نحوه ورود به سیستم خطای Kodi برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع سریع

>

در این راهنما به شما نشان می دهم که چگونه می توانید پرونده کد را در Kodi 18.5 بررسی کنید & کدی 17.6. راهنما فرآیند دستی برای همه دستگاههای محبوب پشتیبانی شده با Kodi را در بر می گیرد. همچنین برای نصب افزونه های مربوط به Kodi ، دستورالعمل های دقیق را نیز دریافت خواهید کرد. 

چرا به پرونده ورود به سیستم Kodi که ممکن است بپرسید نیاز دارم؟ Kodi پخش کننده رسانه ای بسیار خوبی است که میلیون ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. اما ، کامل نیست. بعضی اوقات ، اشتباه می کنید که به نظر نمی رسد از بین برود. سپس می توانید در مجامع رسمی Kodi یا از یک متخصص کد Kodi که می دانید کمک بگیرید. کسی که مشکل شما را برطرف کرده است ، احتمالاً از شما خواسته است پرونده لاگ کدی را بخواهد. شما ممکن است متوجه پیام "ورود به سیستم برای اطلاعات بیشتر" و همچنین خطاهای مربوط به Kodi شده باشید. پرونده log شامل اطلاعات خاص برای خطا است و از این طریق به ما امکان می دهد راه حل های مناسب تر و دقیق تری پیدا کنیم.

در این راهنما یاد می گیرید که چگونه ورود به سیستم را بر روی Kodi بررسی کنید. ابتدا می بینید که چگونه دستی پرونده File log که در انبار دستگاه قرار دارد را پیدا کنید. بعداً ، شما را با دو افزونه Kodi آشنا می کنم که به شما اجازه می دهند از طریق برنامه Kodi به محل ورود به سیستم Kodi دسترسی پیدا کنید. خواندن را ادامه دهید!

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید مشکل قانونی برای شما ایجاد کند. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به جریان بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

نحوه بررسی دستی Kodi Log به صورت دستی

همچنین می توانید پرونده ورود به سیستم Kodi را به صورت دستی بررسی کنید. پرونده log یک فایل متنی ساده است. بنابراین ، می توانید آن را با هر ویرایشگر / مشاهده گر متن اصلی مانند Notepad در ویندوز باز کنید.

شما باید به صورت دستی به پوشه ذخیره سازی دستگاه که فایل log در آن قرار دارد ، بروید. مسیر پوشه در دستگاه های مختلف متفاوت است.

در اینجا لیست مکان ورود Kodi توسط دستگاه ها قرار دارد. در این صورت ، نمی توانید پرونده را پیدا کنید ، از افزونه Kodi Logfile Uploader Uploader استفاده کنید.

فایل Kodi Log را در ویندوز بررسی کنید

کاربران ویندوز می توانند مسیر زیر را دنبال کنند.

ویندوز درایو (معمولاً C 🙂 > کاربران > {نام کاربری} > اطلاعات برنامه > بسته ها > XBMCFoundation.Kodi_4n2hpmxwrvr6p > LocalCache > رومینگ > کدی > Kodi.log

Kodi ورود به سیستم Mac را پیدا کنید

اگر کاربر MacBook هستید ، باید فایل log Kodi را در محل زیر بیابید.

کاربران > {نام کاربری} > کتابخانه > پشتیبانی برنامه > کدی > Kodi.log

مکان Kodi Log را در Android پیدا کنید

دستگاه ذخیره سازی > اندروید > داده ها > org.xbmc.kodi > فایل ها > .کدی > دما > kodi.log

در دستگاه های Android پوشه ".kodi" پنهان است. برای دسترسی به پرونده log ابتدا باید آن را غیرفعال کنید. کلیه برنامه های مدیر فایل گزینه ای در تنظیمات دارند تا پوشه ها و پرونده های مخفی را جدا نکنید. به عنوان مثال ، اگر از ES File Explorer استفاده می کنید ، می توانید با فعال کردن "نمایش پرونده های مخفی" از تنظیمات ، پوشه و پرونده های مخفی را مشاهده کنید. > تنظیمات نمایشگر.

