نحوه نصب چند کد Kodi در آمازون FireStick

>

من اغلب از من سؤال می شود که آیا راهی برای نصب چند ساخت بر روی Kodi وجود دارد یا خیر و بعد از امتحان کردن تکنیک های مختلف ، راهی پیدا کردم. و در این راهنما قصد دارم نحوه نصب بیش از یک کدی ساخت بر روی دستگاههای پشتیبانی شده با Kodi از جمله Amazon Fire Stick / Fire TV Cube را به اشتراک بگذارم..

Kodi یک پخش کننده رسانه جالب است که رسانه ها را در دستگاه محلی شما پخش می کند. اما ، از پتانسیل واقعی Kodi وقتی استفاده می کنید که از آن با افزونه ها (به نام های افزودنی) استفاده می کنید و محتوای آن را از طریق اینترنت پخش می کنید ، کاوش می شود. ده ها مورد از افزونه رایگان Kodi در آنجا وجود دارد تا رسانه ای را که می خواهید تماشا کنید ، به شما واگذار کند. شما ممکن است به عنوان افزونه ها به عنوان پل ارتباط بین Kodi در دستگاه خود و دنیای گسترده محتوای رایگان در وب فکر کنید.

ذکر افزونه‌ها ما را به سمت ساختن سوق می دهد. ساخت Kodi نیز افزونه ای است اما با نحوه عملکرد آن متفاوت از افزونه است. به نظر می رسد مدیریت Addon نقش اصلی ساخت و سازهاست. این سازه ها با افزونه های از قبل نصب شده همراه هستند ، بنابراین مجبور نیستید آنها را بصورت جداگانه نصب کنید. ساختها همچنین از نظر بصری و عملکردی یک ظاهر کامل به Kodi می دهند. ساخت را نصب کنید و نه تنها از افزونه های از پیش تنظیم شده بلکه یک رابط کاملاً جدید برای تعامل با Kodi استفاده کنید. برخی از ساخت های Kodi در بین کاربران Kodi نسبت به سایرین بسیار محبوب هستند.

بسیاری از کاربران از من سؤال کرده اند که آیا می توانند بیش از یک ساخت در Kodi را نصب و استفاده کنند. خوشحالم که بالاخره توانستم جواب را پیدا کنم. بگذارید درباره این موضوع بیشتر بحث کنیم.

آیا نصب چند کد سازنده امکان پذیر است؟?

بله ، نصب و استفاده از چندین ساخت امکان پذیر است. اما ، برای انجام این کار ، روش سنتی کار نمی کند. منظور من این است که شما نمی توانید بیش از یک ساخت و ساز را در همان نمونه Kodi نصب کنید. شما باید یک چنگال Kodi را در FireStick خود نصب کنید. می توانید بگویید که یک چنگال یک "کلون" کدی است یا یک ماکت. بعداً درباره چنگال های Kodi برای شما توضیح خواهم داد. بگذارید ابتدا به شما بگویم که برای این کار به چندین مورد کدی احتیاج دارید.

وقتی سعی داشتم بفهمم چگونه می توان چند ساخت را نصب کرد ، ابتدا Supreme Kids build و سپس Titanium Build را روی Kodi نصب کردم. در ابتدا ، من شگفت زده شدم و خوشحال شدم که ساختن کودکان عالی اجازه ساخت تیتانیوم ساخت را می دهد. با این حال ، هنگامی که پس از نصب تیتانیوم ، Kodi را مجدداً راه اندازی کردم ، متوجه شدم که ساخت قبلی توسط آن کاملاً رونویسی شده است. من به تنظیمات رابط رفتم و دریافتم که پوست Supreme Supreme نیز برداشته شده است. من همچنین اندازه داده های Kodi را بررسی کردم و فهمیدم که داده های ساخت قبلی حذف نشده است. این در حالی است که من قبل از نصب ، نصب تازه را انتخاب نکردم ، تقصیر من است.

نتیجه گیری این است که Kodi از نظر فنی به شما امکان می دهد چند ساخت را نصب کنید. اما آخرین ساخت نصب شده بدون حذف واقعی داده های آنها ، کلیه ساختهای قبلی را رونویسی می کند (تا زمانی که شما به طور خاص دستور ندهید).

