نحوه نصب Planet MMA بر روی Kodi

>

در این راهنما نحوه نصب Planet MMA را بر روی Kodi 18.4 Leia و Kodi 17.6 Krypton به شما نشان می دهم. این راهنما برای همه نوع دستگاههای Kodi از جمله Amazon Fire TV Stick ، ​​رایانه های شخصی و تلفن های هوشمند کار خواهد کرد.

موارد اضافی Kodi را برای فیلم ها و نمایش های تلویزیونی پیدا خواهید کرد. همچنین می توانید تعدادی از افزونه های ورزشی را پیدا کنید که تعدادی از ورزش های محبوب را پوشش می دهد. اما ، Planet MMA تنها افزونه ای است که به MMA اختصاص داده شده و پوشش جامع این ورزش را ارائه می دهد. این افزونه قبلاً با نام UFC Finest شناخته می شد. با این حال ، بنا به دلایلی ، UFC Finest مجبور به خاموش شدن شد. خوشبختانه با نام دیگری و در یک بسته کاملاً جدید بازگشت. رابط کاربری افزونه نه تنها از قبل ایجاد شده است ، بلکه تعدادی از جریان های جدید از آخرین وقایع را به telecasts های گذشته نیز اضافه کرده است. تعداد زیادی جریان برای برنامه های تلویزیونی مرتبط با MMA ، پوشش های بازی ، مستندها و سایر رویدادهای UFC وجود دارد. این واقعاً درمانی است برای همه طرفداران MMA در آنجا.

: سیاره MMA خاموش است. لطفا سایر افزونه های ورزشی و کشتی را در لیست ما از بهترین افزونه های Kodi امتحان کنید.

در این راهنما ، شما را از طریق مراحل نصب Planet MMA روی Kodi می گیرم. از آنجا که Kodi در تمام سیستم عامل ها دارای رابط یکسان است ، دستورالعمل های موجود در این راهنما برای FireStick ، ​​رایانه شخصی ، تلفن های هوشمند آندروید ، Android TV و سایر دستگاههای پشتیبانی شده قابل اجرا است..

نحوه نصب Planet MMA Kodi Addon

از آنجا که Planet MMA یک Addon شخص ثالث است ، قبل از بارگیری و نصب Planet MMA Kodi Addon ، باید منابع ناشناس را مجاز کنید..

در اینجا نحوه اجازه دادن به منابع ناشناس در برنامه Kodi آورده شده است.

  • باز کردن تنظیمات (نماد cog)
  • روی "تنظیمات سیستم" در Krypton یا "System" در Kodi Leia کلیک کنید
  • "افزودنیها" را در نوار کناری سمت چپ باز کنید
  • "منابع ناشناخته" را در سمت راست روشن کنید

اکنون می خواهید Planet MMA را روی Kodi نصب کنید. مراحل زیر را دنبال کنید.

رفتن به تنظیمات (نماد cog)

تنظیمات کد

مدیر فایل را باز کنید > منبع را اضافه کنید

کد منبع مبدل را اضافه کنید

روی "None" کلیک کنید و این URL یکی از Nation Repo را تایپ کنید: http://onenation.info/Repo/

نوع "یک ملتدر قسمت نام می توانید نام دیگری را انتخاب کنید اما سعی کنید آن را مرتبط نگه دارید تا بعداً آن را تشخیص دهید.

نحوه نصب سیستمی mma kodi addon

به صفحه اصلی Kodi برگردید و از فهرست "افزودنیها" در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید

روی گزینه Package Installer (نماد جعبه شکل در سمت چپ بالای صفحه) کلیک کنید

نصب کننده بسته کد

"نصب از فایل فشرده" را باز کرده و روی "OneNation" که قبلاً اضافه کردید کلیک کنید.

نحوه نصب mma planet بر روی kodi

کلیک "repository.onenation-x.x.x.zip"و منتظر اطلاع رسانی موفقیت در بالا سمت راست باشید.

سیاره mma kodi را نصب کنید

"نصب از مخزن" را باز کرده و بر روی دکمه "OneNation" کلیک کنید.

سیاره mma را از مخزن برتری نصب کنید

اکنون بر روی افزودنیهای ویدیویی کلیک کنید  > سیاره MMA

planet mma wwe Fight kodi addon

برای بارگیری و نصب Planet MMA Kodi Addon روی "نصب" کلیک کنید

نحوه نصب افزونه planet mma kodi برای تماشای دعوا های زنده wwe

با کلیک بر روی لیست سریع افزونه های اضافی (فقط Kodi Leia) روی تأیید کلیک کنید

برای اطلاع رسانی موفقیت آمیز در سمت راست بالای صفحه خود چند ثانیه صبر کنید.

به صفحه اصلی Kodi برگردید و Planet MMA Addon را در بخش "افزودنیها" پیدا خواهید کرد.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

Planet MMA Addon Not Working

افزونه Planet MMA Kodi چندی پیش خاموش شد و کاملاً متوقف شده بود. اما ، توسعه دهندگان دوباره آن را دوباره تولید کرده و اکنون کاملاً عملیاتی شده است. اگر در دوره تعطیل سعی داشتید از Planet MMA استفاده کنید ، کار نمی کرد. از آنجا که دوباره عملیاتی شده است ، پیش بروید و طبق دستورالعملهایی که در بالا به اشتراک گذاشتیم ، آن را نصب کنید. باید کار کند!