ورود به سیستم برای اطلاعات بیشتر خطای kodi را بررسی کنید

Kodi Log را در iOS بررسی کنید

خصوصی> واری > سیار > کتابخانه > اولویت ها > کدی > kodi.log

پرونده ورود به سیستم Kodi در لینوکس

کاربران لینوکس می توانند با طی کردن مسیر زیر ، ورود به سیستم را بررسی کنند-

پوشه ریشه > .کدی > kodi.log

نحوه بررسی Kodi Log در FireStick

برای مشاهده پرونده log Code ، که در حافظه FireStick ذخیره شده است ، می توانید از هر مدیر فایل استفاده کنید. من ES File Explorer را که یکی از بهترین برنامه های FireStick برای کشف ذخیره سازی FireStick است ، ترجیح می دهم.

 • دریافت فایل Explorer File - از صفحه اصلی FireStick ، ​​نماد جستجو را در سمت راست و گزینه "ES File Explorer" (بدون نقل قول) تایپ کنید. ES File Explorer را در نتیجه جستجو انتخاب کرده و با فشار دادن دکمه انتخاب روی ریموت خود بر روی آن کلیک کنید. برای نصب این برنامه ، دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید.

نحوه بررسی کد ورود به سیستم در firestick

 • برنامه را از ‘برنامه های خود اجرا کنید & بخش بازی ها پس از نصب اکنون در سمت چپ گزینه تنظیمات را باز کنید

firestick kodi log

 • روی "نمایش تنظیمات" کلیک کنید

ورود به سیستم برای اطلاعات بیشتر firestick را بررسی کنید

 • به "نمایش پرونده های مخفی" بروید و با علامت کادر در کنار آن ، آن را فعال کنید

کد پرونده ورود به سیستم firestick

 • بازگشت به صفحه اصلی ES File Explorer. گزینه "محلی" را در ستون سمت چپ برجسته کنید ، آن را گسترش داده و روی گزینه دوم "صفحه اصلی" (یکی بدون نماد خانه در کنار آن) کلیک کنید

محل پرونده log firestick kodi

 • اکنون پوشه Android را باز کنید

کد خطا ورود به سیستم

 • به داده ها بروید > org.xbmc.kodi > فایل ها >  دما پرونده "kodi.log" را در اینجا مشاهده خواهید کرد.

نحوه بررسی کد ورود به سیستم در firestick

بنابراین ، به این ترتیب نحوه ورود Codei در دستگاه FireStick یا Fire TV خود را بررسی می کنید. اگر Fire TV Stick جدید دریافت کرده اید و Kodi را در آن ندارید ، از لینک زیر استفاده کنید.

 • نحوه جیلبریک FireStick
 • نحوه نصب Kodi در FireStick

مشاهده کد Kodi با "مشاهده نماینده برای افزودنی Kodi"

اگر به دلایلی نمی توانید به پرونده ورود به سیستم ذخیره خود بروید ، همیشه می توانید از یک افزودنی Kodi به نام "Log Viewer برای Kodi" استفاده کنید. این افزونه به شما امکان می دهد تا سیاهه ها را از درون Kodi مشاهده کنید ، بدون آنکه به دنبال پوشه باشید.

Log Viewer برای Kodi در مخزن رسمی الحاقی Kodi موجود است. من نحوه نصب این افزونه را به شما نشان خواهم داد. در اینجا مراحل ذکر شده است.

شماره 1 اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که روی گزینه "افزودنیها" در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید. آن را در صفحه اصلی Kodi خواهید یافت.

ورود به سیستم خطای کد

شماره 2 اکنون بر روی نماد کادر باز در سمت چپ بالای صفحه کلیک کنید که به آن Package Installer نیز گفته می شود.

