نحوه نصب Slamious Kodi Build

>

در این راهنما یاد خواهید گرفت که Slamious Build را روی Kodi نصب کنید. مراحل ارائه شده در اینجا روی FireStick ، ​​Mac ، Linux ، Windows ، Mobiles ، Raspberry Pi و موارد دیگر کار می کند.

Slamious از فروشگاه بزرگ Slamious Wizard به دست می آید. گرچه Slamious Wizard ساختهای بسیاری دارد ، اما ساخت Slamious Kodi کاملاً مشخص است. این ساخت متفکر طراحی شده نه فقط برای مبتدیان بلکه برای کاربران با تجربه عالی است.

ساخت و ساز از کلیه نیازهای جریان شما از طریق افزونه های Kodi برتر که از قبل نصب شده اند ، مراقبت می کند. رابط کاربر پسند این اطمینان را می دهد که هرگز در هنگام کاوش و پیمایش در ساخت ، هیچ مشکلی را تجربه نکنید. تقریباً تمام آنچه شما نیاز دارید در حال حاضر در صفحه اصلی موجود است.

هنگامی که من شروع به استفاده از این ساخت و ساز کردم ، من واضح بودم که من یک راهنما برای شما خواهم نوشت و همچنین آن را در لیست ما از بهترین Kodi Builds قرار می دهم.

لطفاً اینجا را کلیک کنید تا قبل از ادامه سلب مسئولیت ما را بخوانید.

نحوه نصب Slamious Build بر روی Kodi

مراحل نصب آسان است اما معمولاً طولانی کشیده شده است. بنابراین ، بیایید آن را به دو بخش گسترده تقسیم کنیم تا دنبال کردن شما راحت تر باشد. اینجا کاری است که می خواهیم انجام دهیم:

قسمت 1: ساختن منابع از منابع ناشناخته (پیش نیاز)
قسمت 2: Slamious Kodi Build را نصب کنید

اکنون می توانیم با هر قسمت جداگانه شروع کنیم.

توجه: Kodi Builds محتوای جریان نامحدود را به ارمغان می آورد ، اما می تواند شما را با مشکل قانونی روبرو کند. کاربران Kodi برای پنهان کردن هویت خود هنگام پخش فیلم / نمایش های تلویزیونی / ورزش باید از VPN استفاده کنند. علاوه بر این ، بسیاری از افزونه های محبوب جغرافیایی مسدود شده اند و برای کار به یک VPN احتیاج دارند.

من شخصاً استفاده و توصیه می کنم ExpressVPN که بهترین VPN برای Kodi است. شما می توانید 3 ماه رایگان دریافت کنید و 49٪ در برنامه های سالانه خود صرفه جویی کنید.

قسمت 1: منابع ناشناس را مجاز کنید

Slamious ساخت شخص ثالث Kodi است. وقتی می خواهید چنین ساختاری را نصب کنید ، سیستم امنیتی داخلی Kodi مانع از انجام این کار خواهد شد. این است که اطمینان حاصل کنید که هیچ برنامه مخرب به طور خودکار نصب نمی شود. ساخت شرارت ایمن است. بنابراین ، ما با دنبال کردن این مراحل ، این محدودیت را دور می زنیم:

شماره 1: دسترسی تنظیمات از صفحه اصلی برنامه Kodi. این گزینه را در بالا سمت چپ پیدا خواهید کرد

نحوه نصب ساختگی بر روی کدی

شماره 2: مورد را باز کنید سیستم در صفحه زیر

ساختگی توهین بر روی kodi

شماره 3: آنچه اکنون باید انتخاب کنید ، موردی در سمت چپ است مواد افزودنی. وقتی این کار را کردید ، گزینه های مرتبط را در سمت راست مشاهده می کنید. یکی از آنهاست منابع ناشناخته. این گزینه ای است که می خواهید مطمئن شوید روشن است. ضامن را تغییر دهید و در صورت خاموش بودن آن را روشن کنید

نحوه نصب ساختگی بر روی کدی

شماره 4: وقتی این هشدار روی صفحه نمایش شما نمایش داده می شود ، پیش بروید و کلیک کنید آره. باز هم ، شما از این هشدار چشم پوشی نمی کنید زیرا ساخت Slamious Kodi صد در صد ایمن است.

