استفاده از Kodi قانونی و ایمن است؟

>

به لطف توانایی آن در تبدیل فوری دستگاه شما به یک مرکز رسانه ، Kodi در گذشته اخیر محبوبیت زیادی کسب کرده است. من چندین سال است که از Kodi استفاده می کنم و حرف هایم را کم نمی کنم و می گویم احتمالاً بهترین پخش کننده رسانه ای است که من تا الان شانس استفاده از آن را داشته ام. Kodi نه تنها از رسانه محلی ذخیره می کند ، بلکه قدرت واقعی آن در تسهیل جریان آنلاین از طریق افزونه های مختلف نهفته است. Kodi به شما امکان دسترسی به محتوای بی انتهای محتوای وب را می دهد. صدها افزونه رایگان وجود دارد که به شما امکان می دهند در آن استخر غواصی کنید.

این عالی است اینطور نیست؟ مطمئناً با این حال ، Kodi نیز موضوع بحث های حقوقی بوده است زیرا به شما امکان می دهد رویدادهای دارای حق چاپ را به صورت رایگان پخش کنید. ممکن است از خودتان سؤال کرده باشید - آیا Kodi قانونی و ایمن است یا می توانم با استفاده از این دستگاه پخش رسانه ای گرفتار دردسرهای قانونی شوم؟ ما چیزهای زیادی درباره Kodi شنیدیم و می فهمم که دلهره های شما از کجا می آیند. بنابراین ، من در حال نوشتن این مقاله برای پاسخگویی به برخی از سوالات خود هستم و در مورد وضعیت حقوقی رسانه پخش Kodi به شما توضیح می دهم.

کدی قانونی است

آنچه می خواهم با شما در میان بگذارم قطعی نیست اما باید برخی از شک و تردیدهای شما را یاری کند.

آیا کدی قانونی است?

حقوقی پیرامون Kodi تا حد زیادی مبهم است زیرا هنوز هیچ قانون مشخصی علیه جریان محتوای حق چاپ توسط تقریباً هیچ جای دنیا تصویب نشده است. با این وجود ، هیچ تردیدی در مورد این واقعیت وجود ندارد که خود Kodi یک پخش کننده رسانه قانونی است. بارگیری و نصب Kodi هیچ گونه تخلفی ایجاد نمی کند. در حقیقت ، Kodi در حال حاضر از طریق فروشگاه های رسمی برنامه هایی مانند Google Play Android و Microsoft Store در دسترس است. این فروشگاه ها هرگز میزبان یک برنامه غیرقانونی نخواهند بود.

Kodi به عنوان یک برنامه مستقل قانونی است. این برخی از افزونه های Kodi هستند که دسترسی به محتوای دارای حق چاپ را به صورت رایگان امکان پذیر می سازند و تمایل دارند کاربران را در محدوده رادار قانونی بکشند. البته همانطور که قبلاً نیز گفتم ، هیچ قانونی برای سیاه و سفید در برابر پخش محتوای دارای حق چاپ وجود ندارد. اما ، این به معنای پخش رایگان و مجاز بودن محتوای مجاز نیست. در واقع ، این می تواند بسیار غیرقانونی باشد و شما را با مشکل مواجه کند. بسیاری از افراد برای پخش غیرقانونی مطالب دارای حق چاپ از طریق حق چاپ ، اعلامیه های قانونی دریافت کرده اند. آنچه من می خواهم بگویم این است که قوانین برای افرادی که محتوای دزدان دریایی / کپی رایت را ذخیره و توزیع می کنند ، مبهم تر است..

افزونه های Kodi از محبوبیت بیشتری به عنوان افزودنیهای Kodi برخوردار هستند و صدها مورد از آنها وجود دارد. بسیاری از این افزونه ها رایگان هستند و به شما امکان می دهند محتوای مجوز مانند فیلم و نمایش را نیز به صورت رایگان پخش کنید. افزونه های Kodi از طریق مخزن هایی که میزبان چندین افزودنی هستند ، بارگیری می شوند. یک مخزن رسمی وجود دارد ، به نام مخزن اضافی Kodi. فروشگاه رسمی دارای کلیه افزودنیهای قانونی است که یا به محتوای رایگان در حوزه عمومی دسترسی می دهند و یا دارای محتوا برای اشتراک هستند..