نمایشگر ورود به سیستم Kodi

شماره 3 گزینه "نصب از مخزن" را باز کنید

محل ورود به سیستم Kodi

شماره 4 در صفحه بعدی روی مخازن افزونه Kodi کلیک کنید

ورود به سیستم خطای کد

شماره 5 کمی به پایین بروید و "افزودنیهای برنامه" را انتخاب کنید

نحوه بررسی کد ورود به سیستم

شماره 6 اکنون تمام قسمت ها را به بخش ‘L بروید. کمی پیمایش مورد نیاز خواهد بود. گزینه "ورود بیننده برای Kodi" را انتخاب کنید

نحوه ورود به سیستم بر روی kodi

شماره 7 برای نصب افزونه Kodi Log Viewer ، کافیست بر روی دکمه "نصب" در سمت چپ پایین صفحه کلیک کنید

نمایشگر ورود به سیستم Kodi

شماره 8. منتظر نصب افزونه باشید. نباید بیش از 30 تا 60 ثانیه طول بکشد. پس از اتمام نصب ، یک اعلان ظاهر می شود که می گوید "نصب اضافه شده" در بالا سمت راست

محل ورود به سیستم Kodi

شماره 9 اکنون به صفحه اصلی Kodi برگردید و به افزونه ها بروید  > افزودنیهای برنامه. اکنون افزودنیهای "Log Viewer for Kodi" را از بین سایر برنامه های افزودنی برنامه مشاهده خواهید کرد. روی آن کلیک کنید تا افزونه را باز کنید

ورود به سیستم برای اطلاعات بیشتر خطای kodi را بررسی کنید

شماره 10 اکنون سه گزینه را مشاهده خواهید کرد - نمایش ورود ، نمایش ورود به سیستم قدیمی و تنظیمات. می توانید جدیدترین گزارش ها را در بخش "ورود به سیستم نمایش" مشاهده کنید. اگر خطایی در Kodi وارد کرده اید ، این بخش است که می خواهید برای دریافت آخرین گزارشهای Kodi باز کنید.

در صورتی که می خواهید سیاهههای مربوط به قدیمی را مشاهده کنید ، آنها را در بخش "نمایش قدیمی ورود به سیستم" مشاهده خواهید کرد.

در بخش "تنظیمات" ، می توانید برخی از تنظیمات را نیشگون گرفتن و کشیدن کنید و صفحه گزارش را سفارشی کنید. بعداً در مورد تنظیمات صحبت خواهیم کرد. ابتدا ، "ورود به سیستم" را باز کنیم

نحوه بررسی کد ورود به سیستم

شماره 11 اینگونه ظاهر خواهد شد که ورود به سیستم Kodi شما ظاهر می شود. من مطمئن نیستم که چرا ، اما سیاههها ابتدا توسط قدیمی تر طبقه بندی می شوند. برای جدیدترین سیاهههای مربوط ، باید تمام راه را به پایین بروید. اما می توانید نحوه مرتب سازی سیاههها را تغییر دهید و ابتدا جدیدترین آنها را مشاهده کنید.

ورود به سیستم خطای کد

شماره 12 بار دیگر Log Log Viewer را برای Kodi اجرا کنید و این بار "تنظیمات" را باز کنید

که در آن می توانید پرونده ورود به سیستم خطای kodi را پیدا کنید

شماره 13 این همان چیزی است که در بخش تنظیمات مشاهده خواهید کرد. "ورود به سیستم (اولین بار اول)" را فعال کنید تا گزارش ها را به جدیدتر و قدیمی تر مرتب کنید. با فعال کردن این گزینه ، "تعداد خطوط نمایش داده می شود" نیز فعال می شود. شما می توانید "همه" خطوط نمایش داده شده و یا شماره مورد نظر خود را انتخاب کنید (20 ، 50 و 100 گزینه های دیگر هستند)

جزئیات خطای کد

اگر می خواهید هنگام بروز خطا ، ورود به سیستم Kodi را به طور خودکار نمایش دهید ، "نمایش خطا هنگام بروز خطا" را فعال کنید..

با فعال کردن "استفاده از جعبه متن سفارشی" گزارش ها را در حالت تمام صفحه نشان می دهد

برای اطلاعات بیشتر در مورد خطا ، ثبت اشکال را فعال کنید

اگر Kodi یا یک افزونه به صورت نامنظم رفتار می کند ، و شما به دنبال کمک از متخصصان هستید ، می خواهید مطمئن شوید که اطلاعات بیشتری راجع به خطا در اختیار شما قرار می دهد. این کمک می کند تا مشاغل موجود در انجمن پشتیبانی Kodi مشکل را بهتر درک کنند و راه حل های مرتبط تری ارائه دهند.

