Kodi چیست ، چگونه کار می کند و چیزهای دیگری که مهم هستند

>

در این راهنما ، شما همه چیز مورد نیاز در مورد Kodi و نحوه شروع کار را می آموزید. من تمام نكات و ترفندها را در اختيار شما قرار خواهم داد و به تمام منابع مورد نياز مورد نياز خود خواهم رسيد. با کمک این راهنما ، شما نه تنها با Kodi آشنا می شوید ، بلکه تمام ابزارها را نیز برای شروع پخش رایگان فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، تلویزیون زنده ، ورزش و موارد دیگر می دانید. Kodi 18.5 آخرین نسخه رسمی است. با این حال ، اگر هنوز از Kodi 17.6 Krypton استفاده می کنید ، این راهنمای همچنان برای شما اهمیت دارد.

کدی

کدی چیست؟?

Kodi یک پخش کننده رسانه ای منبع آزاد و آزاد است. این ساده ترین و مناسب ترین تعریف این برنامه بسیار محبوب است.

وقتی فکر می کنید نام های پخش کننده رسانه مانند VLC از ذهن شما عبور کند. معمولاً از پخش کننده های رسانه برای پخش رسانه از ذخیره محلی استفاده می شود. Kodi هم می تواند این کار را انجام دهد. اما ، هنگامی که از آن برای پخش رسانه ای از طریق اینترنت و همین طور رایگان استفاده می کنید ، پتانسیل واقعی Kodi باز می شود.

بله ، Kodi به شما امکان دسترسی رایگان به تعداد زیادی از محتوا از جمله نمایش ، فیلم ، تلویزیون زنده ، ورزش و موارد دیگر را می دهد. تمام آنچه شما نیاز دارید افزونه های مناسب Kodi است. و اگر به دنبال تقویت تجربه کلی خود در Kodi هستید ، ممکن است بخواهید Kodi Builds را نیز امتحان کنید. ما در مورد افزودنی ها صحبت خواهیم کرد و در مدتی ساخته می شود.

Kodi تقریبا با تمام سیستم عامل های محبوب سازگار است. برخی سیستم عامل ها Kodi را در فروشگاه های رسمی برنامه خود (مانند تلفن های هوشمند Android ، جعبه های تلویزیون اندرویدی ، ویندوز 10 و غیره) میزبان می کنند. از طرف دیگر ، می توان آن را به راحتی کنار زد (مانند Amazon Fire Stick) & آتش تلویزیون ، مک و غیره). در واقع ، در مورد نصب در بخش بعدی صحبت خواهیم کرد.

نحوه نصب Kodi

فرایند نصب در دستگاه ها متفاوت است. همانطور که گفتم ، Kodi در برخی از دستگاه ها به طور رسمی در دسترس است و در برخی از آن باید به روش دستی با استفاده از روش sideloading نصب شود. در اینجا نگاهی گذرا مشاهده می شود:

آمازون FireStick ، ​​Fire TV Stick 4K ، Fire TV ، Fire TV Cube

این دستگاه ها از هر نظر تقریباً یکسان هستند. بنابراین ، مراحل نصب برنامه Kodi نیز یکسان است.

آمازون در فروشگاه App خود میزبان Kodi نیست. اما ، می توانید به سرعت آن را در تمام دستگاه های Fire TV کنار بگذارید. منابع مفید ما در اینجا آمده است.

نحوه نصب Kodi در FireStick

تلفن های هوشمند Android ، رایانه لوحی ، Android TV & جعبه های اندرویدی

همه این دستگاه های Android با پشتیبانی داخلی از خدمات Google Play از جمله فروشگاه Google Play پشتیبانی می کنند. Kodi رسما در فروشگاه Play گنجانده شده است.

از این رو ، تمام کارهایی که باید برای نصب Kodi انجام دهید ، در صورت استفاده از هر یک از این دستگاه های Android ، آن را از فروشگاه Play بارگیری کنید.

ویندوز کامپیوتر & ایکس باکس

ویندوز 10 & ایکس باکس وان: Kodi برای کاربران ویندوز 10 به طور رسمی در فروشگاه مایکروسافت در دسترس است. به سادگی "Kodi" را در Cortana تایپ کنید و در نتایج جستجو روی نماد Kodi کلیک کنید. برای نصب Kodi دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید

ویندوز 8.1 ، Xbox 360 و نسخه های قدیمی تر: می توانید نصب را از سایت رسمی Kodi https://kodi.tv/download بارگیری کنید. وقتی در این صفحه هستید ، روی Windows کلیک کنید.

Mac و iOS & سایر وسایل

برای Mac ، iOS و سایر دستگاه ها به صفحه بارگیری Kodi در https://kodi.tv/download بروید و روی نماد سیستم عامل خود کلیک کنید. به عنوان مثال ، بر روی سیستم عامل Mac و iOS برای iOS کلیک کنید.

یک پنجره کوچک با پیوند بارگیری می شود تا پرونده نصب را بارگیری کنید. پنجره نیز دارای یک چگونه پیوندی که در صورت نیاز به کمک به شما کمک می کند تا Kodi را بر روی سیستم عامل انتخابی نصب کنید.

چگونه با Kodi شروع کنیم

Kodi هیچ محتوا میزبان نیست. Kodi فقط یک پخش کننده رسانه است که به راحتی پخش برنامه را تسهیل می کند. می توانید از طریق Kodi رسانه ها را در فضای محلی خود پخش کنید. اما ، همانطور که قبلاً به شما گفتم ، این چیزی نیست که کدی بیشتر به آن معروف است. Kodi محبوب است زیرا به شما امکان می دهد فیلم ها و موسیقی رایگان را از طریق اینترنت پخش کنید.