اگر یک افزونه را از مخزن رسمی بارگیری می کنید و از آن استفاده می کنید ، نگرانی در مورد حقوقی ندارید. با این حال ، این مخازن شخص ثالث با افزونه های شخص ثالث است که نوید پخش رایگان مطالب دارای حق چاپ را می دهد و همه چیز را کمی مشکل می کند.

پخش محتوای مجاز به صورت رایگان نقض قوانین کپی رایت است. با این حال ، سوالی که پاسخ را ایجاد می کند این است که - این فعالیت های پخش آنلاین رایگان چقدر مجازات هستند?

آیا کدی قانونی در ایالات متحده است?

بگذارید سؤال شما را امتحان کنم و پاسخ دهم - آیا Kodi در ایالات متحده قانونی است؟ قوانین حق چاپ در مورد پخش آنلاین محتوای رایگان در ایالات متحده آمریکا دقیقاً آن چیزی نیست که من می گویم "واضح" است. اما من بسیاری از افراد را دیده ام که به دلیل تماشای محتوای رایگان و دارای حق چاپ ، درگیر در آشفتگی حقوقی هستند. به عنوان مثال ، من در مورد اعلان های ارسال شده به چندین کاربر شنیده ام که به آنها درباره فعالیت های غیرقانونی جریان هشدار داده اند.

یک نکته کاملاً مسلم است که فروش و توزیع محتوای دارای حق چاپ ، نقض قوانین حق چاپ است و مرتکبین نیز می توانند با جریمه های سنگین و حبس روبرو شوند. بنابراین ، اگر یک افزودنی شخص ثالث وجود دارد که پخش رایگان محتوای دارای حق چاپ را ارائه می دهد ، یک افزونه غیرقانونی است و توسعه دهندگان را می توان مورد نقض قرار داد.

احتمالاً بهترین کار این است که حدس و گمان را کنار بگذارید و در امان باشید. از ExpressVPN استفاده کنید و مطمئن شوید که تمام فعالیت های آنلاین شما غیرقابل ردیاب باقی می مانند.

آیا کدی قانونی در اتحادیه اروپا و بقیه جهان است?

در اتحادیه اروپا و سایر نقاط جهان ، قوانین حق چاپ در مورد ایالات متحده آمریکا به همان اندازه نامشخص است. استفاده از Kodi در بیشتر کشورها قانونی است زیرا این نرم افزار هیچ قانونی را نقض نمی کند. با این وجود ، استفاده از افزونه‌های Kodi برای تماشای محتوای دارای حق چاپ ، بدون توجه به کدام بخش از جهان در آن زندگی می کند ، به راحتی شما را دچار مشکل قانونی خواهد کرد..

قوانین مربوط به آن سختگیرتر است که مربوط به ذخیره و توزیع محتوای مجاز است. تبلیغ و تبلیغات ابزارها برای پخش آنلاین رایگان جریمه های سنگین (صدها هزار دلار) و سال ها زندان را به خود جلب می کند.

به عنوان مثال ، فروش جعبه یا دستگاههای تنظیم جریان بالا (مانند FireStick) با Kodi و افزونه های آن از قبل بارگیری شده در بسیاری از کشورها جرم است. اخیراً یک دادگاه اروپایی علیه هلندی که اقدام به فروش جعبه های پیش لود شده Kodi کرده بود ، حکم صادر کرد. حال نکته جالب توجه این است که فروش جعبه خود غیرقانونی نبود. این امر باعث غیرقانونی بودن این واقعیت شد كه كدی دزدی دریایی را از پیش نصب و ترویج كرده بود.

چگونه می توان در Kodi با خیال راحت جریان داد

دولت ، ISP شما ، و حتی برخی از اشخاص ثالث ممکن است مراقب کارهایی باشند که در وب انجام می دهید. اما ، همیشه می توانید فعالیت های آنلاین خود را از چشم کنجکاو پنهان نگه دارید. ساده ترین راه حل برای این کار استفاده از VPN برای Kodi است.

VPN اتصال اینترنتی شما را ماسک می کند و از ردیابی یا ردیابی فعالیت های آنلاین جلوگیری می کند. با استفاده از VPN می توانید از Kodi با خیال راحت و بدون هیچ گونه نگرانی استفاده کنید.