ساختگی توهین بر روی kodi

قسمت دوم: Slamious Build را روی Kodi نصب کنید

اکنون ممکن است ساخت را بر روی Kodi نصب کنید. مراحل نصب شامل اضافه کردن مسیر منبع / لینک ، نصب Slamious Wizard و درنهایت نصب Slamious Kodi build خواهد بود. ما می خواهیم همه موارد را در مراحلی که در پی می آید بپوشانیم:

شماره 1: به Kodi دسترسی پیدا کنید تنظیمات از نو

نحوه نصب ساختگی بر روی کدی

شماره 2: اکنون به قسمت بروید مدیر پرونده و بازش کن

ساخت توهین آمیز برای kodi

شماره 3: گزینه را انتخاب کنید منبع را اضافه کنید در پنجره بعدی (از هر طرف)

کدی ساختگی

شماره 4: پیش بروید و کلیک کنید در پنجره پنجره زیر

کدهای ساختگی توهین آمیز

شماره 5: در صورت درخواست از طریق لینک زیر در منطقه تعیین شده وارد شوید: http://slamiousbuilds.com/repo

کلیک خوب برای ادامه

کد سازنده ساختگی

شماره 6: اکنون محلی را که از شما می خواهد نام منبع رسانه را وارد کنید ، برجسته کنید. نامی را که می توانید به خاطر بسپارید تایپ کنید. ممکن است وارد شوید توهین آمیز همانطور که من انجام دادم

کلیک خوب

ساختگی توهین بر روی kodi

شما لینک منبع را با موفقیت اضافه کرده اید. اکنون به قسمت بعدی می رسیم: Slamious Wizard را نصب کنید

شماره 7: اکنون به تنظیمات Kodi برگردید و کلیک کنید مواد افزودنی

توجه: اگر هنوز از Kodi 17.6 استفاده می کنید ، به صفحه اصلی بروید و افزودنیهای آن را کلیک کنید ، و در ادامه در قسمت گوشه سمت چپ بالای صفحه ، نماد جعبه باز را کلیک کنید

ساختگی توهین بر روی kodi

شماره 8: گزینه را باز کنید از پرونده zip نصب کنید

نحوه نصب ساختگی بر روی کدی

شماره 9: پیش بروید و کلیک کنید توهین آمیز یا نامی را که قبلاً انتخاب کردید

ساختگی توهین بر روی kodi

شماره 10: اکنون باید یک فایل پستی را در این صفحه مشاهده کنید. آن را کلیک کنید نامگذاری شده است Slamious Repo.zip

نحوه ساختن توهین آمیز بر روی کدی

شماره 11: منتظر باشید repo شرم آور افزونه نصب شده است پیام در گوشه بالا سمت راست نمایش داده می شود.

راهنمای نصب ساختگی

شماره 12: اکنون ، کلیک کنید از مخزن نصب کنید

شماره 13: کلیک کنید repo شرم آور

راهنمای نصب ساختگی

شماره 14: کلیک کنید برنامه های افزودنی

نحوه نصب ساختگی بر روی کدی

شماره 15: باز شود جادوگر شعر

کدی ساختگی

شماره 16: کلیک کنید نصب

download slamious build on kodi

شماره 17: منتظر بمانید افزونه جادوگر Slamious نصب شده است پیام

مراحل نصب ساختمانی ساده بر روی کدی

شماره 18: کلیک کنید رد وقتی این اعلان نمایش داده می شود

کدی ساختگی

شماره 19: اکنون ممکن است یک پنجره بازشو با مجموعه تنظیمات مشاهده کنید. کلیک ادامه هید.