بنابراین ، این ما را به چنگال Kodi باز می گرداند.

چنگال Kodi کپی از Kodi است ، گاهی اوقات با موارد خاص. به عنوان مثال ، برخی از چنگال های Kodi با ساخت های رایج مانند تیتانیوم از پیش نصب شده اند ، برخی دیگر افزونه های از پیش نصب شده را نصب کرده اند.

برای نصب چندین ساخت ، به چندین مورد از Kodi نصب شده در FireStick نیاز دارید. اما ، Fire Stick به شما امکان نمی دهد چندین نمونه از همان برنامه را نصب کنید. به همین دلیل به چنگال احتیاج دارید. حتی اگر چنگال عملاً Kodi است ، دستگاه شما با آن به عنوان یک کاربرد کاملاً متفاوت رفتار می کند.

در ادامه در این راهنما یاد خواهیم گرفت

  • نحوه نصب چنگال Kodi در FireStick
  • نحوه نصب ساختمانی روی چنگال

این راهنما نصب چنگال تیتانیوم 18.1 را از منبع مخزن عالی نشان می دهد.

نحوه نصب Kodi Fork در Fire Stick

لطفا مراحل زیر را برای نصب Kodi Fork، Titanium 18.1 در FireStick دنبال کنید:

توجه کاربران KODI: قبل از ادامه مطلب بخوانید

Kodi Addons / Build ها محتوای جریان نامحدود را ارائه می دهند ، اما در صورت گرفتار رایگان فیلم ها / نمایش های تلویزیونی / ورزشی ، می توانید شما را با مشکل قانونی روبرو کنید. به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود همیشه در هنگام پخش آنلاین ، یک VPN را وصل کنند. یک Kodi VPN خوب هویت شما را پنهان می کند ، مانع نظارت دولت ، محتوای مسدود شده با جغرافیایی و پرتاب ISP می شود (که به پخش بدون بافر نیز کمک می کند).

من از ExpressVPN استفاده می کنم که سریعترین و امن ترین VPN است. نصب بر روی هر دستگاه از جمله Amazon FireStick بسیار آسان است. شما 3 ماه رایگان دریافت می کنید و 49٪ برنامه های سالانه خود را پس انداز می کنید. همچنین با ضمانت 30 روز پس انداز پول ارائه می شود. اگر راضی نبودید ، همیشه می توانید درخواست بازپرداخت کنید.

برای دریافت 3 ماه رایگان و 49٪ صرفه جویی در ExpressVPN ، اینجا را کلیک کنید

بخوانید: نحوه نصب و استفاده از Kodi VPN

شماره 1 برای کنار گذاشتن APK ها در FireStick ، ​​به یک برنامه اضافی نیاز دارید. در حالی که می توانید پرونده ها را از یک لینک از طریق مرورگر بارگیری کنید ، من برنامه Downloader را توصیه می کنم. این برنامه به شما امکان می دهد تا APK ها را به سرعت بارگیری کرده و آنها را در FireStick خود بصورت جانبی قرار دهید.

برای به دست آوردن Downloader ، گزینه جستجو را در صفحه اصلی FireStick انتخاب کنید. این برنامه را جستجو کنید و آن را نصب کنید.

شماره 2 برنامه بارگیری را از برنامه های خود راه اندازی کنید & CHANNELS پس از نصب آن. باز کن تنظیمات در سمت چپ و JavaScript را فعال کنید اولین. برخی از پیوندها بدون فعال کردن این گزینه به درستی کار نمی کنند.

شماره 3 روی گزینه "مرورگر" در سمت راست صفحه اصلی Downloader کلیک کنید

مرورگر وب در سمت راست ظاهر می شود. به طور پیش فرض ، مرورگر هر بار که می توانید روی آن کلیک کنید ، وب سایت توسعه دهنده aftvnews.com را باز می کند. متأسفانه ، قابل تغییر نیست.

