چگونه خطای زوج را برطرف کنیم – Olpair ، TheVideo.me ، Tvad.me و غیره.

>

اگر با افزونه‌های محبوب Kodi مانند Exodus Redux ، Yoda و غیره جریان دارید ، این احتمال وجود دارد که شما در هنگام تلاش برای پخش محتوای از منابع خاص ، به خطای جفت Kodi راه اندازی کرده باشید. خواه از Kodi 18.3 / 18.3 Leia یا Kodi 17.6 Krypton استفاده کنید ، خطایی هنگام باز کردن جریان از منابعی مانند Olpair (Openload) ، tvad.me ، vidup.me ، thevideo.me و چند مورد دیگر ایجاد می شود. آنها از شما می خواهند که روند جفت شدن را در وب سایت خود تکمیل کنید تا پخش از جریان آنها مجاز باشد. فقط تعداد معدودی از منابع وجود دارد که باعث ایجاد این خطا می شوند ، اما می دانم که کمی آزار دهنده است. در این راهنما ، ما در مورد روش های مختلف برای مراقبت از خطای جفت در Kodi بحث خواهیم کرد.

من دیده ام که همه لینک های افزودنی محبوب از tvad.me ، vidup.me و OpenLoad a.k.a Olpair پیوند دارند. اما ، ما در این راهنما از آن مراقبت خواهیم کرد. خواندن را ادامه دهید!

خطای olpair در kodi

چرا شما در Kodi خطای Olpair ، Tvad.me/pair ، Vidup.me/pair ، thevideo.me/pair را می بینید?

حقیقت این است که خطای جفت در Kodi دقیقاً یک خطا نیست. این یک شرط اولیه برای پخش محتوای ویدیو از منابعی مانند thevideo.me ، Vidup.me ، Openload یا Tvad.me است.

Openload و دیگر منابعی که خواستار جفت شدن هستند ، موجودی عظیمی از محتوای با کیفیت شامل فیلم ، نمایش ، مستند و موارد دلخواه شما را ارائه می دهد. آنها محتوای با کیفیت برتر ، با وضوح بهتر و کاهش مشکلات بافر را ارائه می دهند. و آنها این کار را به صورت رایگان انجام می دهند.

اما به دلیل ارائه کیفیت محتوای درجه بالا ، آنها صدها هزار درخواست پخش در سرورهای خود دریافت می کنند. در نتیجه سرورهای آنها به هم ریخته می شوند. تمام ترافیکی که به سرورهای آنها ارسال می شود ، ناشی از درخواست های انسانی نیست. ترافیک آنها به دلیل درخواست های خودکار ایجاد شده توسط ربات ها و اسکریپت ها مسدود می شود.

خطای زوج در Kodi در واقع دروازه ای است که می تواند از طریق آن عبور کند فقط وقتی تأیید شود که این یک فرد درخواست دسترسی دارد. به همین دلیل است که آنها همه درخواست ها را به سرورهای خود نمایش می دهند و فقط وقتی خود را به عنوان یک انسان تأیید می کنید ، به محتوای آنها دسترسی پیدا می کنید.

توصیه می کنم برای تجربه بهتر جریان ، مراحل جفت گیری را دنبال کنید. روش اول نحوه انجام این کار را به شما می گوید. با این حال ، اگر شما اصلاً پیوندهای این منابع را نمی خواهید ، من روش دوم را نیز برای شما دارم.

روش شماره 1: آدرس IP خود را جفت کنید

من این روش را بیشتر دوست دارم این امکان را به من می دهد تا از خطای جفت در Kodi جلوگیری کنم بدون اینکه از لینک های کیفیت این سرورها غافل شوم. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آدرس IP خود را در وب سایت جفت کنید و از دریافت این پیام های خطا در تمام دستگاه های متصل به همان شبکه متوقف خواهید شد.

به عنوان مثال ، اگر Kodi را در رایانه و موبایل خود دارید که به همان شبکه Wi-Fi وصل شده اید که آدرس IP شما در حال جفت شدن است ، از خطای جفت موجود در Kodi در هر دو دستگاه خلاص می شوید..

لطفاً به یاد داشته باشید که جفت شدن فقط 4 ساعت معتبر است. بعد از گذشت 4 ساعت دوباره باید جفت شوید.

