بهترین افزودنیهای Kodi برای برنده شدن در جهان [2020]

>

در این مقاله ، بهترین افزونه های Kodi را برای FireStick ، ​​Fire Stick 4K ، Fire TV Cube ، Android Mobiles جمع می کنیم. & رایانه لوحی ، ویندوز & رایانه های مک و همه سیستم عامل های سخت افزاری سازگار با Kodi. اکثر این افزونه ها سازگاری رو به جلو با جدیدترین Kodi 18.5 Leia دارند. بنابراین ، اگر از Kodi 18.4 (یا هر نسخه قدیمی دیگر) به Kodi Leia 18.5 به روزرسانی کرده اید ، هنوز باید بدون هیچ زحمتی تماشای فیلم ، نمایش ، تلویزیون زنده ، ورزش و غیره را داشته باشید. ما به طور مداوم در حال آزمایش این افزونه ها هستیم و شما را در مورد هر گونه کشف مهم یا قابل توجه به روز می کنیم. در ضمن ، اگر بتوانید ما را با یافته های خود در میان بگذارید ، بسیار عالی خواهد بود. فقط در انتهای این مقاله یک یادداشت را از طریق بخش نظرات به ما رها کنید. این تنها به ما بلکه به کاربران همکار شما Kodi کمک نمی کند.

بنابراین شما با موفقیت Kodi را در رایانه شخصی / Amazon Fire TV Stick / Android یا هر دستگاه دیگر نصب کرده اید. (اگر هنوز این کار انجام نشده است ، نحوه نصب Kodi را در FireStick ببینید). اما فقط نصب Kodi در دستگاه شما این کار را انجام نمی دهد. برای بهره‌برداری کامل از Kodi و بهره‌مندی از مزایای کامل آن ، به Kodi Addons احتیاج دارید. به همین دلیل است که من این لیست را از بهترین Kodi Addons 2020 ایجاد کرده ام. این افزونه‌ها Kodi را با کمک به کاربران برای دسترسی به تن از سرویسهای پخش ، کانالهای تلویزیونی ، موسیقی تکمیل می کنند & ایستگاه های رادیویی و غیره.

بهترین افزونه های کد

هزاران افزونه برای Kodi در حال حاضر از طریق اینترنت در دسترس است. با این حال ، بسیاری از شخص ثالث Kodi Addons توسط مقامات از بین برده شده اند و حتی بسیاری از مخازن Kodi دیگر کار نمی کنند. از این رو ، انتخاب بسیار مناسبی برای انتخاب بهترین افزونه های Kodi برای رایانه / Fire TV Stick یا سایر جعبه های Kodi ، کار بسیار خسته کننده ای شده است..

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که هنگام پخش آنلاین ، VPN را همیشه وصل کنید. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به جریان بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

لطفاً اینجا را کلیک کنید تا قبل از ادامه سلب مسئولیت ما بخوانید.

Contents

بهترین Kodi Addons 2020

بعد از چند سال استفاده از Kodi ، فهمیدم که شما به نوع صوتی که می خواهید تماشا کنید ، به صدها مورد نیاز ندارید. تمام آنچه شما نیاز دارید 3 تا 5 افزونه مختلف برای هر گروه محتوا است. اما آنچه که واقعاً مهم است این است که افزونه هایی که انتخاب می کنید کار می کنند و باید جریانهای با کیفیت بالا را تحویل دهند. بنابراین ، من 100٪ خود را به این اطمینان می رسانم که لیست "بهترین افزودنیهای Kodi" ما فقط افزونه های Kodi کارگر را ایجاد می کند که جریان های قابل پخش را تولید می کنند.

به گفته این ، در اینجا بهترین افزونه های Kodi که در حال حاضر کار می کنند و در صورت تمایل به داشتن یک دوز کامل از فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، موسیقی ، رسانه های اجتماعی ، ورزشی و سایر سرگرمی ها ضروری هستند:

بهترین افزونه های Kodi برای فیلم ها & برنامه های تلویزیونی

بهترین افزونه های kodi برای فیلم ها

 1. خروج Redux
 2. اژدها جادویی
 3. گیا
 4. سرن
 5. زهر
 6. فن
 7. EXODUS V8
 8. من ایگو هستم
 9. مزاحم
 10. Nemesis AIO
 11. اورانوس
 12. ReleBBB
 13. عطارد آدون
 14. DejaVu Addon
 15. Grease Lightning MTB
 16. USS Defiant
 17. مرگ از بالا
 18. IT Addon توسط هیچ کس
 19. آلوین
 20. Yify Movies HD
 21. واقعی واقعی منحصر به فرد فیلم ها
 22. زندگی یک دزد دریایی برای من
 23. T2K 1 بر روی فیلم Addon کلیک کنید
 24. DeathStar
 25. وودو
 26. اسکراب
 27. بازیگران TURK UK
 28. فیلم تماشایی
 29. COVENANT

خروج Redux

معرفی در اکتبر سال 2018 ، Exodus Redux احتمالاً جدیدترین افزونه مورد نیاز Kodi است. با وجود جدید بودن ، Exodus Redux درست در صدر لیست ما از بهترین افزونه های Kodi قرار می گیرد. دلایل ما ساده است.

Exodus Redux فقط می تواند کلون فوق العاده محبوب (و هنوز هم فعال) Kodi addon Exodus باشد. اما به نظر می رسد که اکسودوس با گذشت سالها از بین رفته است ، در حالی که Exodus Redux ستاره جدید و روشن در افق است.

هر دو افزونه تقریباً دقیقاً همان طرح را دارند. اما ، Redux به مجموعه ای فوق العاده مؤثر از Open Scrapers مجهز است و این همان جایی است که به وضوح از Exodus پیشی می گیرد. Exodus Redux سریع است ، بالای خطوط جریان را ارائه می دهد ، و ضریب بافر تقریباً صفر را تضمین می کند. آن را با Real-Debrid ادغام کنید و جریانهای با کیفیت بهتری را با گزینه های پخش کامل Full HD دریافت کنید.

نحوه استفاده از افزونه های Kodi با خیال راحت

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت ، و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به جریان محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

پس از محافظت از VPN ، می توانید با اطمینان با نصب Kodi Addons شروع به کار کنید. برای شروع ، در اینجا نحوه نصب Exodus Redux Kodi Addon آورده شده است.

توجه داشته باشید:

 1. Kodi به طور پیش فرض زیرنویس ها را نشان نمی دهد. اگر فیلم هایی را با زیرنویس مشاهده می کنید ، باید نحوه اضافه کردن زیرنویس ها به Kodi را نیز بخوانید.
 2. اگر به دلایلی با هرگونه افزودنی در این صفحه با بافر روبرو هستید ، این راهنمایی است که باید به شما در مراقبت از بافر کمک کند.

اژدها جادویی

در اینجا می آید یکی دیگر از باور نکردنی های اضافی با یک کتابخانه باور نکردنی از قسمت های تلویزیونی و تلنگرها برای تجربه سرگرمی بی پایان شما. افزونه Magic Dragon پس از انتشار ، به سرعت مورد علاقه بسیاری از کارشناسان و کاربران Kodi قرار گرفت. این افزونه سریع و آسان برای استفاده ، تمام محتوای مورد نظر خود را از جمله آخرین فیلم ها و نمایش ها برای شما به ارمغان می آورد.

