نحوه نصب کپی و چسباندن Kodi Addon

>

در این راهنما می خواهم نحوه نصب افزونه Copy AND Paste Kodi را به شما نشان دهم. روشی که در زیر آورده شده است دقیقاً در تمام سیستم عامل های پشتیبانی شده با Kodi Krytpon مانند FireStick ، ​​موبایل های اندرویدی ، ویندوز رایانه های شخصی ، Mac و سایر موارد مشابه کار می کند..

Copy And Paste یک افزودنی Kodi برای تماشای فیلم های رایگان است. این افزونه لزوماً مجموعه ای مشابه سایر افزونه ها ندارد. این فیلم بیشتر بر روی نمایش های تلویزیونی تمرکز می کند. این عناوین همچنین عناوین فیلم را در چند دسته منحصر به فرد مانند Reddit top 250 ، فیلم های بیگانه ، هنرهای رزمی ، جادوگران و ... ترتیب داده است. Addon دارای محتوای زیادی است و از سرورهای مختلف پخش کننده های با کیفیت خوب است..

در حقیقت ، این مجموعه و سازماندهی مجزا فیلم است که علاقه من به افزونه Copy و Paste Kodi را کم کرد. وقتی بیشتر افزونه را کاوش کردم ، بیشتر دوست داشتم آن را دوست داشته باشم. اینجا چیزهای زیادی وجود دارد که من نمی توانم در هر جای دیگر پیدا کنم. بنابراین ، احساس کردم که مجبور شدم آن را با شما در میان بگذارم. به زودی قرار است در میان بهترین افزونه های Kodi ما قرار بگیرد. بنابراین ، در اینجا راهنمای نحوه نصب افزونه Copy and Paste Kodi آورده شده است.

به روزرسانی: کپی و چسباندن Addon از Maverick Repo حذف شده است. دیگر موجود نیست.

نحوه نصب کپی و چسباندن روی Kodi

Copy and Paste یک افزونه شخص ثالث است. مکانیزم امنیتی پیش فرض Kodi به منظور جلوگیری از نصب افزونه های شخص ثالث یا افزونه ها طراحی شده است. اما ، با ایجاد تغییر کوچک در تنظیمات امنیتی ، می توانید به راحتی از آن قانون دور شوید. این تغییر را فقط هنگامی انجام دهید که مطمئن باشید افزونه ای که قصد نصب آن را دارید بی خطر است. خبر خوب این است که افزونه Copy and Paste Kodi بی خطر است.

در اینجا کارهایی که شما باید انجام دهید:

1. برنامه Kodi را بر روی دستگاه خود اجرا کنید و سپس بر روی گزینه "تنظیمات" در صفحه اصلی کلیک کنید. این نماد مانند یک cog است و در بالا سمت چپ صفحه اصلی قرار داده شده است.

نحوه نصب kodi و چسباندن کد افزودنی

2. بعد ، می خواهید روی "تنظیمات سیستم" کلیک کنید

تنظیمات سیستم کد

3. وقتی صفحه زیر را می بینید ، "افزودنیها" را در ستون سمت چپ / نوار کناری انتخاب کنید. با انجام این کار ، گزینه "منابع ناشناخته" در سمت راست پنجره را مشاهده می کنید. این گزینه دارای سوئیچ است که باید به موقعیت ON منتقل شود (در صورتی که قبلاً نبود). بنابراین ، منابع ناشناس را روشن کنید

منابع ناشناس کدی

4- آنچه در مرحله بعدی مشاهده خواهید کرد پیام اخطار زیر است. از آنجا که Copy and Paste یک افزونه ایمن کد است ، می توانید این پیام را نادیده بگیرید و برای ادامه "Yes" را کلیک کنید

تأیید منابع ناشناخته کد

اکنون می توانید افزونه Copy and Paste Kodi را نصب کنید.

خوب است که پس از نصب این افزونه ، منابع ناشناس را غیرفعال کنید.

نمای کلی روند

قبل از شروع مراحل نصب ، بگذارید یک مرور سریع از روند را برای شما ارائه دهم تا بدانید که چه انتظاری دارید. این یک فرآیند سه بخشی خواهد بود که در آن شما را از طریق موارد زیر می گیرم:

قسمت 1: اضافه کردن منبع به Kodi (که برای نصب مخزن از آن استفاده خواهد شد)

قسمت دوم: مخزن MaverickTV را از منبع نصب کنید (از مبلغ نصب شده برای نصب افزونه Copy and Paste Kodi استفاده خواهد شد)

قسمت سوم: افزونه Copy and Paste را بر روی Kodi از Repo MaverickTV نصب کنید

بگذارید اکنون بخشی از مراحل نصب را به صورت جزئی و مرحله به مرحله در اختیار شما قرار دهم.

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای مسدود شده با جغرافیایی و پرتاب ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

قسمت 1: منبع را به Kodi اضافه کنید

مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1: Kodi را راه اندازی کنید و وقتی صفحه اصلی را مشاهده کردید ، روی نماد "تنظیمات" کلیک کنید

نحوه نصب کپی و چسباندن روی کدی

گام 2: در پنجره بعدی روی گزینه "File Manager" کلیک کنید

مدیر فایل کد

مرحله 3: اکنون ، پیش بروید و روی "افزودن منبع" کلیک کنید 

منبع را بر روی kodi اضافه کنید

مرحله 4: وقتی پنجره زیر را مشاهده کردید ، روی آن کلیک کنید

کپی و چسباندن کد افزودنی 

مرحله 5: اکنون پنجره را مطابق تصویر زیر مشاهده خواهید کرد. دقیقاً وارد شوید http://mavericktv.net/mavrepo/ یا با استفاده از صفحه کلید روی صفحه یا هر وسیله ورودی دیگری که ممکن است از آن استفاده کنید ، مانند صفحه کلید.