توجه:Pairing آدرس IP اصلی شما را در معرض ارائه دهنده محتوا قرار می دهد. اکیداً توصیه می شود قبل از جفت شدن از VPN استفاده کنید تا آدرس IP واقعی شما در معرض دید قرار نگیرد. من از ExpressVPN استفاده می کنم تا فعالیت های جریان خود را ناشناس نگه دارم و پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

خواندن: بهترین VPN برای Kodi و نحوه استفاده از آن 

بگذارید اکنون به شما نشان دهم که چگونه آدرس IP خود را جفت کنید.

شماره 1: هنگامی که یک منبع جریان نیاز به جفت شدن دارد ، پیامی مانند این روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود - مجوز جریان OpenLoad

خطای olpair در kodi

شماره 2: یک مرورگر را در تلفن همراه یا رایانه خود باز کنید و به پیوند ارائه شده در پیام بروید. من در این راهنما از مجوز جریان OpenLoad استفاده می کنم.

پیوند را باز کنید https://olpair.com

نکته: اگر از Kodi در یک دستگاه ریموت کنترل مانند FireStick ، ​​Fire TV یا Fire TV Cube استفاده می کنید ، ممکن است روش زیر را در رایانه ، موبایل یا رایانه لوحی متصل به همان شبکه Wi-Fi دستگاه خود انجام دهید..

شماره 3: روی کادر تأیید خوانده شده کلیک کنید من روبات نیستم

مجوز جریان در بارگذاری باز

شماره 4: اکنون یک پنجره تأیید مانند این را مشاهده خواهید کرد. فرآیند تأیید را با انتخاب تصاویر مناسب انجام دهید

olpair tvad.me/pair

شماره 5: هنگامی که تأیید موفقیت آمیز باشد ، یک علامت سبز قبل از متن مشاهده خواهید کرد من روبات نیستم. کلیک جفت دکمه در پایین

شماره 6: هنگامی که آدرس IP شما جفت شد ، می توانید آن را مشاهده کنید جفت شدن موفق شد! پیام.

tvad.me/pair on kodi

شما از خطای Olpair Kodi مراقبت کرده اید. حالا به Kodi برگردید و از این منابع جریان بگیرید. آدرس IP شما تا 4 ساعت زوج باقی می ماند.

توجه داشته باشید: مراحل بالا به شما نشان داد که از شر Olpair a.ka خلاص شوید. مجوز جریان OpenLoad. اگر با سایر موارد جفت سازی مطابق شکل زیر روبرو هستید ، از پیوندی که در برابر نام آنها آورده شده است بازدید کنید و به همان روشی که با Olpair انجام دادیم ، جفت سازی را آغاز کنید..

مجوز جریان Video.me - https://thevideo.me/pair یا https://tvad.me/pair

مجوز جریان VidUP.me - https://vidup.me/pair

آیا Olpair ، Vidup.me ، Tvad.me ، TheVideo.me ، OpenLoad Safe است?

من چندین سال است که یک کاربر Kodi هستم. من ده ها مورد اضافی را آزمایش کرده ام ، امتحان کرده ام و استفاده کرده ام. من به شما اطمینان می دهم که منابعی مانند OpenLoad و Tvad.me که به جفت شدن نیاز دارند بی خطر هستند. در حقیقت ، من معمولاً جریانهای آنها را نسبت به دیگران ترجیح می دهم. آنها آدرس IP شما را فقط تأیید می کنند تا اطمینان حاصل کنند که فقط انسانها به سرور خود دسترسی دارند و با تلاش های ضربه ای از رباتها و اسکریپت ها بارگیری نمی شود.

به گفته این ، این سایتها ممکن است هنوز دارای محتوای مجاز یا دارای حق چاپ باشند. و ، هنگامی که محتوای مجوز یا کپی رایت را پخش می کنید ، حتی ناخواسته ، همیشه در معرض خطر هستید. از آنجا که این سایتها از آدرس IP شما برای جفت شدن استفاده می کنند ، شما به وضوح در معرض دید قرار می گیرید.

در حالی که این ارائه دهندگان از آدرس IP شما برای مقاصد مشکوک استفاده نمی کنند ، در صورتی که درگیر دعاوی مربوط به میزبانی مطالب دارای حق چاپ باشند ، ممکن است مجبور شوند آدرس IP کاربران خود را به مراجع قانونی واگذار کنند. این به راحتی می تواند شما را به دردسر بیاندازد.