جادوگر اژدها با کمک مجموعه ای از موثرترین اسکرابرها ، بهترین جریانی را که در آنجا وجود دارد ، کشف می کند. به نظر می رسد کلون افزونه The Dogs Bollocks اما با بسته بندی بهتر و قطعاً با عملکردهای بهتر. خواه دوست دارید فیلم ، نمایش ، مستند ، چیزهای کودکانه ، فیلم های مربوط به ورزش را تماشا کنید ، یا به موسیقی ساده گوش دهید ، جادوی اژدها شما را پوشش داده است. فقط چند دقیقه می توانید نماد Magic Dragon را از Diamond Build Repo نصب کنید.

مخزن: Diamond Build Repo

منبع: http://repo.rubyjewelwizard.com

نحوه نصب Magic Dragon Kodi Addon

گیا

Gaia یک افزونه تقاضا برای فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه شماست. با نگه داشتن طرح ساده ، افزونه محتوا را در دسته های آسان در صفحه اصلی خود از جمله فیلم ها ، نمایش ها ، مستندها ، کودکان و غیره سازماندهی می کند. وقتی درخواست پخش ویدیو می کنید ، Gaia ده ها جریان از چندین سرور را ضبط می کند. پس از مدتی تعطیل شدن ، گایا دوباره بلند شده و در حال دویدن است. آخرین نسخه افزونه (Gaia 4) پیشرفت ها و پیشرفت های مختلفی را نسبت به نسل قبلی خود به ارمغان می آورد. وقتی از Real-Debrid استفاده می کنید بهتر عمل می کند.

مخزن: گایا

منبع: https://repo.gaiakodi.com/

نحوه نصب افزونه Gaia در Kodi

سرن

سرن یکی دیگر از لذت های دنیای افزونه های Kodi است. صدها مورد اضافی در آنجا وجود دارد و با وجود تازه بودن ، سرن متوجه می شود. به نظر می رسد تیم پشت سرن در حال توسعه افزونه است. اما ، در حال حاضر برای من امیدوار کننده به نظر می رسد.

در هنگام نوشتن این قطعه ، این افزونه هیچ لینک جریان رایگان را ارائه نمی دهد. شما باید آن را با یکی از دو میزبان حق بیمه پیکربندی کنید: Real Debrid یا Premiumize. البته Real Debrid مورد علاقه شخصی من است و نه فقط به دلیل محبوبیت بیشتر بلکه به دلیل بهتر بودن آن است.

از آنجا که سرن از لینک های ممتاز استفاده می کند ، پخش بهتری را ارائه می دهد. جریانها به سرعت کشیده می شوند ، سریع پخش می شوند و گزینه های پخش جریان HD بیشتر است. افزونه هنوز در حال توسعه و اصلاح است. این احتمال وجود دارد که در آینده بتواند جریان های رایگان را ارائه دهد. اما هنوز این قابل مشاهده نیست. به هر حال من از این افزونه استفاده می کنم و آن را دوست دارم. لازم نیست که پیوندهای بد را پیدا کنم تا بتوانم یکی از این موارد را پیدا کنم. آن را امتحان کنید.

نحوه نصب Seren Addon بر روی Kodi

زهر

همانطور که من این را می نویسم ، Venom یک افزونه نسبتاً جدید است. با این حال ، به سرعت یکی از گزینه های محبوب ظاهر شده است ، احتمالاً به این دلیل که بسیاری از افزونه های معتبر و محبوب Kodi فروشگاه های خود را تعطیل کرده اند. Venom طیف گسترده ای از انتخاب های جریان را در گروه های Film and TV Shows ارائه می دهد. انتظار ندارید هیچ گونه اضافی یا دسته بندی زیبایی از Venom وجود داشته باشد. با این حال ، اگر بیشتر فیلم ها و نمایش های معروف را پخش می کنید ، Venom یک گزینه عالی برای امتحان کردن است. از اسکنرهای Lambda استفاده می کند و توسط تیمی از توسعه دهندگان فعال پشتیبانی می شود. کتابخانه محتوای Venom بزرگ است. این درحال کشیدن پیوندهای جریان سطح بالا از منابع مختلف است. امتحانش کن!

نحوه نصب Venom Kodi Addon

فن

FEN یک افزونه نسبتاً جدید Kodi است در مقایسه با بسیاری از افزونه‌های این لیست. با این حال ، این ثابت کرده است که به اندازه کافی شایسته است تا بخشی از مجموعه افزودنی های برتر ما باشد. این افزونه سبک و صاف به شما امکان می دهد فیلم ها و نمایش های مورد علاقه خود را با سهولت باورنکردنی پخش کنید. این دستگاه با سرعت در تمام دستگاههای Kodi از جمله FireStick کار می کند. فن دارای یک کتابخانه عظیم از مطالب است و کتابهای جدید به طور مرتب اضافه می شوند. آن را امتحان کنید!

نحوه نصب افزونه FEN Kodi

EXODUS V8

Exodus زمانی محبوب ترین و پرکاربردترین افزونه Kodi بود. بله ، این افزونه هنوز هم کار می کند. با این حال ، این تنها به یادگار مانده از جلال گذشته خود است. پس از طولانی مدت خوب ، Exodus تعطیل شد و بعداً دوباره زنده شد. اما این دیگر چیزی نیست که قبلاً باشد. اگرچه هنوز هم دارای یک کتابخانه با محتوای عظیم است که مرتباً به روز می شود ، اما بعضی اوقات غیر قابل اعتماد است. من این افزونه را تا زمانی که خوب پخش شود در لیست نگه می دارم. علاوه بر این ، Exodus هنوز اولویت اول بسیاری از کاربران Kodi است. اگر شما هم یکی از آنها هستید و می خواهید یکبار امتحان کنید ، می توانید Exodus را در زیر لینک زیر نصب کنید.

نحوه نصب Exodus Kodi Addon

من ایگو هستم

من Ego addon برای تماشای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی هستم. این ویژگی همچنین دارای مستندات دسته ای است. با این حال ، تمرکز اصلی هنوز روی فیلم ها و سریال ها است. شما فقط در مورد هر فیلم محبوب و یا نشان می دهد که می خواهید اینجا تماشا کنید. فیلم ها و قسمت های اخیراً نیز به طور مرتب به روز می شوند. افزونه از جدیدترین فناوری خراش دادن برای ارائه جریانهای با کیفیت برتر استفاده می کند. کیفیت رزولوشن تا 1080p می رود. همچنین لینکهای 720 و SD زیادی پیدا خواهید کرد.

نحوه نصب من addon Ego هستم

مزاحم

Tempest یکی دیگر از افزونه های دیگر است که در Kodi 18 بسیار عالی عمل می کند و یک کتابخانه کامل فیلم و نمایش های تلویزیونی را در اختیار شما قرار می دهد. این افزونه دارای جدیدترین فیلم ها و قسمت های پخش شده است. همچنین می توانید محتوای قدیمی زیادی را در اینجا بیابید. Tempest مانند چنگال میثاق به نظر می رسد. اگرچه میثاق دیگر پشتیبانی نمی شود ، اما Tempest به خوبی حفظ می شود.

جنبه جریان افزونه Tempest Kodi چشمگیر است. سریع می توانید جریان ها را پیدا کنید ، تعداد زیادی از آنها را واکشی کنید ، و تقریباً همه آنها بازی می کنند. با رئال دبرید حتی بهتر عمل می کند. Tempest همچنین از ادغام Trakt پشتیبانی می کند. من این افزونه را دوست دارم و هیچ دلیلی نمی بینم که چرا نمی خواهی.

نحوه نصب Tempest Kodi Addon

Nemesis AIO

Nemesis AIO افزونه ای چند طبقه است که به شما در صورت درخواست مطالب کمک می کند. دسته بندی های منظم فیلم ها و نمایش های تلویزیونی و همچنین دسته بندی های ویژه مانند مستند ، وب کم ، فیلم های بازی ، انیمه ، کارتون و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد. Nemesis همانطور که می نویسم بسیار عالی کار می کند. امیدوارم سطح عملکرد فعلی آن در زمان آینده حفظ شود. اگر یک حساب Debrid واقعی دارید ، فراموش نکنید که برای تجربه جادویی شگفت انگیزتر ، آن را با Nemesis AIO جفت کنید.