شما می خواهید مطمئن شوید که در هنگام تایپ کردن در این نشانی اینترنتی هیچ گونه علامت گذاری رخ نمی دهد. هنگامی که تمام شد ضربه بزنید "خوب"

کدی و کپی افزونه را اضافه کنید

مرحله 6: اکنون نامی را که می خواهید این منبع را با آن مشخص کنید وارد کنید. نام در پرونده ای با نام "نامی برای این منبع رسانه وارد کنید" خواهد بود

من ماوریک را به عنوان نام منبع انتخاب می کنم. یک بار دیگر روی "OK" کلیک کنید

کدی کد را کپی کنید و URL منبع افزودنی را جایگذاری کنید

اکنون ، این منبع می افزاید. بیایید به قسمت بعدی برویم

قسمت 2: مخزن MaverickTV را از منبع نصب کنید

مخزن میزبان چندین افزونه است. مخزن MaverickTV میزبان کپی و چسباندن کد افزودنی و موارد دیگر است.

در اینجا نحوه نصب این repo آورده شده است:

مرحله 1: بازگشت به صفحه اصلی Kodi یک بار دیگر. اکنون روی "افزودنیها" در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید

تنظیمات افزونه کدی

گام 2: اکنون می خواهید روی گزینه "نصب نصب بسته بندی" در سمت چپ بالا کلیک کنید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید ، این نماد مانند یک جعبه باز است

نصب کننده بسته کد

مرحله 3: اکنون ، "نصب از پرونده zip" را باز کنید

kodi از پرونده zip نصب کنید

مرحله 4: باید بتوانید نام منبعی را که اضافه کردید ببینید قسمت 1: مرحله 6. همانطور که من آن را ماوریک گذاشتم ، در لیست ظاهر می شود (تصویر زیر را ببینید).

آن را کلیک کنید.

repo addon Maverick را کپی و چسباندن کنید

مرحله 5: در مرحله بعد ، باید یک فایل zip را در پنجره بعدی مشاهده کنید. با نام "repository.maverickrepo-x.x.zip" نامگذاری شده است

x.x شماره نسخه است و ممکن است بعداً تغییر کند. پیش بروید و روی این فایل zip کلیک کنید

کپی و چسباندن فایل zip zip addon

مرحله 6: اکنون ، فقط منتظر ظاهر شدن از اعلان نصب شده "MaverickTV Repo افزودنی نصب شده" باشید (آن را در سمت راست بالای صفحه مشاهده خواهید کرد)

نحوه نصب repo tv maverick

که مبلغ MaverickTV را روی Kodi نصب می کنید. حال بگذارید ببینیم که چگونه می توانیم Add و Copy و Paste Kodi را از آن دریافت کنیم.

قسمت سوم: افزونه Copy and Paste را نصب کنید 

مراحل زیر ذکر شده است:

مرحله 1: اگر هنوز در صفحه نمایش هستید که ما در آنجا مانده ایم قسمت 2: مرحله 6 سپس بر روی "نصب از مخزن" کلیک کنید. اگر اینطور نیست ، به صفحه اصلی Kodi بروید و سپس به افزونه‌ها بروید> نصب نصب و سپس روی "نصب از مخزن" کلیک کنید

نصب از مخزن در kodi

گام 2: روی "repo MaverickTV" کلیک کنید

مخزن maverick

مرحله 3: روی افزودنیهای فیلم کلیک کنید

کپی و چسباندن افزونه

مرحله 4: روی افزونه "کپی و چسباندن" در لیست کلیک کنید

نحوه اضافه کردن کپی و چسباندن افزونه کدی

مرحله 5: وقتی صفحه زیر را می بینید ، روی دکمه "نصب" کلیک کنید. دکمه در پایین سمت راست است

نحوه نصب کپی و چسباندن افزونه کدی

مرحله 6: اکنون ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که منتظر ظاهر شدن اعلامیه "نصب و افزودن کپی و چسباندن" باشید

کدی و کپی افزونه را اضافه کنید

مرحله 7: اکنون ، به صفحه اصلی برگردید و به افزونه ها بروید > افزودنیهای ویدیویی. افزونه Copy and Paste را برای Kodi در میان افزونه های دیگر خود پیدا خواهید کرد (در صورت وجود)

نحوه استفاده از افزونه کپی و چسباندن روی کدی

پیش بروید و افزونه را باز کنید و از محتوای مورد علاقه خود لذت ببرید.

نتیجه

همانطور که ممکن است متوجه شدید بسیاری از افزودنیها یا خاموش شده اند یا اینکه دیر رسیدن به پیوندهای جریان متوقف نشده اند. به همین دلیل مهمتر شده است که بتوانیم با افزودنی هایی که در واقع کار می کنند به روز باشیم. خوشبختانه افزونه Copy AND Paste Kodi از جمله کارهایی است که می توانید آن را از مخزن ماوریک نصب کنید. برای نصب افزونه ها کمتر از 5 دقیقه طول کشید و من از مجموعه آن تحت تأثیر قرار گرفتم. در حقیقت ، این موارد دارای یکپارچهسازی با سیستمعامل نیز است ، که در بسیاری از مناطق آنها را نمی یابم. برو جلو و امتحان کن.

مربوط:

نحوه نصب Kodi در Fire Stick
چگونه به فرار از زندان آمازون فرار از زندان
نحوه نصب cCloud Kodi Addon
نحوه نصب Exodus Redux Kodi Addon

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me