مراحل ساخت توهین آمیز بر روی کدی

شماره 20: اکنون ، این پنجره را مشاهده می کنید. کلیک ساخت منو و نصب Slamious Kodi build را شروع کنید (به مرحله 23 بروید).

با این حال ، اگر روی Ignore کلیک کرده اید و اکنون باید به منوی Slamious build دسترسی پیدا کنید ، دو مرحله بعدی را دنبال کنید

کد سازنده ساختگی

شماره 21: به صفحه اصلی Kodi بروید و به آن بروید مواد افزودنی > برنامه های افزودنی. در اینجا جادوگر Slamious را پیدا خواهید کرد. آن را کلیک کنید!

ساختگی توهین بر روی kodi

شماره 22: بعد کلیک کنید می سازد

ساختگی توهین بر روی kodi

شماره 23: اکنون ، منوی ساختگی Slamious برای شما در اینجا قرار دارد. کلیک کنید بر روی شرم آور ساختن

نحوه نصب ساختگی بر روی کدی

شماره 24: شما باید بین آن ها انتخاب کنید نصب تازه و نصب استاندارد

Fresh Install همیشه انتخاب شخصی من است زیرا من معتقدم هرگونه نصب وقتی از ابتدا روی Kodi نصب شود بهتر عمل می کند

ساختگی توهین آمیز

شماره 25: اگر Fresh Install را انتخاب کردید ، Kodi تأیید خواهد کرد که آیا می خواهید با انتخاب خود پیش بروید. کلیک ادامه هید برای رضایت شما

کدی ساختگی

شماره 26: جادوگر Slamious ابتدا سریع Kodi را تمیز کرده و سپس بارگیری Slamious Kodi Build را شروع می کنید. این معمولاً دو تا سه دقیقه طول می کشد. اما ممکن است بسته به مشخصات شبکه و مشخصات دستگاه شما متفاوت باشد

download slamious build on kodi

شماره 27: پس از اتمام نصب ، از شما سؤال می شود که آیا مایل به نصب هر نوع ساخت Slamious Kodi هستید یا خیر. هنگام نوشتن این راهنما ، 2 موضوع وجود دارد. ممکن است با نصب تم جلو بروید یا ممکن است این مرحله را جست و جو کنید و بعداً موضوع را نصب کنید. دومی را انتخاب می کنم.

کلیک مضامین را لغو کنید

نصب توهین آمیز بر روی کدی

شماره 28: اکنون کلیک کنید نیروی نزدیک وقتی از شما خواسته شد

نیرو کدوی نزدیک

اینگونه است که Slamious build را بر روی Kodi از Slamious Wizard نصب می کنید.

قبل از شروع پخش با Kodi Addons / Builds ، می خواهم به شما هشدار دهم که هر آنچه در Kodi پخش می کنید برای ISP و دولت شما قابل مشاهده است. این بدان معنی است که پخش محتوای دارای حق چاپ (فیلم های رایگان ، نمایش های تلویزیونی ، ورزش) ممکن است شما را با مشکل قانونی روبرو کند.

به کاربران Kodi اکیداً توصیه می شود که در هنگام پخش ، یک VPN را وصل کنید. یک VPN برای Kodi با غلبه بر ISP ، ضریب نظارت دولت و محدودیت های جغرافیایی در افزودنی های محبوب. من همیشه وصل می شوم ExpressVPN در تمام دستگاه های جریان من و به شما پیشنهاد می کنم همین کار را انجام دهید.

ExpressVPN سریعترین و امن ترین VPN است. این کار با ضمانت 30 روزه برگشت پول ارائه می شود. یعنی ، شما می توانید برای 30 روز اول بطور آزاد استفاده کنید و اگر از عملکرد راضی نیستید (که بسیار بعید است) ، می توانید بازپرداخت کامل را درخواست کنید.