نحوه نصب افزونه Nemesis AIO بر روی Kodi

اورانوس

احیا شده توسط مخزن محبوب cy4Root ، افزودنی Uranus Kodi در بازی برگشت. این مجموعه افزودنی با مجموعه جدید جدیدی از اسکرابر بهتر از گذشته کار می کند. این درحال کشیدن پیوندهای با کیفیت است. این نرم افزار جریان روان را نیز ارائه می دهد. نسخه بازسازی شده اورانوس دارای محتوای زیادی از جمله فیلم ، نمایش و سایر موارد است. اگر قبلاً از اورانوس استفاده کرده اید و آن را از دست داده اید ، می توانید دوباره از آن لذت ببرید. اگر به Kodi تازه وارد هستید ، ممکن است اکنون این افزونه را امتحان کنید.

نحوه نصب Uranus Kodi Addon

ReleBBB

ReleaseBB برای لذت های سرگرمی شما فیلم ها و برنامه های تلویزیونی زیادی را برای شما به ارمغان می آورد. این افزونه جریان با کیفیت بالا را از طریق ارائه دهندگان حق بیمه تضمین می کند. همانطور که می نویسم ، ReleaseBB هیچ جریان رایگان را خریداری نمی کند. برای لذت بردن از محتوای ویدیو ، باید با یک مجرای حق بیمه وارد شوید. شما می توانید از خدمات جریان حق بیمه واقعی دبرید ، تمام دبرید یا حق بیمه استفاده کنید. در حالی که تعداد زیادی افزونه رایگان در آنجا وجود دارد ، پخش با لینک های حق بیمه یک تجربه کاملاً متفاوت است. یک بار این افزونه را امتحان کنید!

نحوه نصب ReleaseBB Kodi Addon

عطارد آدون

عطارد یک پیشنهاد فوق العاده از مخزن تلویزیون Kodi UK است. این افزونه دارای اسکرابر درجه یک است و شما را به بهترین کیفیت لینک های پخش می کند. شما می توانید فیلم ، سریال های تلویزیونی ، مستندها و موارد دیگر را از طریق افزونه Mercury Kodi تماشا کنید. افزونه در بیشتر سیستم عامل های جریان محبوب مانند FireStick ، ​​جعبه های تلویزیون TV Android ، رایانه ها و موارد دیگر کار می کند. در حال حاضر افزونه به طور مرتب با آخرین نسخه های فیلم و قسمت های تلویزیونی به روز می شود. آن را امتحان کنید!

نحوه نصب عیار مرکوری

DejaVu Addon

افزودنی DejaVu یک خط فوق العاده از محتوای جریان از جمله فیلم ها و سریال های مورد علاقه شما را ارائه می دهد. همچنین ممکن است مستندها ، مطالب مربوط به ورزش ، محتوای مخصوص کودکان و موارد دیگر را پخش کنید. دسته بندی آسان در پنجره اصلی اطمینان حاصل می کند که هیچ گونه مشکلی در کاوش و مرور فیلم ها ندارید. DejaVu Kodi با استفاده از هر دو فناوری torrenting و scraping ، جریانهای سطح بالایی را جلب می کند. این کار عالی است وقتی آن را با Real Debrid جفت کنید. در این لحظه ، DejaVu یکی از بهترین افزونه های Kodi است.

نحوه نصب DejaVu Addon

Grease Lightning MTB

: افزونه هم اکنون با عنوان Greased Lightning Movie Cinema در دسترس است

توسعه دهندگان افزونه های محبوب سینمای سینمایی Butter Preset از پیش تعیین شده Max ، یکی دیگر از مواد افزودنی جامد دیگری را با نام MTB's Greased Lightning - Fast AutoPlay - منتشر کردند. بازی خودکار واقعاً سریع است. یافتن و پخش جریان کار فقط چند ثانیه طول می کشد. این همه چیز نیست گریت لایتنینگ مجموعه عظیمی از محتوای ویدئویی در صورت تقاضا را نیز دارد. در حالی که همه فیلم ها و نمایش های مورد علاقه شما در آنجا مناسب هستند ، افزونه گزینه های جریان دیگری را به شما می دهد. شما می توانید مستند تماشا کنید ، به پادکست ها و موسیقی گوش دهید ، کلاسیک های جریان و موارد دیگر را تماشا کنید. پیمایش بسیار لذت بخش است. افزونه همچنین به Real Debrid و Trakt اجازه می دهد تا یک جریان بهتر را وارد کنید.

نحوه نصب افزونه Greased Lightning MTB در MTB

USS Defiant

USS Defiant افزونه جدیدی است (همانطور که من این راهنما را می نویسم) برای پخش درخواستی فیلم ها & نشان می دهد. همچنین انواع مختلف جریان ویژه ای مانند Kings of Horror ، Kung Fu ، Urban و غیره را خواهید یافت.

اسکرابر استفاده شده توسط این افزونه ، کار مناسبی را انجام داده و جریانهای با کیفیت را به خود جلب می کند. با این حال ، این برنامه با Real Debrid بهتر کار می کند و به شما امکان دسترسی به لینک های حق بیمه را می دهد.

افزونه نصب ، راه اندازی و همچنین کاربرد آن آسان است. این نرم افزار عملکرد صاف را در انواع دستگاه های سازگار با Kodi ارائه می دهد.

نحوه نصب افزونه USS Defiant

مرگ از بالا

Death From Above مجموعه ای از تمام افزونه های تیم توسعه دهندگان به نام Falcon است. این افزونه مجموعه عظیمی از فیلم ، نمایش ، مستند ، محتوا برای بچه ها و موارد دیگر را ارائه می دهد.

مرگ از بالا بخشی از مخازن نیست. می توانید آن را مستقیماً از یک فایل zip نصب کنید. این افزونه در حال حاضر دارای یک کتابخانه هشت افزونه Falcon است. اما ممکن است همه افزونه ها کار نکنند. وقتی آخرین بار را هنگام نوشتن این قطعه بررسی کردم ، چهار افزونه کاربردی بودند. حتی برخی از افزونه ها کار نمی کنند ، برخی دیگر مطالب زیادی را برای ساعت ها سرگرمی ارائه می دهند.

مرگ از بالا همچنین ادغام Real-Debrid را ارائه می دهد و از این طریق به جریان های با کیفیت بالاتر و Full HD دسترسی خواهید داشت. طرح ساده است ، به شما امکان می دهد به سرعت به افزونه مورد علاقه خود از مجموعه دسترسی پیدا کنید. از آنجا که Death From Above مجموعه ای از افزونه های اضافی است ، نصب آن چند دقیقه طول می کشد. با این حال ، هنوز هم ارزش امتحان کردن دارد.

منبع Repo: http://ajbuilds.uk/secret

نحوه نصب Death از بالای Kodi Addon

IT Addon توسط هیچ کس

اگر به دنبال جایگزینی برای افزونه 13Clowns Kodi هستید ، افزونه IT Kodi توسط هیچ کس ممکن است انتخاب مناسبی برای شما باشد. این افزونه در صورت تقاضا ، از مجموعه فیلم ها و نمایش های قابل توجهی برخوردار است. همچنین دارای انواع مختلفی از محتوای ویدئویی از جمله مستند ، فیلم های یوتیوب ، محتوا برای بچه ها و موارد دیگر است. وقتی این راهنما را می نویسم ، این افزونه لینک های خوبی به دست می آورد. امیدوار کننده به نظر می رسد و امیدوارم که در آینده نیز خدمات با کیفیتی را ارائه دهد. IT بخشی از T2K Repo است.

