انجام این کار برای اولین بار ، باید با زدن دکمه بله در پنجره Warning آن را تأیید کنید. حال پس از اتمام کار با این روش ، می توانید به نصب Iron Man Addon بروید.

شماره 1 بر روی نماد تنظیمات در صفحه اصلی Kodi (صفحه سمت چپ) کلیک کنید و بر روی آن کلیک کنید.

تنظیمات کد

شماره 2 به دنبال نماد File Manager باشید - آخرین مورد در صفحه تنظیمات.

مدیر فایل کد

شماره 3 روی "افزودن منبع" کلیک کنید

کد منبع مبدل را اضافه کنید

شماره 4 کادر گفتگوی Add File Source فوراً با نمایش "هیچ" در صفحه نمایش داده می شود. روی آن کلیک کنید.

روی هیچ کدری کلیک کنید

شماره 5 یک پنجره جدید روی صفحه نمایش داده می شود که از شما می خواهد مسیر را وارد کنید یا فایل منبع را مرور کنید. در قسمت URL ، URL را وارد کنید: http://repozip.zerotolerance.gq/ و روی OK کلیک کنید.

شماره 6 مجدداً شما را به کادر گفتگوی افزودن منبع باز می گردانید ، با URL ای که وارد کرده اید جایگزین None شده است. پس از آن ، شما باید نام منبع رسانه را وارد کنید ، بنابراین در قسمت متن زیر آن کلیک کرده و وارد کنید صفر T در قسمت متن کلیک کرده و روی OK کلیک کنید. یکبار بررسی کنید که تمام جزئیات را به درستی پر کرده و دوباره به OK ضربه بزنید.

نحوه نصب آهنین بر روی کدی

شماره 7 اکنون به صفحه اصلی Kodi برگردید. از پایین ترین صفحه ، گزینه Add-on را انتخاب کنید. در زیر پنجره افزودنی ، روی نماد Package Installer (کادر باز) کلیک کنید.

نصب کننده بسته کد

شماره 8. از صفحه بعدی گزینه ی Install from Zip file را انتخاب کنید تا ادامه دهید.

نصب از فایل zip kodi

شماره 9 لیستی از پوشه ها ظاهر می شود که باید آنها را پیدا کنید صفر T پوشه را باز کرده و آن را باز کنید.

شماره 10 بعد از باز کردن پوشه Zero T ، کلیک کنید repository.zt-5.0.zip و منتظر پیام موفقیت نصب باشید.

kod mani آهن را از مخزن تحمل صفر نصب کنید

شماره 11 یک بار مخزن تحمل صفر نصب شده است پیام بر روی صفحه نمایش داده می شود ، "نصب از مخزن" را باز کنید.

kodi از مخزن نصب کنید

شماره 12 با لیستی از مخازن نصب شده در برنامه Kodi ، یک پنجره جدید روی صفحه نمایش داده می شود. شما باید پیدا کنید مخزن تحمل صفر و بازش کن.

مخزن تحمل صفر

شماره 13 افزودنیهای ویدیویی را باز کنید > مرد آیرون

مرد آهنی kodi addon

شماره 14 پنجره Installation فوراً ظاهر می شود. بر روی دکمه Install در گوشه پایین سمت راست کلیک کنید.

نحوه نصب افزونه آهنی بر روی کدی

شماره 15 اکنون خواهید دید که افزودنی IRON MAN بارگیری را شروع می کند. پس از اتمام مراحل بارگیری, افزونه IRON MAN نصب شده است پیام در گوشه بالا سمت راست صفحه نمایش داده می شود. با این کار اطمینان حاصل می شود که نصب با موفقیت انجام شده است و اکنون می توانید IRON MAN Kodi Addon را شروع کنید.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

نحوه استفاده از افزونه IRON MAN Kodi

  1. در صفحه اصلی Kodi ، به افزودنیها بروید > افزودنیهای ویدیویی.
  2. به IRON MAN Addon بروید.
  3. با کلیک بر روی این ، شما با گزینه Open به پنجره بعدی می روید. روی آن کلیک کنید.
  4. این برنامه افزودنی IRON MAN را راه اندازی می کند ، و گزینه های مختلفی را برای فیلم های SuperHero ، 250 فیلم برتر IMDB ، فیلم های Years و غیره در پنل سمت راست پیدا خواهید کرد.
  5. یکی را انتخاب کنید که دوست دارید تماشا کنید. عقب بنشین یک بسته پاپ کورن را بگیرید. لذت بردن.

توجه داشته باشید: مطمئن شوید که هیچگونه حق چاپ را نقض نمی کنید. این افزودنیها باید برای تماشای مطالب موجود در حوزه عمومی استفاده شوند. اگر تماشای محتوای دارای حق چاپ را گرفتار کردید ، ممکن است با مشکل قانونی روبرو شوید.

مرد آهنی که روی Kodi نصب نمی کند

بعضی اوقات ممکن است اتفاق بیفتد که IRON MAN Kodi Addon در نصب روی دستگاه شما ناکام باشد. نیازی به نگرانی نیست زیرا می تواند به طور کامل برطرف شود.

  • قبل از شروع دوباره نصب ، فقط به شبکه خود نگاهی بیندازید. بعضی اوقات ممکن است یک شبکه ضعیف یا ناپایدار منجر به بارگیری پرونده های نصب ناقص شود.
  • روش دیگر بررسی اینکه آیا URL صحیح Repo را وارد کرده اید یا نه. اگر در آنجا هرگونه خطایی یافتید ، بلافاصله آن را در قسمت مسیر اصلاح کرده و پس از مراحل فوق ، افزونه را دوباره نصب کنید.
  • اگر نمی توانید چنین خطاهایی را مشاهده کنید ، پرونده های موقت و حافظه پنهان را پاک کنید. این کار باعث می شود برنامه تازه تر از قبل نصب شود.
  • در چند مورد ، ساخت و ساز همچنین می تواند باعث ایجاد خطاهای نصب شود. این ممکن است به دلیل فایلهای بارگیری یا ناقص بارگیری نشده باشد. با این حال ، اگر خطا دوباره ادامه یابد ، نسخه جدیدی از Addon را نصب کنید.

امیدوارم راهنمای ذکر شده در بالا برای شما مفید باشد. اگر قادر به نصب Iron Man Kodi Addon نیستید ، در زیر نظر دهید و من به شما کمک می کنم.

مربوط:

چگونه به فرار از زندان فرار از زندان
نحوه استراحت Kodi در FireStick
نحوه نصب Exodus روی Kodi
نحوه نصب Fire TV Guru Build

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me