من شخصاً توصیه می کنم از ExpressVPN برای محافظت از اتصال به اینترنت خود استفاده کنید. من مدت زمان زیادی است که از آن استفاده می کنم و متوجه شده ام که سریعترین سرویس VPN است. اکسپرس VPN نیز Kodi دوستانه است.

علاوه بر پوشاندن فعالیت های اینترنتی ، ExpressVPN همچنین به شما امکان می دهد محتوای محدود شده جغرافیایی را جریانی کنید و به شما کمک می کند از پرتاب اینترنت جلوگیری کنید..

همچنین می توانید در تمام مدت از این دلایل جدی برای استفاده از VPN استفاده کنید.

توجه داشته باشید: من عمل پخش غیرقانونی محتوای دارای حق چاپ را محکوم نمی کنم. توصیه می کنم برای حفظ حریم خصوصی خود از یک سرویس VPN استفاده کنید.

استفاده از برنامه Kodi بی خطر است?

اگر منظورتان از آب و هوای کدی قانونی است یا خیر ، این سوال به دلیل قوانین مبهم در مورد حق چاپ کپی تا حدودی بی جواب مانده است. به طور کلی ، اگر شما یک کاربر باشید که از Kodi فقط برای مقاصد سرگرمی استفاده می کند و فروش محتوای دزدان دریایی را توزیع و یا تبلیغ نمی کند ، Kodi برای شما بسیار بی خطر است. اما ، حرف من را برای آن اتخاذ نکنید و مراقب هرگونه تصمیم جدید در کشور یا منطقه خود باشید.

اگر منظور شما این بود که آیا Kodi یک برنامه ایمن و بدون هیچگونه بدافزار یا ویروس است ، پاسخ دادن به سؤال بسیار ساده تر است. آره! Kodi یک برنامه ایمن است. این برنامه حاوی هیچ برنامه مخرب نیست. این امر به دستگاه شما آسیب نمی رساند.

همانطور که قبلاً به شما گفتم ، Kodi در بسیاری از برنامه های رسمی رسمی مانند Google Play و Microsoft Store میزبانی می شود. این فروشگاه ها معروف است که می توانند قبل از میزبانی از هر اپلیکیشن ، از طریق آزمایش دقیق و آزمایش های متعدد اقدام کنند. منظور من این است که بگویم این است که Kodi خود یک برنامه کاملاً ایمن است و تهدیدی برای دستگاهی که روی آن نصب شده وجود ندارد.

با این حال ، باید از افزونه‌های نصب شده روی Kodi نیز یادآوری کنید. صدها مورد اضافی در آنجا وجود دارد. در حالی که بسیاری از آنها ایمن هستند ، در مورد همه اینگونه نیست. همیشه افزونه را از یک منبع قابل اعتماد نصب کنید. مخزن رسمی افزودنی کدی دارای کلیه افزونه های ایمن است. اما وقتی بار اضافی شخص ثالث را بارگیری می کنید ، بهتر است برای افرادی که محبوب هستند و قبلاً تست زمان را پشت سر گذاشته اید ، بروید. شما می توانید نگاهی به افزونه های Kodi برتر که من پیدا کردم برای نصب از این نوشتار بیاندازید.

نتیجه

به وضوح مشخص شده است که خود Kodi یک پخش کننده رسانه قانونی است. نصب و استفاده از Kodi برای تماشای محتوای دارای حق چاپ توسط منابع مجاز مجاز است. این پخش آنلاین رایگان از محتوای مجاز است که اغلب منجر به شرایط دشوار می شود. به عنوان یک کاربر ، بعید می توانید جریمه ها یا مجازات هایی را برای پخش محتوای مجاز دریافت کنید. اما ، كسانی كه محتوای دزدی دریایی یا ابزارهایی برای دسترسی به چنین محتواهایی را توزیع ، فروش یا تبلیغ می كنند ، قوانین را نقض می كنند و در معرض مجازات های سنگین و حبس قرار دارند. من از نقض حق چاپ حمایت نمی کنم و شما را تشویق می کنم محتوای رایگان را فقط در حوزه عمومی مشاهده کنید. اگرچه ، من توصیه می کنم از یک سرویس VPN استفاده کنید تا فعالیت های آنلاین خود را از طرف دولت یا ISP انجام دهید.

مربوط:

آیا VPN ها قانونی هستند?
آیا غیرقانونی بودن با فرار از زندان FireStick است?
استفاده از تلویزیون Terrarium قانونی و ایمن است?

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me