نحوه نصب IT Addon

آلوین

افزودنی آلوین کدی بخشی از مخازن کاملاً ناشناخته اختاپوس است (همانطور که من این را می نویسم). با این حال ، من قدردانی می کنم که وارد آن شدم. این افزونه شبیه چنگال Exodus V8 است. هر دو طرح مشابه - اگرنه کاملاً یکسان - دارند. آلوین پیوندهای با کیفیت و بسیاری از آنها را در 1080p می کشد. این کتابخانه همچنین دارای محتوای بزرگ است. حتی اگر دسته بندی های فانتزی زیادی را پیدا نخواهید کرد ، اگر به دنبال افزونه ای ساده هستید که باعث می شود فیلم ها و نمایش ها با کیفیت بالا جریان داشته باشد ، قطعاً باید آلوین افزون را در نظر بگیرید..

نحوه نصب آلوین آدون بر روی Kodi

Yify Movies HD

این افزونه یک پیشنهاد باورنکردنی است که از یک نام بسیار مشهور در دنیای تورنت - Yify - ارائه می شود. کاربران تورنت مکرر از قبل باید با این نام آشنا باشند. اگر تازه وارد آن هستید ، Yify منبع بزرگی از فیلم های رایگان است. با استفاده از یک مشتری P2P می توانید این فیلم ها را از چندین سایت تورنت بارگیری کنید.

به دلیل سرکوب اخیر در سایت های تورنت ، پیدا کردن گزینه های خوب برای بارگیری فیلم ها دشوارتر شده است. با این حال ، با افزونه جدید Yify با نام Yify Movies HD ، می توانید از طریق Kodi پخش فیلم ها را از این منبع شروع کنید.

درست مانند افزونه سرن ، Yify Movies HD هم اکنون فقط از طریق خدمات حق بیمه حق بیمه مانند Real Debrid و Premiumize جریان می یابد. افزونه جدید و در حال توسعه است. پیوندهای رایگان ممکن است در آینده به آن اضافه شود یا نباشد. اگرچه یک چیز مطمئناست. با پیوندهای ممتاز ، تجربه جریان به طرز چشمگیری بهتر از بدون است. افزونه را با Real Debrid امتحان کنید و تفاوت آن را خواهید دید.

نحوه نصب Yify Movies HD بر روی Kodi

واقعی واقعی منحصر به فرد فیلم ها

همانطور که از این نام مشخص است ، Real Debrid Exclusively Movies برای پخش فیلم طراحی شده است. همچنین ، این تنها زمانی کار می کند که آن را با Real Debrid جفت کنید.

ما می دانیم که Real Debrid یک تولید کننده لینک برتر است. از این رو ، انتظار دارید که با این افزونه ، جریانهای باکیفیت پیدا کنید.

همانطور که می نویسم ، این افزونه هنوز در حال توسعه است. بنابراین ، ممکن است بهترین تجربه ناوبری یا مرور را ارائه ندهد. امیدوارم به زودی با یک رابط کاربرپسند تر به روز شود.

نحوه نصب فیلم Debrid Exclusively Exclusive

زندگی یک دزد دریایی برای من

بروزرسانی: این افزونه ممکن است مطمئن ترین گزینه دیگر نباشد. لطفاً یکی از افزونه‌های دیگر موجود در این لیست را امتحان کنید. اگر مدتی کار نکند ، من آن را از لیست حذف می کنم.

افزونه یک زندگی دزدان دریایی برای من Kodi محتوای درخواستی از جمله فیلم ها را برای شما به ارمغان می آورد & تلویزیون جدید ، اما به سرعت در حال دستیابی به فن آوری به نام torrent-caching است. این افزونه به دنبال لینک های تورنت در سراسر وب است و آنها را برای پخش خط می دهد. در حالی که برخی از گزینه های پخش رایگان را پیدا خواهید کرد ، زندگی Pirate's Life برای من اساساً یک افزودنی برتر است. برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، باید از Real Debrid یا Premiumize استفاده کنید.

یک کتابخانه بزرگ فیلم و نمایش وجود دارد که انتظار دارند اکتشاف شوند. با ذخیره سازی حق بیمه تورنت ها ، می توانید انتظار پخش با کیفیت بسیار بالاتر و عملکرد بهتر را داشته باشید. این افزونه همچنین دارای یک بخش IPTV است ، اما خیلی عالی نیست. گزینه های غیر حق بیمه نیز خوب کار نمی کنند. همانطور که گفتم از آن با یک سرویس برتر استفاده کنید و از آن لذت بیشتری ببرید.

نحوه نصب یک زندگی دزدان دریایی برای من بر روی Kodi

T2K 1 بر روی فیلم Addon کلیک کنید

T2K 1 افزودن فیلم Kodi افزودنی ، همانطور که نام آن را می دهد ، یک سرویس پخش فیلم با یک کلیک (تقریبا) است. فقط فیلمی را که می خواهید تماشا کنید انتخاب کنید و یکی از پیوندهای جریان داده شده از پیش لیست را انتخاب کنید. شما فیلم مورد علاقه خود را از قبل پخش می کنید. T2K 1 Click Movie یک افزونه فوق العاده سریع است. این امکان را به شما می دهد تا به سرعت به لیست فیلم ها بروید ، بلافاصله پیوندها را ظاهر می کنید و فوراً فیلم ها را پخش می کنید.

من از کتابخانه فیلم آن راضی نیستم. این افزونه برخی از عناوین پرکاربرد فیلم را از دست می دهد ، که در همه افزونه های تقاضا تقریباً همه گیر است. طرح افزونه خیلی هم عالی نیست. فقط یک دسته رایگان برای انتخاب وجود دارد. یک دسته حق بیمه دیگر برای کاربران Real-Debrid وجود دارد. این تقریباً همین است.

با این اوصاف ، من هنوز هم فیلم T2K 1 Click را توصیه می کنم زیرا فیلم های خوبی دارد. و ، کاملاً خوشحالم که می بینیم سریع بازی می کنند. برو جلو و امتحان کن.

منبع: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

Repo: T2K Repo

نحوه نصب T2K 1 بر روی فیلم Kodi Addon کلیک کنید

DeathStar

DeathStar مانند افزونه‌های سرگرمی معمولی شما نیست که مرتباً با آنها روبرو می‌شوید. این یک افزونه با پیچ و تاب لذت بخش است. DeathStar نتیجه ای بیش از 35 افزونه مختلف Kodi است. شما یک افزونه را نصب می کنید و به کلیه نیازهای جریان خود به کل کتابخانه ای از افزونه ها دسترسی دارید. خواه دوست دارید محتوای تقاضا یا تلویزیون زنده ، محتوای ورزشی یا فیلم ها و نمایش های بچه ها را تماشا کنید ، DeathStar همه این موارد را دارد.

DeathStar نتیجه همکاری ده توسعه دهندگان مشهور Kodi است. از آنجا که توسط چندین توسعه دهنده نگهداری می شود ، همیشه عملکردی با کیفیت بالا ارائه می دهد. DeathStar را در کمتر از 5 دقیقه از مخزن Ezzer Macs نصب کنید و برای یک تجربه جریان عالی آماده شوید.

