نحوه نصب Medusa Kodi Addon

>

در این آموزش نحوه نصب Medusa addon را بر روی Kodi به شما نشان می دهم. برای نصب افزونه در همه سیستم عاملهای پشتیبانی شده با Kodi می توانید از دستورالعمل ها استفاده کنید. این شامل آمازون FireStick ، ​​iOS است & دستگاه های تلفن همراه Android ، جعبه های تلویزیون اندرویدی ، Mac ، Window & رایانه های لینوکس و موارد دیگر.

افزونه Medusa Kodi کتابخانه ای عظیم از فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را برای شما به ارمغان می آورد. نه تنها جدیدترین تلنگرها و اپیزودها را در اینجا خواهید یافت ، بلکه می توانید مجموعه ای عظیم از فیلم های گذشته را نیز کشف کنید. مدوسا به نظر می رسد یک چنگال افزونه محبوب بسیار محبوب پوزیدون و در حال حاضر غیر کاربردی است. این سادگی و سهولت استفاده را از سلف خود وام می گیرد. با این وجود چندین پیشرفت را نیز ارائه می دهد.

احتمالاً اولین چیزی که به آن توجه خواهید کرد ناوبری سریع آن است. شما می توانید به سرعت در میان دسته بندی ها مرور کنید و از یک گزینه به گزینه دیگر امیدوار باشید. Medusa همچنین جریانها را به سرعت واکشی می کند و تقریباً بلافاصله لینک انتخاب شده را بازی می کند. هیچ وقت وقت نگذاشت تا بفهمم که باید بخشی از لیست بهترین افزودنهای Kodi ما باشد. در حال حاضر ، افزونه عالی به نظر می رسد و امیدوارم که مدت طولانی به همین روش ادامه یابد.

: با افزودن مخزن Ukodi ، این افزونه دیگر کار نمی کند. لطفاً یکی دیگر از افزونه‌های دیگر را از فهرست بهترین افزودنیهای کد ما امتحان کنید 

نحوه نصب Medusa Addon بر روی Kodi

اولین کاری که می خواهید انجام دهید آماده سازی Kodi برای نصب افزونه های شخص ثالث مانند Medusa است. تنظیمات امنیتی داخلی Kodi مانع از نصب چنین افزونه هایی می شود.

منابع ناشناس را روی Kodi فعال کنید

مراحل زیر را دنبال کنید:

شماره 1 برنامه Kodi را باز کنید و به آن بروید تنظیمات (برای این کار ، روی نماد cog در صفحه اصلی کلیک کنید)

نحوه نصب medusa kodi addon

شماره 2 اکنون می خواهید کلیک کنید سیستم (كدی 18) یا تنظیمات سیستم (کد 17.6)

medusa kodi addon

# 3 در پنجره زیر ، روی کلیک کنید مواد افزودنی در منوی سمت چپ

kodi medusa addon

شماره 4 اکنون به سمت راست و اگر حرکت کنید منابع ناشناخته خاموش است ، بر روی ضامن آن کلیک کرده و آن را روشن کنید

مدون افزودنی را بر روی کدی نصب کنید

شماره 5 این پیام اخطار می گوید که نصب افزونه های شخص ثالث می تواند خطرناک باشد. با این حال ، من شخصاً افزونه Medusa را آزمایش و استفاده کرده ام. بنابراین ، مطمئن باشید که از امنیت برخوردار است.

کلیک آره

medusa kodi addon

اکنون با روند نصب واقعی شروع می کنیم.

Medusa Kodi Addon: دستورالعمل نصب

مراحل نصب می تواند کمی طولانی باشد. اما ، به هیچ وجه دشوار نیست. تنها موردی که باید اطمینان حاصل کنید این است که هر مرحله را با دقت و به همان ترتیبی که بیان شده است دنبال می کنید. مراحل زیر ذکر شده است:

شماره 1 را باز کنید تنظیمات دوباره از صفحه اصلی کدی

medusa addon

شماره 2 را انتخاب کنید مدیر پرونده بعد

kodi medusa addon

# 3 کلیک کنید منبع اضافه شده (در هر دو طرف صفحه نمایش)

مراحل نصب افزونه medusa در کدی

شماره 4 روی جایی که می بینید کلیک کنید

medusa kodi addon

شماره 5 این URL / مسیر را در فضای خالی که در بالای پنجره بعدی مشاهده می کنید تایپ کنید: https://uk1.site/Repo

URL را مجدداً بررسی کنید و اگر صحیح است ، کلیک کنید خوب

medusa kodi addon

شماره 6 اکنون به این پنجره باز خواهید گشت. فضای خالی با عنوان را برجسته کنید نامی را برای این منبع رسانه وارد کنید. در این فضای خالی نام منبع مورد نظر خود را تایپ کنید. بستگی به نوع تایپ شما دارد.

من آن را نامگذاری می کنم uk1

کلیک خوب وقتی آماده ای

kodi medusa

شماره 7 اگر از Kodi 18 Leia استفاده می کنید ، یک بار دکمه عقب را فشار دهید تا به تنظیمات برگردید. کلیک مواد افزودنی و به مرحله شماره 10 بروید.