در صورت نصب مجدد آن و هنوز کار نکردن ، احتمالاً به دلیل مشکل سرور باشد. Planet MMA یک افزونه پایدار است و مسائل مربوط به سرور بسیار مکرر نیست. اما مشکلات سرور نیز وجود ندارد. اگر این سرور مشکل ایجاد کرده باشد ، تنها گزینه انتظار برای دوباره عملکرد آن است. خبر خوب این است که چنین موضوعاتی اغلب موقت هستند و به سرعت توسط توسعه دهندگان مورد مراقبت قرار می گیرند.

مسائل اضافی همیشه مربوط به سرور نیستند. بعضی اوقات ، مشکلات محلی هستند و باید بر روی دستگاه شما برطرف شوند. به عنوان مثال ، اگر این برنامه درست نصب نشده باشد ، Planet MMA کار نخواهد کرد. یا این احتمال وجود دارد که برخی از پرونده های افزونه خراب شوند. مشکلات محلی را می توان از طریق رفع برخی مشکلات برطرف کرد.

هنگامی که این افزونه به هیچ وجه کار نمی کند ، از برنامه Kodi خارج شوید و دستگاه خود را راه اندازی مجدد کنید. راه اندازی مجدد برای رفع تعدادی از مشکلات ، حتی موارد به ظاهر پیچیده شناخته شده است. راه اندازی مجدد دستگاه سیستم عامل را تازه می کند ، درهم و برهمی موجود در حافظه را پاک می کند و برنامه ها را نیز تازه می کند.

اگر راه اندازی مجدد مؤثر نباشد ، ایده خوبی خواهد بود که برنامه Planet MMA را حذف و نصب مجدد کنید. اگر یک پرونده خراب شده است یا به درستی نصب نشده است ، نصب مجدد برنامه از این مسئله مراقبت می کند. به صفحه اصلی Kodi بروید و به افزونه ها بروید > افزودنیهای من برنامه MMA Planet را از اینجا انتخاب کنید و دکمه "حذف" را فشار دهید. اکنون با پیروی از دستورالعمل های فوق برنامه را مجدداً نصب کنید.

سیاره MMA روی Kodi نصب نمی شود

در یکی از مراحل نصب بالا ، باید URL منبع یا repo را که از آن نصب می کنید Planet MMA را وارد کنید. URL به محلی که مخزن در سرور ذخیره می شود ، اشاره می کند. مهم است که URL را به درستی وارد کنید یا در غیر این صورت به محل صحیح سرور repo اشاره نخواهد کرد. شایع ترین دلیل نصب افزونه در Kodi این است که کاربران غالباً URL را نادرست تایپ می کنند.

بنابراین ، مجدداً برنامه را نصب کنید و مطمئن شوید که URL را دقیقاً همانطور که نشان داده شده است وارد می کنید.

البته وقتی مشکلات نصب را تجربه می کنید ، نمی توان مشکلات سرور را رد کرد. اگر مشکل در پایان سرور است ، شما احتمالاً قادر نخواهید بود از مرحله ای که منبع را اضافه می کنید ، عبور کنید حتی وقتی URL را به درستی وارد کنید در نتیجه ، مخزن نصب نخواهد شد و در نهایت ، شما نمی توانید Planet MMA را دریافت کنید. همانطور که قبلاً گفته شد ، برای مشکلات سرور ، انتظار تنها راه حل است.

راه اندازی مجدد دستگاه نیز گزینه ای است که می خواهید در نظر بگیرید. ممکن است مسئله را حل کند.

اگر هیچ کاری انجام نشود ، ممکن است مجبور شوید کد را در تنظیمات پیش فرض کارخانه تنظیم کنید. با بازنشانی Kodi ، تمام داده ها از جمله افزونه ها و تنظیمات شما پاک می شوند. همچنین می توانید از Kodi پشتیبان تهیه کنید تا بتوانید برخی از داده ها را بازیابی کنید. برای نصب Kodi در FireStick می توانید راهنمای من را دنبال کنید.

نصب نشدن وابستگی ها مسئله دیگری نیست که ممکن است با آن روبرو شوید. برای مراقبت از این مسئله ، از راهنمای ما در مورد چگونگی رفع مشکل برای نصب یک وابستگی استفاده کنید.

نتیجه

اگر از طرفداران MMA هستید ، تجربه Planet MMA را در Kodi دوست خواهید داشت. این شاید تنها افزونه Kodi است که به همه چیز MMA اختصاص دارد. از ضبط مسابقات مسابقات سطح بالا تا فیلم های مستند و پوشش رویداد UFC ، همه چیز را در اینجا خواهید یافت. سیاره MMA برای مدتی تعطیل شد اما اکنون این سیستم در حال اجرا است و به نظر می رسد پایدار است. برو جلو و امتحان کن!

اینجا را کلیک کنید تا ترفندهای برش بند ناف را مستقیماً به صندوق ورودی خود وارد کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me