مخزن: Ezzer Macs

منبع: http://ezzer-mac.com/repo

نحوه نصب DeathStar Kodi Addon

وودو

Voodoo افزودنی برای تماشای فیلم و برنامه های تلویزیونی است. با این حال ، این موارد اضافی را در قالب تلویزیون زنده ، فیلم برای کودکان و بزرگسالان بزرگسال نیز در اختیارتان قرار می دهد. حتی اگر بخش Live TV این افزونه خوب عمل کند ، من زیاد به آن اعتماد نمی کنم. کمی جریان دارد و گاهی کانال درخواستی را پخش نمی کند.

در فیلم ها و نمایش های جلویی ، افزونه Voodoo به خوبی انجام می شود و به همین دلیل است که بخشی از لیست بهترین افزونه های ما است. افزونه به شما امکان می دهد با حساب Real-Debrid خود وارد شوید. با این حال ، حتی بدون Real-Debrid ، به شما پیوندهای با کیفیت بسیار زیادی می بخشد. پیمایش کمی آهسته است ، اما در کل من این افزونه را دوست دارم.

نحوه نصب افزونه وودو

اسکراب

Scrubs یکی دیگر از افزودنیهای تقاضا است که آن را در لیست بهترین افزونه های Kodi قرار می دهد. این یک چنگال Exodus است ، اما حدس می زنم نیازی به ذکر نیست که بهتر از سلف خود است. حتی اگر Exodus هنوز هم در حال آویزان کردن است ، اگرچه با یک موضوع نازک ، اسکرابز پیشرفت و پیشرفت های مختلفی را برای شما به ارمغان می آورد. Scrubs addon طرح را با دسته بندی های آشنا مانند فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی ، فیلم های من ، نمایش های تلویزیونی من ، فیلم های جدید یکسان نگه می دارد. این امر حرکت را برای شما آسانتر می کند.

تعداد زیادی از پیوندها را سریعاً پاک می کند. اما ، انتظار ندارید تعداد 1080 جریان کامل HD را پیدا کنید. و ، من متوجه شده ام که بسیاری از لینک های 720p و SD نیز بازی نمی کنند. این بدان معناست که باید چند پیوند را بررسی کنید تا بتوانید یک کار را کشف کنید. اگر با حساب Real-Debrid خود وارد شوید ، همه چیز بهتر می شود.

Repo: Jewo Repo

منبع: https://jewbmx.github.io/

نحوه نصب Scrubs Addon بر روی Kodi

بازیگران TURK UK

لیست پخش UK Turk یک کدی Addon بسیار محبوب و بسیار بارگیری شده برای تلویزیون آمازون آمازون است. این کتابخانه نه تنها یک کتابخانه شگفت انگیز از فیلم ها و نمایش های تلویزیونی را ارائه می دهد بلکه میزبان فیلم های ترکیه ای نیز می باشد & نمایش ها ، کارتون ها ، دوربین مدار بسته ، تلویزیون زنده ، استندآپ کمدی ، مستندها ، انجمن غذا و موارد دیگر. رابط کاربری کاملاً زیبا و ساده است و افزونه بی نهایت و بی نقص عمل می کند ، بنابراین ظاهر خود را در این لیست از کدون Addon های برتر توجیه می کند. می توانید آن را از Turk Repo بارگیری کنید -

Repo - ترک ترکیه

منبع - https://addoncloud.org/ukturk/install

نحوه نصب لیست های پخش لیست UK Turk بر روی Kodi

فیلم تماشایی

Watchdogs افزودنی Kodi در ماه مارس سال 2019 هنگامی که مخزن Hellhounds آفلاین شد ، تعطیل شد. با این حال ، افزونه اکنون دوباره احیا شده است و با همه دلگیرها و هیجانات برمی گردد. هم اکنون با نام Watchdogs Video در دسترس است و می توانید این افزونه را از مخزن گلدنگون بارگیری کنید.

برخلاف نماد قبلی ، Watchdogs Video بخش Live TV را ندارد. با این حال ، آن را به تعداد زیادی فیلم های جذاب در صورت تقاضا برای ساعت ها تماشای بی نظم است. به نظر می رسد که افزونه به طور مرتب به روز می شود و به خوبی نگهداری می شود. من این را می گویم چون آخرین نسخه های فیلم و قسمت ها را پیدا کردم. به نظر می رسد که پخش کنندگان کار خوبی را انجام می دهند زیرا Watchdogs در حال پخش خوب است. من تصمیم گرفتم که Watchdogs را به لیست بهترین افزونه های Kodi خود برگردانم.

منبع: https://goldengunrepo.github.io/install/me/

نحوه نصب افزونه Watchdogs بر روی Kodi

COVENANT

میثاق پیمان فراز و نشیب های بسیاری را مشاهده کرده است. برای طولانی ترین زمان ، همچنان توسط توسعه دهندگان اصلی خود رها شده و هیچ به روزرسانی دریافت نکرده است. با این حال ، این افزونه بسیار محبوب Kodi اکنون دوباره احیا شده و از طریق دو مخزن - Cy4Root و میثاق - در دسترس است. افزونه اکنون پیوندهای کاری زیادی را بدست می آورد. همچنین با رئال دبرید بسیار عالی عمل می کند. شما می توانید فقط چند دقیقه Covenant را بر روی Kodi نصب کنید.

Repo: Covenant یا Cy4Root

منبع: https://covenant01.github.io/zip یا https://cy4root2.github.io/zip

بهترین KODI: 3 ماه رایگان دریافت کنید & در برنامه های سالانه ExpressVPN 49٪ صرفه جویی کنید

بهترین افزونه های چند منظوره

فیلم ها ، نمایش ها ، تلویزیون زنده ، ورزش ، مستند ، بچه ها ، موسیقی ، برخی از محبوب ترین انواع محتوا هستند که ما در Kodi به دنبال آن هستیم. معمولاً افزونه های اختصاصی برای هر دسته وجود دارد. به عنوان مثال ، در بخش قبلی ، در مورد برخی از افزونه های ویدیویی برتر در زمینه تقاضا برای فیلم ها و نمایش ها صحبت کردیم. در بخش بعدی ، درباره بهترین افزونه های زنده TV Kodi صحبت خواهیم کرد. سپس ، افزونه هایی وجود دارد که همه این دسته ها را در یک مکان به شما ارائه می دهیم. و به همین دلیل است که آنها افزودنیهای چند منظوره هستند. در اینجا لیست کوچکی اما خوب است.

 1. بی حد و مرز
 2. 7 از 9
 3. Fladnag
 4. خدمه
 5. نزول
 6. لاپلاسا

بی حد و مرز

افزودنی بی حد و حصر Kodi طیف کاملی از محتوای جریان را از طریق دسته بندی های مختلف جالب به شما ارائه می دهد. اگر از طرفداران محتوای تقاضا هستید ، گزینه های بیشماری برای شما وجود دارد که می توانید از چندین ساعت پخش مستقیم لذت ببرید. اگر دوست دارید کانال های تلویزیونی کابل را همزمان با پخش تماشا کنید ، یک بخش قابل اعتماد تلویزیون زنده نیز برای شما دارد. علاوه بر این ، می توانید محتوای ورزشی ، کمدی ، محتوای کودکان و موارد دیگر را تماشا کنید.

این افزونه توسط مجموعه ای از اسکرابر که از لینک های رایگان با کیفیت خوب استفاده می کنند پشتیبانی می شود. همچنین با Real Debrid کار می کند و لینک های حق بیمه را نیز به شما منتقل می کند. پس از مدتی استفاده از این افزونه ، مطمئن هستم که یکی از بهترین افزونه های Kodi است.