توجه داشته باشید: ما نقض قوانین حق چاپ را تشویق نمی کنیم. اما ، اگر به طور ناخواسته به پخش محتوای یک منبع نامشروع بپردازید ، چه اتفاقی می افتد؟ همواره تفاوت میان یک منبع مشروع و غیرقانونی ساده نیست.

بنابراین ، قبل از شروع پخش در Kodi ، در اینجا نحوه دریافت محافظت از VPN در 3 مرحله ساده آورده شده است.

مرحله 1: اشتراک ExpressVPN را دریافت کنید اینجا.

گام 2: کلیک اینجا برای بارگیری و نصب برنامه ExpressVPN در دستگاه خود.

مرحله 3: برای اتصال سرور VPN روی نماد پاور کلیک کنید. این همه ارتباط شما با سریعترین و بهترین VPN برای Kodi امن است.

expressvpn را برای kodi وصل کنید

نمای کلی از Slamious Kodi Build

پس از نصب ، می توانید با باز کردن برنامه Kodi به آن دسترسی پیدا کنید. صفحه اصلی زیر به شما ارائه می شود:

نحوه استفاده از ساخت توهین آمیز بر روی کدی

اگر این اولین بار است ، لطفاً اطمینان حاصل کنید که ساخت چند دقیقه اجازه دهید افزونه ها ، افزونه ها و تنظیمات آن را به روز کند. با این حال ، کمی طول می کشد که اطمینان حاصل می کند که ساخت شما بعداً روان اجرا می شود.

در زیر دسته بندی هایی در صفحه اصلی Slamious build وجود دارند که به شما امکان می دهند جریان را فوراً شروع کنید:

  • فیلم ها
  • برنامه های تلویزیونی
  • تلویزیون زنده
  • ورزش ها
  • بچه ها
  • موسیقی

این دسته ها در نوار منوی اصلی روی صفحه اصلی صف کشیده شده اند. پس از انتخاب یک دسته ، نوار زیرمنو گزینه مربوطه را نشان می دهد. به عنوان مثال ، در تصویر بالا ، من فیلم ها را انتخاب کردم و گزینه های مربوط به آن از جمله افزودنی های ویدئویی ، نسخه جدید ، و غیره نوار زیرمنو را پر کردند..

اگر می خواهید لیست کاملی از افزونه های از قبل نصب شده با ساخت Slamious Kodi را کشف کنید ، می توانید به افزونه‌ها بروید > افزودنیهای ویدیویی از منوی اصلی صفحه اصلی.

در اینجا لیست برخی از افزونه های ویدیویی محبوب موجود با Slamious وجود دارد:

  • یودا
  • تلویزیون cCloud
  • ورزشDevil
  • اژدها جادویی

با استفاده از ساخت توهین بر روی کدی

حکم

جادوگر شعله ور میزبان بیش از ده ها ساخت است. من بسیاری را امتحان کرده ام و معتقدم که Slamious یکی از بهترین آنها است. بگذارید ابتدا در مورد افزونه ها صحبت کنیم ، یکی از جنبه های مهم ساختن Kodi. همانطور که در بالا به آن اشاره کردم ، بسته های شریر مقدار زیادی از افزونه های از قبل بارگذاری شده را نیز بسته می کند. به شما امکان می دهد نمایش ، فیلم ، ورزش ، تلویزیون زنده و موارد دیگر را پخش کنید.

رابط کاربری ساخت ساده و در عین حال جذاب است. Slamious Kodi ساخت سیال است و به شما امکان می دهد از طریق پیمایش راحت شوید. به طور کلی ، آن را برای تجربه کاربر عالی طراحی شده است. ساخت آن بسیار سبک وزن است و از این رو بدون هیچ زحمتی در دستگاه های کم رم نیز کار می کند.

مربوط:

نحوه نصب Kodi در FireStick
نحوه به روزرسانی Kodi
نحوه استفاده از Kodi
نحوه تنظیم مجدد Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me