برای شروع کار با Kodi ، به افزونه ها و ساخت نیاز دارید.

Kodi Addons

افزودنیها بزرگترین عامل موفقیت کدی هستند. اینها دروازه ورود به دنیای عظیم محتوای رایگان در وب است. خواه دوست دارید فیلم ، تلویزیون و تلویزیون را ببینید ، تلویزیون ماهواره ای از طریق اینترنت یا ورزش ، این افزونه هایی است که این امکان را برای شما فراهم می کند. به عبارت ساده ، افزونه‌های Kodi برای شروع کار ضروری هستند.

افزونه های Kodi همچنین هیچ محتوای مخصوص به خود را میزبان نیستند. آنها جمع کننده هایی هستند که جریان و یا لینک های پخش شده از منابع مختلف در اینترنت را از دست می دهند.

هر آنچه را که باید در مورد افزونه‌ها در Fire Stick Tricks بدانید ، پیدا خواهید کرد. در اینجا برخی از بهترین منابع و راهنماهای نحوه استفاده ما وجود دارد:

نحوه استفاده از Kodi

بهترین افزونه های Kodi

نحوه نصب هر کد افزودنی

نحوه نصب Exodus Redux

نحوه نصب 7 از 9 Kodi Addon

نحوه نصب All Eyez بر روی من Kodi Addon

نحوه نصب Deathstar Addon

نحوه نصب SportsDevil

Kodi Builds

ساختمان ها جلوه ای بصری به رابط Kodi می دهند. آنها نحوه تعامل با Kodi را تغییر می دهند. این ساخت ها همچنین با افزونه های محبوب و پر کاربرد بارگذاری شده اند ، بنابراین نیازی نیست که آنها را به صورت دستی نصب کنید.

ساختهای Kodi سرانجام برای افزودن به جریان ، به افزونهای متکی هستند. بنابراین ، می توان گفت ، آنها غیر ضروری هستند. این کاملاً نادرست نیست. شما ممکن است با یک دسته از افزونه ها و بدون ساخت و ساز شروع کنید. اما ، Kodi فقط با ساخت آن ها بسیار سرگرم کننده است. حتی اگر اجباری نباشد ، من شخصاً ساخت Kodi را توصیه می کنم.

مطمئن نیستید که چگونه در مورد آن بروید؟ نگران نباشید ، ما همه چیز را برای کمک به شما در انتخاب صحیح ساختن داریم. در اینجا برخی از منابع مفید ما آورده شده است:

بهترین ساخته های Kodi

نحوه نصب تیتانیوم ساخت

نحوه نصب No Limits Magic build

نحوه نصب Xanax Kodi Build

نحوه نصب Streamline Kodi Build

آیا Kodi قانونی و ایمن است?

بگذارید این حرف را بزنم که Kodi صد در صد قانونی است. اگر مطمئن شوید که افزونه هایی را نصب کرده اید و فقط از منابع معتبر ساخته شده اید ، کاملاً بی خطر است. تمام منابع و راهنماهای How-to ما فقط آن دسته از افزونه ها و ساخت های ایمنی را پوشش می دهند. ما شخصاً قبل از به اشتراک گذاشتن دستورالعمل نصب آنها با شما ، هر افزونه را آزمایش کرده و می سازیم.

Kodi قانونی است و این ادعا با این واقعیت اثبات می شود که در Google Play Store و Microsoft Store قرار دارد. به من اعتماد کن ، این تست جنجال عبور آسان نیست.

اما ، هنگامی که محتوای رایگان را با استفاده از افزونه‌های Kodi پخش می کنید ، ممکن است در زمینه حق چاپ کپی کنید. آنچه در اینترنت انجام می دهید توسط ISP ، دولت شما و حتی اشخاص شخص ثالث قابل کنترل است. ما نقض حق چاپ را به هیچ وجه تشویق نمی کنیم ، اما ما طرفداران قوی حق شما برای حفظ حریم خصوصی هستیم.

استفاده از VPN بهترین راه برای جلوگیری از هرگونه مشکلی هنگام پخش محتوای رایگان است. VPN اطمینان حاصل خواهد کرد که فعالیت های آنلاین شما رمزگذاری شده و از چشم کنجکاو دور نگه داشته می شوند.

نحوه نصب بهترین VPN برای Kodi

چگونه مشکلات Kodi را برطرف کنیم

با Kodi مشکل دارید؟ نگران نباشید ، ما شما را نیز اینجا پوشش داده ایم. Kodi یک برنامه با اعتماد و پایدار است. اما ، اجازه دهید این را بپذیریم. این یک ابزار دیجیتالی است و اگرچه مسائل Kodi نادر است اما از آن غافل نیستند.

در اینجا چند منبع وجود دارد که به شما کمک می کند تا کدی دوباره بدون دردسر کار کنید:

چرا Kodi من کار نمی کند؟ مشکلات و مشکلات عادی

چگونه برای رفع مشکلات Buffering Kodi

چگونه ثابت شود "عدم نصب یک وابستگی" در Kodi رفع شد

نحوه ورود به سیستم خطای Kodi برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع سریع

بسته بندی کردن

این خلاصه سریع تمام جوانب مهم Kodi است که باید قبل از شروع کار ، از هر کاربر استفاده کند. هر بخش از این راهنما بیشتر از طریق پیوند به منابع مفید مختلف ارائه شده است. تجربه شما چگونه بوده است؟ دوست داریم بیشتر از شما بشنویم.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me