نحوه نصب کدی آدون Limitless

7 از 9

این یکی دیگر از افزونه های Kodi است که باید لحظه ای که آن را دیدم ، بخشی از لیست بهترین افزودنیهای کد برای ما باشد. این انتخاب بیش از 30 دسته جریان دارد. و توسعه دهندگان اطمینان می دهند که اکثر دسته ها تقریباً تمام وقت برای پخش آنلاین هستند. نه تنها گزینه های معمولی مانند فیلم ها ، نمایش ها و تلویزیون زنده را پیدا خواهید کرد ، بلکه موارد مختلفی را نیز خواهید یافت ، مانند Lovers ، Tubitv - True 1- Click ، ​​Reddit Movies ، پادکست ها ، هنرهای رزمی و موارد دیگر..

در حقیقت ، افزونه 7 از 9 Kodi برخی از زیرمجموعه های محبوب را درست در صفحه اصلی برای انتخاب سریع صف می کند. همچنین دارای بخش هایی مانند فیلم های کلاسیک (BNW) است که یافتن این روزها خیلی آسان نیست. 7 از 9 یک افزونه جامد است و توصیه می کنم حتما امتحان کنید.  

نحوه نصب 7 از 9 Kodi Addon

Fladnag

Fladnag فقط یک افزونه نیست بلکه مجموعه ای از 6 افزونه است که طیف وسیعی از مطالب را ارائه می دهد. هر افزونه باید جداگانه نصب شود. این مجموعه شامل جعبه های کودکان و نوجوانان Fladnag ، کارتون های Fladnag ، مجموعه های Faldnag ، فیلم های Faldnag ، Fladnag Sports و نمایش های تلویزیونی Fladnag است. همانطور که مشاهده می کنید ، هر افزونه مجموعه ای منحصر به فرد از محتوا را ارائه می دهد. می توانید این افزونه‌ها را از repo T2K نصب کنید.

Repo: T2K

منبع: http://www.t2k-cloud.co.uk/Repo

نحوه نصب افزونه ها بر روی Kodi

خدمه

Crew مجموعه ای از گزینه های متنوع از جریان است. این افزودنی چند خراش Kodi فیلم ها و نمایش هایی را به همراه تلویزیون زنده ، ورزش ، محتوای بچه ها و موارد دیگر پخش می کند. افزونه Crew Kodi با صدها ساعت محتوای ارزشمند همراه است.

این افزونه سبک است که تقریباً بدون خطا در هر دستگاه پشتیبانی شده با Kodi کار می کند. این بخشی از مخزن درون خانه است که همچنین The Crew نامگذاری شده است. افزونه نصب آسان ، استفاده از آن ساده تر است. همچنین از خدمات شخص ثالث مانند Trakt و Real Debrid پشتیبانی می کند تا تجربه جریان برتر را ارائه دهد. افزونه بطور مرتب با رفع اشکال و پیشرفت ها به روز می شود. امتحانش کن!

نحوه نصب افزونه Crew بر روی Kodi

نزول

افزونه Descent Kodi یکی از ورودی های جدیدتر در این لیست از بهترین افزونه های Kodi است. این محصول از مخزن Cy4Root حاصل می شود که این روزها محبوبیت زیادی کسب می کند.

با Descent ، می توانید هزاران فیلم و نمایش را پخش کنید. از OpenScrapers استفاده کرده و اطمینان حاصل می کند که شما را به لینک های با کیفیت تبدیل می کند. در عین حال ، به یکپارچه سازی آسان با Real Debrid امکان دسترسی به لینک های حق بیمه را می دهد.

Trakt نیز با نصب افزونه Descent بسیار آسان است.

علاوه بر مطالب معمولی ، می توانید دسته بندی های نزولی را کشف کنید که دارای موارد ویژه و اضافی است. این دسته همچنین دارای بخش IPTV برای پخش مستقیم Live TV است. در کل ، نزول یک افزودنی عالی برای داشتن است.

نحوه نصب افزونه Descent

لاپلاسا

افزونه LaPlaza Kodi طیف کاملی از گزینه های پخش از جمله فیلم ها ، نمایش ها ، مستندها ، گوشه بچه ها ، تناسب اندام ، موسیقی ، رادیو و موارد دیگر را برای شما به ارمغان می آورد. این حتی شامل دسته IPTV برای پخش مستقیم تلویزیون (اگرچه کاملاً قابل اطمینان نیست).

این افزونه توسط مخزن cy4Root ، یکی از معتبرترین مخازن در حال حاضر میزبانی می شود.

Laplaza تعداد زیادی لینک جریان با کیفیت را به خود جلب می کند. همچنین امکان ادغام دیبرید واقعی و تراکت را فراهم می کند. در کل ، این یک افزونه جریان خوب برای داشتن است.

نحوه نصب LaPlaza Kodi Addon

افزونه های برتر تلویزیون زنده

می توانید نگاهی سریع به برنامه های افزودنی برتر برای Kodi بیندازید. اگر به این موارد بیشتری احتیاج دارید ، من یک راهنمای جداگانه دارم که بطور خاص در مورد Live TV Kodi Addons پوشش می دهد.

 1. USTVNow
 2. بازیکنان Klub
 3. Kodi Solutions IPTV
 4. تلویزیون cCloud
 5. تلویزیون رابین هود
 6. مشتری ساده PVR IPTV

USTVNow

Repo: مخزن الحاقی Kodi

USTVNow روشی مقرون به صرفه برای تماشای کانال های تلویزیونی کابلی مورد علاقه آمریکا از طریق Kodi است. حتی اگر این افزونه در درجه اول برای پرسنل ارتش و آمریکایی هایی که به خارج از کشور سفر می کنند طراحی شده باشد ، هر کسی می تواند برای این سرویس ثبت نام کند و کانال ها را تماشا کند. این سرویس همچنین دارای بستر مبتنی بر وب است ، اما به سختی می تواند با تجربه Kodi مطابقت داشته باشد. برنامه های آن از 14.99 دلار در ماه شروع می شود و به شما امکان دسترسی به حداکثر 24 کانال را می دهد. برنامه های پرداخت شده شامل پشتیبانی DVR نیز می شوند. می توانید USTVNow را از مخزن رسمی افزودنی کدی نصب کنید. به عنوان USTVNow Plus موجود است.

بازیکنان Klub

Players Klub یکی دیگر از برنامه های افزودنی زنده TV است که به شما صدها کانال تلویزیونی از آمریکا و از سراسر جهان دسترسی می دهد. جالبتر اینکه برنامه ماهانه آنها فقط 8 دلار در ماه هزینه دارد. Players Klub در اندروید نیز موجود است. با یک ثبت نام ، می توانید از این سرویس در هر دو Kodi و Android استفاده کنید.

نحوه نصب Players Klub IPTV در Kodi / FireStick

Kodi Solutions IPTV

اگر به دنبال راهی ارزان برای تماشای تلویزیون زنده با کیفیت بالا در Kodi هستید ، افزونه‌ی IPTV Kodi Solutions واقعاً راه حل برای شماست. برای 5 دلار در ماه ، این سرویس به شما دسترسی تقریباً 4000 کانال زنده تلویزیونی را می دهد. این که آیا شما مایل به تماشای فیلم یا نمایش ، کانال های موسیقی یا ورزش زنده ، کانال های سبک زندگی یا محتوای کودکان هستید ، افزونه Kodi Solutions برای Kodi به شما پیشنهاد می دهد.

Kodi Solutions IPTV همچنین دارای یک برنامه اندرویدی است که به شما امکان می دهد از این سرویس در موبایل های FireStick و Android استفاده کنید. با این حال ، این افزونه Kodi `آن را به یک سرویس چند پلتفرمی تبدیل می کند. به این دلیل است که Kodi در Windows ، Mac ، iOS ، Linux ، Android Mobiles ، FireStick و Raspberry Pi پشتیبانی می شود.