ورود به سیستم اشکال زدایی ، در صورت فعال بودن ، اطلاعات اضافی در مورد خطا را در سیاهههای مربوط به Kodi می افزاید. این اطلاعات اضافه شده می تواند برای حل مسئله حیاتی باشد. بنابراین ، قبل از تولید پرونده log با استفاده از "Log Viewer برای Kodi" یا هر افزونه دیگر ، ارزش آن را دارد که بتوانید Debug Logging را فعال کنید.

در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است:

شماره 1 با کلیک بر روی نماد cog در سمت چپ بالای صفحه اصلی Kodi ، فهرست تنظیمات را باز کنید

تنظیمات کد

شماره 2 اکنون از لیست گزینه های Kodi 17.6 یا فقط "System" در Kodi 18 "تنظیمات سیستم" را باز کنید

تنظیمات سیستم کد

شماره 3 "ورود به سیستم" را در نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید و گزینه های مرتبط را در سمت راست مشاهده خواهید کرد. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، با حرکت ضامن ، "فعال کردن اشکال زدایی را فعال کنید" را روشن کنید. لحظه ای که این کار را کردید ، اطلاعات ورود به سیستم اضافی در سمت چپ بالای پنجره Kodi ظاهر می شود.

کد پرونده ورود به سیستم فایل خطا

لازم نیست خود را با این اطلاعات نگران کنید. اما ، داده های مفیدی را به logi Code وارد می کند ، که توسعه دهندگان یا کارشناسان انجمن پشتیبانی Kodi می توانند از آنها برای رفع مشکل موجود استفاده کنند. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که پس از فعال کردن این گزینه Kodi را دوباره راه اندازی کنید و خطا را تولید کنید. جزئیات جدید زیادی به پرونده log اضافه می شود.

من می دانم که این پوشش اضافی در بالای صفحه نمایش Kodi می تواند بسیار آزار دهنده باشد. این ممکن است هنگام تماشای فیلم یا هر محتوای دیگر توجه شما را از محتوا دور کند. اما ، لازم نیست همیشه "فعال کردن اشکال زدایی فعال" را روشن کنید. پس از بازسازی خطا و افزودن جزئیات بیشتر به سیاهه ، می توانید دوباره آن را خاموش کنید.

چگونه بارگذاری خطای Kodi را مستقیماً با ارسال کننده Kodi LogFile بارگذاری کنید

Log Viewer برای افزونه Kodi به شما امکان می دهد سیاهههای مربوط را مشاهده کنید. خوبه! اما اگر مجبور شدید گزارش ها را در انجمن پشتیبانی یا یک متخصص به اشتراک بگذارید؟ البته یک راه این است که فایل log را در حافظه دستگاه قرار دهید و پرونده را در انجمن پشتیبانی Kodi بارگذاری کنید. این به نظر می رسد که یک روند طولانی است و اغلب کاربران قادر به یافتن پوشه log نیستند. خوشبختانه ، راهی آسانتر وجود دارد.

می توانید سیاهههای مربوط را مستقیماً روی سرور بارگذاری کرده و با استفاده از افزونه "Kodi Logfile Uploader" ، URL را با افراد مربوط به اشتراک بگذارید. این افزودنی همچنین در مخزن رسمی افزودنی خبری Kodi نیز موجود است.

من نحوه نصب و استفاده از Kodi Logfile Uploader را به شما نشان خواهم داد. من Debug Logging را غیرفعال کرده ام زیرا این آیکون ها در بالا پنهان شده و تصاویر برای شما کاملاً واضح نخواهد بود. بنابراین قبل از مراحل زیر اطمینان حاصل کنید که Debug Logging را روشن کرده اید.