باید یک نشانگر قرمز و دایره ای را روی پنجره مرورگر ببینید. به نوار آدرس در بالا بروید و در داخل آن کلیک کنید

نحوه نصب چندین کدوی

شماره 4 صفحه کلید روی صفحه نمایش با URL URL وب سایت توسعه دهنده ظاهر می شود. بر روی دکمه "پاک کردن" در سمت راست پایین (در بالای "برو" و کنار دکمه "حذف") کلیک کنید تا قسمت را خالی کنید

اکنون URL زیر را وارد کنید:  repo.supremebuilds.com

توجه داشته باشید: برای تایپ سریع تر و آسان تر ، ممکن است از برنامه Remote Amazon TV TV Remote روی تلفن همراه خود استفاده کنید

روی "برو" کلیک کنید

چگونه می توانیم بیش از یک کد را در Firestick بسازیم

شماره 5 شما به پنجره مرورگر هدایت می شوید. اجازه دهید صفحه وب بارگیری شود.

اکنون ، روی پیوند "Forks" در صفحه کلیک کنید

نصب چندین کدوی

شماره 6 در صفحه بعد لیست چنگال های Kodi موجود در این مخزن نمایش داده می شود. همانطور که قبلاً نیز گفتم ، برخی از چنگالها با ساختهای خاصی از پیش نصب شده اند. به عنوان مثال ، اگر می خواهید Kodi Krypton 17.6 را با ساخت تیتانیوم نصب کنید ، روی پیوند "titanium 17.6.apk" کلیک کنید (دوم از پایین)

با این حال ، اگر می خواهید با Kodi تازه شروع کنید و ساخت مورد نظر خود را بعداً نصب کنید ، چنگال Kodi را می خواهید که با هیچ ساختی از پیش نصب نشده باشد.

بنابراین ، چنگال Titanium 18.1 را نصب خواهیم کرد. این چنگال یک تخته سنگ پاک Kodi را به شما می دهد فقط با یک افزونه از پیش نصب شده ، Supreme Builds Wizard.

کلیک تیتانیوم 18.1 APK

چنگال kodi را بر روی firestick نصب کنید و چندین کدی ایجاد کنید

شماره 7 بدین ترتیب بارگیری کننده بارگیری فایل APK foranium Titanium 18.1 را بر روی حافظه FireStick خود شروع می کند. ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

اجازه دهید بارگیری تمام شود

سریع دانلود apk با استفاده از All-In-On Downloader

شماره 8. وقتی APK بارگیری شد ، برنامه Downloader فوراً مراحل نصب را آغاز می کند.

رضایت خود را برای نصب تیتانیوم 18.1 چنگال با کلیک روی گزینه "نصب" در سمت راست پایین بگیرید

نحوه نصب چنگال kodi در firestick

شماره 9 دوباره ، کمی صبر کنید.

اعلان "برنامه نصب شده" به معنای آنچه می گوید است. Titanium 18.1 در FireStick نصب شده است و اکنون شما یک کلون Kodi دارید.

هنوز روی "باز کردن" کلیک نکنید. ما به پنجره Downloader برمی گردیم و پرونده APK را حذف می کنیم.

روی "انجام شد" کلیک کنید

نحوه نصب بیش از یک کدی ساخته شده در firestick

برای حذف پرونده APK Titanium 18.1 روی دکمه "حذف" کلیک کنید.

برنامه نصب شده است ، دیگر نیازی به این پرونده ندارید. این ایده خوبی است که هر وقت فرصت پیدا کردید ، فضای خود را پاک کنید.

ساختهای متعدد بر روی kodi

# 11 برای تأیید عملکرد یک بار دیگر روی "حذف" کلیک کنید.

دکمه حذف تیتانیوم 18.1 APK fork

به صفحه اصلی FireStick برگردید. دکمه خانه را برای چند ثانیه روی ریموت فشار داده و نگه دارید تا منو ظاهر شود. روی "برنامه ها" در فهرست کلیک کنید. اکنون به پایین بروید و در آنجا آیکون چنگال Titanium 18.1 را پیدا خواهید کرد. همانطور که مشاهده می کنید ، Kodi و Titanium 18.1 می توانند در همان سیستم همزیستی باشند.