این افزونه دارای ده ها کانال از ایالات متحده است. همچنین کانال های تلویزیونی زنده بین المللی از انگلستان ، کانادا ، هند ، پرتغال ، مکزیک ، آمریکای جنوبی ، خاورمیانه و موارد دیگر را پیدا خواهید کرد. Kodi Solutions IPTV یکی از بهترین افزونه ها برای تماشای تلویزیون زنده است. آن را امتحان کنید.

نحوه نصب Kodi Solutions IPTV بر روی Kodi

تلویزیون cCloud

تلویزیون cCloud یکی دیگر از برنامه های زنده تلویزیونی است که دوست دارید تماشای کانال های ماهواره ای در Kodi را در نظر بگیرید. بدون سر و صدا زیاد ، این افزونه بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک سنگین ، شبکه های تلویزیونی برتر را ارائه می دهد. تلویزیون cCloud صددرصد رایگان است. این دسته از دسته های زیادی را برای شما انتخاب می کند که از آن جمله می توانید تمام کانال ها ، فیلم ، ورزش ، اخبار ، مستند و چند مورد دیگر را انتخاب کنید. و ، حتی اگر تلویزیون cCloud یک تلویزیون زنده ، برنامه افزودنی IPTV است ، همچنین دارای دسته بندی های ویژه تقاضا برای فیلم ها و نمایش ها.

تلویزیون cCloud برای اکثر فیلم ها پخش یک کلیک را ارائه می دهد. با این وجود ، تمام فیلم های درخواست شده ممکن است همیشه پخش نشوند. بعضی اوقات ، جریانهای خاصی آفلاین نیستند. با این وجود این یک برنامه تلویزیونی خوب است ، به خصوص وقتی آن را با دیگران در همان گروه مقایسه کنید. این افزونه سزاوار جایگاهی در میان افزونه های برتر Kodi است. می توانید تلویزیون cCloud را از مخزن Kodi Bae بارگیری کنید.

Repo: Kodi Bae

منبع: http: //lazykodi.com

نحوه نصب تلویزیون cCloud Kodi Addon

تلویزیون رابین هود

افزونه تلویزیون رابین هود گزینه های پخش زنده تلویزیونی از منطقه بالکان ، چندین کشور اروپایی (از جمله انگلستان) و ایالات متحده را برای شما به ارمغان می آورد. اگرچه افزونه به اندازه بسیاری دیگر در این لیست بهترین افزونه های Kodi را ارائه نمی دهد ، ممکن است علاقه مند باشید اگر می خواهید پخش مستقیم تلویزیون زنده را از مناطقی که در آن قرار دارد تماشا کنید. این افزونه همچنین طیف گسترده ای از کانال های ایالات متحده را در بر می گیرد. با این حال ، برخی از افراد به دنبال این ممکن است یافت نشوند. هنوز هم ، شما ممکن است بخواهید حداقل یک بار این کار را انجام دهید.

منبع: http://kodibalkan.com/repo/

نحوه نصب تلویزیون Robinhood بر روی Kodi

مشتری ساده PVR IPTV

PVR IPTV Simple Client یک افزونه IPTV برای اتصال اشتراک IPTV موجود به Kodi و پخش مستقیم کانال های تلویزیونی است. در حالی که این افزونه هیچ محتوائی از خود را ارائه نمی دهد ، با طیف گسترده ای از خدمات IPTV کار می کند.

می توانید اشتراک IPTV خود را با این افزونه Kodi با URL URL لیست پخش M3U یا URL XMLTV EPG پیکربندی کنید. این به هیچ وجه کار نمی کند. ممکن است در مورد URL ها با ارائه دهنده خدمات IPTV تماس بگیرید. همچنین ممکن است بخواهید صندوق ورودی ایمیل خود را بررسی کنید زیرا معمولاً این URL ها به همراه اطلاعات ورود به ایمیل ارسال می شوند.

نحوه نصب PVR IPTV Simple Client

بهترین افزونه های Kodi برای ورزش

بهترین افزونه های کدی برای ورزش های زنده

 1. SPORTSDEVIL
 2. ورزشووا
 3. روباه ورزشی برو
 4. افزایش جزر و مد

SPORTSDEVIL

Sportsdevil محبوب ترین افزونه ورزشی است. این افزونه مدتی است که ادامه دارد و همچنان به ارائه مطالب باکیفیت می پردازد. این یک افزودنی ضروری برای هر علاقه مندان به ورزش است. این برنامه پخش زنده تعدادی از کانال های ورزشی را ارائه می دهد تا بتوانید مسابقات زنده کریکت ، فوتبال ، تنیس ، فوتبال ، هاکی و غیره را به صورت زنده تماشا کنید. شما حتی می توانید در صورت عدم حضور در برنامه زنده ، مسابقه های مورد علاقه خود را جلب کنید. پیش از این در repo Fusion موجود بود ، اما اکنون می توانید آن را از رپو های مختلفی بارگیری کنید.

این افزونه مدتی است که وجود دارد و هنوز در حال کار است. با این وجود ، ممکن است متوجه شوید که بسیاری از فیلم ها تقریباً در هر گروه پخش نمی شوند. اگر SportsDevil عملکرد رضایتبخش را ارائه نمی دهد ، ممکن است بخواهید سایر الحاقات ورزشی را امتحان کنید.

Repo: EzzerMacs

منبع: http://ezzer-mac.com/repo

نحوه نصب Sportsdevil Kodi Addon

ورزشووا

به نظر می رسد Sportowa TV یک الحاقی الهام گرفته از SportsDevil است ، هرچند که به عنوان بسیاری از گزینه های پخش جریان ندارد. با این وجود ، ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید ، زیرا چندین دسته ورزشی دارد که می توانید از آن عبور کنید. همچنین انواع ورزش های مختلف از جمله فوتبال ، تنیس ، کریکت ، تنیس روی میز ، بیس بال ، بسکتبال و موارد دیگر را در بر می گیرد. این افزونه همچنین دارای کانال های ورزشی ورزشی Live خوبی است. بسیاری از جریان های مرده وجود دارد ، اما بسیاری از آنها نیز زنده و در حال کار هستند

منبع: https://mbebe.github.io/blomqvist

نحوه نصب Sportowa TV Kodi Addon

روباه ورزشی برو

فاکس اسپرت برای عاشقان ورزشی ضروری است. این افزونه Kodi نیازهای همه دوستداران ورزش را در آنجا جلب می کند. شما حتی می توانید با استفاده از این افزونه عالی Kodi Sports ، رویدادهای مهم ورزشی را پخش کنید. این یک پیشنهاد رسمی Fox است که در مخزن رسمی افزودنی کدی موجود است. لطفاً توجه داشته باشید که این افزونه نیاز به اشتراک کانال Fox Sports دارد.

Repo: مخزن الحاقی Kodi

افزایش جزر و مد

Rising Tides یکی دیگر از لوازم ورزشی دیگر برای Kodi است. این افزونه به شما امکان می دهد تا فوتبال ، رویدادهای PPV و حتی کانالهای تلویزیونی مختلف کابل ورزشی را پخش کنید. افزونه گزینه های جریان زیادی ندارد ، اما چند دسته جالب وجود دارد. ممکن است بخواهید امتحان کنید.

