نمایش تلویزیونی که روی Kodi کار نمی کند: راه حل های خطا CDATA

>

در این پست راه حل های خطای CDATA را ارائه داده ایم که بسیاری از کاربران Kodi را در حین تماشای برنامه های تلویزیونی از طریق چندین افزونه Kodi مانند Exodus Redux تحت تأثیر قرار داده است..

برنامه های تلویزیونی به دلیل خطای cdata در افزونه های kodi کار نمی کنند

ما طی چند روز گذشته از طریق پاسخ دادن به نظرات در مورد پست های مختلف ، راه حل ها و راه حل هایی را برای خوانندگان خود ارائه داده ایم. با این حال ، ما فکر کردیم نوشتن این پست مناسب است که تمام راه حلهای ممکن را در یک مکان گردآوری کند.

اکثر افزونه های Kodi محتوای نمایش تلویزیونی را از TVDB ، یک پایگاه داده متمرکز برای برنامه های تلویزیونی تهیه می کنند. TVDB اخیراً یک خراش قراضه را تجربه کرده که به دلیل آن بسیاری از افزونه ها تحت تأثیر قرار گرفته اند.

در حالی که TVDB اکنون این خطا را برطرف کرده است ، وظیفه توسعه دهندگان افزونه های خود را به روزرسانی می کند. به محض اینکه توسعه دهندگان افزونه ها را به روز کردند ، نمایش های تلویزیونی دوباره شروع به کار می کنند.

در ضمن ، در اینجا برخی از راهکارهایی که برای ما کار کرده اند آورده شده است.

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که هنگام پخش آنلاین ، VPN را همیشه وصل کنید. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای جغرافیایی مسدود شده و ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین ، با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

نحوه تماشای نمایش های تلویزیونی در افزونه های Kodi

شماره 1: از افزونه های Kodi که قبلاً به روز شده اند استفاده کنید

همین که این راهنما را می نویسم ، فقط تعداد معدودی از افزونه ها کدهای خود را به روز کرده اند (و Exodus Redux یکی از آنها نیست).

دو افزونه ای که به طور کامل بروزرسانی شده و نمایشگرهای تلویزیونی را پخش می کنند ، خدمه و شماره ها هستند.

می توانید این افزونه ها را از طریق لینک های زیر نصب کنید:

  • The Crew Addon را بر روی Kodi نصب کنید
  • شماره Addon را بر روی Kodi نصب کنید

اگر قبلاً این افزودنیها را دارید و آنها هنوز برای شما کار نمی کنند ، احتمالاً نسخه به روز شده را ندارید.

نیازی به حذف این افزونه ها نیست. به سادگی دستورالعمل های نصب منظم را در راهنماهای مربوطه دنبال کنید. افزونه ها به روز می شوند.

شماره 2: دسترسی به نمایش های تلویزیون از طریق تقویم تلویزیون

ما قبلاً این راه حل را از طریق نظرات ارائه داده ایم (Ref: https://www.firesticktricks.com/exodus-redux.html#comment-7543).

من هنگام نوشتن این راهنما (مانند Exodus Redux) موارد اضافی دیگری وجود دارد که هنوز به روزرسانی نمی شوند. با این حال ، برخی از آنها گزینه تقویم تلویزیون را در گروه TV Shows قرار دارند که از آنجا می توانید به نمایش های تلویزیون دسترسی پیدا کرده و پخش کنید.

افزونه را باز کنید و به آن بروید برنامه های تلویزیونی > تقویم تلویزیون. به دنبال نمایش تلویزیونی که می خواهید تماشا کنید و جریان را شروع کنید.

راه حل جایگزین: از APK ها به جای Addons استفاده کنید

اگر از Kodi در دستگاههای مبتنی بر Android استفاده می کنید (مانند FireStick ، ​​موبایل ، Android TV Box ، Smart TV و غیره) ، این ایده بسیار خوبی خواهد بود که به جای افزونه های Kodi از برخی APK ها استفاده کنید..

در حقیقت ، من این روزها بیشتر و بیشتر متقاعد می شوم که APK ها بسیار معتبرتر از افزونه های Kodi هستند. در اینجا برخی از APK ها / برنامه های محبوب شما می توانید برای تماشای نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود استفاده کنید:

  • باز دانلود APK
  • سینما HD
  • UnlockMyTV
  • تلویزیون سایبر افلیکس

نکته جایزه!

این که آیا از افزونه‌های Crew and Numbers Kodi یا APK هایی که پیشنهاد داده ایم استفاده می کنید ، من استفاده از Debrid Real را بسیار توصیه می کنم.

Debrid Real به شما امکان دسترسی به تعداد لینکهای با کیفیت جریان بالا را می دهد ، که به طور عادی آنها را نخواهید یافت. این امر شانس شما را برای پخش موفقیت آمیز در نمایش های تلویزیونی بسیار افزایش داده و تجربه کلی مشاهده شما را افزایش می دهد.

برای اطلاعات بیشتر راهنمای ما در مورد نحوه تنظیم و استفاده از Real Debrid را با Kodi و APK ها دنبال کنید.

بسته بندی کردن

بنابراین ، این راه حل ها برای بازگشت شما دوباره به تماشای برنامه های تلویزیونی است. همانطور که گفتم ، افزونه های Crew and Numbers قبلاً به روز شده اند. آنها در حال پخش برنامه های تلویزیونی هستند. اگر Exodus Redux یا برنامه افزودنی دیگری با گزینه تقویم تلویزیون دارید ، از آن به عنوان راه حل استفاده کنید. در غیر اینصورت ، اگر دستگاه Android داشته باشید ، از APK ها به جای افزونه‌ها استفاده کنید.

مربوط:

چگونه به فرار از زندان فرار از زندان
نحوه رفع بافر Kodi
نحوه تنظیم مجدد Kodi در Firestick
خطاها و راه حل های مشترک Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me