برنامه kodi دوم را در firestick باز کنید

نحوه نصب ساختمانی بر روی تیتانیوم 18.1 Kodi Fork

تیتانیوم 18.1 ماکت اصلی Kodi 18 Leia. حتی به روزرسانی های مشابه Kodi نیز می شود. بنابراین ، می توانید نصب را روی چنگال Titanium 18.1 Kodi نصب کنید زیرا آن را بر روی Kodi اصلی نصب می کنید.

به لیست ما در مورد بهترین Kodi Builds بروید تا ساختمانهای برتر دست را برای شما انتخاب کنیم. لینک مربوط به راهنمای نصب را با هر ساخت در این لیست پیدا خواهید کرد.

چنگال Titanium 18.1 Kodi نیز با افزونه Supreme Builds Wizard از قبل نصب شده است. این افزونه مجموعه مناسبی از سازهای محبوب دارد. این امر کار را برای ما کمی آسانتر می کند. بگذارید نحوه نصب Kodi builds روی Titanium 18.1 را با استفاده از Supreme Builds Wizard به شما نشان دهم. مراحل زیر را دنبال کنید:

توجه داشته باشید: این روش که در ادامه توضیح داده شده است نیازی به "منابع ناشناخته" در تیتانیوم 18.1 را ندارد

شماره 1 Titanium 18.1 را در FireStick اجرا کنید. متوجه خواهید شد که رابط کاربری دقیقاً برابر Kodi اصلی است.

هنگامی که برای اولین بار چنگال را اجرا می کنید ، ممکن است بازشوهایی خاصی مشاهده کنید. حالت اول شبیه آنچه در تصویر زیر می بینید است.

روی "رد کردن" کلیک کنید

برای نصب چندین کدوی از کد های چنگال استفاده کنید

شماره 2 بر روی "ادامه" در پنجره باز شده بعدی کلیک کنید (اگر می خواهید تنظیمات را فعال کنید ، مطابق آن را انتخاب کنید)

نحوه نصب دو کدسازی

شماره 3 پنجره بازپرداخت بعدی از شما می خواهد "منوی ساخت" را انتخاب کنید. این امر شما را مستقیماً به لیست ساختهای نصب شده از Supreme Builds Wizard سوق می دهد.

در صورت کلیک بر روی "نادیده گرفتن" بر روی پنجره به اشتباه یا به هر دلیلی که این اعلان را نمی بینید ، مراحل بعدی را برای دسترسی به منوی ساخت دنبال کنید

ساختن منو روی کدی

شماره 4 از صفحه اصلی Titanium 18.1 ، روی "افزودنیها" در سمت چپ کلیک کنید ، و "افزودنیهای برنامه" را در صفحه بعدی کلیک کنید.

بر روی نماد Supreme Builds Wizard کلیک کنید

عالی ساخت آیکون جادوگر

شماره 5 "(Supreme Builds) Builds" را انتخاب کرده و کلیک کنید

نحوه نصب چندین کدوی

شماره 6 اکنون در صفحه ساخت منو خواهید بود (همان صفحه ای که با کلیک روی دکمه "ساخت منو" در مرحله 3 مشاهده کرده اید)

در حال حاضر ، تمام کاری که شما باید انجام دهید اینست که ساخت مورد نظر خود را نصب کنید و سرور را از کجا به دست آورید. ممکن است سرورهایی را که دوست دارید انتخاب کنید زیرا معمولاً هیچ تفاوتی نمی کند. اما ، بهتر است یکی از نزدیکترین مکان های فیزیکی خود را انتخاب کنید.

نحوه استفاده از بیش از یک کدی بر روی چوب آتش

نتیجه

خوب ، این تقریباً همین است! شما آموخته اید که چندین ساخت را با استفاده از چندین مورد Kodi نصب کنید. در حالی که من چنگال تیتانیوم 18.1 را انتخاب کرده ام ، شما می توانید موارد دیگری را از چندین موجود در دسترس انتخاب کنید. اگر سؤال یا پیشنهادی دارید ، ما را از طریق بخش نظرات در زیر پر کنید.

مربوط:

نحوه نصب Kodi در Fire Stick
نحوه فرار از زندان Amazon Fire Stick
بهترین برنامه های Fire Fire Stick
بهترین VPN برای Fire Stick
نحوه نصب Kodi Addons over Builds

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me