منبع: http://mullafabz.xyz/Repository/

بهترین افزونه های Kodi برای کودکان ، کارتون & انیمه

بهترین افزونه های کدی برای کارتون

CTOON Kodi (کارتون & انیمه)

بدون شک ، CTOON یکی از بهترین افزونه های Kodi برای محتوای انیمیشن و انیمه است. این افزونه دارای یک مجموعه عظیم است. پخش با یک کلیک را ارائه می دهد و بسیار سریع است. من ده ها پیوند را آزمایش کردم و همه آنها کار کردند (بله ، همه آنها و نه تقریباً). صدها فیلم برای تماشای ساعت ها سرگرمی وجود دارد. صفحه اصلی افزونه به شما امکان می دهد با چند دسته برای فیلم های متحرک ، کارتون و انیمه شروع کنید. هر طبقه به ترتیب با حروف الفبا طبقه بندی شده اند. همچنین می توانید از عملکرد جستجو (در منوی جمع شده Kodi هنگام پیمایش به سمت چپ) استفاده کنید تا چیز خاصی را که می خواهید جستجو کنید. اگر CTOON KOdi را امتحان نکرده اید ، پیش بروید و اکنون این کار را انجام دهید!

Repo: Doko

منبع: https://doko-desuka.github.io/

FunimationNow

FunimationNow با 5.99 دلار در ماه به کتابخانه عظیمی از فیلم های انیمه دسترسی پیدا می کند. اگر به دنبال پس انداز هستید ، می توانید برنامه سالانه را با قیمت 59.99 دلار خریداری کنید. FunimationNow همچنین خدمات رایگان ارائه می دهد اما کتابخانه ویدیویی آن را محدود می کند. فیلم های رایگان نیز با تبلیغات همراه هستند. اشتراک پولی تا دو جریان همزمان ارائه می دهد ، در حالی که رایگان آن را به یکی محدود می کند. با اشتراک پولی ، به اوایل فیلم اصلی صفحه اصلی نیز دسترسی دارید. شما می توانید FunimationNow را از مخزن رسمی افزودنی کدی نصب کنید.

Repo: مخزن الحاقی رسمی Kodi

بهترین افزونه های Kodi برای پخش موسیقی

بهترین افزونه های kodi برای پخش موسیقی رایگان

STREAMS MP3

این یک افزونه عالی Kodi برای علاقه مندان به موسیقی است. این یک افزودنی محبوب است که اکنون مدتی است که در آنجا حضور داشته است. کتابخانه رسانه به خوبی در رده های مختلفی مثل Billboard Top 100 ، هنرمندان برتر آلبوم ، رپ ، هیپ هاپ ، جاز و غیره طبقه بندی شده است. حتی می توانید لیست پخش مورد علاقه خود را در اینجا بسازید.

Repo: TVar Door TV

منبع: http://cellardoortv.com/repo/

YouTube

YouTube بزرگترین وب سایت اشتراک گذاری ویدیو در کل دنیا است. اگر نمی دانید که آیا می توانید ویدیوهایی را با استفاده از YouTube در FireStick یا دستگاه دیگری با استفاده از Kodi پخش کنید ، جواب آن تأییدکننده است. افزودنی YouTube Kodi کار بسیار مناسبی را انجام می دهد و تفاوت زیادی بین استفاده از افزونه یا وب سایت اصلی احساس نمی کنید. افزونه Kodi برای YouTube همچنین برخی از ویژگی های جالب را ارائه می دهد که یک امتیاز اضافی محسوب می شود. این افزودنی عالی را امتحان کنید.

Repo: TVar Door TV

منبع: http://cellardoortv.com/repo/

بهترین افزونه های درام KOREAN

ICDrama

در اینجا یک درمان ویژه برای کسانی که می خواهند فیلم ها و نمایش های کره ای را تماشا کنند وجود دارد. ICDrama دارای یک کتابخانه بزرگ با محتوای کره ای است. اما ، فیلم های بسیاری از کشورهای دیگر نیز وجود دارد. همچنین می توانید محتوا از هنگ کنگ ، چین ، ژاپن و تایوان را پیدا کنید. البته تمرکز اصلی افزونه روی فیلم ها و اپیزودهای کره است.

حتی اگر من کره ای یا هر زبانی دیگر را نفهمم که این افزونه به آن محتوا بپردازد ، ICDrama را معتبر و سریع می دانم. این بازی با یک کلیک را ارائه می دهد و تقریباً تمام جریانی را که سعی کردم کار کنم. بنابراین ، اگر می خواهید محتوای یکی از این کشورهای آسیایی را تماشا کنید ، اکنون این افزونه را دریافت کنید.

Repo: Aznhusband

منبع: https://aznhusband.github.io/repo/

این لیست ما از بهترین افزونه های Kodi بود که هم اکنون در حال کار هستند. اگر احساس می کنید برخی از افزونه های دیگر شایسته مکانی در این لیست هستند ، لطفاً در کادر نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

سؤالات متداول

محبوب ترین چیست & بهترین افزونه?

Exodus Redux محبوب ترین افزونه Kodi در این زمان است. این افزونه گزینه های جریان درخواستی از جمله فیلم و نمایش های تلویزیونی را ارائه می دهد. این چنگال افزونه Exodus است ، که یک بار نیز بسیار محبوب بود.

علاوه بر این ، افزونه Venom و Crew نیز دو افزونه بسیار محبوب Kodi هستند.

خطرات استفاده از یک Kodi Addon چیست؟?

اگر از افزونه شخص ثالث برای پخش محتوای دارای حق چاپ یا مجوز استفاده می کنید ، ممکن است دچار مشکلات قانونی شوید. بنابراین ، ما به کاربران خود توصیه می کنیم همیشه محتوای موجود در حوزه عمومی را پخش کنند.

ما همچنین توصیه می کنیم هنگام پیمایش با افزونه‌های Kodi از VPN استفاده کنید تا IP شما مخفی شود و یک تجربه جریانی مطمئن داشته باشید.

چه چیزی می توانید با افزونه های Kodi مشاهده کنید?

شما می توانید فقط با هر افزونه Kodi تماشا کنید. همه چیز در مورد پیدا کردن افزونه مناسب برای محتوای مورد نظر برای پخش است. در این لیست افزونه های Kodi را برای فیلم ها ، نمایش ها ، تلویزیون زنده ، ورزش ، تناسب اندام ، انیمه و موارد دیگر پیدا خواهید کرد.

استفاده Kodi قانونی و ایمن است?

بله ، Kodi قانونی است و استفاده از آن بی خطر است ، به شرط آنکه محتوای شما در حوزه عمومی پخش شود. اگر از VPN جریان با Kodi استفاده می کنید ، یک تجربه بسیار امن تر خواهید داشت.

Kodi به طور رسمی در فروشگاه مایکروسافت و Google Play Store موجود است. این امر به وضوح صحت ، امنیت و قانونی بودن آن را تضمین می کند.

چگونه می توانم افزونه های Kodi را نصب کنم?

برای نصب افزونه Kodi ، ابتدا به منبع URL نیاز دارید. از آدرس URL منبع ، مخزن Kodi را نصب می کنید که میزبان افزونه است. در آخر ، افزونه را از مخزن نصب می کنید.

ما لینک راهنماهای نصب را برای همه افزونه های این لیست فراهم کرده ایم. برای نصب افزونه مورد نظر خود ، شما فقط باید دستورالعمل های گام به گام را دنبال کنید.

لطفاً توجه داشته باشید که این مقاله بهترین افزودنیهای Kodi فقط برای مقاصد آموزشی است و ما هرگز پیشنهاد نمی کنیم خوانندگان ما با استفاده از هرکدام از این افزودنیهای Kodi که در بالا ذکر شد ، به محتوای ممنوعه یا غیرقانونی دسترسی پیدا کنند.. 

مربوط:

 • نحوه جیلبریک FireStick
 • نحوه نصب سینما APK
 • نحوه تنظیم مجدد Kodi در FireStick
 • نحوه به روزرسانی Kodi در FireStick
 • نحوه نصب Kodi در FireStick

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me