شماره 1 دوباره افزودنیها را از صفحه اصلی باز کنید و بر روی نماد Open Package در بالا سمت چپ کلیک کنید

برنامه نصب افزونه kodi

شماره 2 دوباره گزینه "نصب از مخزن" را در صفحه بعدی باز کنید و "مخازن افزودنی کد" را انتخاب کنید.

آپلودکننده کد

شماره 3 اکنون افزودنیهای برنامه را باز کنید

نحوه بارگذاری گزارش خطای kodi

شماره 4 به قسمت ‘K بروید و روی افزودنی‘ Kodi Logfile Uploader ’کلیک کنید

بارگذاشتن کد logfile

شماره 5 بر روی "نصب" در صفحه بعدی کلیک کنید (دکمه در سمت راست پایین) و مانند همیشه ، منتظر نصب این افزونه باشید. وقتی اعلان نصب شده افزودنی را در سمت راست بالای صفحه خود مشاهده می کنید ، بدان معنی است که شما خوب هستید.

ورود به سیستم خطای کد

شماره 6 اکنون به صفحه اصلی برگردید و به افزونه ها بروید > برنامه های افزودنی برنامه و باید نماد افزودنی را در اینجا مشاهده کنید

نحوه بررسی کد ورود به سیستم

شماره 7 افزودنی را باز کنید. ابتدا اعلان نمایش داده می شود که از شما می خواهد ورود به سیستم را مشاهده کنید یا آن را بارگذاری کنید. برای دیدن فقط ورود به سیستم ، روی "مشاهده" کلیک کنید. برای بارگذاری آن روی "بارگذاری" کلیک کنید.

با کلیک بر روی بارگذاری ، یک پنجره بازشو با URL ظاهر می شود. برای مشاهده سیاههها می توانید به این URL دسترسی پیدا کنید. این URL را با توضیحات مشکل در انجمن پشتیبانی Kodi به اشتراک بگذارید.

ورود به سیستم برای اطلاعات بیشتر خطای kodi را بررسی کنید

همانطور که مشاهده می کنید ، کد QR برای پرونده log وجود دارد. فقط کافی است کد را با موبایل خود اسکن کرده و پیوند بارگیری پرونده را در دستگاه خود دریافت کنید.

هر بار که این افزودنی را باز می کنید ، URL جدید با ورود به سیستم به روز شده ایجاد می شود.

شماره 8. بدین ترتیب جزئیات مشاهده خطای Kodi هنگام مشاهده از طریق URL به نظر می رسد:

ورود به سیستم خطای کد

ورود به سیستم خطای Kodi: بسته بندی کردن

هنگامی که به خطای Kodi رسیدگی کردید ، نمی توانید راه حلی برای آن پیدا کنید ، می توانید از انجمن پشتیبانی Kodi یا هر متخصص کدی دیگری که می دانید کمک بگیرید. یک فرصت عادلانه وجود دارد که از شما خواسته می شود پرونده ورود به سیستم Kodi را بخواهید. این پرونده کلیه جزئیات مربوط به خطای Kodi را دارد و به یافتن راه حل دقیق تری کمک می کند. می توانید از طریق مسیری که ارائه کرده ام ، به پرونده kodi.log بروید. با این حال ، اگر متوجه شدید که کمی طولانی تر شده است ، می توانید افزونه های Log Viewer را برای افزودنیهای Kodi و Kodi Logfile Uploader نصب کنید.

هر دو این افزودنی ها در مخزن رسمی افزودنی کدی یافت می شوند. شما هر روز به پرونده log احتیاج ندارید. اما ، هنگام دریافت پیام خطا "ورود اطلاعات را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید" ، باید بدانید که چگونه آن را دریافت کنید. این چیزی است که این مقاله در مورد آن است امیدوارم مفید بوده باشد. لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهادی یا سوالی در صورت تمایل در زیر نظر دهید. ممنون که خوندید!

مربوط:

 • نحوه به روزرسانی Kodi
 • بهترین VPN برای Kodi
 • نحوه رفع بافر در Kodi
 • نحوه دریافت Real-Debrid در Kodi
 • نحوه تنظیم مجدد Kodi در FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me