اما ، با استفاده از یک Kodi VPN می توانید به راحتی از این امر جلوگیری کنید. همانطور که قبلاً پیشنهاد کردم ، این بهترین دوره عمل است. با استفاده از VPN ، ترافیک اینترنت شما از طریق یک سرور دیگر هدایت می شود. به شما یک آدرس IP کاملاً جدید اختصاص داده شده است. ارائه دهندگان خدمات VPN از پروتکل های رمزگذاری غیر قابل نفوذ استفاده می کنند و خط مشی صفر را حفظ می کنند. فعالیت های آنلاین شما هرگز نمی تواند به شما ردیابی شود.

من ExpressVPN را امن ترین ، سریعترین و مطمئن ترین سرویس VPN برای Kodi و سایر سرویس های پخش استفاده می کنم و توصیه می کنم. همچنین در صورتی که خدمات آنها را دوست ندارید ، با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه است.

روش 2: میزبان ها را با استفاده از captchas در Kodi غیرفعال کنید

اگر نمی خواهید روند جفت شدن را طی کنید ، می توانید با غیرفعال کردن گزینه از خطای جفت در Kodi جلوگیری کنید میزبانان با captchas.

به یاد داشته باشید ، با این کار ممکن است برخی از جریانهای با کیفیت از سرورها مانند OpenLoad را از دست ندهید.

هیچ تنظیم جهانی برای غیرفعال کردن میزبان ها با captchas برای همه افزونه ها وجود ندارد. شما باید این کار را بطور جداگانه برای هر افزونه انجام دهید.

در زیر تصویر مربوط به میزبانان با استفاده از captchas وجود دارد. همانطور که می بینید لینکهای زیادی از OpenLoad وجود دارد. بعداً ، من این تصویر را با میزبانانی که دارای captchas غیرفعال هستند ، به اشتراک می گذارم.

vidup.me/pair kodi

من به عنوان نمونه از addon Exodus در این راهنما استفاده می کنم. اما ، این برای همه افزونه هایی که OpenLoad یا سرورهای دیگری که نیاز به جفت شدن دارند ، پشتیبانی می کند. مراحل زیر را دنبال کنید:

شماره 1: به صفحه اصلی Kodi بروید و افزونه‌ها را از افزونه‌ها باز کنید > افزونه های ویدیویی 

tvad me pair kodi

شماره 2: پایین بروید و کلیک کنید ابزارها

خطای جفت شدن بارگذاری کد

شماره 3: گزینه را باز کنید تنظیمات: پخش

جفت شدن olpair.com در kodi

شماره 4: مطمئن شوید پخش گزینه در سمت چپ انتخاب شده است. اکنون در قسمت پایین حرکت کنید فیلترهای میزبانی فایل بخش را غیرفعال کنید میزبانان با captchas با تعویض ضامن

tvad.me/pair

در زیر تصویر مربوط به میزبانان با قابلیت captchas وجود دارد. وقتی آن را با تصویری که قبلاً با همه جریانهای فعال شده به اشتراک گذاشتید ، مقایسه می کنید ، می بینید که تمام جریان های OpenLoad از بین رفته اند

vidup.me/pair

اون همشه! اکنون به ویدئویی که قصد پخش آن را داشتید برگردید. متوجه خواهید شد که تمام جریانهای OpenLoad یا منابع دیگری که به جفت شدن یا مجوز captcha نیاز دارند ، حذف شده اند.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

خلاصه

با جفت کردن آدرس IP خود در Olpair.com ، Vidup.me/pair ، Tvad.me/pair ، thevideo.me/pair یا با غیرفعال کردن میزبان ها با captchas ، خطای جفت در Kodi را می توان به راحتی برطرف کرد. من شخصاً روش اول را توصیه می کنم ، زیرا به شما امکان دسترسی به جریانهای با کیفیت بهتر را می دهد. با این حال ، اگر از کپی واقعی استفاده می کنید ، ممکن است پیوندهایی با کیفیت عالی بدست آورید. ممکن است شما به جریانهایی از سرورهایی که نیاز به جفت شدن دارند احتیاج نداشته باشید. اگر سؤال یا بازخوردی دارید از طریق بخش نظرات در زیر به من اطلاع دهید.

مربوط:

نحوه جیلبریک FireStick
نحوه استفاده از Trakt روی Kodi
نحوه تنظیم مجدد Kodi
نحوه رفع بافر در Kodi

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me