اگر از Kodi Krypton 17.6 استفاده می کنید ، مرحله بعدی را دنبال کنید

مدون افزودنی را بر روی کدی نصب کنید

شماره 8 به صفحه اصلی Kodi برگردید. کلیک مواد افزودنی در نوار منوی سمت چپ

medusa kodi

شماره 9 نماد جعبه مانند را در بالا سمت چپ باز کنید. نامیده می شود نصب کننده بسته

مدون افزودنی را نصب کنید

# 10 کلیک کنید از پرونده zip نصب کنید

medusa kodi addon

# 11 کلیک کنید uk1 (یا روی نام منبع دیگری که در مرحله شماره 6 قبلاً انتخاب کرده اید کلیک کنید)

نحوه نصب افزونه medusa در کدی

شماره 12 بروید و روی پرونده zip کلیک کنید repository.uk1-x.x.x.zip

توجه داشته باشید: شماره نسخه این فایل zip در اینجا با x.x.x جایگزین شده است. اگر پرونده به روز شود ، ممکن است از آنچه در تصویر مشاهده می کنید تغییر کند

medusa kodi addon

# 13 صبر کنید تا ببینید uk1 افزودنی نصب شده است پیام در بالا سمت راست پنجره

نحوه دریافت کدنی مدوزا افزون

شماره 14 اکنون این گزینه را باز کنید از مخزن نصب کنید در همان صفحه

kodi medusa addon

شماره 15 باز شود uk1 مخزن

medusa addon on kodi

# 16 کلیک کنید افزودنیهای ویدیویی بعد

medusa kodi addon

# 17 کلیک کنید مدوسا

kodi medusa addon

# 18 کلیک کنید نصب دکمه در سمت راست پایین

نحوه نصب افزونه medusa در کدی

شماره 19 اگر از Kodi 18 Leia استفاده می کنید ، این لیست را با لیستی از افزونه های اضافی که با Medusa نصب می شوند ، مشاهده خواهید کرد. کلیک خوب

توجه: اگر از Kodi Krypton استفاده می کنید ، این پنجره را مشاهده نخواهید کرد

medusa addon

شماره 20 صبر کنید افزودنیهای Medusa نصب شده است اطلاع. این بیش از یک دقیقه طول نمی کشد

kodi medusa

عالی! افزونه Medusa Kodi اکنون روی دستگاه شما نصب شده است. پیش بروید و لذت ببرید.

خلاصه ای از Medusa Kodi Addon

اول ، ببینیم چگونه به Medusa دسترسی پیدا کنیم. در واقع بسیار آسان است از صفحه اصلی Kodi ، به افزودنیها بروید > افزودنیهای ویدیویی و روی Medusa کلیک کنید. اگر افزونه های زیادی نصب نشده اید ، حتی می توانید افزونه را در صفحه اصلی خود مشاهده کنید.

نحوه دریافت افزونه مدونا در کدی

Medusa یک افزونه تقاضا است که گزینه های جریان منظم را ارائه می دهد - فیلم ها & برنامه های تلویزیونی. همانطور که از تصویر بالا مشخص است ، آن را با طراحی استاندارد با گزینه های منظم دنبال می کند. فقط روی دسته فیلم ها یا نمایش فیلم ها کلیک کنید و آنچه را که می خواهید تماشا کنید جستجو کنید.

kodi medusa addon

مانند اکثر افزونه‌ها ، خواهید فهمید که این دسته بندیهای اصلی بیشتر به زیرمجازات تقسیم می شوند. به عنوان مثال ، هنگامی که فیلم ها را از صفحه اصلی باز می کنید ، زیر شاخه هایی مانند ژانرها ، سال ، بازیگر و ... را پیدا خواهید کرد..

افزونه Medusa Kodi دارای یک دسته ویژه Critters Corner در صفحه اصلی و برخی از گزینه های خاص برای پخش است. چندین مورد دارد 100 بهترین دسته بندی هایی مانند 100 بهترین زمان ، 100 بهترین اقدام ، 100 بهترین ماجراجویی ، 100 بهترین زندگی نامه و بسیاری موارد دیگر. این بخش از گذشته به شما امکان دسترسی به فیلم ها را می دهد. عناوین فیلم را پیدا کردم که قدمت آنها از دهه 50 میلادی است. اکنون ، این چیزی است که شما اغلب با افزودنی های اصلی تقاضا مشاهده نمی کنید.

راهنمای افزودنی مدوسا

این افزونه معمولاً پیوندهای با کیفیت را به خود جلب می کند و به شما امکان می دهد تا با وضوح حداکثر 1080p جریان داشته باشید. همچنین به شما امکان می دهد با حساب Real-Debrid خود وارد شوید و جریانهای با کیفیت بالاتر و پخش بدون بافر را به شما ارائه می دهند.

حکم

مدوسا یکی از افزونه‌های بهتری است که اخیراً از آن استفاده کردم. به نظر می رسد یک افزونه معمولی با دسته های معمولی. با این حال ، مهمترین چیز این است که به تمام اصول اولیه بسیار کارآمد می پردازد. این کتابخانه بزرگ فیلم است & برنامه های تلویزیونی. با استفاده از چند قراضه برای نورد ده ها پیوند از منابع مختلف. این یک افزونه سریع است. پیمایش سریع و روان است و پخش تقریباً سریع است. اگر می خواهید فیلم و نمایش را تماشا کنید ، افزونه مدوسا کدی همان چیزی است که باید امتحان کنید.

مربوط:

نحوه استفاده از Kodi
نحوه نصب Exodus Redux
نحوه نصب Seren Addon
نحوه نصب Rising Tides

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me